Únor 2008

Rychlovka 5

29. února 2008 v 21:15 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Rychlovky
 1. Je Barbas démon strachu ?? ANO / NE
 2. Koukali jste se na čarodějky ??
 3. Koho máte nejraději z celých čarodějek ??
 4. Koho by jste chtěli na diplom ??
 5. Jmenuje se ůvodní písnička Love Spit Love - How soon is now ?? ANO / NE
 6. Kolik sérií mají čarodějky , a jaká se vám nejvíce líbila ??

Rychlovka 4 - Diplomy

24. února 2008 v 14:05 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Rychlovky

Rychlovka 4

23. února 2008 v 18:51 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Rychlovky
 1. Je Coop bůh lásky - amor ?? ANO / NE
 2. Hrála v seriálu taky sestra jménem Prue ?? ANO / NE
 3. Byl Coul smrtelník ?? ANO / NE
 4. Koho s čarodějek chcete na diplom ??

Rychlovka 3 - Diplomy

22. února 2008 v 13:45 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Rychlovky

Rychlovka 3

22. února 2008 v 13:32 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Rychlovky
 1. Je Piper matka Wayetta??
 2. Chodila Phoebe s Démony ??
 3. Koho si Phoebe vzala - Démon ?? Začíná na písmenko C
 4. V jakém městě se vše natáčelo ??
 5. Kterou ze sester na diplom ???

Rychlovka 2 - Diplomy

19. února 2008 v 17:57 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Rychlovky

Rychlovka 2

16. února 2008 v 20:09 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Rychlovky
 1. Jmenuje se manžel Phoebe COOP ?? ANO / NE
 2. Kde se nachátí most na kterém se Leo scházel se staršími , a teď tam vodí Paige Henryho ? SAN FRANCISCO / ČESKÁ REPUBLIKA
 3. Bude mít Phoebe tři holčičky s Coopem ?? ANO / NE
 4. Je Paige napůl světlonoška ?? ANO / NE
 5. Byl LEO avatarem ???ANO / NE

Čarodějky - Kniha stínů

16. února 2008 v 17:19 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Čarodějky - Doplňky
Velice Stará kniha do které zapisovaly všechny čarodějky z rodu Halliwellů(včetně sester) informace o démonech,kouzla,návody na přípravu lektvarů,rituály……Knihu začala psát Melinda Warrenová.Knihy se mohli dotknout pouze dobří lidé a dobré čarodějky,ale i to několikrát démoni dokázali přemoci,a tak se později knihy mohli dotknout poze sesty…Kniha je obrovským lákadlem pro démony,proto se jí snaží všemožně získat(několikrát se jim to povedlo ale sestry knihu vždy zachránili).Kniha dívkám velice pomáhala když začínali magií,a pomáhá jim dodnes.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Čarodějky - Dům čarodějek

16. února 2008 v 14:00 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Čarodějky - Doplňky
Dům Halliwellových je v seriálu patrně tím nejdůležitějším místem. Provází nás seriálem od začátku až do jeho konce, sestry v něm vyrůstali, žili, žijí a ještě nějakou chvíli žít budou, dokud nezemřou a Wyatt z domu neudělá jejich muzeum (což se snad ještě změní, ale to sem nepatří...:o). Dům stojí nad neutrálním zdrojem energie (stojí uprostřed pentagramu vzdáleností od 5ti "živlů"), v něm je magická moc nejsilnější, v minulosti bojovalo o dům dobro i zlo, nakonec dobro zvítězilo a usídlilo se v něm, nicméně zlo se jen tak nesmíří s porážkou a stále se snaží dům získat.

imagebam.com imagebam.com

POKOJE DOMU

KUCHYŇ
Ač se to nezdá, je Kuchyně jednou z nejdůležitějších místností v celém domě. Kromě přípravy jídla a ranní konverzace u snídaně, tu sestry připravují i různé lektvary a kouzla.
OBÝVÁK
trochu méně důležitá část domu, na rozdíl od ostatních místností, zde sestry moc času netráví, respektive to není tolik vidět
PŘEDPOKOJ
Hned po půdě je to nejčastější místo boje se zlem a také místo, kde sestry většinou debatují na tím, co mají udělat, aby jim ten škaredý démon nenatrhl zadnice...
ZIMNÍ ZAHRADA
Zimní zahrada je jedna z nejkrásnějších místností domu, má prostorná okna a sestry v ní často relaxují, ale sem-tam se zde i něco semele.
VSTUP
Pokud chcete do domu, musíte právě tudy. Přes hlavní vchod chodí všechny návštěvy, sestřičky i démoni v prvních sériích (později už se teleportují, takže vchod ztrácí význam
PŮDA
Půda je bezesporu tou Nejdůležitější částí domu, zde je uschována Kniha Stínů a sestry zde také mohou nejbezpečněji kouzlit, neboť na půdu není odnikud vidět. Nejčastěji se boj se zlem odehrává právě zde.
DĚTSKÝ POKOJ
Pokoj pro miminko je v prvním patře vedle pokoje Piper. Leo ho udělal z bývalého šatníku, takže je hodně malinkatý.
POKOJ PHOEBE
Phoebin pokoj je prý nejchladnější místností v domě. Poté, co se Phoebe odstěhovala k Jasonovi do Honkongu, udělala z něj Piper velký dětský pokoj. Teď v něm zase bydlí Phoebe.
POKOJ PAIGE
Pokoj s velmi pohnutou historií. Nejprve v něm bydlela Piper, ale později, když se vdala, jí začal být těsný. Prue jí proto dala ten svůj a nastěhovala se do něj sama. Po její smrti ho Piper s Phoebe udržovaly dlouho netknutý, ale pak pochopily, že se musí pohnout dál a do pokoje se nastěhovala Paige, která ho komplet změnila k obrazu svému. Poté co se odstěhovala k Richardovi, udělala z pokoje Piper tělocvičnu. Teď v něm zase bydlí Paige.
POKOJ PIPER
Největší soukromý pokoj v domě. V necelých prvních třech sériích ho obývala Prue. Po svatbě ho ale uvolnila Piper a Leovi, aby pro sebe hrdličky měly více prostoru a Piper přešly myšlenky na stěhování.V pozdějších sériích se vedle Pipeřiny postele často objevuje dětské postýlka nebo ohrádka. Asi je jasné proč:)
SKLEP
Sklep není zase tak důležitou součástí domu. Je pod ním uvězněný stínový démon Bubelák. Skrývala se tam Piper, když dostala novou schopnopst molekulárního urychlování, a Phoebe, když se stala empatkou. Prue v něm měla temnou komoru a Phoebe si do něj dala boxovací pytel a cvičila tam s Coleem. Taky jsou tam pojistky a hlavní uzávěr vody a plynu:)

Čarodějky - Rodokmen čarodějek

16. února 2008 v 13:04 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Čarodějky - Doplňky
Tři sestry - Prudence (Prue), Piper a Phoebe Halliwellovy, nějakou dobu po smrti své babičky Penny Halliwellové zjistí, že se staly čarodějkami předurčenými k boji proti zlu v San Franciscu. Zlo v seriálu představují démoni z podsvětí, sestry ovládají tzv. Moc tří. Tyto sestry žijí v čarodějnické rodové linii staré 300 let a vlastní tzv. Knihu stínů plnou zaklínadel a lektvarů, popisů démonů a dalších bytostí, do které každá generace Halliwellových něco přidala. Právě na ni si mnoho démonů "brousí zuby", většinou jsou jejich pokusy o krádež překaženy. Kniha je pro sestry nesmírně důležitá, je jejich největší zbraní. Ve třetí sérii umírá nejstarší sestra, čímž je zlomena síla Moci tří. Na scéně se objevuje nevlastní sestra Paige, díky níž je síla Čarodějek obnovena. Sestry poráží celou řadu démonů, např. Zdroj, starý 700 let. Piper se vdává za Lea, světlonoše, tedy jakéhosi patrona a ochránce čarodějek, se kterým má dva syny - Wyatta a Chrise - a jednu dceru, jejíž jméno je Melinda (není jisté, zda se jmenuje jen Melinda nebo Prudence Melinda). Phoebe se provdává za Coopa, anděla lásky, a narodí se jí tři holčičky. Nejmladší sestra Paige si bere policejního strážníka Henryho, s kterým se setkává v osmé sérii a budou mít syna a dvě dcery (dvojčata). V poslední řadě se sestry, které si změnily svou identitu, schovávají před světem, protože už nechtějí být čarodějkami. Nakonec vše dopadá tak, že budou nuceny zůstat čarodějkami navždy. A tím, čarodějnická linie Halliwellových pokračuje. Setkávají se s čarodějkou Bilie a pomáhají jí.

imagebam.com

Čarodějky - Místa natáčení

16. února 2008 v 11:31 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Čarodějky - Doplňky

Kde se všude točily čarodějky


Rychlovka 1 - Diplomy

16. února 2008 v 11:13 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Rychlovky

Rychlovka 1

15. února 2008 v 20:07 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Rychlovky
 1. Vyjmenujte jména sester Halliwellových ! 3
 2. Jak se jmenuje manžel Piper ??
 3. Kolik sérií mají celkem Čarodějky ??
 4. Ja Paige nejmladší sestra ?? ANO / NE
 5. Kolik synů má Leo a Piper ?? 1,2,3
 6. Na každou otázku na tomto blogu najdete odpověď !!!!!!!

Henry Mitchell

15. února 2008 v 20:04 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Henry
Fakta:
Celé jméno: Henry Mitchell
Rodiče:
Sourozenci:
Stav: Ženatý
Děti: 2 holky (Tamora, Kat) a syn (Henry Jr.)
Manželka: Paige Halliwel
Povolání: Policista

Paigin manžel, povoláním policista. Ví, že je čarodějka a nemá s tím problémy. Henry se před jejich svatbou bude muset utkat s čarodějem, který přišel Paige oznámit, že podle magického světa je jsou oba dva to nejlepší pod Sluncem. Jednou má dokonce příležitost zjistit, jaké to je mít magické schopnosti, když se jeho ženuška přenese do jeho mysli, aby se oba dva navzájem pochopili. Paige a Henry spolu budou mít 2 holky - dvojčata a kluka.

Coop

15. února 2008 v 19:59 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Coop
Viktor Webster
Fakta:
Celé jméno: Coop
Rodiče:
Sourozenci:
Stav: Ženatý
Děti: 3 holky
Manželka: Phoebe Halliwel
Schopnost: Amor

Coop je bůh lásky-amor, který pomáhá Phoebe se vzpamatovat z rozvodu a neštastné lásky. Mezitím,se ale do sebe zamilují a zůstávají spolu. Coop pomáhá sestrám s démony a pomohl jim i konečně zničit zlo.  Nakonec si Phoebe vezme za ženu a mají spolu tři děti.Všechny tři jsou holčičky,a čarodějky - pokračovatelky moci tří.
| © Jenniss 2008 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: charmed-jenniss.blog.cz |