Červen 2008

Rychlovka 8

30. června 2008 v 10:15 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Rychlovky
  • Líbí se vám tento blog ??
  • Co by jste na tomto blogu změnily ??
  • Kolik měla PAIGE dětí ( 1,2,3 ) ??
  • Jak se jmenovali všechny tři čarodějky ( ale nepište tam PRUE ) ??
  • Dívali jste se na čarodějky , když sli na nově , nebo nevíto o co jde ??

Rychlovka 7 - Diplomy

28. června 2008 v 19:30 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Rychlovky
  • Diplom ( spol. ) za rychlovku 7
  • Promiňtě že mi to tak trvalo :(

Čarodějky - Historie čarodějek

28. června 2008 v 18:54 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Čarodějky - Doplňky
Na počátku 17. století se do malé osady na západě dnešních Spojených států nastěhovala mladá žena jménem Charlotta Warrenová. Brzy zjistila, že čeká dítě, které bude obdařeno vyjimečnou magickou mocí. K její smůle to však zjistila i zlá čarodějka Ruth Cobbová. Chytila Charlottu a chtěla ji věznit až do porodu. Dnešní sestry se však vrátily do minulosti a osvobodily ji. Toho dne - na Halloween roku 1670 - se narodila její malá dcera Melinda Warrenová. Melinda se odstěhovala do Salemu, kde studovala. Po skončení studií se seznámila s mužem jménem Matthew Tate. Netušila však, že to je zlý zaklínač, který má jenom zálusk jen na její schopnosti. V roce 1693 si začala psát zápisník, do kterého zaznamenávala všechny své magické poznatky o lektvarch, kouzlech a démonech - Knihu stínů. Když Matthew poznal, že její schopnosti nezíská, prozradil na ní, že je čarodějka a Melinda tak byla kvůli němu upálená na hranici. Na hranici stačila vyřknout proroctví, že jednou přijdou tři sestry, jejichž síla bude naprosto vyjímečná. Její dcera Prudence i její syn vyrůstali jako sirotci. Melindina vnučka Cassandra Warrenová se provdala za Arthura Werthwortha a koupili spolu dům v nově vznikajícím San Franciscu. Cassandra měla tři dcery: Astrid, Lindu a Grace. Astrid se provdala za Jonathana Bowense, Laura za Williama Russela a Grace Phillipa Baxtera. Z těchto tří párů vzniklY zatím nejsilnější čarodějky, které se v tomto rodě vyskytly. Jejich moc by v případě, že by utvořily Moc tří, byla obrovská. Naneštěstí se z Phoebe záhy poté, co potkala zlého čaroděje Antona, stala zlá čarodějnice a její moc se ztrojnásobila. Sestřenice nic nepoznaly a spolu s ní žily v Halliwellovic domě a každý týden tu pořádaly večírky. Phoebe však plánovala sestřenice zabít.
Štěstí, že ony ji zabily dřív, než to stihla. (Protože jinak by nebyly dnešní sestry a my bysme se neměli na co dívat :)) Prue a Piper pak žily v domě samy, než se Piper seznámila a později i provdala za člověka jménem Gordon Johnson. Zatímco Prue Bowens zemřela bez dětí, Piper zplodila dceru Penelope Johnsonovou. Penny ovládala telekinezi a její matka jí nikdy nesvázala moc, a tak umožnila, že se z ní stala opravdu skvělá čarodějka. Nikdy ale neměla ráda násilí, a tak se brzo přidala k hnutí Hippies. Její postoj se změnil po tom, co jejího prvního manžela Allana (i když v rodokmenu je napsáno jméno Jack, v seriálu mu říkají Allan) zabila zlá čarodějka Robin, která si hrála na její přítelkyni. Penny ji zabila a od tý doby byla čarodějkou, které zabíjení démonů dělalo doslova radost. Byla ještě třikrát provdána, ale další dítě kromě Patty, kterou měla s Jackem, už neměla. Ta se svými schopnostmi nemohla zdaleka rovnat své matce, ani babičce, přestože měla schopnost jako Piper a mohla kohokoliv zmrazit. Patty se zamilovala do mladého studenta práv Victora Bennetta, za něhož se provdala a měla s ním tři dcery - Prue, Piper a Phoebe. Jenže jejich manželství se moc nepovedlo, a tak se krátce po narození Phoebe (v roce 1975) - rozvedli. Bylo to hlavně způsobeno láskou Patty k jejímu světlonoši Samu Wilderovi, s nímž měla poslední dceru Paige. Té se ale museli vzdát hned po porodu, neboť vztah mezi světlonošem a jeho svěřenkyní je zakázán. Rok po narození Paige (1977) byla Patty zavražděna vodním démonem a od té doby sestry vychovávala babička. Poté, co Penny zemřela, sestry získaly svou moc a utvořily Moc tří.
Po třech letech umírá Prue, Patty řekne sestrám pravdu a ony potkávají nejmladší a nevlastní sestru Paige. Krátce předtím - po dlouhých námluvách a bojích se Staršími, se Piper provdala za Lea Wyatta. Netrvalo dlouho a i na Phoebe došlo. Když se z Colea stal člověk a požádal ji o ruku, nemohla se rozhodnout, zda jeho nabídku přijmout, ale nakonec se přece jen vdala. Cole byl její životní láska, ovšem když se z něj vyklubal Zdroj všeho zla a Phoebe se stala královnou podsvětí, nedělalo to dobrotu. Ačkoli s Colem Phoebe otěhotněla, přesto došlo k těžkému rozhodování, zda přežijí sestry nebo Cole - rozhodla se správně a Colea s nimi zničila. Jelikož byla Seera - pomocnice Zdrojů, posedlá touhou po moci, chtěla se skrz Phoebino a Coleovo dítě stát novým Zdrojem. Připravila tedy Phoebe o dítě, ale neunesla tíhu tolikeré moci a dítě jí spálilo (s tím i několik démonů a samo sebe). Piper zjistila, že je těhotná a porodila - poprvé od Melindy Warrenové - syna! Jelikož mu sestry chtěly dát jméno od "P", aby neporušily tradici, lámaly si hlavu s jeho jménem. Nakonec si ale řekly, že když už je to chlapeček, tak se od "P" jmenovat nemusí a on dostal jméno Wyatt (lepší než Potter, což navrhovala Phoebe). Wyatt je obdařen neuvěřitelnými magickými schopnosti a už jako malý byl téměř nezničitelný. Jeho schopnosti se vyvíjely společně s ním a v dospělosti má opravdu ohromnou moc.

Piper s Leem se celkem činili, a tak netrvalo dlouho a přišel na svět jejich další potomek Chris (Christopher Perry Halliwell), který je zcela odlišný od Chrisa, a to zejména svými schopnostmi, protože Chris je spíš poloviční Světlonoš a poloviční čaroděj a má daleko menší moc než Wyatt. Paige byla rovněž několikrát zamilovaná, ale nakonec se vdala za Henryho Mitchella, který ačkoli věděl, že je Paige čarodějka, vůbec mu to nevadilo a to bylo pro Paige velice důležité. Phoebe se vdala za Dexe Lawsona, ale jelikož si ho vzala pod kouzlem, které na ní uvalila Billie, sňatek anulovali. Původně se domnívala, že to Dex je muž pro ní, a že s ním má mít dcerku, kterou viděla ve svých předtuchách. Na této domněnce zakládala především proto, že měla vidinu, jak se s Dexem vzali a on jí přenáší přes práh jejich domu. Tyto předtuchy však nebyly zcela přesné. Vidina jejich svatby byla skutečná, ale to, s kým má mít dítě v budoucnu, to jí ukázáno nebylo a ona si to odvodila sama. Vidiný jí totiž ukazovaly pouze jí a její dcerku. Chvíli poté, co sňatek s Dexem anulovala, pak byla sama, ale Phoebe je žena, která žije pro lásku, a tak se na její trápení Starší dívat nemohli, protože věděli, že magie a její dobré skutky v boji proti zlu mohou za to, že teď nikoho nemá. Poslali jí na pomoc při hledání vhodného partnera Amora jménem Coop, do něhož se Phoebe nakonec zamilovala, on do ní také a svatbu zpečetil dokonce sám Anděl Osudu. Phoebe má s Coopem dvě krásné dcerky. Jejich schopnosti však nejsou zveřejněné, takže se může jen spekulovat, zda budou víc po matce či po otci, který je Amor. Paige Matthewsová má s Henrym Mitchellem tři děti: dvě holčičky (dvojčátka) a chlapečka Henryho, kteří byli prvně viděni v epizodě "Forever Charmed".

Henry pracuje jako policista a Paige se i nadále stará o své svěřence, protože práce Světlonoše je věčná - tedy, pokud se jí Světlonoš sám nevzdá a taková Paige není. Pak tu máme vnoučátka Piper a Lea. Když se Piper s Leem podívala do budoucnosti, spatřila tam své budoucí já po boku Lea a vykládala jim příběh, jak kdysi dávno (před 50-ti lety), cestovala právě tak jako ona nyní a snažila se zachránit své sestry. Jsou tam ukázány jejich vnoučata i pravnoučata a Pipřina nejmladší pravnučka Julia Di Angelo, která má schopnost telekineze, jako měla Prue. Ve finální epizodě "Forever Charmed", jí čte Piper z knihy stínů a když odejde pryč a nechá svou vnučku na křesle, zavře svou schopnost dveře, což je pro tento seriál v posledním díle každé série typické. Můžeme se jen domnívat, které vnouče je čí, ale je docela dost možné, že už se prostě nerodí pouze děvčátka (což je vidět na obrázku, kde jsou i chlapci a je to vlastně fakt), ale tím pádem to znamená, že každá další generace má jak holčičku, tak chlapečka - pravděpodobně (alespoň z Pipeřiny strany). Takže Wyatt, Chris a Melinda nejspíš měli každý holčičku a chlapečka, protože konečný stav Pipeřiných a Leových vnoučat je šest - tři chlapci a tři holčičky. Jedno z vnoučat - chlapeček, je pojmenován Matthew Halliwell a je to poloviční světlonoš a poloviční čaroděj, která má schopnost telekineze. Matthew bude navštěvovat Magickou školu, kde přednáší jeho dědeček jako učitel.

Blog pozastaven

17. června 2008 v 21:17 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Aktuálky Blogu


Tento blog je až do odvolání POZASTAVEN!
Nevím do kdy to bude , ale na tento blog nemám moc času, jelikož mám blog the-sims-2-pets.blog.cz a tím se budu radši zabývat :)
Protože ted nikde nejdou čarodějky tak jsem tento blog pozastavila. Jakmile se ale dozvím nějakou pecku o čarodějkách můžete se na ni těšit.
Nevím jak dlouho bude pozastavení trvat, ale co nejdříve to půjde bych se chtěla tomuto blogu zase naplno věnovat!

| © Jenniss 2008 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: charmed-jenniss.blog.cz |