Srpen 2008

Sabrina - Happy End + překlad

14. srpna 2008 v 14:01 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa Sabrina

Překlad : Pro ty co tumu nerozumnějí !!!
Berte to po pořadě !! Je to podle toho kdy co říká !!!
 • Sabrina : Arone je mi to tak líto !
 • Aron : V pořádku
 • Aron : Nevěř tomu že skoro, může být pro tebe dost !
 • Sabrina : Ani pro tebe !
 • Sabrina : No tolik tedy na závěr dnešní slavnosti. Ačkoliv máme ještě přes 150 kg garnátů na které jste zváni! Tak díky že jste přišli !
 • Sabrina : Harvey ??
 • Harvey : Nejsem si uplně jist co to je, ale myslel jsem si že najdu odpověď tady !
 • Sabrina : Já asi našla tu svou !
 • Sestřenice Sabriny : Nejvyšší čas !
 • Otec Sabriny : Nejvyšší čas !
 • Hilda - teta Sabriny : Nejvyšší čas ! Teď jsem to řekla !
 • Roxie - kamarádka Sabriny : Myslím že to je to pravé co potřebovala !
 • Otec Sabriny : Koukni na to 12:30 na vteřinu ( to se Sabrina poprvé potkala s Harveym ! )
Zdroj : Můj překlad !!!!!!!

Sabrina - 1.série - fotky

10. srpna 2008 v 23:39 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Fotogalerie Sabrina
1.Série - FOTO

Sabrina - úvodní znělky

10. srpna 2008 v 23:35 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa Sabrina

1.Znělka

2.Znělka

3.Znělka


Nick Bakay - Salem Saberhagen

8. srpna 2008 v 16:42 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Postavy + Herci
Nick Bakay
Celé jméno: Nick Bakay
Povolání: Herec, řežisér, scánárista
Narozen: 8. října 1959
Zmanení: Váhy
Místo narození: Buffalo,New York,USA
Výška:183 cm
Barva očí: modrá
Barva vlasů: zrzavě hnědá
Hobby: Hokej,sbírá komiksové knihy
Role : Daboval Salema (kocour)

Salem Saberhagen - je čaroděj, který chtěl ovládnout svět a proto ho proměnily v kocoura. Hrozně rád čte Sabrinin deník. Vždy jí ho vezme a čte potajnu. Jednou Sabrina řekla, že je šéfem MAFIE, a nějak se to stalo.

Elisa Donovan - Morgan Cavanaugh

8. srpna 2008 v 12:00 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Postavy + Herci
Elisa Donovan
Povolání: herečka, modelka
Celé jméno: Lisa Adaline Donovan
Datum narození: 3. 2. 1971
Místo narození: Poughkeepsie, New York, USA
Znamení: Vodnář
Role : Morgan Cavanaugh
Výška: 165 cm

Vlastním jménem Lisa Adaline Donovan se narodila v Poughkeepsie (stát New York) jako dcera Charlotty a Jacka Donovanových. Vyrůstala na Long Islandu, kde se věnovala gymnastice a tanci. Ve 12-ti letech se začala zajímat o herectví. Vystudovala literaturu, psaní a herectví na The New School v New Yorku. V r. 1994 po přestěhování do Los Angeles získala roli v sitcomu Blossom. Průlom v její kariéře nastal rolí Amber ve filmu Clueless (Praštěná holka). O pár let později ztvárnila tu samou roli v seriálu natočeném na motivy tohoto filmu. Mimo jiné se objevila v seriálech Beverly Hills 90210, NCIS, Soudkyně Amy,... V letech 200-2003 si zahrála Morgan Cavanaugh v seriálu Sabrina, mladá čarodějnice. V 90. letech měla problémy s anorexií, které vyvrcholily mírným srdečním záchvatem. Chodila s hercem Donaldem Lardnerem Wardem.


Jenna Leigh Green - Libby Chessler

8. srpna 2008 v 10:00 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Postavy + Herci
Jenna Leigh Green
Povolání: Herečka
Role : Libby Chessler
Narozena: 22.8 1977
Místo narození : West Hills , Californie , USA
Alternativní názvy : Jenna J. Leigh, Jenna Leigh
Studium : Absolvent Sid Haig na jevišti a video ve výuce Theate

Narodila se a vyrůstala v Los Angeles, Jenna Leigh Green vyrůstala v uměleckém prostředí. Vzhledem k tomu, že její matka a dědeček byli herci, a její otec hudebník, v tradici pokračovala i Jenna. Její otec má vysokou školu a dokonce vystupoval v "American Bandstand." Ve velmi mladém věku, ona a její sestra Jessica, začali se objevovat v muzikálech a hrát pro zábavu.Ve skutečnosti, tam byly příležitosti, kdy se mohla celá radina zapojit do výroby. Poté, co si Jenny všiml manažer, Green začala chodit na konkurzy na role do televize a filmů. Vystoupila v "Amerika Funniest video," stejně jako role v televizním filmu "A Friend die." Objevila se také řada pravidelných seriálů, "Mystery Soubory Shelby Wink." Mezi její filmové úspěchy patří hlavní role v "Skin Deep", také vystopuila v "Captain & The Nuke Bomber Boys". Vystoupila v "Amerika Funniest video," stejně jako role v televizním filmu "A Friend die." Objevila se také řada pravidelných seriálů, "Mystery Soubory Shelby Wink." Mezi její filmové úspěchy patří hlavní role v "Skin Deep", také vystopuila v "Captain & The Nuke Bomber Boys". Mezi její divadelní počiny patří "Romeo a Julie", "Antony & Cleopatra", "Macbeth", "Crucible", "Diares Anne Frank". Mezi její zájmy patří divadlo, muzikály a staré filmy od Audrey Hepburn. Momentálně bydlí v North Hollywood.

Libby Chesslerová - je ta nejprotivnější holka, jakou Sabrina zná. Má zálusk na Harvyho, aleten chodí se Sabrinou. Je roztleskávačka a nejpopulárnější holka na škole.

Soleil Moon Frye - Roxie King

8. srpna 2008 v 8:00 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Postavy + Herci
Soleil Moon Frye
Povolání: Herečka, skladatelka,scénáristka
Datum narození: 6. 08. 1976
Místo narození: Glendora, Kalifornie, USA
Znamení: Lev
Role : Roxie King
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: hnědá
Výška: 154 cm

Soleil Moon Frye se narodila 6. 08. 1976 ve státě Kalifornie. Proslavila se především rolí v seriálu Sabrina mladá čarodějnice, kde ztvárnila roli Sabriiny kamarádky Roxie King, která chodila se Sabrinou na stejnou školu. Objevila se také v jedné epizode seriálu Přátelé, kde ztvárnila malou, tvrdou přítelkyni Joeyho, byl to díl s názvem Joey a holka od rány, jmenovala se tam Katie. Já známá taky jako skladatelka a scénáristka.

Nate Richert - Harvey Kinkle

7. srpna 2008 v 13:26 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Postavy + Herci
Nate Richert
Povolání: Herec
Celé Jméno: Nathaniel Eric Richert
Datum narození: 28. dubna 1978
Místo narození: St. Paul, Minnesota, USA
Znamení: Býk
Role : Harvey Kinkle
Bydlište : Los Angeles

Nate Richert se barodil 28.dubna roku 1978. Hraje na bicí, kytaru, banjo a harmoniku. Je v kapele s názvem C. Kachní a Nate. Miluje jazz, blues a rock 'n' roll. Nosí brýle. Jeho album se nazývá Tónové korekce, vydáno v roce 2004. Rodiče jsou Wayne a Laura. Má mladší sestru, Crystal (nar. 1982).

Harvey Kinkle - je Sabrinin kluk. Je to hráč AMERICKÉHO fotbalu, rád hraje BEDMINTON a BAISBOL.

Caroline Rhea - Hilda Spellman

7. srpna 2008 v 13:15 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Postavy + Herci
Caroline Rhea
Celé jméno: Caroline Gilchrist Rhea (Rey)
Narozena:
13.4.1964
Místo narozeni:
Montreal ,Quebec,Kanada
Bydliště:
Los Angeles,New York
Znamení:
Beran
Výška:
173 cm
Barva vlasů:
blond
Barva očí:
modrá
Hoby:
jóga,golf
Povolání: Herečka
Role : Hilda Spellman

Caroline se narodila jako jedna ze tří dcer otce Davida Rhea (gynekologa) a matky Marjorie v kanadském Montrealu, kde také strávila značnou část svého života. Absolvovala soukromou školu pro dívky ve Westmountu v Quebecku. Carolininým debutem byla vedlejší role ve filmu MEATBALLS III., natočeném nedaleko Montrealu roku 1986. V roce 1989 se Caroline odstěhovala do New York City, aby vystudovala stand-up komedii na The New School for Social Research. Caroline prozradila, že první opravdové herecké zkušenosti nasbírala při vystoupeních v komediálním klubu Catch a Rising Star. Vystupováním v NYC si rychle vydobyla významné postavení na komediální scéně. Její sláva vzrostla po vystupování v několika komediálních pořadech televize MTV.

Caroline se rozhodla budovat svou kariéru v Hollywoodu, vystupováním v seriálu NBC PRIDE & JOY. Zcela určitě ji nejvíce proslavily role tety Hildy ve slavném sitkomu SABRINA - MLADÁ ČARODEJNICE a role v poslední řadě komediálního seriálu HOLLYWOOD SQUARES. Roku 2002 začala uvádět vlastní talk show s názvem The Caroline Rhea Show. Později uváděla a proslavila reality show The Biggest Loser pro NBC a následně se vrátila k stand-up komedii. Roku 2005 si Caroline zahrála ve filmu DOKONALÝ CHLAP.

Caroline se proslavila také mezi dětským publikem v Disney seriálu Sladký život Zacka a Codyho a filmech MOM'S GOT A DATE WITH A VAMPIRE a CHRISTMAS WITH THE KRANKS. Kromě toho nadabovala několik animovaných postav. Další role obsadila Caroline v seriálu SORDID LIVES: THE SERIES a ve filmu TO BE FAT LIKE ME.

Hilda Spellmanová- je Sabrinina bláznivá teta. Hraje na housle, ale je druhá nejlepší v USA. Určitě stojí za to, aby jste se podívali k ní do pokoje, asi byste mysleli, že jste v cirkusu :-D.

Beth Broderick - Zelda Spellman

7. srpna 2008 v 12:59 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Postavy + Herci
Beth Broderick
Povolání: Herečka, scénáristka
Celé jméno: Beth Alison Broderick
Narozena:
24.2 1959
Role :Zelda Spellma
Místo narození:
Falmouth,Kentucky,USA
Výška:
172 cm
Barva očí:
zelená
Barva vlasů:
špinavý blond (původně zrzavé)
Hobby:
vaření,aranžování květin,čtení,psaní

Beth Alison Broderick se narodila 24. února 1959 ve Falmouth ve státě Kentucky. Od dětství se velmi zajímala o divadlo. Ve věku 18 let absolvovala Americkou Akademii herectví v Pasadeně. Pak se přestěhovala do New Yorku, kde začala její profesionální kariéra. Začátkem osmdesátých let se přestala na několik let věnovat herectví, kvůli krizi AIDS. Je zakladatelkou jedné z prvních organizací s názvem "Momentum", která pomáhá lidem postiženým AIDS. Je také jednou ze zakladatelů Celebrity Action Council of the City Light Women's Rehabilitation Program v Los Angeles, který poskytuje služby týraným ženám bez domova.

Když měla 27 let, vrátila se k herectví. V roce 1988 si zahrála mladou sexy sousedku ve filmu Návrat do rodného města. V 1990 roce si zahrála v Ohňostroj marnosti. Objevila se také v několika divadelních produkcích jako "Carne Knowledge", "Triplets in Uniform" a "Zastrozzi, the Master of Discipline". V New Yorku na divadelních prknech si zahrála v "The Mousetrap", "The Lion in Winter" av mnoho dalších.

Beth není jen herečka, ale také scenáristka. Napsala "A Cup of Joe", "Wonderland" nebo "Literatti". Většina z nás si ji pamatuje jako tetu Zelda z komediálního seriálu Sabrina mladá čarodějnice. Zde si také zkusila, jaké to je být režisérkou. Mohli jsme ji také spatřit v seriálech jako Matlock, Ženatý se závazky, Murphy Brownová či Pohotovost. Objevila se v mnoha seriálech a TV filmech. S Matthewem Perrym a Salmou Hayek si zahrála ve filmu Jen Blázni spěcháte, s David Schwimmer ve filmu Kozy, Kozy, Kozicky a v hororu Timbers Falls ztvárnila fanatickou vražedkyni Idu.

Zelda Spellmanová - je Sabrinina moudrá teta. Miluje vědu a matematiku. Je rozhodně víc přísná, než její sestra Hilda.

Melissa Joan Hart - Sabrina Spellman

7. srpna 2008 v 12:52 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Postavy + Herci
Melissa Joan Hart
Povolání: Herečka, producentka, režisérka, skladatelka
Datum narození: 18. 04. 1976
Místo narození: Smithtown, L. Island, New York, USA
Znamení: Beran
Role : Sabrina Spellman
Rodinný stav: Vdaná
Výška: 157 cm

Melissa se jmenuje celým jménem Melissa Joan Catherine Hart, narodila se a vyrůstala v Long Island v početné rodině matce Paule Hart a otci Williamu Hartovi. Melissa má 6 sourozenců: Brian Hart II, Elizabeth Hart (Liz), Emily Hart, Trisha Hart, Alexandra a Samanthu Hart-Gillams. Už jako dítě začala hrát v televizních reklamách. Dále si zdokonalovala svoji hereckou dovednost v New Yorkském divadle, jako nejmladší člen Circle Repertory Lab Company.

Sabrina mladá čarodějnice - popis filmu

7. srpna 2008 v 12:27 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Sabrina mladá čarodějnice
Sabrina mladá čarodějnice
Originální název: Sabrina, the Teenage Witch
Český název : Sabrina mladá čarodějnice
Žánr: Fantasy, Komedie, Rodinný
Rok výroby: 1996 -2002

S podobnými situacemi se potýkal v tomhle věku každý z nás. Stejně tak i Sabrina Spellman. Ovšem ta má ještě o pár starostí navíc. Důvod pro to je jednoduchý, ale opravdu netypický. Je totiž čarodějnicí. I když ne tak úplně. Z poloviny je smrtelnice. Za což mohou její rodiče - otec je kouzelník a maminka člověk. Díky tomuto zvláštnímu původu sice disponuje Sabrina mimořádnými schopnostmi, ale pokud se jich dobrovolně nevzdá, nemůže vidět svou matku. Kdyby tento zákaz porušila, její zploditelka by se totiž proměnila v kouli mazu. A tak dívka žije se svými tetami, čarodějkami Zeldou a Hildou, a snaží se získat čarodějnickou licenci za pomoci sympatického Hadače. Ale kromě toho, že se musí potýkat se vším, co kouzelnictví přináší, čelí i něčemu naprosto reálnému - středoškolskému životu, který obnáší nejen rivalitu s nafoukanými roztleskávačkami a despotickým ředitelem, ale také lásku...

Rose McGowan - Fotky 0.1

6. srpna 2008 v 22:41 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Paige

Alyssa Milano - Fotky 0.1

6. srpna 2008 v 22:39 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Phoebe

Holly Marie Combs - Fotky 0.1

6. srpna 2008 v 22:38 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Piper
| © Jenniss 2008 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: charmed-jenniss.blog.cz |