Listopad 2009

Herci - Teri Hatcher

30. listopadu 2009 v 16:09 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Herci ZM
Jméno: Teri Hatcher
Datum narození: 8. 12. 1964
Znamení: Střelec
Povolání: herečka
Místo narození: Palo Alto, Kalifornie, USA
Zoufalé manželky: Susan Mayer
Manžel: Jon Tenney
Rodinný stav: Vdaná
Barva vlasů: Hnědá
Barva očí: Hnědá
Výška: 168 cm

Teri Hatcher se narodila 08.12.1964 v Sunnyvale, Kalifornie. Ve znamení Střelce. Její otec byl fyzik a matka se zabývala informatikou. Původně se chtěla věnovat matematice a technickým oborům, ale zájem o divadlo zcela změnil její záměry.

Chůva k pohledání - Videa 8

30. listopadu 2009 v 8:08 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Videa Chůva
Ahoj, mám tu nová videjka, ze seriálu Chůva k pohledání. Doufám, že se vám budou líbit, tak se podívejte a okomentujte....


Herci - Eva Longoria Parker

29. listopadu 2009 v 15:56 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Herci ZM
Jméno: Eva Longoria Parker
Datum narození: 15. března 1975
Znamení: Ryby
Povolání: herečka, modelka
Místo narození: Corpus Christi, Texas, USA
Zoufalé manželky: Gabrielle Solis
Manžel: Tonny Paker
Rodinný stav: Vdaná
Barva vlasů: Hnědá
Barva očí: Hnědá
Výška: 159 cm

Eva Longoria se narodila 15. března 1975 v Corpus Christi, Texas ve znamení Ryb. Celé její jméno je Eva Jacqueline Longoria, měří 157cm. Její rodiče jsou Američané mexického původu. Pochází z katolické rodiny. Má tři starší sestry ( Esmeralda, Elizabeth, Emily). Jako jediná z nich má tmavou barvu kůže, tmavé oči i vlasy. Všechny její sestry jsou blondýnky s modrýma očima a světlou pletí. Eva dlouho podezřívala rodiče, že ji pouze adoptovali, právě kvůli tomuto rozdílu. Vždy byla také považována za nejošklivější z nich.

Herci - Marcia Cross

29. listopadu 2009 v 8:23 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Herci ZM
Jméno: Marcia Cross
Datum narození: 25. 03. 1962
Znamení: Beran
Povolání: herečka
Místo narození: Marlborough, Massachusetts, USA
Zoufalé manželky: Bree Van De Kamp
Manžel: Tom Mahoney
Rodinný stav: Vdaná
Barva vlasů: zrzavé
Barva očí: hnědo zelené
Výška: 173 cm

Marcia Gross se narodila 25.3.1962 v Marlborough, Massachusetts,v USA ve znamení Berana. Známe ji jako seriálovou hvězdu už od prvních let, kdy se k nám americké seriály začaly pomalu importovat. Nejvýrazněji se v myslích diváků usadila za éry slavného seriálu Melrose Place, kde ztvárnila poněkud nevyrovnanou doktorku Kimberly Shaw. Objevila se také v Ally McBealové, Everwoodu a řadě dalších populárních pořadů - její profesní životopis připomíná seznam nejúspěšnějších amerických televizních seriálů od poloviny osmdesátých let. V Zoufalých manželkách pro změnu hraje cílevědomou Bree Van De Kamp, která má svůj život jasně nalinkovaný a všechno, co udělá, musí být naprosto perfektní.

Jennifer Aniston a Bloom spolu tajně v Londýně!

28. listopadu 2009 v 15:46 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Že by se rýsovala nová hollywoodská dvojice? Jennifer Aniston (40) a Orlando Bloom (32) předvedli na londýnském letišti Heathrow takové manévry, že je okolí okamžitě začalo podezírat z tajného vztahu! Nejdříve z letadla vystoupila Jennifer s kamarádkou a jakoby nic prošla letištní halou, přičemž zamířila do přistaveného automobilu. Krátce po ní se objevil v černých brýlích maskovaný Orlando Bloom, který se tvářil, že o své slavné kolegyni vůbec neví. Chvíli se procházel halou, aby zmátl fotografy a pak si to rychle namířil přímo za Jennifer do auta. Fotografové však byli rychlejší...

Grey's Anatomy - Webisode "Grey's Anatomy: On Call"

28. listopadu 2009 v 15:39 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa Chirurgové
Ahoj, tak už jsem se konečně uzdravila a proto vám přináším obvyklý denní nášup článků! Doufám, že se vám tohle video bude líbit, je bohužel v angličtiny.... Ale podívejte se!


Jennifer Aniston - Větříček

26. listopadu 2009 v 9:16 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
A je tu ještě další drb ze seriálu Přátelé, a tímto taky nášup drbů z časopisu pro tento měsíc končí, těšte se na další drby po 1.12.2009! Doufám, že tam nějaké budou...

imagebam.com

Katherine Marie Heigl slavila narozeniny

25. listopadu 2009 v 15:52 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Chirurgové
A je tu ještě další herečka, která včara slavila své 31 narozeniny. O koho jde jste mohli poznat už z nadpisu, jedná se o Katherine Marie Heigl, kteráztvárňuje roli Isobel Steven v seriálu Chirurgové!
Takže Kate všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví a hlavně lásky, a také úspěchy v herecké kariéře!

Katherine se narodila rodičům Nancy a Paulovi. Po krátké době se celá rodina přestěhovala do Nové Kanady v Connecticutu, kde Katherine strávila podstatnou část svého dětství. Vyrůstala jako nejmladší ze tří dětí, měla dva starší sourozence Johna a Meg. Bohužel její starší bratr tragicky zemřel, když byla ještě malá. Katherine se poprvé dostala do středu pozornosti jako dětská modelka. Teta, která navštěvovala jejich rodinu v Nové Kanadě, udělala několik fotografií Katheriny, tehdy ve věku devíti let. Nafotila sérii reklamních póz na reklamu produktu péči o vlasy, který si vymyslela. Poté co se vrátila do New Yorku se souhlasem Katherininých rodičů poslala fotky do několika modelingových agentur. Během několika týdnů Katherine začala pracovat pro renomovanou mezinárodní modelingovou agenturu Wilhelmina.

Rachel Chagall slavila narozeniny

25. listopadu 2009 v 9:06 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Chůva k pohledání

Ahoj, včera, jelikož jsem nebyla na internetu, tak to přidávám až dneska slavila Rachel Chagall své 57 narozeniny. Tuhle herečku můžete znát hlavně ze seriálu Chůva k pohledání! Takže Rachel Chagall - všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví a hlavně lásky, a také úspěchy v herecké kariéře!

Rachel Chagall je původním jménem Rachel Levin, ale protože už jedna herečka s takovým jménem existovala změnila si příjmení na Chagall. Rachel je nepochybně známá především pro roli trochu pomalejší Val Toriello v seriálu Chůva k pohledání. Chagall také hostovala v pořadech Just Shoot Me! a Strong Medicine. Pod svým pravým jménem se objevila v Gaby: A True Story, kde si zahrála hlavní roli - Gabrielu Brimmer. Dále se objevila například v White Palace v roli Rachel.

Courtney Cox - Blesková Láska, Bleskový Rozchod

24. listopadu 2009 v 15:25 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Přátelé - Friends
Ahoj, mám tu konečně jeden drb, který se týká Courtney Cox. Bohužel se to týká jejích mladších let, ale rozhodně si to přečtěte!

Patrick Dempsey - Chtěl se blejsknout

24. listopadu 2009 v 9:13 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Chirurgové
A je tu další nálož drbů od časopisu InThouch... Doufám, že se vám tento drb o McVysněném, bude líbit... Sice už od první řady Chirurgů zestárl, ale pořád mu to sekne!

imagebam.com

Aktuálně - Jsem nemocná

23. listopadu 2009 v 18:18 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Aktuálky Blogu

Ahoj, moc se chci omluvit svojím SB, ale teď na ně nebudud mít vůbec čas, jsem totiž nemocná!!!! Moc se omlouvám, ale na blog chodit nebudu, jelikož to mám zakázáno, ale do 25.11. jsem vám články přednastavila.
Teď jsem se sem dostala jen díky tomu, že mi brácha půjčil Notebook, ale ten taky nebudu mít věčně, takže se předem omlouvám, pokud se ještě k notebooku dostanu, tak vám přednastavím další články, ale brácha tu nemá program na úpravu fotografií, takže ty články budou takové nemastné a neslané, takže se omlouvám... Ahoj - Jsem nemocná a nenavštěvuji blogy!!!

CSI: Videa - Manhattenhenge

23. listopadu 2009 v 15:15 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa CSI
Ahoj, je tu nové promo video k seriálu Kriminálka New York, pokud máte zájem, doporučuji se podívat, v celku zajímavé....


Postavy - Austin McCann

23. listopadu 2009 v 9:55 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Postavy ZM

Fakta:
Celé jméno: Austin McCann
Rodiče: otec a matka
Sourozenci: -
Stav: svodobný
Děti: -
Manželka: -
Práce : Student

Austin je Ediin synovec, který ji na nějaký čas přijel navštívit, jelikož doma už být nemůže. Školu moc v lásce nemá, zato holky ano. A každou chvíli má jinou. Takže je zvláštní, když začne chodit s hodnou a slušnou Julií. I když "co oči nevidí, srdce nebolí, . . .

Postavy - John Rowland

22. listopadu 2009 v 20:20 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Postavy ZM
Fakta:
Celé jméno: John Rowland
Rodiče: otec a matka
Sourozenci: -
Stav: svodobný
Děti: -
Manželka: -
Práce : Student

Studenta, který jako brigádu seká trávu u Solisových a má poměr s Gabriell. Pro ni je to ale jen povyražení, v jejím znuděném životě, ale pro Johna je to láska. I když pro Gabriell John znamená více, než si je ochotna připustit.
| © Jenniss 2008 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: charmed-jenniss.blog.cz |