Duben 2010

Dr. House - Postavy - Amber Volakis

30. dubna 2010 v 22:22 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Dr. House - Postavy
Amber Volakis
Fakta:
Celé jméno: Amber Volakis
Rodiče: otec a matka
Lékařská specializace: neznámo
Stav: svobodná
Děti: -
Manžel: -
Práce : lékařka, Oddělení diagnostické medicíny
Série: 4 série

Během snahy o místo získala od House přezdívku Zabijácká mrcha díky své velké soutěživosti a touze po výhře. Neohlížela se na nikoho a dělala vše pro to, aby jedno ze tří míst bylo její. Bohužel pro ni, House nakonec i ji po dlouhém vyřazovacím boji a mnoha hrách vyhodil, konkrétně v díle 4x09 Kdopak půjde z kola ven? a jako důvod uvedl právě její neochotu prohrávat. Tím ale její účast v seriálu nekončí. V posledních vteřinách dílu 4x11 Někdo mrzne, někdo taje se znovu objeví - tentokrát jako Wilsonova přítelkyně. House to těžce nese a v následujících dílech se s Amber o Wilsona přetahují. V dílu 4x15 House's Head se stane nehoda autobusu, ve kterém House viděl někoho se symptomy naznačujícími, že umírá. Onou umírající osobou je právě Amber. V poslední epizodě čtvrté série 4x16 Wilson's Heart se všichni snaží Amber zachránit, House dokonce riskuje život, ale její uzdravení je už nemožné. Wilsonova přítelkyně umírá. Velmi srdceryvné je jejich loučení, kdy je Amber prakticky mrtvá, jen je její srdce poháněno bypassem, který po posledním polibku Wilson vypne. Tím se s námi Zabijácká mrcha definitivně loučí. Smrt Amber je první smrtí některé z hlavních postav, která není pacientem. Celá situace má fatální dopad na přátelství House a Wilsona, což se odrazí na začátku 5. série.

Dr. House - Postavy - Remy „Třináctka“ Hadley

30. dubna 2010 v 22:18 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Dr. House - Postavy
Remy
Fakta:
Celé jméno: Remy "Třináctka" Hadley
Rodiče: otec a matka
Lékařská specializace: Vnitřní lékařství
Stav: svobodná
Děti: -
Manžel: -
Práce : lékařka, Oddělení diagnostické medicíny
Série: 4 - 6 série

Už od doby, co přišla na konkurz o místo v Housově týmu, byla zahalena rouškou tajemství. Nechtěla o sobě nic prozradit (ani své jméno) a nechala si říkat "Třináctka" podle jejího čísla v konkurzu. Ostatní si mysleli, že to dělá, aby zapůsobila na House. Ten se marně snažil dostat se jí pod kůži. V epizodě "97 Sekund" kvůli její chybě zemřel pacient a jeho pes. House ji ale nevyhodil, protože věděl, že takovou chybu už neudělá. Na konci 4. série jsme se dozvěděli, že Třináctka má Huntingtonovu chorobu, konkrétně po svojí matce (tu v dětství kvůli její nemoci upřímně nenáviděla, protože na ni např. bezdůvodně křičela a když umírala, nešla se s ní rozloučit). Strach ze smrti ji v 5. sérii donutil dělat nečekaná, někdy až zoufalá rozhodnutí, např. měla lesbický úlet a pravděpodobně i nějaké drogy. Foreman se o ni dost zajímal a na Huntingtona ji začal klinicky testovat.

Dr. House - Postavy - Chris Taub

30. dubna 2010 v 22:14 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Dr. House - Postavy
Chris Taub
Fakta:
Celé jméno: Chris Taub
Rodiče: otec a matka
Lékařská specializace: Plastická chirugie
Stav: ženatý
Děti: -
Manželka: Rachel
Práce : lékař, Oddělení diagnostické medicíny
Série: 4 - 6 série

Taub byl  přijat do Houseova nového týmu. V řadách kandidátů byl význačný tím, že dokázal Housovi otevřeně odporovat. Například v epizodě "Ošklivec" přišel s diagnózou nitrolebečního tlaku a celou dobu si za ní i přes Housův odpor stál. Chtěl ho vyhodit, Cuddyová však rozhodla, že během diagnózy se nikdo vyhazovat nebude. Je ženatý, v minulosti byl však své ženě Rachel nevěrný, konkrétně s kolegyněmi z bývalé práce. Proto taky dal výpověď a zaplatil všem, kteří o tom věděli, aby mlčeli. V 5. sérii mu žena koupila auto, na které dlouho šetřila. Chris se jí pak ohledně nevěry vyzpovídal. House v díle "Let Them Eat Cake" podotkl nebo spíš vytušil, že ženě nevěrou něco oplácel. Býval plastický chirurg, což se mnohdy odráží i na jeho práci, když si nechce poškodit ruce a tak se tvrdší práci spíše vyhýbá. Víme o něm také, že je to žid

Dr. House - Postavy - Lawrence Kutner

30. dubna 2010 v 22:10 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Dr. House - Postavy
Lawrence Kutner
Fakta:
Celé jméno: Lawrence Kutner
Rodiče: otec a matka (zemřeli)
Lékařská specializace: Tělovýchovné lékařství, Fyzikální lékařství
Stav: svobodný
Děti: -
Manželka: -
Práce : lékař, Oddělení diagnostické medicíny
Série: 4 - 6 série

Dr. Kutner je členem nového týmu Dr. House. Greg ho během konkurzu málem vyhodil: poprvé ho zachránilo, že si otočil své číslo z šestky na devítku, podruhé ho na poslední chvíli spasil nápad na léčbu pacientky. Je specifický tím, že se rád pouští do netradičních věcí, např. byl dost nadšený z toho, když měl s ostatními kandidáty do týmu vykopat hrob. Když dává pacientovi třeba nějakou injekci, přijde mu to prostě super. V jeho šesti letech mu zemřeli rodiče při krádeži v jejich obchodě. Když mu bylo 9 let, adoptovala ho rodina bělochů - když se objeví někdo podobný, velice s ním soucítí. Také má prý zápis v Guinnessovce: jedná se o rekord, kdy se 20 mil někde plazil. Na střední škole byl velkým fandou do sci-fi, a v současnosti sleduje Discovery a odebírá National Geographic. Líbila se mu Amber a chtěl s ní chodit, jenže když jí pozval na rande, byla už ve vztahu s Wilsonem.

Dr. House - Postavy - Eric Foreman

29. dubna 2010 v 20:46 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Dr. House - Postavy
Eric Foreman
Fakta:
Celé jméno: Eric Foreman
Rodiče: otec a matka
Lékařská specializace: neurolog
Stav: svobodný
Děti: -
Manželka: -
Práce : z lékařského hlediska nejdůležitější člen diagnostického oddělení nemocnice v Princetonu
Série: 1 - 6 série

Dr. Eric Foreman je fiktivní postava v seriálu Dr. House, jehož postavu ztvárnil Omar Epps. Je neurolog a v prvních třech sériích je členem diagnostického týmu Gregory House. Vystudoval lékařství na John Hopkins University. V šestnácti letech byl zatčen za krádež  a výtržnictví, což bylo jedním z důvodů, proč byl Housem přijat. Jeho minulou prací bylo vedení residentů. Má rád jazz, dokáže být upřímný a přesto, že říká že nechce být jako House, je někdy stejně arogantní. Je častým cílem rasistických  vtípků House, ale nebere to vážně. V druhé sérii po čas místo House vede tým a v díle Euforie (2. řada) málem umírá, ale House ho zachrání.

Dr. House - Postavy - James Wilson

29. dubna 2010 v 20:42 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Dr. House - Postavy
James Wilson
Fakta:
Celé jméno: James Wilson
Rodiče: otec a matka
Lékařská specializace: onkolog
Stav: svobodný
Děti: -
Manželka: -
Práce : šéf onkologického oddělení nemocnice v Princetonu, člen transplantační komise, člen lékařské komise, v týmu Dr. House slouží jako poradce
Série: 1 - 6 série

Dr. James Wilson je fiktivní postava v seriálu Dr. House, kterou ztvárnil Robert Sean Leonard. Je primář onkologie a jediný přítel Gregory House. Vystudoval medicínu na McGill University. Svoji specializaci - onkologii  - si patrně vybral proto, že jeho strýc zemřel na rakovinu. Je žid. Byl třikrát ženatý a poslední vztah mu bohužel nevyšel díky umrtí přítelkyně. Předchozí manželství se mu rozpadla kvůli Houseovi a nevěře, kterou přiznal, protože nechtěl nic tajit. Měl i poměr s několika pacientkami. Vztah s Housem považuje za etickou odpovědnost a neodvrací se od něj přestože mu dělá naschvály, krade mu jídlo, dostane ho málem do vězení, atp. Mnohokrát Housovi pomohl v těžkých životních situacích. Ve své kanceláři má plakát Hitchcockova z filmu Vertigo.

Jennifer Aniston - Smartwater Photoshoot

28. dubna 2010 v 19:25 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Videa
Na youtube se objevilo krásné video z focení pro Smartwater. Je nejspíš z loňského listopadu, kdy se šířily zvěsti, že Jennifer fotí novou reklamu. Rozhodně se podívejte!!!!


Nate Richert slaví narozeniny

28. dubna 2010 v 19:18 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Sabrina mladá čarodějnice
Nate Richert
Ahoj, máme tu další oslavu narozenin v tomto měsíci a tentokrát slaví narozeniny Nate Richert, který se objevil převážně v seriálu Sabrina mladá čarodějnice . Ztvárnil tam roli  Harvey Kinkle. Takže Nate, přeji ti k tvým 32. narozeninám hodně štěstí, zdraví a hlavně lásky! A mnoho úspěchů v herecké kariéře!

Hraje na bicí, kytaru, banjo a harmoniku. Je v kapele s názvem C. Kachní a Nate. Miluje jazz, blues a rock 'n' roll. Nosí brýle. Jeho album se nazývá Tónové korekce, vydáno v roce 2004. Rodiče jsou Wayne a Laura. Má mladší sestru, Crystal (nar. 1982).

Courtney Cox a David Schwimmer spolu na fotce!

27. dubna 2010 v 18:19 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Fotogalerie Přátelé
Ahojky, narazila jsem na skvělý photoshoot Courtney Cox a Davida Schwimmera v roli Moniky Geller - Bing a Rosse Geller ze seriálu Přátelé. Opravdu povedené fotky, škoda že jsou jen dvě !

imagebam.com imagebam.com

Jennifer Aniston má nabitý rok. Co nás vlastně čeká?

27. dubna 2010 v 18:13 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Rachel & Ross
Jennifer Aniston má letos opravdu napilno. Po pár nevýrazných snímcích se opět vrací dobýt hollywoodské stříbrné plátno, a to rovnou v několika hlavních rolích. Už však nechce být jen tou Rachel z Přátel, a tak brzy usedne i do režisérského křesla. Jennifer Aniston v současnosti připravuje nový snímek, jehož detaily zůstávají přísně utajené. Novopečená režisérka však potvrzuje, že jsou přípravy v plném proudu: "Právě pracuji na jednom projektu, který budu režírovat. Jakmile máte za sebou dost filmů, uvolníte se a řeknete si: Co teď? Pomalu si začínám uvědomovat, že se chci vydat jiným uměleckým směrem." Nový projekt nebude jejím prvním režisérským počinem, herečka se částečně podílela na natáčení krátkého snímku Room 10 z roku 2006 s Robin Wright Penn a Krisem Kristoffersonem v hlavních rolích.


ZPÁTKY KE KOMEDIÍM:
Kromě režie se můžeme těšit na pořádnou dávku romantických komedií s Jennifer v hlavní roli. Ještě letos dorazí do kin snímek The Switch, o svobodné čtyřicátnici, která se nechá uměle oplodnit. Žena ovšem netuší, že její blízký přítel vyměnil inkriminovaný vzorek za svůj vlastní. V únoru příštího roku bude uvedena komedie Just Go With It, ve které se hereckým partnerem Jennifer stane komik Adam Sandler a ve snímku se objeví i Nicole Kidman. Sandler si ve snaze vyhnout se závazkům najme Jennifer Aniston a její děti, aby předstíraly jeho rodinu.

JE LIBO MUZIKÁL?:

Kromě komedií si Aniston zahraje i v právě připravovaném filmovém muzikálu The Goree Girls. Děj se odehrává ve 40. letech a vypráví o osmi chovankyních texaského vězení Goree. Natáčení, které se mělo odehrávat v lednu, bylo kvůli roli Jennifer v Just Go With It o několik měsíců posunuto.

Dr. House - Postavy - Gregory House

26. dubna 2010 v 17:35 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Dr. House - Postavy
Gregory House
Fakta:
Celé jméno: Gregory House
Rodiče: otec a matka
Lékařská specializace: diagnostik s atestací z infekčních chorob a nefrologie (věda o ledvinách)
Stav: svobodný
Děti: -
Manželka: -
Práce : šéf diagnostického oddělení nemocnice v Princeton
Série: 1 - 6 série

Gregory House, M.D. (* 11. června 1959), je fiktivní postava a protagonista amerického televizního seriálu Dr. House. Gregory House, kterého ztvárnil britský herec Hugh Laurie, je nespolečenský a samotářský lékařský génius  se specializací v infekčních chorobách a nefrologii. Je vedoucím Oddělení diagnostické medicíny ve fiktivní fakultní nemocnici Princeton-Plainsboro, kde vede diagnostický tým. Postava Gregory House byla popsána jako "mizantrop," "cynik," "narcista" a "mrzout." Díky svým neortodoxním diagnostickým přístupům, radikálním léčebným pohnutkám a oddanosti racionalitě se často dostal do kontliktu se svými kolegy. House je rovněž známý absencí sympatie vůči pacientům, což mu na druhou stranu dává čas vyřešit záhadu spočívající v neznámé diagnóze. Jeho postava je částečně inspirována Sherlockem Holmesem.

Dr. House - Postavy - Lisa Cuddy

26. dubna 2010 v 17:30 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Dr. House - Postavy
Lisa Cuddy
Fakta:
Celé jméno: Lisa Cuddy
Rodiče: otec a matka
Lékařská specializace: děkanka medicíny
Stav: svobodná
Děti: dcera
Manžel: -
Práce : ředitelka nemocnice v Princetonu, děkanka medicíny, nadřízená týmu Dr. House
Série: 1 - 6 série

Dr. Lisa Cuddyová je fiktivní postava v seriálu Dr. House, jejíž postavu ztvárnila Lisa Edelstein. Je ředitelkou  a děkankou  medicíny fakultní nemocnice v Princeton-Plainsboro a její specializací je endokrinologie. Vystudovala lékařství na Michiganské univerzitě, rozhořčena tím, že byla druhá v ročníku. Je židovka. Mezi její záliby patří golf, tenis a láska k nemocnici díky níž zanedbává svůj soukromý život. Je velice cílevědomá.

Grey's Anatomy - Episode 6.20 - Hook, Line and Sinner - Promo

26. dubna 2010 v 17:24 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa Chirurgové
A zase tu máme nové promo ze seriálu Chirurgové, promo se týká 6.série dílu Hook, Line and Sinner. Promo je opravdu povedené, takže je na co se koukat!


Bude Jennifer Aniston režírovat Brada Pitta?

26. dubna 2010 v 17:16 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Rachel & Ross
Jennifer Aniston se zařadila do party ke kolegům Clintu Eastwoodovi, Drew Barrymore, Benu Stillerovi či Melu Gibsonovi. S nimi ji totiž pojí nejen sláva před filmovou kamerou, ale také snaha prosadit se jako filmová režisérka. Jennifer oznámila, že připravuje svůj režijní debut. "Zrovna pracuju na přípravě jednoho projektu! Budu režírovat. Poté, co má člověk ve filmové branži už spoustu zářezů na pažbě jako herec, sedne si a říká, co přijde teď? Dostávám se do stavu, kde chci ve tvůrčím smyslu najít nový směr," přiznala Jennifer. Zatímco Clint Eastwood se z úspěšného herce proměnil i v úspěšného režiséra, akademie ocenila Oscarem za režii už dva jeho snímky, Mel Gibson či Ben Stiller tak vřele kritikou a diváky v roli hlavního muže natáčecího štábu přijati nebyli. Zatímco Jennifer plánuje režijní debut na letošní rok, Drew Barrymore svou prvotinu Vyfič! (Whip It) představila už loni v prosinci.

SONSeriál - 3.kolo (hlasování)

24. dubna 2010 v 19:44 | © Webmaster by : Jenniss |  ►SONSeriál
Vážení účastníci soutěže SONSeriál,
Vítám vás u třetího kola této zajímavé soutěže. Poprvé se na tomto blogu objevila soutěž, ze které se můžete radovat v podobě výherních cen, které vám ale neprozradím! 3.kolo je opravdu z velké části také vyřazovací, protože vypadne 7.účastníků (možná i více), o kterých rozhodují hlasy jednotlivých návštěvníků tohoto blogu. Takže pokud máte zájem o výhru, doporučuji si zveřejnit na blog pouze upoutávku v podobě obrázku. Připomínám, že ji nesmíte doplňovat vlastním textem, ani nedávat žádný text do článku, kam tuhle upoutávku zveřejníte! Pokud toto pravidlo porušíte, budete přísně potrestáni a to přímo vyřazením ze soutěže!! Takže si prosím dávejte pozor, je to kvůli tomu, aby každý dostal spravedlivý počet hlasů! Hlasovat můžete pro sebe, ale i pro další účastníky!!Takže se můžeme s chutí pustit do hlasování. Neztrácejme tedy drahocený čas!!

Milí návštěvníci tohoto blogu, prosím hlasujte spravedlivě podle toho, který seriál se vám nejvíce líbí. Některé seriály jsou tam sice dvakrát, tím pádem můžete hlasovat pro účastníka této soutěže, kterého znáte, popřípadě na prvního co s tímto seriálem uvidíte!!! Děkuji za pochopení a hlasujte spravedlivě!!!

Upoutávka pro soutěžící se nachází pod tímto textem. Dejte si ji na blog, ale už k ní nic nepřipisujte! Třetí kolo bude trvat dva týdny! Přeji příjemnou zábavu!
UPOUTÁVKA ↓↓↓

| © Jenniss 2008 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: charmed-jenniss.blog.cz |