Říjen 2009

Halloween 2009 a moje narozky

31. října 2009 v 13:20 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Aktuálky Blogu
Ahoj, tak je to tady. Sice se tento svátek moc nedrží v České Republice, ale já mám takový důvod slavit!
Proč? Jak už vidíte v názvu, tak vás asi napadlo, že jsem se narodila na Halloweena! Je to docela zajímavý, proto mi každej říká, že jsem "strašidlo", ale já jsem ráda, za to kdy jsem se narodila! Dneska už nic nečekejte, jelikož ve velkém oslavuji svoje 17-ctiny... Tak se tu mějte, dám vám sem menší informace, co to vůbec Halloween je :-) Tak se nebojte!

Halloween
Halloween je svátek, který se slaví 31. října, většinou dětmi, které se oblékají do strašidelných kostýmů a chodí od domu k domu s tradičním pořekadlem Trick or treat (Koledu nebo Vám něco provedu) a "koledují" o sladkosti. Svátek se slaví většinou v anglických mluvících zemích, převážně v USA, Kanadě, Velké Británii, Irsku, Austrálii, Novém Zélandu aj. V Česku se Halloween moc neslaví.

Původní název byl Hallowe'en zkratka z anglického All-hallow-even (Doslova: Předvečer/Vigilie Všech svatých / první nešpory), Halloween vychází původně z pohanského (keltského) svátku Samhain - pohanský nový rok (konec pohanského léta). Uživá se také název předvečer svátku Všech svatých. Pravděpodobně má i návaznost na křesťanský svátek Všech svatých.

Tradičními znaky Halloweenu jsou dýně, speciálně vyřezané se svíčkou uvnitř (tzv. Jack-o'-Lantern), dále čarodějky, duchové, černé kočky, košťata, oheň, příšery, kostlivci atd. Barvy černá a oranžová.

Rychlovka 22 - Diplomy

31. října 2009 v 9:01 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Rychlovky
Snažila jsem se vám co nejvíce vyhovět, s tím,co jste si přáli, abych vám dala na diplom, protože jsem hodná :-) takže jsem vám splnila vaše přání, máte na diplomech to, co jste chtěli! Takže, ti co si přáli něco jiné, tak mají, to co si přáli :-)

Teri Hatcher má prasečí chřipku

30. října 2009 v 17:45 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
LOS ANGELES (Famous) - Prasečí chřipka zasáhla už i ulici Wisteria Lane ze Zoufalých manželek. Potenciálně smrtelný virus chytila Teri Hatcher (vlevo), představitelka hlavní hrdinky Susan. Virus H1N1 u ní diagnostikovali lékaři včas a Teri ihned nasadili léky.

Přitom choroba přišla jakoby příznačná pro nejnověji natáčenou sérii, v níž má zahynout hned několik postav. Producenti musejí rychle přeplánovat natáčení schéma, dokud se Teri nevrátí z domácí léčby. A nečiní tak během posledního měsíce poprvé. Na konci září totiž s rakovinou plic do nemocnice nastoupila Kathryn Joosten alias paní McClusky. Devětašedesátiletá herečka je po operaci nádoru a daří se jí prý dobře. Natáčení se odmítla vzdát i přes náročnost léčby.

Postavy - Edie Britt

30. října 2009 v 17:14 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Postavy ZM
Fakta:
Celé jméno: Edie Britt/ Williams
Rodiče: otec a matka
Sourozenci: neznámo
Stav: Vdaná
Děti: syn
Manžel: Williams George
Práce : Realitní agentka

Edie Brie, je velmi ctižádostivá žena a vše co chce, tak také dostane. Velmi si zakládá na svém vzhledu. Byla již 2x vdaná.

Postavy - Bree Van De Kamp

30. října 2009 v 6:06 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Postavy ZM
Fakta:
Celé jméno: Bree Van De Kamp/ Hodge
Rodiče: otec a matka
Sourozenci: neznámo
Stav: vdaná
Děti: Andrew, Daniell
Manžel: Orson Hodge
Práce : Kuchařka

Je vzorem domácí hospodyně, matky a manželky. Svou ledovou tvář zahazuje opravdu málokdy. Svou lidskou citovou tvář ukázala například když zemřel její manžel Rex, jež se stal objetí jejich bláznivého lékarníka George posedlého Bree. Georgova posedlost Bree se dále stupňovala. Naštěstí má Bree tak trošku intrikánského syna Andrewa, který Bree pomohl ukázat Georgeovu pravou tvář a dostat se z lékárníkových spárů.

Kromě této chvályhodné pomoci přinesl Andrew své matce také spoustu trápení a zoufalství. Jednou z nehorších věcí bylo, když Andrew odhalil, že je gej. To bylo pro Bree, známou to perfekcionalistku, opravdu velké a hořké sousto. Jejich vzájemné spory vyvrcholily, když Bree vzala Andrewa, odvezla jej daleko od Wisteria Lane a poté mu sdělila, že už s ním nemůže dál žít. Po nějaké době se usmířili a Andrew se vrátil domů. Ani s Danielle to Bree neměla lehké. Jednou přišla Danielle s tím, že je těhotná. To bylo pro Bree, přesvědčenou presbyteriánku, zcela nepřípustné a tak ukryla Danielle do Švýcarska na faru, kde po 9 pro Danielle velmi nudných měsích porodila syna. Mezi tím ve Wisteria Lane předstírala Bree těhotenství. Po návratu Danielle se Hodgeovi rozhodli, že budou dítě vydávat za Breeino.

Ve Wisteria Lane je Bree známá především jako vynikající kuchařka ale také zahradnice. Její koláč a Mafiny jsou vyhlášené po celém předměstí a nechybí na žádně větší oslavě. Její skvělé kuchařské dovednosti se projevily také v její kuchařce, díky které se stala slavnou.

Zoufalé manželky Longoria a Hatcher jako lesbičky!

29. října 2009 v 17:03 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Herečky Eva Longoria a Teri Hatcher si vyzkoušely lesbickou lásku. Jejich ústa se vášnivě spojila při natáčení poslední řady seriálu Zoufalé manželky. Obě hvězdy si milostnou scénu mezi Gabrielle Solis a Susan Mayer náležitě užily.

"Nepolíbila jsem ji já. Ona políbila mě. A užili jsme si to," prozradila Hatcher. O jedenáct let mladší, třiatřicetiletou Evu prý pak překvapila především tím, jak skvěle se líbat umí. "Já se umím líbat skvěle. U Teri se neočekávalo, že mě políbí zpět, prostě tam jen měla být. A já jsem měla za ni udělat všechnu práci," svěřila Longoria.

V páté sérii Zoufalých manželek se diváci budou muset rozloučit s Edie Britt, její představitelka Nicollette Sheridan totiž ze seriálu odstoupila a tvůrci blonďatou intrikářku nechají zemřít. Poprvé bude Edie smrt předstírat, podruhé ale zemře doopravdy.

Postavy - Lynette Scavo

29. října 2009 v 12:23 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Postavy ZM
Fakta:
Celé jméno: Lynette Scavo
Rodiče: otec a matka
Sourozenci: neznámo
Stav: vdaná
Děti: Porter, Parker, Preston, Penny Scavo
Manžel: Tom Scovo
Práce : Reklama, rodinná pizzerie

Je žena, která má svou rodinu ráda ale i přes to, pro ni práce a kariéra v reklamní agentuře dost znamenají. O to víc nepříjemný je pro Lynette fakt, že se z ní pomalu ale jistě stává více hospodyně a žena v domácnosti než kariéristka. Nemalou zásluhu na této skutečnosti mělo také to, že Lynette porodila 4 děti během pouhých 6-ti let. Lynette pomalu získává pověst nejvíce nejzvladatelných dětí v celé Wisteria Lane. Lynette se ráda vměšuje do životů ostatních, což často vede ke katastrofám.

Když dostal její manžel Tom nutknání otevřít si pizzerii, Lynette zahodila svůj firemní oblek a začala pracovat v této pizzerii po boku svého muže. Zde se také seznámila a později i flirtovala s šikovným a pohledným kuchařem Italského původu Rickem.

Lynette si zkrátka umí poradit téměř s jakoukoliv tragédií, které potká její rodinu. Ať už jde o ztrátu jejich domu, nebo krachující rodinnou pizzerii, můžete si být jistí, že Lynette problém nakonec vyřeší a udrží Scavovic rodinu pohromadě.

Jennifer Aniston - Movie - Láska na druhý pohled

28. října 2009 v 12:49 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Mám tu pro vás skvělý film, se kterým můžete strávit příjemnou chvíly, pokud mezi vaše oblíbené herečka patří Jennifer Aniston, tak doporučuji, si na tento film zajít do kina!

imagebam.com

Postavy - Susan Mayer

28. října 2009 v 12:12 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Postavy ZM
Fakta:
Celé jméno: Susan Mayer/ Delfino
Rodiče: otec a matka
Sourozenci: neznámo
Stav: rozvedená
Děti: July, MJ
Manžel: -
Práce : v domácnosti

Poté, co selhalo její manželství s bohatým právníkem Karlem, našla pravou lásku s instalatérem Mikem Delfinem, avšak naučit se znovu žít manželský život může být pro Susan mnohem těžší, než se může na první pohled zdát.

Mike upadl do komatu poté, co jej srazilo neznámé auto. Když se po dlouhé době probral, ztratil paměť a vůbec nevěděl, kdo Susan vůbec je. Zatímco Mike byl v komatu, prožila Susan románek s Ianem, romantickým Britem jehož žena také upadla do komatu. Jakmile Mike získal paměť a své vzpomínky, stal se Ian minulostí a Susan se opět vrátila k Mikovi, jehož stále milovala.

Susan má i na svůj věk velmi zodpovědnou dceru Julie, která za svou matku často dělá nejrůznější domácí práce a vyřizuje záležitosti, jež obvykle řeší rodiče. Ačkoliv se zdráhala stát se znovu matkou, nakonec se jí a překvapenému Mikovi narodil syn M.J. a Susan tak začala žít život, o kterém tolik snila.

Postavy - Gabrielle Sollis

27. října 2009 v 16:48 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Postavy ZM
Fakta:
Celé jméno: Gabrielle Sollis
Rodiče: otec a matka
Sourozenci: neznámo
Stav: vdaná
Děti: Juanita a Celia
Manžel: Carlos Sollis
Práce : Bývalá modelka

Gabrielle Solisová je bývalá modelka, která vyměnila svůj vzrušující život za manželství s vlivným podnikatelem Carlosem Solisem. Carlos byl velmi zaneprázdněný a Gabrielle věnoval jen velmi málo času a předměstí Gabi shledala jako nudné a tak dospěla k názoru, že jejímu životu něco chybí. Ve snaze okořenit si svůj život si začala Gabrielle tajný románek se svým nezletilým zahradníkem Johnem.

Carlos šel do věžení a ztratil svůj majetek a Gabrielle byla donucena vzít pro ni podřadné práce. Nakonec se pár rozešel a né zrovna v dobrém. Veškerá nenávist ale vyprchala když Gabrielle zjistila, že si ji její nový přítel, kandidát na starosty Fairview Victor Lang vzal jen proto, aby si získal hlasy Latinských Američanů. Láska mezi Carlosem a Gabi znovu ožila, ale čekala ji těžká zkouška - Carlos totiž oslepl.

Gabrielle souhlasila s tím, že si Carlose znovu vezme a to i přes to, že jeho oslepnutí nebude jen dočasné, jak očekávali. Po 5 letech a 2 nečekaných dětech si Gabrielle připadala jako kus roztřepaného hadru. Zato Carlos získal zpět zrak a na naléhání Gabrielle vzal lukrativní práci. Solisovi začali opět žít život na vysoké noze.

Eva Longoria Parker - Beauty tipy

27. října 2009 v 12:47 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Tak tady mám další screen z časopisu, tentokrát je na něm i Eva Longoria ze Zoufalých Manželek.
Najdete tam skvělé Beauty tipy, ale podle mě je to moc drahé !! No ale hezké!

imagebam.com

James Pickens Jr. slaví narozeniny

26. října 2009 v 18:44 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Chirurgové
Tak a máme tu další oslavu narozenin. Tentokrát se tato oslava týká seriálu Chirurgové. A kdo slaví narozeniny? POkud tento seriál sledujete, tak představitel Dr. Richarda Webbera, James Pickens Jr. slaví narozeniny. A kolik mu už vlastně je? Rovných 55 let. To už je slušný věk a pořád se drží v showbysnysu! Takže Jamesi, všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a hlavně lásky a ať ještě dlouho hraješ, a nejen v seriálu Chirurgové!

Krátký životopis: Pickens Jr. se narodil 26. října 1954 v Clevelandu, v Ohiu (USA). Má 2 děti. Zahrál si v seriálech Beverly Hills 9021, Akta-X, Roseanne, The West Wing. Či ve filmech jako Bod varu, Lotři, Mrtví prezidenti, Koule, atd.V seriálu chjirurgové hraje Dr. Richarda Webbera.

Zoufalé manželky - 1.série

26. října 2009 v 18:36 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Epizody ZM
Takže, dneska jsem se rozhodla vám sem zveřejnit obsah první série seriáluZoufalé Manželky! Doufám, že se vám to bude líbit a že si ty obsahy přečtete!

1x01 - Pilot (Pilot)
Mary Alice Youngová bere stále ohledy na všechny kolem sebe: na rodinu, na přátele, na sousedy. Když o tom tak přemýšlí, dochází k závěru, že to není právě život podle jejích představ. A tak se jednoho dne ve svém dokonalém domě na roztomilém předměstí rozhodne a učiní všemu přítrž - spáchá sebevraždu. Ze záhrobí pak s osobitým komentářem prozrazuje různá tajemství, která skrývají manželky i manželé před sebou navzájem i před sousedy a která zůstávala dosud skrytá za zavřenými sousedskými dveřmi zdánlivě dokonalého amerického předměstí...

1x02 -
Ale co je pod povrchem? (Ah, But Underneath)
Gabrielle se snaží tajit své pletky se zahradníkem Johnem, ale téměř se nechá chytit Carlosem, který přichází domů brzy a chce ji překvapit dalším dárkem. Lynette se pokouší umírnit tři divoké chlapce tak, že je nechá na kraji u cesty. Když se po několika minutách vrací zpět, aby je vyzvedla, už tam nejsou. Bree a Rex se snaží zachránit své manželství i prostřednictvím manželské poradny, ale Breeino hledání dokonalosti téměř překazí celý léčebný proces.
Susan shromažďuje odvahu, aby pozvala Mika Delfina na večeři. Chce to ovšem udělat pouze proto, aby naštvala Edie. A mezitím se dámy nemohou dohodnout, co udělají se znepokojivým psaním, které našly mezi osobními věcmi Mary Alice...

1x03 -
Hezký obrázek (Pretty Little Picture)
Susan přesvědčí ostatní ženy, aby uspořádaly velkou večerní party, kterou chtěla organizovat Mary Alice. Sejdou se tam sice všechny, ale jejich vztahům to moc nepomůže, spíš naopak... Gabrielle začne vydírat devítiletá dcera nové sousedky. Bree bojuje, aby nevyšla najevo pravda o jejím rozpadajícím se manželství. Susan se snaží vyrovnat se konečně s rozpadem svého manželství. I ji se ale pokouší vydírat sousedka - paní Huberová...


Jennifer Aniston a Kate Walsh

26. října 2009 v 12:37 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Mám tu další informace ohledně dvou hereček ze seriálu Přátelé a Chirurgové, jedná se o Jennifer Aniston a Kate Walsh. Tak si to přečtěte!

imagebam.comimagebam.com

Čarodějky Videa - Charmed Children

25. října 2009 v 21:23 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Čarodějky - Videa
Našla jsem na youtube.com moc pěkné video, na kterém jsou děti ze seriálu Čarodějky, tak doufám, že se vám bude líbit! Další videa zase později! Teď se budu věnovat přídávání seriálu Zoufalé manželky!

| © Jenniss 2008 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: charmed-jenniss.blog.cz |