Srpen 2009

Chirurgové - 2.Série

31. srpna 2009 v 15:20 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Epizody Chirurgové
Druhá série zobrazuje vztah mezi Meredith a Derekem, který se dostal do problémů poté, co přišla Derekova manželka Addison, od které Derek odešel poté, co zjistil, že spí s jeho nejlepším přítelem Markem Sloanem, který také později vstoupí do děje. Izzie začne krátce chodit s Alexem, jejich vztah se ale rozpadne poté, co se Izzie zamiluje do pacienta Dennyho Duquetta. Cristina chodí s Burkem. Doktorka Baileyová otěhotní, porodí, ale v den jejího porodu má její manžel nehodu, ale uzdraví se.

02x01 - Syndrom vykrvácení srdce (Raindrops Keep Falling on My Head)
Když Meredith a Cristina probírají své strasti se vztahy v Emerald City baru, barman Joe zkolabuje. Přednosta Webber se zotaví z operace mozku a pověří George - k velkému zděšení jiného chirurga -, aby mu podával zprávy o drbech v nemocnici. Zatímco se zhrzená Meredith dozvídá více o vztahu Dereka a Addison, zmatená Cristina se pokouší dojít k nějakému rozhodnutí o svém poměru k doktorovi Burkovi…

02x02 - Co je moc, to je moc (Enough Is Enough)
Derek na oplátku, že Webber zavolal jeho ženu, zavolá Adele, aby přijela navštívit svého manžela. Ukáže se, že Richard ani neřekl své ženě, že jde vůbec na nějakou operaci. Konec léčby může strávit doma, což pro něj není zrovna radostné. Meredith dostává případ chlápka jemuž něco, co spolykal, ucpalo střeva. Jaké překvapení vyjde najevo, když se zjistí, že se jedná o hlavičky panenek. George a Olivia musí vyzkoušet všechny oživovací pokusy na pacientovi a přijít na to, proč je do toho Baileyová nutí. Do nemocnice přivezou rodinu, která havarovala. Řidič druhého auta je mrtvý a toho právě mají oživovat George a Olivia. Otec rodiny má v břřiše kaši, ale to by mu chirurgové vyzpravili nebýt toho, že potřebuje nová játra. Žena i syn jsou v pořádka, ale na povrch vyplouvá, že žena je týraná a synovi se to nelíbí. Jak se rozhodne, až se doví, že jedině on je vhodným dárcem pro svého násilného otce? George si všimne u pacientky připravené pro odběr orgánů (zřejmě s mozkovou smrtí), že má reflexy. Informuje Shepherda a spolu poté provedou operaci, při které odstraní cosi v pacientčině mozku, což způsobovalo, že neměla vůli, ale stále žila.

Rychlovka 15 - Diplomy

31. srpna 2009 v 12:10 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Rychlovky
Snažila jsem se vám co nejvíce vyhovět, s tím,co jste si přáli, abych vám dala na diplom, protože jsem hodná :-) takže jsem vám splnila vaše přání, máte na diplomech to, co jste chtěli! Takže, ti co si přáli něco jiné, tak mají, to co si přáli :-)

Sara Ramirez slaví narozeniny

31. srpna 2009 v 0:15 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Chirurgové


Sara Ramirez z nově přidávaného seriálu Chirurgové slaví dneska svoje 34 narozeniny. Takže všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a lásky a hodně úspěchů ve tvé herecké kariéře!

Jinak, nově přidávaný seriál jsem sem dala proto, aby jste měli nové informace o dalších seriálech, a tyky proto, že se na tento seriál ráda podívám.

Dále, dneska máme poslední en prázdnin, tak si ho užijte a ve školním roce asi nebudu přidávat tolik článků, ale na první týden mám články přednastavené!!!! Tak se nebojte! Ahoj

Rychlovka 15

30. srpna 2009 v 13:03 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Rychlovky
  1. Který nový seriál byl přidán na tento blog?
  2. Líbí se vám nově přidaný seriál?
  3. Jak dlouho byla Phoebe vdaná za Cola? (Stačí kolik dílů, nebo kolik sérií)
  4. Jaké schopnosti má Chris? (Najdete to tady na blogu)
  5. Koho chcete na diplom z těchto čtyř? - Prue, Phoebe, Piper, Paige

Chirurgové - 1.Série

30. srpna 2009 v 9:06 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Epizody Chirurgové
Dávám vám sem obsah První série, a popisy jednotlivých dílů, jelikož jsem našla jsen 9 popisů a další ne, tak se omluvám, ale budu nadále hledat další popisy k první sérii!

Meredith Greyová, dcera známé chirurgičky Ellis Greyové, nastupuje jako stážistka do nemocnice Seattle Grace. Nejdříve se seznamuje se svými novými kolegy, také stážisty, a budoucími přáteli, Cristinou Yangovou, Isobel Stevensovou a Georgem O'Malleyem. Dalšími postavami v seriálu jsou doktorka Miranda Baileyová, přezdívaná také "nacistka" pro svůj přísný režim, Alex Karev, také stážista, který není moc oblíbený mezi ostatními, a renomovaní chirurgové Derek Shepherd a Preston Burke. Primářem chirurgie je Richard Webber, který měl dříve blízký vztah s Meredithinou matkou. Série zobrazuje několik prvních měsíců působení stážistů v nemocnici a každodenní život hrdinů seriálu. Odhalí se Alzheimerova nemoc, která sužuje Meredithinu matku, Meredithin vztah s Derekem. George se zamiluje do Meredith, Burke a Shepherd spolu v nemocnici neustále soupeří. Série končí příchodem doktorky Addison Montgomeryové-Shepherdové, odcizené manželky Dereka, která tak vstoupí do vztahu mezi ním a Meredith.

Seriál Chirurgové

29. srpna 2009 v 14:25 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Chirurgové
Takže, pokud vám to nevadí, postupně budu přidávat další seriál, a to seriál Chirurgové! Takže doufám, že vám to nebude vadit!

Vítejte v nemocnici Grace. Tato nejobtížnější chirurgická stáž západně od Harvardu je velmi náročnou tréninkovou základnou pro mediky nováčky. Poznejte Meredith, Izzie, George, Alex a Cristinu. Včera byli studenty, dnes jsou doktory. A pokud zvládnou sedm hrozných let v nemocnici Grace, budou z nich chirurgové. Ale svět se kvůli nim ani jejich obtížné stáži nezastaví a oni se musí vypořádat také se žárlivými partnery, nemocnými rodiči, milostnými románky a domácími krizemi, při kterých se musí spolehnout jeden na druhého.
Seznamte se s Meredith Grey. Je to žena, která se snaží vést normální život se zaměstnáním, při němž vést normální život je prakticky nemožné.

Meredith je asistentka prvního ročníku v nemocnici Grace v Seatlu, na nejobtížnější chirurgické stáži západně od Harvardu. Ještě včera patřila s dalšími asistenty prvního ročníku Cristinou Yang, Izzie Stevens, Georgem O'Malley a Alexem Karevem mezi studenty. Dnes už jsou z nich doktoři ve světě, kde může být pracovní výcvik otázkou života a smrti. Všichni se snaží vypořádat se zdary a nezdary svých osobních životů.
Udržet přátelské vztahy v této tak stresující a soutěživé atmosféře je velmi těžké. Meredithina ambice stát se lékařkou je zastíněna znepokojujícím tajemstvím: Její matka, uznávaná chiruržka, se potýká s tragickou chorobou. Rozporuplná Cristina je velice soutěživá a cílevědomá a odmítá jakoukoliv pomoc, jen aby vše dokázala sama. Isobel "Izzie" Stevens je dívka z malého města, která vyrostla ve špíně a chudobě. Navzdory tomu, že si na svou kariéru lékařky vydělává jako modelka, se stále potýká s nízkým sebevědomím. George O'Malley je milý, ale nejistý chlapec, který vždy dokáže udělat nebo říct něco špatného ve špatnou chvíli. Přestože ho ženy přitahují, stále se k němu chovají, jako by byl "pouze jednou z nich". A Alex Karev, stážista, kterého ostatní stážisté nenávidí, zakrývá své dělnické kořeny arogancí a ambicemi.

Stážisté jsou vedeni týmem doktorů, kteří jsou rozhodnuti udělat z nich za každou cenu zručné chirurgy: Miranda Bailey, zodpovědná za jejich výcvik, je tak přísná, že dostala přezdívku "Nacistka". Flirtující Derek Shepherd je velmi schopný chirurg, který sdílí zakázanou, ale nepopiratelnou sexuální touhu s Meredith. Arogance Prestona Burkeho je téměř úměrná jeho schopnosti zacházet se skalpelem. Na všechny dohlíží Dr. Richard Webber, otcovský přednosta chirurgie Seattle Grace, který nestrpí žádné nesmysly.

Zdroj: iprima.cz

CSI: Videa - 6.série -1.video

29. srpna 2009 v 10:00 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa CSI
Takže, na spoilerovských stránkách jsem narazila na první video, ohledně chystané 6.série CSI New York, bohužel je toto video v angličtině, takže mu asi nebudete rozumět, ale co se dá dělat? Tak se alespoň podívejte!


Přátelé - Fotografie 0.2

28. srpna 2009 v 21:53 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Fotogalerie Přátelé
Dále mi JENN1996 poslala pár fotografií se seriálu Přátelé, tak jsem se taky rozhodla, že je přidám, tak se podívejte a komentujte, jsou opravdu moc krásné!

Jennifer Aniston - Fotky 0.2

28. srpna 2009 v 21:42 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Fotografie
Ahoj, na email jsem obdržela pár foteček s Jennifer Aniston. Jak jinak, než od JENN1996, takže jsem je trochu probrala a ty nejhezčí jsem se rozhodla zveřejnit na blog. Bohužel na některých otkách je tam ještě s Bradem Pittem, ale na jedné už je s Gerardem! Tak se podívejte, je jich docela dost!

Fran Drescher - Módní hlídka

27. srpna 2009 v 13:00 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Chůva k pohledání
Dále jsem v InTouchi narazila konečně na někoho z Chůvy k pohledání. Sice to tam Fran moc nesluší, alespoň máme nějaký přehled o hercích.

Matthew Perry a Jennifer Aniston - Drby

27. srpna 2009 v 10:31 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Přátelé - Friends
Ahoj, v novém vydání časopisu InTouch, jsem narazila na Zmínku o Jennifer Anisto a taky o Matthew Perrym, tak jsem se vrhla do skenování, no a máte to tady.

Sabrina - Společné fotografie

26. srpna 2009 v 9:35 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Fotogalerie Sabrina
Řekla jsem si, než odjedu, že sem přidám nějaké fotografie ze Sabriny, mladé čarodějnice, jelikož jsem z ní ještě žádné obrázky nepřidávala. Řeknu vám, že se nehledají vůbec snadno.

Rozhovor s Jennifer Aniston

26. srpna 2009 v 0:53 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Informace
Ahoj, vím, že se to teď většinou točí kolem jennifer Aniston, ale už to tak nebude, dneska jsem pryč, tak proto to sem dávám, ale už budu přidávat i z dalších seriálů! Za tento rozhovor zase vděčím JENN1996

Tento rok budou uvedeny dva vaše filmy a třetí "Friends With Money" je plánován na rok 2006. Je to způsob, jakým si dáváte pracovní volno?¨
Vážně, nebyla jsem příliš zaneprázdněna kromě trochu hraní a několika věcí, na kterých pracuji pro společnost Plan B. Jinak jsem se doopravdy snažila si odpočinout a přivonět si k růžím. Spolu se vším tím deštěm, který jsme teď v L. A. měly, jich byli hromady.

Nicméně, váš poslední film byl uveden před více než rokem a seriál Přátelé skončil téměř přesně před rokem. Když o tom přemýšlíte, co si myslíte, že bylo hnací silou k tomu, aby jste byla zvolena ženskou hvězdou roku?
Abych byla upřímná, také jsem o tom hodně přemýšlela a snažila se to pochopit. Když jsem zjistila, že mě chtějí vzdát poctu touto cenou, bylo to jako " Vy jste? Jste si jistí, že jste se nepodívali příliš dolů na jedno jméno na oznámení nebo tak něco?" Ale nechtěla jsem, abych vypadala příliš neuroticky a nehodná ceny. Já jsem vždycky velmi kritická sama k sobě a své práci - jsem si jistá, že až příliš. Ale jsem velmi šťastná, že jsem obdržela tuto cenu, takže zapracuji na tom být vděčná. Rozhodně mě to bude inspirovat k tomu, že budu pracovat ještě více.

Jennifer Aniston vstává v noci si zacvičit

25. srpna 2009 v 16:15 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Jennifer Aniston, která v tomto roce dovršila 40 let, stále zachovává super postavu a kondičku! Dokonce Hugh Hefner , který se spíš zajímá o mladé silikonové krásky maldší 30ti let, měl zájem vyfotit Jennifer do svého magazínu.

Není to jen díky genům ale především tvrdé prací. Vyšlo na jevo, že Jennifer neuvěřitelně tvrdě maká nad svým tělem. Během prací nad novým filmem the Bounty každodenně vstává ve 3 v noci aby měla 2 hodiny na cvičení před natáčením v 5 ráno. V the Bounty Jennifer Aniston hraje ženu která má 35 let , proto se stará aby nebylo vidět těch 5 let rozdílu.
Za poslední dobu Jennifer Aniston často dostávala nabídky na role matek nebo starších žen, které odmítala. Chce hrát jen mladé, energické a půvabně ženy!

Zdroj: starmagazin.cz

Jennifer Aniston si nabalila chlapa snů

24. srpna 2009 v 23:04 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Když si tahle kráska vybírá z chlapů, stojí to vždy za to. Vždy si vybírá ty největší fešáky, jaké tato zem nosí a vyjímkou není ani poslední adept.
Jennifer Aniston je opět šťastná a zamilovaná až po uši - po svém boku má totiž úlovek, který jí závidí půlka Hollywoodu!

Objektem jejích zájmů je v těchto dnech skotský "polobůh" Gerard Butler, který je známý nejen neuvěřitelným sexepílem a vypracovaným tělem, ale aji romantickou duší a hříšným šarmem.Přesto, že pár na place většinou předvádí ostré hádky, mimo kameru nedokáží ze sebe odtrhnout oči. Natáčejí spolu romantickou komedii Bounty.

Nečekané sblížení hereckých partnerů "nabonzoval" portálu RadarOnline.com zdroj z natáčení po středeční šichtě. "Viděli jsme, jak ji Gerard políbil. Byly samé ťuťuli-muťuli." "Herci prý také velmi často vídají v Jennifeřině přívěsu a oba spolu okatě flirtují i po vypnutí kamer.

S něžnými gesty však začínají jen velmi pomalu. "Sledovali jsme je, jak se v jednom okamžiku chytili za ruce, ale když si Jennifer všimla, že se lidé dívají, pustila ho," dodal zdroj. Inu, snad se krásná čtyřicátnice brzy osmělí, protože s Gerardem jí to moc sluší.

Můj názor: Jde jen o zviditelní filmu, nebo je to pravda? Co vy na to?

| © Jenniss 2008 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: charmed-jenniss.blog.cz |