Únor 2009

Chůva k pohledání - 5.série

20. února 2009 v 22:16 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Epizody Chůva
01/23 Ráno poté
Max se bojí, že po tom, co se s Fran málem spolu vyspali, zrychlí se tempo jejich vztahu. A tak se rozhodně dá Fran nějakou práci, aby přestala myslet na svatbu. Nechá Fran předělat kuchyň, Fran ale jeho plán prokoukne a bojí se, že skončí sama. Předělá kuchyň ve stylu parohů ale pak se její kmoška co takhle udělala kuchyň přišla o přítele, ale pak kuchyň přestavila a vrátil se k ní zpátky. Fran pak kuchyň přestaví a Maxwellovi se bude kuchyň líbit.

02/23 První rande
Maxwell pozve Fran na první rande. Vezme jí na exkluzivní večeři s Eltonem Johnem a jeho přítelem ku příležitosti premiéry nového filmu o nich. Problém je v tom, že je to právě Fran, která kdysi zavolala na Eltona hu-u, což ho velmi pobouřilo a znechutilo. Nezbývá jí nic jiného, než se převléknout za Yettu. Mimojiné se C.C. snaží vyrovnat se Franiným kladným stránkám (kvůli tomu, aby okouzlila Maxe), a tak se snaží trávit více času s dětmi.

03/23 Bobbie Fleckman příběh
Po tom, co Brighton vyhraje soutěž, dostane šanci být ve videoklipu Briana Setzera, který se má natáčet v domě u Sheffieldů. S rockovou hvězdou Brianem Setzerem přichází i prezidentka nahrávací společnosti Bobbie Flekman (Fran Dresher - dvojrole). Bobbie a její asistentka Clotilde se pohybují po domě a to způsobí to, že Fran i C.C. žárlí na Maxwella.

04/23 Unesená Fran
Fran potřebuje vydělat více peněz pro dárek pro Yettu, a tak přijme práci od C.C. - venčení Vořecha. V parku ale Vořecha ukradne zloděj psů a požaduje výkupné 20 000 dolarů. Fran a Val mají plán jak získat Vořecha zpátky, ale nakonec je také zajmou. Maxwell pak bude muset přinést výkupné ale Fran dá únosci projímavou čokoládu co dostala od Yetty a oba utěčou Wc, Maxwell je obě zachrání.

05/23 Bývalý Niles
Fran v žádosti o kredit kartu vyplní záměrně špatně kolonku o platu a když to vidí Niles, rozhodne se z domu odejít, protože si myslí, že mu Max platí málo. Odejde pracovat k Franině tetě Fridě. C.C. najde jiného sluhu ale nikomu se nelíbí jenom C.C. protože si myslí že si ji maxwell oblíbil. Niles se po nějaké době vrátí k Maxwellovi noví sluha dostane padáka a C.C. má po srandě.

06/23 Slušný návrh
Maxwell si chce promluvit s Chevy Chesem o možné účasti v jeho show na Brodway, a tak jede s Fran do Atlantic City. Když se ale Maxwell snaží přemluvit Chevyho, vypadá to, že Chevy usiluje o Fran. Když jsou Fran a Chevy zavření v pokoji, Maxwell to nevydrží a vpadne tam. Ale ukáže se, že Fran s ním trávila čas jen proto, protože mu nosila štěstí při hraní karet.

1.Narozeniny - Rekapitulace 1.roku

15. února 2009 v 9:33 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Narozeniny


Pokud máte zájem si přečíst rekapitulaci uplynulého roku, není nic jednoduššího, než kliknou na Celý článek a pustit se do čtení! Pokud se chcete dozvědět něco o uplynulém roce, a není toho málo, tak si pročtěte celý seznam událostí za uplynulý rok!!


1.narozeniny blogu Charmed-jenniss - INFO

15. února 2009 v 9:19 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Narozeniny
Ahojky milý návštěvníci blogu Charmed-jenniss.
Jsem velmi ráda že jsem chodíte, i když by se návštěvnost mohla zvednout, ale myslím si, že když nepřidávám tolik článku, a skoro dva měsíce byl blog pozastaven, tak si myslím že je to docela dobré.
Ale teď už k tomu jak to dneska bude. Bohužel jsem si nic nenachystala, ale rozhodně tu něco čekejte, články o chůvě k pohledání, jak to celej ten rok vypadalo......
TAk doufám že se těšíte a že vás tu bude více jak loni, když se blog zakládal !!!

Chůva k pohledání - 4.série

14. února 2009 v 19:52 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Epizody Chůva
01/26 Holka se srdcem 2
Ukáže se, že s letadlem nic nebylo, a Max "tu věc", co řekl v letadle odvolá. Fran si myslí, že si ji Maxwell váží jenom kvůli jejímu vzhledu, a tak se seznámí se slepcem, který může ocenit jenom její duši. Niles se snaží zjistit, co "ta věc" znamená. Gracie má psát sloh o ženě, která udělala zajímavou kariéru, a tak si vybere C.C. Ale pak zjistí že udělala chybu a měla si vybrat jinou ženu. Jack pozná jaká je Fran doopravdy a rozejdou se spolu. Pak se Fran s Maxwellem u dobří..

02/26 Zloději kolébek
Maggie se seznámí s 25-ti letým klukem, s čímž nesouhlasí Maxwell, ale Fran ho přemluví, že by se sním měli seznámit. A tak to dopadne tak, že Fran začne chodit s jeho kamarádem. Maxwell má problémy se sluchem, a tak se ho Fran a Niles snaží dokopat k doktorovi.

03/26 Ptačí hnízdo
Brighton musí udělat vědecký projekt, ale pořád neví co vymyslet. Když nevyjde plesnivé ovoce, zkouší zdokumentovat líhnutí ptačích vajíček. Dá to Fran na starosti a ta je omylem uvaří pod lampou, a tak Brightonovi hrozí, že bude muset do vojenské školy.Ale Maxwell jednou zapomene dát nažrat kočce a myslí si že je snědla a tím je vše vyřešeno.

04/26 Rosie Show
Po tom, co jde Fran na natáčení The Rosie O'Donnell Show a řekne tam vtipnou připomínku, Rosie ji požádá, aby u ní každý týden vystupovala. A tak je Fran slavná. Maxwell se bojí, že ji ztratí, a tak si vymyslí sen, ve kterém Franina babička předpovídá, že se Fran stane něco špatného, když bude dál natáčet.

05/26 Frieda u muže
Tetu Fridu vyhodí z bytu. Nechce jít bydlet ke svému bohatému příteli Fredovi, protože by si myslel, že s ním je jenom pro peníze, a tak jde bydlet k Fran. Fred pak bude tančit s Fran a jeho srdíčko to nevydrží a spadne na Fran a uvidí je Frieda a myslí si že dělají víte co.Fred se ocitne v nemocnici a nikdo nebude Fran věřit že sním nic neměla.Fred se vzpamatuje a požádá Friedu o ruku,je svatba a Fred požádá Fran o ruku ale ta to nemůže příjmout. Je obřad a Fred to zase nevydrží ale budou s Friedou manželé a pojedou na svatební cestu.

Chůva k pohledání - 3.série

14. února 2009 v 9:48 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Epizody Chůva
01/26 Dopisující přítel
Fram má šanci poznat jejího dlouholetého dopisového kamaráda. Požádá proto Maxwella, aby ji odvezl za ním do ruské čajovny a aby ho také zkontroloval. Fran se s ním nesetká protože viděl Maxvella a věděl ,že se mu nemůže vyrovnat a je trochu smutná. C.C. a Niles zůstanou spolu sami v domě a budou spolem pít brendy a začnou se kočkovat a pak si dají pusu!Vše vidí Max a Fran a Niles a C.C. dělají jako by se nic nestalo.

02/26 Franny a profesor
Bratr C.C. Noel se ze C.C. vsadí, že dokáže nemožné-dostat Fran do Jeopardy . Mezitím je Maxwell naštvaný, že nebyl pozvaný na renesanční víkend (setkání nejbystřejších hlav ze všech kulturních sfér), kterého se má zúčastnit i prezident. Místo něj je pozván jeho věčný rival Andrew Lloyd Webber.Fran se do Jeoardy dostane a vyhraje,Maxvell je pozván na Klintovůn renesanční víkend.

03/26 Drogy diamant
Fran se zasnoubí s vlivným anglickým gentlemanem jménem Jules. Sylvie je nadšená, ale Maxwell v tom čeká nějaký háček. Když jde Jules vybírat s Fran prsten, ukáže se, že je to lupič a využívá takhle spoustu svobodných žen nad třicet.

04/26 Rodinné rozpory Fineových
Maggie slaví 16-té narozeniny a Maxwell ji chce uspořádat oslavu v Guggenheimově museu. Maggie si ale myslí, že to bude nuda a tak Fran uspořádá párty v klubu, který vlastní její teta Freida. Problém je ale to, že Sylvie a Freida spolu roky nemluví. Nakonec i Max musí uznat, že tahle párty je lepší.

05/26 Vallino apartmá
Fran a Max se pohádají: Fran tvrdí, že by byl Max bez ní bezradný a Max říká, že Fran zas až tak moc nic nedělá. A tak se Fran rozhodne pronajmout si s Val byt v domě, kde žijí samý svobodní muži - jak se ale ukáže, jsou to gayové. Fran se chce vrátit a Max chce Fran také zpátky, ale ani jeden nechce připustit, že ten druhý měl pravdu. Vše nakonec vyřeší Sylvie.

Chůva k pohledání - 2.série

12. února 2009 v 9:00 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Epizody Chůva
01/26 Lehká Fran
Všichni jsou šokovaní, když jde Maxwell, po tom co mu Fran poradí, aby více zespolečenštil svůj život, na rande: s ženou jménem Leslie, která vypadá stejně jako Fran. Mezitím je Brighton znepokojený jeho problémem "s velikostí".

02/26 Autor divadelní hry
Brighton musí jít na ples se svoji ošklivou holkou, se kterou dělá vědecký projekt. Nakonec se z ní vykklube kočka. Fran potká v taxíku bývalého spolužáká, ubožáka, se kterým kdysi odmítla jít na rande. Teď s ním ale jít musí, aby ukázala Brightonovi, že není povrchní. Ale při rande chce Jaffery skočit z okna, dokud si Maxwell nepřečte jeho hru.

03/26 Každý člověk potřebuje bratříčka
V domově důchodců u Yetty probíhá nějaká údržba, a tak musí Yetta bydlet u Fran. Problém ale nastane, když si domů začne Yetta tahat chlapi. Maxwell se bojí, že bude mít na děti příliš velký vliv a to zvláště potom, když řekne Yetta Maggie , ve skutečnosti Gracie aby na nic nečekala se svým klukem.

04/26 Fran materiál
Gracie se nechce jít na párty ke svojí kamarádce, protože se bojí, že neusne bez medvídka a stydí se ho tam vzít. Fran jde na rande se starým bohatým chlapem, ale pak jí dojde, že on jí má spíš jen jako okrasu. Maxwell se předhání s Franiným přítelem, kdo dřív koupí Maggie lístky.

05/26 Prokleté babičky
Fran už pracuje v domě rok, a tak čeká, že to Maxwell ocení, ale on na to zapomene, a tak si to Fran moc bere a myslí si, že ji Maxwell nedokáže ocenit. Vyžehlí to, když ji poděkuje v televizi. Fran dělá skautskou vedoucí a vezme světlušky do domova důchodců. Každá z holčiček si má adoptovat "svoji babičku". Ale pokaždé, když si Gracie nějakou babičku apoptuje, tak každá z nich umře. Nakonec si Gracie adoptuje Yettu a ta přežije.


Chůva k pohledání - 1.série

12. února 2009 v 8:35 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Epizody Chůva
01/22 Pilotní díl
Fran Fine je vyhozena z obchodu pro nevěsty kde pracuje po tom, co jí odkopne její přítel. Fran vezme práci podomní prodavačky kosmetiky. Jako první jde zkusit štěstí do domu známého Broadwayského producenta Maxwella Sheffielda. Maxwell se zoufale snaží najít chůvu pro jeho tři děti, které nedávno ztratily matku a které už donutili několik chův odejít. Po chvíli váhání se rozhodne vyzkoušet Fran jako řešení pro jeho problém.

02/22 Kouř ve tvých lžích
Fran udělá chybu, když před Brightonem mluví o svých rebelských letech na střední škole. Brighton z toho pochopí, že bude "borec", když začne kouřit. Samozřejmě to zjistí Maxwell a je z toho pekelně naštvaný. Fran vymyslí plán, jak Brightona odnaučit kouřit - ukázat mu, jak dopadne takový kuřák. Vezme ho do domova důchodců ke své babičce Yetě, vášnivé kuřáčce.

03/22 Moje pěkná chůva
C.C. mluví s Mauren a ta pozve Maggie mezi debutantky, a proto se Fran se rozhodne pořádat čaj pro debutantky. Problém je ale to, že Fran na to nemá dostatečně kultivované vystupování. Maxwell a Niles se toho ujmou a udělají z Fran Fran "nafoukanou snobku". To se ale nelíbí Maggie ani debutantkám, která chce raději zpátky starou a zábavnou Fran.

04/22 Garde
Maggie je pozvaná na své první rande a Maxwell donutí Fran, aby jim dělala garde, nebo jak to vidí Fran - špicla. Ale na rande to dopadne tak, že se Maggiin doprovod více zajímá o Fran než o Maggie. Maggie se proto na Fran naštve.

Chůva k pohledání

1. února 2009 v 10:02 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Chůva k pohledání
Stručné informace
Žánr: sitcom (situační komedie)
Země původu: USA
Tvůrci: Fran Drescher, Peter Marc Jacobson
Televizní stanice USA: CBS
Televizní stanice v ČR:
zatím Prima
Délka epizody: přibližně 22 minut
Celkem epizod: 146
Znělka: Ann Hampton Callaway

Oficiální text distributora: Fran Fineová přišla o snoubence i o práci. Náhodou se dostane do domu bohatého vdovce jako chůva jeho tří dětí a všem obrátí život naruby. Fran Fine pracovala ve Flushingu v Queensu v salonu pro nevěsty. Měla dobrou práci a přítele. Ale jednou ji její přítel oznámil, že chodí s Heather Biblow (Pamela Anderson) a navíc ji chce zaměstnat, a proto musí Fran vyhodit. A tak se Fran ocitá na ulici a rozhodne se být podomní prodavačka kosmetiky. Jako první jde do domu bohatého anglického gentlemana, Brodwayského producenta, Maxwella Sheffilda. Ve chvíli kdy Fran přichází, Maxwell (vdovec) hledá pro své tři děti (Maggie, Brightona a Gracie) chůvu. Fran si napíše životopis rtěnkou z kufříku a Maxwell ji trochu neochotně na zkoušku přijímá. Přes všechny věci, co Fran pokazila v domě zůstává a krok za krokem se mezi ní a panem Sheffieldem něco děje. Zdá se, že jediní, kteří to vidí je Niles, sluha s výborným anglickým humorem a C.C. Maxwellova společnice. A tak se stane, že po 4 letech pozve konečně Maxwell Fran na rande a později se zasnoubí a vezmou. Tím děj ale nekončí. V poslední řadě Fran otěhotní a narodí se jí dvojčata. Málem bych zapomněla na postavu "všežravé" Sylvie, matky Fran a Franiny sklerotické babičky Yetty, která neřekne Brightonovi jinak než Schlomo.

Přátelé - Rachel Karen Green

1. února 2009 v 9:39 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Postavy Přátelé
Jennifer Aniston
Fakta:
Celé jméno: Rachel Karen Green
Rodiče: Otec - Leonard(Ron Leibman),Matka - Sandra(Mario Thomas)
Sourozenci: Amy(Christina Applegate), Jill(Reese Whiterspoon)
Stav: Rozvedená(Svatba s Rossem)
Děti: Emma
Záliby: Čtení módních časopisů.
Práce : U Ralfa Lorenna

Do Přátel se Rachel dostane po útěku ze svatby, kde si nevezme zubaře Barryho. Začíná jako rozmazlená holčička svého papínka, která bez kreditních karet neudělá ani krok. Postupem času ze začíná za podpory všech přátel stavět na vlastní nohy a sežene si práci v kavárně Central Perk až se posupně dostala přes obchodní dům Bluming's dale k Ralphu Laurenovi. Rachel je krásná a nemá nouzi o nepřízeň mužů, ale žádný vztah nebyl tak dlouhý a jiskřivý jako s Rossem, s kterým má i holčičku Emmu. S Rossem se v opilosti v Las Vegas vdala.

Přátelé - Joey Francis Tribbiani

1. února 2009 v 9:37 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Postavy Přátelé
Matt le Blanc
Fakta:
Celé jméno: Joseph Francis Tribbiani
Rodiče: Otec - Joey st.(Robert Costanzo),Matka - Gloria(Brenda Vaccaro)
Sourozenci: sedm sester
Stav: svobodný
Záliby: Koukání na TV, jídlo, sex...
Práce : herec

Joey byl jediným synem v Rodině tribbiánových. Měl totiž sedm sester. Měl Italské předky, ale Italsky se nikdy nenaučil. Joey se pokouší stát se slavným hercem. Jeho největší rolí je role doktora Draeka Remoreye v seriálu Tak jde čas. Tento seriál mu dává určitou jistotu, ale nenaplňuje ho. Největší oporou ve filmu je jeho babička, která ho vždy podporuje. Joey je velký proutník. Má u žen velké kouzlo, které zaručuje větou " Tak jak to dééé". Nikdy s žádnou dívkou neměl dlouhodobý vztah postavený na lásce, kromě Rachel. Je trošku natvrdlý a hrozně jí. Ale je perfektním kamarádem všech Přátel.

Přátelé - Phoebe Buffay

1. února 2009 v 9:35 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Postavy Přátelé
Lisa Kudrow
Fakta:
Celé jméno: Phoebe Buffay
Rodiče: Otec - Frank (Bob Balaban),Matka - Phoebe (Teri Garr)
Sourozenci: Ursula (Lisa Kudrow), Frank (Giovanni Ribisi)
Stav: podruhé vdaná za Mika (Paul Rudd) první manželství bylo s přistěhovalcem Duncanem (S. Zahn)
Děti: -
Záliby: Předpovídání budoucnosti atd.
Práce: Masérka na volné noze

Phoebe měla těžké dětství. Její vlastní matka se jí vzdala a nevlastní spáchal sebevraždu. To nechalo na Phoebe neblahé následky s náznakem vyšinutosti. Má sestru Ursulu s kterou se nestýká. Už jako malá se potloukala New Yourkem a živila se na ulici. Dnes je Phoebe vegetariánka, která porodila svému nevlastnímu bratrovi Frankovi tři děti. Ráda věří v horoskopy a předpovědi kartářek. Momentálně je vdaná za Mika, s kterým ji náhodou seznámil Joey. 

Přátelé - Monica Geller - Bing

1. února 2009 v 9:33 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Postavy Přátelé
Courtney Cox Arquette
Fakta:
Rodiče: Otec - Jack, Matka - Judy
Sourozenci: Ross (David Schwimmer)
Stav: Vdaná za Chandlera
Děti: Erika a Jack
Záliby: Uklízení, organizování a vaření
Práce : Restaurace Javu ( šéfkuchařka )

Monica je perfektní kuchařka, která je posedlá organizováním, uklízením a pořádkem. Když byla mladá tak byla strašně obézní, ale rozhovor mezi Rossem a Chandlerem, který neměla slyšet jí donutil radikálně zhubnout. Monica je "vůdce" a tahoun party. Neměla moc štěstí na vztahy, mezi které patřil Pete Becker, který zkazil vztah sportem jména Boj bez hranic. Její životní láskou je Chandler, s kterým se "spustila" v Londýně. Po dlouhém vztahu se vzali a adoptovali dvě děti.
Zdroj : (KLIK)

Přátelé - Chandler Bing

1. února 2009 v 9:30 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Postavy Přátelé
Matthew Perry
Fakta:
Celé jméno: Chandler Muriel Bing
Rodiče: Otec - Charles (Kathleen Turner), Matka - Nora Tyler(Morgan Fairchild)
Sourozenci: -
Stav: Ženatý s Monikou
Děti: Erika a Jack
Záliby: Vtípky a sledování Pobřežní hlídky.
Práce : Ve velké firmě dělá Statistické faktorování a analýzu dat

Jako desetiletý zažil těžkou ránu od svých rodičů. Na den Díkůvzdání oznámila matka, že se s jeho otcem rozvádí, protože jí podvádí s jejich komorníkem. Po tomto zážitku se do sebe uzavřel a jako obranu začal používat sarkastický vtip. Vysokou školu strávil s Rossem a jeho čističkou vzduchu. Jednou ho Ross pozval k sobě domů na den Díkůvzdání, kde se seznámil s Monikou, která byla značně obézní. Chandler měl vždycky smůlu na ženské. Chodil asi jen se čtyřmi holkami. Nejhorší vztah zažil s Janice s uječenou potrhlou holkou, která neumí nic jiného než říkat "ÁAch můůůůj bóže". Aby se jí zbavil(už poněkolikáté) tak jí řekl, že se stěhuje do Jemenu. Jeho bílím andělem byla Monika, s kterou se sblížil na Rossově svatbě v Londýně. Po dlouhém vztahu se s oženil. Po zjištění, že nemohou mít děti adoptují dvojčata.

Přátelé - Ross Geller

1. února 2009 v 9:29 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Postavy Přátelé
David Schwimmer
Fakta:
Celé jméno: Ross Geller
Rodiče: Otec - Jack(Elliot Gould), Matka - Judy(Christina Pickles)
Sourozenci: Monika (Courtney Cox)
Stav: Rozvedený 3x
Děti: Emma (s Rachel) a Ben (s Carol)
Záliby: Věda...
Práce : Vědec - Paleontolog

Ross Geller je nejslušnější člen party s největší smůlou. Trochu bezhlavě se vrhá do ženění, i když jednou za to nemohl. Jeho první žena začala být Lesba. Má velkou zálibu ve vědě. Paleontologie a přednášení o ní na univerzitě je jeho největší zálibou. V životě také neměl moc velké štěstí na ženy, i když to nikdy nebyl beznadějný případ. Prostě a jednoduše smolař.
| © Jenniss 2008 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: charmed-jenniss.blog.cz |