Březen 2010

CSI: Fotogalerie - Carmine Giovinazzo, Eddie Cahill a A.J. Buckley

31. března 2010 v 21:05 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Fotogalerie CSI
Ahoj, našla jsem pěknou fotku na které najdete představitele ze seriál Kriminálka New York! Je tam Carmine Giovinazzo, Eddie Cahill a A.J. Buckley. Tak se podívejte!
Carmine Giovinazzo, Eddie Cahil a A.J. Buckley

Představitel Rosse z Přátel si vezme o dvacet let mladší Britku

31. března 2010 v 20:53 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Přátelé - Friends
David Schwimmer
  Třiačtyřicetiletý herec David Schwimmer, kterého proslavila role roztržitého antropologa Rosse Gellara v seriálu Přátelé, se rozhodl oženit. Jeho vyvolenou je o dvacet let mladší fotografka Zoe Buckmanová. Mluvčí Davida Schwimmera potvrdil serveru Entertainment Weekly, že herec požádal mladou fotografku o ruku na začátku března. Pro oba to bude první manželství. Svou vyvolenou potkal David Schwimmer v roce 2007 v Londýně, kde natáčel film Maraton lásky. Buckmanová tam v té době pracovala jako servírka a šťastnou náhodou obsluhovala právě slavného amerického herce. "David je do Zoe beznadějně zamilovaný a tvrdí, že ona je ta pravá. Velmi brzy se k sobě nastěhovali. Chtěl vědět, jak jim půjde společné soužití a byl to úspěch, takže žádost o ruku byla jen otázkou času," řekl deníku Daily Mail zdroj blízký Schwimmerovi. Snoubenci spolu nyní žijí v Chicagu, kde Schwimmer hostuje v divadelní hře. Pak plánují návrat do Los Angeles, kde se chtějí natrvalo usadit.

Mám přidat seriál Dr. House?

30. března 2010 v 19:03 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Aktuálky Blogu
Jenniss
Ahoj, začala jsem kdysi dávno sledovat seriál Dr. House a přemýšlím, že stli ho mám přidat. Chtěla bych znát váš názor!!! Pokud máte jiný seriáol, který by se mi líbil, tak bych ho mohla také přidat! Tak prosím hlasujte v anketě!!!

PS: Už zase konečně vlastním adobe photoshop, takže můžu plně pokračovat v dělání blogu! Takže po velikonočních prázdninách čekejte nový design! A a ještě bych vám chtěla říct, že přes prázdiny 1. - 2.04.2010 mám doma dámskou jízdu s kamarádkama, takže nebudu přítomna na blogu, ale rozhodně přednastavím nějaký ten článek!!! To je asi vše, tak se mějte a hlásněte v anketě!

Grey's Anatomy - Episode 6.19 - Sympathy for the Parents - Promo

30. března 2010 v 18:52 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa Chirurgové
A zase tu máme nové promo ze seriálu Chirurgové, promo se týká 6.série dílu Sympathy for the Parents. Promo je opravdu povedené, takže je na co se koukat!


Jennifer Aniston - S Bradem jsme stále přátelé!

29. března 2010 v 20:17 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Jennifer Aniston
Herečka Jennifer Aniston se rozhodla, že spekulace o rozpadu vztahu jejího exmanžela Brada Pitta s Angelinou Jolie ještě okoření. Rozhodla se tisku svěřit se svými hlubokými city, které k bývalému choti chová! Podle hvězdy seriálu Přátelé totiž spolu stále mají velmi upřímný vztah bez ohledu na to, co se v bulváru píše. "Ve srovnání s tím, co lidé říkají, máme s Bradem velmi srdečný vztah. Obdivuji ho velice pro to, jak pomáhá jiným lidem, a myslím, že je také vynikajícím hercem," svěřila Aniston listu Daily Star. A přestože už není Pittovou ženou, daří se jí dobře. "Vedu šťastný život i bez něj," dodala Jennifer, kterou teď spojují s hereckým kolegou Gerardem Butlerem, s nímž dotočila film The Bounty.

Herci - Roger Bart

29. března 2010 v 8:40 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Herci ZM
George Williams / Roger Bart
Jméno: Roger Bart
Datum narození: 29. září 1962
Znamení: váhy
Povolání: herec
Místo narození: Norwalk, Connecticut, USA
Zoufalé manželky: George Williams
Manželka: ??
Rodinný stav: ??
Barva vlasů: hnědá
Barva očí: modrá
Výška: -

Roger Bart hraje postavu George Williamse, hrozného lékárníka, který se v dramatu "Zoufalé manželky" pokouší svést Bree Van De Kampovou. Pro nadaného herce je to dokonalá role. Bart nedávno natočil remake Mela Brookse, muzikálový hit "Producers", kde znovu hraje svoji roli jako ´Carmen Ghia´, kde účinkuje Matthew Broderick a Nathan Lane. Film režíruje Susan Stroman a v prosinci 2005 ho uvedly Universal Pictures. Bartovi není postava ´Carmen Ghia´ cizí, hrál v původní produkci "The Producers" na Broadwayi a za svůj výkon dostal Tony Award a Drama Desk nominations.

Herci - Mark Moses

28. března 2010 v 8:36 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Herci ZM
Paul Young - Mark Moses
Jméno: Mark Moses
Datum narození: 24. únor 1958
Znamení: ryba
Povolání: herec
Místo narození: New York, USA
Zoufalé manželky: Paul Young
Manželka: ??
Rodinný stav: ??
Barva vlasů: hnědá
Barva očí: zelená
Výška: -

Rozený New Yorčan Mark Mores je velmi úspěšným herecem jak před kamerami, tak i na jevišti (na Brodway hrál v představeních "Slab Boys" a na New Yorském Shakespearovském festivalu byl k vidění v představení "Love´s Labors Lost" . Hrál v mnoho oceněných filmech a seriálech.

Jennifer Aniston - Podvazky a náruč vyvoleného

28. března 2010 v 8:28 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
jennifer aniston
Něžně si ji k sobě přitiskne! Skotský fešák Gerard Butler (40) konečně celému světu ukázal, jak blízko má k své filmové kolegyni Jennifer Aniston (41). Sice s kamennou tváří, ale o to jistější si ji drží v náručí na obálce magazínu. Divit se mu nelze - takovou kočku v podvazcích by chtěl mít doma každý chlap! Sluší jim to! Přestože se kolem vztahu Jennifer a Gerarda od začátku vedlo množství spekulací, jedno je jisté - spolu vypadají jako velmi atraktivní páreček. Své první intimnější záběry se rozhodli zveřejnit v dubnovém vydání magazínu W. Za jeho třinácti stránkovou obrázkovou přílohou stojí šikovné ruce fotografa Stevena Kleina, který je společným přítelem herecké dvojice. A ten v kalifornské poušti vytvořil takovou atmosféru, že mezi hlavními aktéry focení bylo pořádně horko!

On jako mužská opora a ona jako ztělesnění romantiky a sexappealu. Jennifer v lehkých šatech s padajícím ramínkem podprsenky a samodržícími punčochami už opět poodhalila to, za co ji milují miliony mužů po celém světě - ať si dá na sebe cokoliv, vždy vypadá hříšně dobře. Své ví o tom i její vlasový stylista Chris McMillan, který jí hřívu na focení prý ani nemyl: "Vytvořilo to pěknou robustní strukturu. Nezáleží na tom, co s Jennifeřinou hřívou děláte - zda jsou rovné, skučeravené, špinavé - vždy vypadají, jako by jí právě vyrostly na hlavě. " Vzájemnou náklonnost mezi krásnou čtyřicátnicí a skotským Casanovou probudila jejich spolupráce před kamerami ve filmu The Bounty Hunter. Jejich láska je však ve skutečnosti pořádně zkoušená. Vedle vzácných chvílích na dovolené v Mexiku či na udělování Zlatých glóbů musí Jennifer přetrpět množící se zvěsti o Gerardově slabosti pro krásné ženy. Novodobý hollywoodský sexsymbol totiž nezahálí a flirtuje, kádě chodí. Příchuť jeho polibků už prý měla možnost vyzkoušet i zhýralá Lindsay Lohan!

SONSeriál - 1.kolo (vyhlášení výsledků)

27. března 2010 v 13:02 | © Webmaster by : Jenniss |  ►SONSeriál
SONSeriál
Vážení účastníci soutěže SONSeriál,
Tak a je tu konec dvoutýdenního hlasování, kde jste si mohli shánět hlasy. Nejdříve jsem chtěla vyřadit jen 5 účastníků, ale posléze jsem jich vyřadila hned 7 s nejmenším počtem hlasů! Asi se divíte, ale jinak to bohužel udělat nešlo!!! Snad mi to prominete! Ale teď k samotnému vyhlašování výsledků v prvním kole, ale nebojte se, ještě 4 kola budou! V prvním kole získal nejvíce hlasů seriál Comeback. Hned za ním v závěsu se umístil seriál Hannah Montana a na třetím místě se umístil seriál Sabrina mladá čarodějnice a seriál Přátelé. V celém článku najdete osoby, které vypadli (označeny černým rámečkem) a přehled hlasování. Bohužel vám teď nemohu rozeslat diplomy, jelikož nemám adobe photoshop, budete si muset na ně chvíly počkat! Tak to je asi vše a podívejte se na výsledky prvního kola!

Milí návštěvníci tohoto blogu, jsem ráda za vaše hlasy, které jste věnovali buď svým oblíbeným seriálům, nebo přátelům, kteří s daným seriálem soutěží!!! V dalším kole hlasujte zase!

2.kolo se bude konat 3.4.2010!!! Takže se na něj psychycky připravte! Nebojte na začátku vám dám zase vědět!!!

T.R. Knight slavil narozeniny

27. března 2010 v 12:45 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Chirurgové
T.R.Knight
Takže tento měsíc tu máme taky požehnaně oslav narozenin. Včera 37 narozeniny. Takže Theodore, všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a lásky. Hlavně ať se ti dobře daří v tvé herecké kariéře!

Jeho celé jméno je Theodore Raymond Knight a narodil se 26. března 1973 v Minneapolis, státě Minnesota. Většinou je ale znám pod zkratkou jeho jména T.R. Jeho přezdívka je Teddy. Své první herecké zkušenosti začal sbírat už jako pětiletý kluk v divadle Guthrie v Minneapolis. Zde si zahrál kromě své první role Tinyho Tima například roli Amadea ve stejnojmenné divadelní hře Amadeus. Po přestěhování se do New Yorku začal hrát v divadle na Broadwayi, kde stvárnil také spoustu divadelních rolí. Na televizní obrazovce se objevil v několika dílech Kriminálky Las Vegas nebo Zákonu a pořádku. Ale nejvíce ho u nás proslavila role stážisty George O'Malleyho v seriálu Chirurgové. Navzdory tomu, že v seriálu odolává posměškům na jeho orientaci, v jeho osobním životě je gay.

Katherine Heigl - Do Chirurgů už se nevrátím!

27. března 2010 v 12:34 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Chirurgové
Katherine Heigl
Herečka Katherine Heigl  zarmoutila miliony fanoušků seriálu Chirurgové. Poté, co z natáčení loni odešla, spekulovalo se pořád o jejím návratu a na její postavu doktorky Izzie Stevens se těšily miliony diváků po celém světě. Už se nedočkají. Katherine teď potvrdila, že natáčení seriálu opustila definitivně. Poslední díl, v němž se objevila, vysílali v USA na konci ledna letošního roku. Heigl se rozhodla s konečnou platností věnovat pouze velkým produkcím v Hollywoodu. V roce 2007 ochutnala během natáčení filmu Zbouchnutá, co taková práce znamená a zřejmě jí televizní práce už nevoní. Katherine vše vysvětluje mateřstvím, tvrdí, že se musí věnovat výchově a péči dcery Naleigh, již s manželem Joshem Kelleym adoptovali z Jižní Koreje. "Je hotovo. Zrovna jsme podepsali naši dohodu. Všichni jsme velmi usilovně pracovali na tom, abychom nalezli přátelský a laskavý způsob, jak se pohnout dál a rozloučit se. Je to smutné, ale tak jsem to chtěla. Vím, že zklamu fanoušky. Musím se ale prostě rozhodnout. Doufám, že jsem se rozhodla správně," vzkázala Katherine fanouškům.

Nemám Adobe Photoshop

26. března 2010 v 20:33 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Aktuálky Blogu
Jenniss
Ahoj, předevčírem jsem vám psala, že jsem přeinstalovala blog. Ale to by nebylo až tak hrozný. alespoň se mi tak neseká, ale je tu malý problém.... Sice jsem si Adobe Photoshop zálohovala, ale bohužel to nejde naistalovat !
Takže co z tohoto plyne? Jelikož nemám v čem dělat designy, tak se budete muset spokojit alespoň ještě měsícs tímto designem, ale tak hrozný snad není, takže se to dá vydržet!
Doufám, že si ho někde seženu, ale asi budu potřebovat aktivační kód, takže pokud ho někdo máte prosím pošlete mi ho na email jenniss@email.cz moc bych vám byla vděčná!!! Tak se mějte a ahoj

Jennifer Aniston si zahraje lesbičku

26. března 2010 v 17:25 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Rachel & Ross
Herečka Courteney Cox má nejlepší kamarádkou Jennifer Aniston. Teď z ní však chce mít nejlepší lesbickou kamarádku. Nikoli však v reálném světě, ale v seriálu Cougar Town, v němž Courteney exceluje jako rozvedená matka žijící se synem na Floridě. Jennifer, s níž si zahrála v Přátelích, chce obsadit do menší hostující role jako lesbičku. "Přesvědčila Jennifer, aby se tam objevila jako hostující hvězda. Obě o tom mluví už delší dobu a přejí si, aby se to podařilo, ale Jennifer teď měla moc práce. Slíbila Courteney, že to udělá hned jak to bude možné, až dokončí propagaci svého nového filmu Exmanželka za odměnu," přiznala kamarádka Aniston. A jednačtyřicetiletá Jennifer je prý rolí lesbičky nadšená. "Chce konečně zahrát také někoho naprosto odlišného," dodal zdroj listu Mail On Sunday.

Brenda Strong slaví narozeniny

25. března 2010 v 17:23 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Brenda Strong

Takže tento měsíc tu máme taky požehnaně oslav narozenin. Dneska slaví narozeniny Brenda Strong, ze seriálu Zoufalé manželky. Dneska slaví své 50.narozeniny. Takže Brando , všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a lásky. Hlavně ať se ti dobře daří v tvé herecké kariéře!

Vyrůstala v Portlandu v Oregonu. V Arizoně navštěvovala státní univerzitu, kde studovala muzikál. Po skončení školy, se přestěhovala do Los Angeles a brzy byla k vidění v různých televizních a filmových rolích. Brenda je vdaná a se svým maželem a synem žijí v Los Angeles a v Los Angeles má své vlastní Yoga studio.

Marcia Cross slaví narozeniny

25. března 2010 v 17:21 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Marcia Cross
Tento měsíc tu máme taky požehnaně oslav narozenin. Dneska slaví narozeniny Marcia Cross, ze seriálu Zoufalé manželky. Dneska slaví své 48.narozeniny. Takže Marcio , všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a lásky. Hlavně ať se ti dobře daří v tvé herecké kariéře!

Marcia Cross žila s otcem Markem, matkou Janet a se dvěma sestrami, Susan a Elen. Vystudovala Juilliard školu v New Yorku, a také vystudovala Antioch univerzitu v Los Angeles s titulem z psychlogie. Její kariéra se ale zcela rozjela v roce 1992, když dostala roli doktorky Kimberly Shawové v seriálu Melroce Place. Mezi roky 1992 až 2003 Marcia Cross natočila 11 filmů, ale její comeback přišel až v roce 2003, když dostala roli v seriálu Everwood. O rok později dostala roli v seriálu Desperate Housewives, který se doposud natáčí. Marcia Cross si 24. června 2005 vzala makléře Toma Mahoneyho.
| © Jenniss 2008 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: charmed-jenniss.blog.cz |