Únor 2010

Matthew Perry z Přátel se vrací na obrazovku

28. února 2010 v 14:41 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Přátelé - Friends
Herec, jehož nejznámejší role je Chandler Bing v seriálu Přátelé, se vrací na televizní obrazovky. V komediálním seriálu, na němž se bude podílet i autorsky jako spoluscenárista a producent, si zahraje čtyřicátníka, který se rozhodne změnit dosavadní život. Informuje o tom agentura Reuters. Matthew Perry se v novém sitcomu objeví v roli manažera druhořadé sportovní arény, který o čtyřicátých narozeninách začne přehodnocovat dosavadní život. Herec Perry oslavil čtyřicátiny minulý rok v srpnu.
Perry je třetím "veteránem" seriálu Přátelé, který se pokouší o comeback v novém sitcomu. Courteney Coxová, jež v Přátelích ztvárnila postavu Moniky Gellerové, hraje v seriálu televizní stanice ABC "Cougar Town" (Město pum), Matt LeBlanc, představitel Joeyho Tribbianiho, se nedávno upsal k účasti v komediálním seriálu BBC.

Grey's Anatomy - Episode 6.16 - Perfect Little Accident - Promo

28. února 2010 v 14:37 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa Chirurgové
Mám du další promo videa k novému dílu Chirurgové, je to celkem zajímavé, pro toho kdo to sleduje, tak se podívejte! Věřím, že se vám to bude líbit! Video jsem našla na youtube.com


SONSeriál - Informace ohledně začátku

27. února 2010 v 17:12 | © Webmaster by : Jenniss |  ►SONSeriál
Ahoj, přináším vám čerstvé informace ohledně SONSeriál! Určitě se už mnozí ptáte, kdy hodlám tuto soutěž rozjet! Takže mám pro vás jednoduchou odpověď... Ještě dva týdny nechám někomu na přihlašení a za dva týdny rozjedu soutěž i kdyby se nikdo nepřihlásil! Snad vám tahle informace stačí! Nebojte, až soutěž začne, napíšu všem na email i na blog! Takže soutěž začne oficiálně 13.3.2010!!!! Takže .... pokud máte zájem o tuto soutěž, tak se podívejte sem... → [View]

CSI, CSI:NY, FlashForward, CSI:Miami, The Mentalist, NCIS

27. února 2010 v 17:04 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Kriminálka New York
Ahoj, našla jsem zajímavé promo, na kterém jsou skoro všechny kriminálky. Také je tam obsažena kriminálka New York, tak se podívejte!


Dnes jsem nebyla doma

26. února 2010 v 22:02 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Aktuálky Blogu

Ahoj, dneska jsen bohužel nebyla doma, tak jsem nemohla nic přidat a po celém tomto týdnu jsem moc uavená, takže si jdu už odpočinout, zítra mě čeká náročný den!
Moc se tedy chci omluvit, že jsem nic nepřidala, zítra snad něco přidat stihnu, ale navím jak to stihnu a jak se mi zítřek vyvine!

Doufám, že to chápete a dofám, že jste si tento den užily i bez článků na tomto blogu! Jsem moc ráda za vaši návštěvnost, ale dneska na to nemám opravdu sílu! Tak se mějte a Arrivederci!

Rychlovka 29

25. února 2010 v 19:15 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Rychlovky
1. Jak se jmenuje Jennifer Aniston v seriálu Přátelé? (R.... G....)
2. Jak dlouho se natáčel seriál Chůva k pohledání? (Odkdy - dokdy)!!!
3. Kolik oslavila Holly Marie Combs let?
4. Který seriál by jste si z těchto vybraly? - Zoufalé manželky x Sabrina mladá čarodějnice -
5.Jak se jmenuje přestavitelka Suzan Mayer/Delfino v seriálu Zoufalé manželky?
6. Koho chcete na diplom?

Jennifer Aniston - „Sláva je příšernost“

25. února 2010 v 19:09 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Herečka Jennifer Aniston (41) nemá ráda svou popularitu. Není se čemu divit. Její život je pod neustálým drobnohledem bulvárních médií. "Je to tak divné, dokonce i mého psa Normana všichni poznávají," říká herečka. "Nicméně nikdy bych svou práci neměnila nebo nepověsila herecké řemeslo na hřebík kvůli paparazzi. Jen bych jim dodala síly z vítězství." "Nicméně někdy je to opravdu strašné. Musím se nad to povznést a myslet pozitivně. Mám velmi úzký okruh přátel. Obvykle si s jedním nebo dvěma promluvím a nechám si poradit. Pak si dám vše dohromady a zachovám se podle toho." Její přátelé jí dělají společnost u večeře. Jennifer laškuje: "Moji přátelé milují, když jdou ke mně, protože ví, že je nakrmím," prozradila pro zářijové vydání The Oprah Magazínu. "Je to totiž ta nejlepší restaurace ve městě."

Beth Broderick slaví narozeniny

24. února 2010 v 19:08 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Sabrina mladá čarodějnice
Ahoj, takže tu máme další oslavu narozenin. Tentokrát je to moje oblíbená herečka ze seriálu Sabrina mladá čarodějnice. Beth Broderick slaví dneska 51 let. Nejvíce jí proslavila role Zeldy Spellman v již zmíněném seriálu. Takže Beth všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví a hlavně lásky, a také úspěchy v herecké kariéře!

Beth Alison Broderick se narodila 24. února 1959 ve Falmouthu ve státě Kentucky. Od dětství se velmi zajímala o divadlo. Ve věku 18 let absolvovala Americkou Akademii dramatického umění v Pasadeně. Pak se přestěhovala do New Yorku, kde začala její profesionála kariéra. Počátkem osmdesátých let se přestala na několik let věnovat herectví, kvůli krizi AIDS. Je zakladatelkou jedné z prvních organizací s názvem "Momentum", která pomáhá lidem postiženým AIDS. Je také jednou ze zakladatelů Celebrity Action Council of the City Light Women's Rehabilitation. Program v Los Angeles, který poskytuje služby týraným ženám bez domova.

Mark Moses slaví narozeniny

24. února 2010 v 19:00 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
A máme tu další oslavu narozenin ze seriálu Zoufalé manželky. Tentokrát slaví Mark Moses své narozeniny. Slaví své 52 narozeniny, takže Marku všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví a hlavně lásky, a také úspěchy v herecké kariéře!

Rozený New Yorčan Mark Mores je velmi úspěšným herecem jak před kamerami, tak i na jevišti (na Brodway hrál v představeních "Slab Boys" a na New Yorském Shakespearovském festivalu byl k vidění v představení "Love´s Labors Lost" . Hrál v mnoho oceněných filmech a seriálech.

Diplom pro Cipela za reklamu na SONSeriál

23. února 2010 v 19:44 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Spřátelené blogy
Slíbila jsem mému SB Cipela, že mu udělám diplom, za to, že mi udělal takovou super reklamu na blog a soutěž SONSeriál, aby se mi přihlásilo více, což se taky stalo! Tímto ti chci poděkovat a snad se ti ten diplom líbí. Můžeš si ho zveřejnit na blog :-)

CSI: Videa - Uncertainty Rules - Promo

23. února 2010 v 19:33 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa CSI
Ahoj, mám tu další promo k seriálu CSI New York. Doufám, že se vám bude líbit.


Kyle MacLachlan slaví narozeniny

22. února 2010 v 16:54 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
No vidíte, včera jsem psala že hraje v jednom filmu a dneska slaví narozeniny. Kyle MacLachlan je představitel Orsona Hodge v Zoufalých manželkách. Dneska slaví své 51 narozeniny. Takže Kyle všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví a hlavně lásky, a také úspěchy v herecké kariéře!

Je nejstarší ze tří synů burzovního makléře. Divadlu se začal věnovat už na střední škole a tento svůj zájem rozvíjel i na University of Washington v Seattlu, kterou ukončil s titulem bakalář krásných umění. Profesionální hereckou kariéru zahájil úlohou Romea v inscenaci Romea a Julie na Oregon Shakespeare Festivalu v Ashlandu. Roku 1982 se po návratu do Seattlu připojil k avantgardnímu divadlu Empty Space Theatre, kde ho objevil agent, který hledal vhodné adepty na hlavní roli do připravované sci-fi pohádky Duna (r. D. Lynch)...

Jennifer Aniston se nepoučí, nadále totiž miluje záletníka Butlera

22. února 2010 v 16:47 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Známá herečka ze seriálu Přátelé chce mít doma přítele za každou cenu! Nudí jí už život v samotě a bez partnera, proto si vzala na paškál hereckého kolegu Gerarda Butlera. Toto však nebude až takový lehký oříšek, protože Gerard si užívá kudy chodí. Ona sama říká, že chce dát manželství druhou šanci a doufá, že jí bude Gerry věrný a nebude "hrát na dalších hřištích". Uvidíme, jak to celé dopadne, protože Gerry vzbuzuje pozornost žen všude, kde se objeví. Vždyť jen pár dní po oslavě Jenniferinou narozenin si směle vyšel na romantickou procházku po pláži s Nicole Scherzinger, známou sexi zpěvačkou Pussycat dolls. Jak přátelská vyjížďka to teda nevypadalo. Jen málokdo věří, že Gerry spraví Jennifer šťastnou a budou mít svorně domácnost, ale možná se mýlíme a budou spolu šťastní.

Kyle MacLachlan - Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu

21. února 2010 v 20:43 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Momentálně na Nově běží film Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu, kde jednu z vedlejší postav ztvárňuje Kyle MacLachlan, který hraje Orsona Hodge v Zoufalých manželkách! Přečtěte si popis filmu a klidně se i podívejte momentálně na tento film.

Mladý Flynn Carsen (Noah Wyle - Bílý Oleandr, Pohotovost) přijímá místo knihovníka. Brzy se dozvídá, že skutečnou náplní jeho práce je hlídat největší poklady historie, které jsou uloženy v tajné části knihovny. Do budovy se však vloupají členové obávaného Hadího Bratrstva (Velitel Kyle MacLachlan) a ukradnou jednu ze tří částí Kopí Osudu. Carsen se spolu se svou kolegyní vydává po jejich stopách. Musí se pokusit Bratrstvu zabránit v získání zbylých kusů kopí a ovládnutí světa.

Herci - James Denton

21. února 2010 v 19:15 | © Webmaster by : Jenniss | Zoufalé Manželky |  ► Herci ZM
Jméno: James Denton
Datum narození: 20. leden 1963
Znamení: Kozoroh
Povolání: herec
Místo narození:Nashville, Tennessee, USA
Člen skupiny: Band from TV
Zoufalé manželky: Mike Delfino
Manžela: -
Rodinný stav: svobodný (asi)
Barva vlasů: Hnědá
Barva očí: modrá
Výška: 185 cm

James Denton se narodil v Nashvillu a je jedním z nejobsazovanějších herců. Denton dostal stipendium a původně navštěvoval fakultu zaměřenou na basketbal. Herectví ho zasáhlo až ve věku 20 let. Do role George Gibbse byl přijat v Nashvillu v produkci "Our Town". Ta měla dobrou kritiku. Dříve než prorazil v Chicagu, pracoval po celé čtyři roky v Tennessee a pak v Severní Karolině, udělal všechno pro to, aby se stal profesionálním hercem. Brzy byl uznán jako první nejoriginálnější a nejobsazovanější herec. Poté, co se rozjelo natáčení série "Untouchables", kde uspěl v castingu, Denton odjel do Los Angeles. Na základě dobré divadelní pověsti začal rychle pracovat ve filmu, televizi a na jevišti.
| © Jenniss 2008 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: charmed-jenniss.blog.cz |