Leden 2010

Jennifer Aniston - Zbláznila se?! Chce být vyzáblá jako Angelina!

31. ledna 2010 v 19:58 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Dlouholetá rivalita jí už pořádně leze na mozek! Přestože se Jennifer Aniston (40) ještě nedávno chlubila vylepšenými křivkami, dnes naříká, že je tlustá. Její jedinou zoufalou touhou je vypadat extrémně štíhle - pokud může být hubená Angelina Jolie (34), ona chce také takové tělo. Dětinskosť hraničící s posedlostí! Přesně to připomínají současně manýry krásné čtyřicátnice, která si nedávno vyhodila z kopýtka na dovolené ve slunném Mexiku. Zatímco na pláži relaxovala s úsměvem, po návratu domů podlehla náladám kolísavé puberťačky. Fotky v bikinách ji totiž okamžitě dohnaly ke krokodýlím slzám!

"Jennifer si svým zevnějškem byla vždy nejistá, ale něco na těch fotkách ji naštvalo," prozradil jeden z jejích známých bulvárnímu plátku National Enquirer. "Ona je posedlá každým centimetrem svého těla. Jsou dny, kdy ho miluje, jindy ho nenávidí. A ačkoli na ženu ve svém věku vypadá fantasticky, když uviděla svoje fotky z Mexika, řekla, že se cítí tlustá a ošklivá. Rozplakala se," dodal na závěr.

Hvězda sitkomu Přátelé se svou figurou údajně vyvádí zejména kvůli bortícímu se vztahu ex-manžela Brada Pitta s Angelinou Jolie. Jennifer si totiž sebevědomě myslí, že ve všem, co její sokyni dělá, ona dokáže být lepší. Bradovu pozornost proto poutá všemi možnými způsoby a kvůli ponížení Angeliny je ochotna podniknout cokoliv. Dokonce i vyhladovět své tělo na smrt.

Grey's Anatomy - Episode 6.13 - State of Love and Trust

31. ledna 2010 v 19:52 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa Chirurgové
A zase tu máme nové promo ze seriálu Chirurgové, promo se týká 6.série dílu State of Love and Trust . Promo je opravdu povedené, takže je na co se koukat!


Lisa Kudrow - Už jako malá jsem byla třídní komediant

30. ledna 2010 v 19:00 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Přátelé - Friends
Rodačka z Kalifornie, kterou si milióny fanoušků oblíbily v Přátelích v roli potrhlé Phoebe, se po dotočení seriálu usadila na stříbrném plátně, ale minulý rok se Lisa Kudrowová (45) na obrazovku vrátila. Podepsala totiž smlouvu na moderování americké verze britské TV show Kdo si myslíte, že jste?, která známým osobnostem pomáhá v jejich snaze najít místo, odkud pocházejí, a dát dohromady rodokmen. Lisa, jejíž otec je původem z Polska, nedávno přiletěla do Gdaňska, aby na novém dokumentárním pořadu začala pracovat.

K Přátelům a roli Phoebe Buffayové jí už v roce 1992 otevřela dveře jejímu naturelu blízká role střelené servírky Uršuly ve známé situační komedii Jsem do tebe blázen a jistě i úspěšné komedie, ve kterých hrála po boku hollywoodských es, jako byly snímky Přeber si to (1999) s Robertem De Nirem, Zavěste, prosím (2000) s Dianou Keatonovou a Meg Ryanovou či Šťastná čísla (2000) s Johnem Travoltou.

SONSeriál - Zápis

30. ledna 2010 v 13:36 | © Webmaster by : Jenniss |  ►SONSeriál
Myslím, že už bylo načase zveřejnit na tomto blogu nějakou soutěž! Ze začátku jsem se pustila do něčeho jednoduššího, jelikož nevím jaký to bude mít úspěch. Pokud se vás přihlásí hodně, začala bych dělat více soutěží! Tohle je tady taková zkouška, ale nebojte, bude probíhat jako normální soutěž!

Soutěže - Přehled

29. ledna 2010 v 20:17 | © Webmaster by : Jenniss |  ►►►Soutěže◄◄◄
Soutěž

Tak, na tohle jste všichni čekaly. Konečně jsem se rozhodla pořádat nějaké větší soutěže než jen Rychlovku! Doufám, že se budete rádi do soutěží zapojovat. Tady najdete přehled všech soutěží!


Mám ohodnocený blog

29. ledna 2010 v 17:43 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Aktuálky Blogu

CSI: Videa - Sanguine Love - Promo

29. ledna 2010 v 16:56 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa CSI
Ahoj, je tu další promo k dalšímu dílu seriálu Kriminálka New York, tak doufám, že se vám bude líbi. Mám pro vás snad dobrou zprávu, chystám totiž větší soutěž o nej seriál, tak doufám, že se přihlásíte!


Alyssa Milano - Fotky 0.4

28. ledna 2010 v 23:20 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Phoebe
Ahojky, našla jsem hrozně moc krásné fotky Alyssa Jayne Milano. Je to photoshot o 3 fotkách, ale vypadá na nich opravdu překrásně, co říkáte? Obrázky si na imagebam.com ukládám sama!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vysvědčení

28. ledna 2010 v 21:31 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Aktuálky Blogu
No a mám to za senou. Konečně skončilo další pololetí. Jsem na gymnáziu ve druhém ročníku a myslím, že už sladké časy nic nedělání jsou u konce! Kde jsou ty doby, kdy na základce bylo všechno jinak? Kam se poděly ty časy kdy po nás nikdo nic nechtěl? No bohužel už jsou pryč a mě se pomalu ale jistě blíží maturita! No ale teď se tomu věnovat nebudu, je tu konec prvního pololetí roku 2009/2010 a já jsem ráda, že to tak pěkně dopadlo. No známky jsem se snažila na poslední chvíly vytáhnout, něco se podařilo a něco už ně, ale jsem ráda, že nemám ani jednu 4 a 5.
Z dvanácti předmětů to mám tak pěkně na 33,33% ty známky rozdělený! No, takže doufám, že jste rádi, že je za námi první pololetí a hlavně vstupte do nového pololetí Pravou nohou!!! Arrivederci

Jennifer Aniston - Hope For Haiti Now

28. ledna 2010 v 20:44 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Informace
V pátek 22.ledna se uskutečnil koncet Naděje pro Haiti, který byl v přímém přenosu vysílán na MTV a posléze 23.ledna byl ze záznamu vysílán na Nova. Koncert byl opravdu povedný a myslím, že to byl dobrý nápad. Pokud jste se dívali mohli jste vidět spoustu známých osobností, jednou z nich byla i Jennifer Aniston.

Ničivé zemětřesení, které postihlo Haiti v úterý 12.ledna opustili lidé bezmocní a zoufale potřebující pomoc druhých. Těžké časy pro nás všechny, ale hlavně pro ty, kteří byly zasaženi zemětřesením, nejmenším úsilím je darování. Obrovské množství lidí, kteří dali dohromady společnou věc, může se obrátit v této strašlivé tragédii v naději pro tisíce postižených.

Jennifer Aniston - Životopis

28. ledna 2010 v 20:35 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Informace
Rodné jméno: Jennifer Aniston
Narození: 11. února 1969 (40 let)
Místo narození: Sherman Oaks, Kalifornie
Aktivní roky: 1989 - Součastnost
Bývalý manžel: Brad Pitt (2000 - 2005)
Rodiče: John Aniston a Nancy Dow
Oficiální web: Jennifer Aniston
Významná role: Přátelé - Rachel Green
Cena Emmy: Nejlepší herečka v komediálním seriálu - 2002 Přátelé
Zlatý glóbus: Nejlepší seriálová herečka - 2003 Přátelé

Jennifer Aniston je dcera herce Johna Anistona a matky herečky/modelky. Má ráda procházky v přírodě, camping. Jennifer vyrůstala v prostředí filmového podnikání. Je řeckého původu a rok svého dětství strávila právě v Řecku spolu se svými rodiči. Když však její otec dostal roli v sérii Love of Life, celá rodina přemístila do New Yorku (V době kdy ji bylo 9 let). Ve věku jedenácti let začala navštěvovat divadelní klub Rudolf Steiner School, kde se věnovala také kreslení. Její zkušenost z Rudolf Steiner School jí umožnila objevit spalující vášeň pro svět umění, kde záhy prokázala své kvality. Pár jejich maleb bylo dokonce vystaveno v prestižním newyorském Metropolitan Museum of Art (Metropolitní Muzeum Umění).

Piper Halliwell - Video 0.1

28. ledna 2010 v 20:08 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Piper
Tak, už dlouho jsem nepřidávala nějaký článek o čarodějkách, když nepočítám ten film s Prue! Tentokrát jsem hledala videa na kterých je Piper, příjemné pokoukání!


Zoufalé manželky - Video 0.1

28. ledna 2010 v 19:55 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa ZM
Na youtube jsem hledala nějaké to videjko o zoufalých manželkách a narazila jsem na pár promo videí. Celkem pěkně povedené, některé jsou s muzikou a některé jsou anglicky! Pěkné pokoukání!


Shannen Doherty - Ve filmu Spiknutí

25. ledna 2010 v 20:33 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Prue
Další skvělá zpráva při projíždění TV programem na seznam.cz. Dnes 25.1.2010 ve 23:20 na TV Nova můžete vidět představitelku Prue Halliwellové Snannen Doherty! Doufám, že se budete dívat a pak můžete psát dojmy!

OBSAH FILMU: Mladá fotografka Gage Sullivanová pracuje pro bulvární plátek Celebrity Scandal, pro který pronásleduje a fotografuje významné osobnosti. Jednoho dne se však sama stane cílem fotoaparátu. Ne však kolegy, ale individua, které ji pronásleduje na každém kroku. Na radu asistentky Casey si najme "anděla strážného" z firmy Angel Security. Jmenuje se Nick Angel a je nejen pohledný, ale také velmi schopný. Ale ať dělá co dělá, každý jejich krok je sledován pronásledovatelem, který nosí ošklivou paruku a neustále žvýká. Zatímco se Nick a Gage pokoušejí zjistit víc, unese padouch Casey, a pak jim pošle snímky jejího zbitého a zřejmě mrtvého těla. Zoufalá Gage se rozhodne najmout zabijáka, přezdívaného Jezevec Murray, aby psychopata našel a zabil. Nick však Jezevci nedůvěřuje a má k tomu dobrý důvod. Jezevec totiž nosí ošklivou paruku a neustále žvýká.

CSI: Videa - Behind the scenes by Eddie Cahill

25. ledna 2010 v 20:28 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa CSI
Narazila jsem na menší rozhovor s představitelem Dona Flacka ze seriálu Kriminálky New York, konkrétně Eddie Cahill. Bohužel zase anglicky, ale to se dá čekat!

| © Jenniss 2008 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: charmed-jenniss.blog.cz |