Květen 2010

Přátelé - Videa 8

31. května 2010 v 21:19 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa Přátel
A je tu další várka videní z oblíbeného seriálu Přátelé! Doufám, že se vám budou líbit. Jen doufám, že jsem ještě tyhle videa nezveřejnila, pomalu se v tom začínám ztrácet :-)

Souboj v bikinách! Čtyřicetiletá Jennifer Aniston kontra mladá modelka!

31. května 2010 v 21:08 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Souboj v bikinách! Čtyřicetiletá Jennifer Aniston kontra mladá modelka!
Jennifer Aniston a její 23-letá konkurentka Brooklyn Decker se na Havaji předvedli v bikinách. Která vyšla z tohoto boje vítězně? Jennifer Aniston opět předvedla, že na své tělo může být právem hrdá. Během natáčení na Havaji totiž konečně přišlo na řadu porovnávání postav, kterého se ještě před měsícem 41-letá kráska tak velmi obávala.

Ve filmu Just Go For It kromě Jennifer Aniston hraje i 23-letá modelka Brooklyn Decker. A právě mladá manželka tenisty Andy Roddicka způsobovala Jen noční můry. Její hlavní pracovní náplní je totiž předvádění plavek. A tomu odpovídá i její super tělo. Jennifer proto neotálela a na Havaj si před několika týdny zavolala svou osobní trenérku Mandy Ingber, aby její tělo vypadalo ještě dokonalejší. A záměr se povedl. O generaci starší herečka si může blahopřát. Do kapsy schovala i obávanou konkurentem.

Cougar town - Epizody - Obsah 1.série

30. května 2010 v 13:23 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Cougar town - Epizody
Ahojky, už je ukončena první série seriálu Cougar town, a tak vám přináším obsah epizod z 1.série, doufám, že vás tento seriál nadchne!

01x01 - Úvodní díl (Pilot)
V pilotní epizodě postupně poznáváme všechny hlavní postavy. Děj začíná na stadioně, kde si hlavní hrdinka, Jules Cobbová uvědomuje, že po rozvodu je těžké si najít nějakého muže zhruba ve stejném věku, protože takoví rozvedení muži jsou prý buď gayové, nebo prohánějí sukně mladších dívek. A taky si uvědomuje, že vlastně nikdy ani pořádně nerandila, místo toho se vdala a založila rodinu. Proto její kamarádka a spolupracovnice, Laurie, jí slíbí, že jí opět dostane mezi lidi.

01x02 - Hurá do divočiny (Into the Great Wide Open)
Jules zjistí, že díky tomu, že měla velice brzy dítě, nemá žádné vtipné historky z mládí, kdy s kamarády vydržela pařit celou noc. Rozhodne se to teď napravit, jenže čtyřicátnice není žádná dvacátnice.

01x03 - Nemám tě rád (Don't Do Me Like That)
Bobby si konečně našel nové bydlení, loď zaparkovanou na parkovišti. Grayson se snaží na radu Jules trávit více času se svoji přítelkyní povídáním, ze kterého však každou chvíli vyšiluje. Ellie řeší problém se svým dítětem, kterého podle sebe nenávidí. Vše se nakonec urovná, když mu za pomoci Jules, Ellie koupí zmrzlinu. Bobby zatím vylepšuje svou loď "Žárlíš hodně?". Při tom se mu samozřejmě podaří ztrapnit Travise, o mnoho to nevylepší ani příchod Andyho (hlavně to neříkejte Ellie). Když už Jules konečně pomohla všem ostatním, zaměří se na svůj večer, nezbývá ji však moc času. K tomu je tady Laurie, která zase řeší problémy se svým přítelem Dalem. Nakonec vše na poslední chvíli stihne, přesto večer neproběhl tak jak měl.Blíží se důležité 10. rande a Jules se na něj krkolomě připravuje.

Cougar Town - Herci - Courtney Cox Arquette

30. května 2010 v 12:49 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Cougar town - Herci
Jules Cobb / Courtney Cox
Jméno : Courtney Cox Arquette
Datum narození : 15. 06. 1964
Znamení : Blíženec
Povolání : Herečka, modelka, producentka
Místo narození : Birmingham, Alabama, USA
Cougar town : Jules Kiki Cobb
Manžel: David Arquette
Děti: Coco Riley Arquette (kmotra Jennifer Aniston)
Barva vlasů : Hnědá
Barva očí : modrá
Výška : 165 cm

Courteney Cox se narodila jako nejmladší ze čtyř dětí, když jí bylo deset, rodiče se rozvedli po devatenáctiletém manželství, ale nakonec znovu uzavřeli nový sňatek. Všechny děti (ona, bratr Richard a dvě její sestry Dottie Pickett, Virginia) zůstali s matkou. Zapsala se na státní střední školu Mountain Brook High v rodném městě Birminghamu. Po odpoledních pracovala v místním obchodě. Jako běžná středoškolačka měla zálibu v tenise, plavání a také byla roztleskávačka. Po absolvování střední školy v roce 1982 začala studovat architekturu na Mt. Vernon College ve Washingtonu. Po roce studia se potkala s Ianem Copelandem synovcem nevlastního otce. Společně pracovali pro New Yorského hudebního agenta a ačkoliv, zde byl velký věkový rozdíl patnácti let, vytvořil se mezi nimi milostný poměr. Ian Copeland podpořil Courteney Cox v tom, aby se začala věnovat jejímu vysněnému modelingu. Také se jí snažil přesvědčoval, aby vyzkoušela herectví.

Cougar Town - Herci - Christa Miller

30. května 2010 v 12:46 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Cougar town - Herci
Ellie Torres / Christa Miller
Jméno : Christa Miller
Datum narození : 28. 05. 1964
Znamení : Blíženec
Povolání : Herečka
Místo narození : New York City, New York, USA
Cougar town : Ellie Torres
Manžel: Bill Lawrence
Děti: 3
Barva vlasů : Blond
Barva očí : Hnědá
Výška : -

Newyorská rodačka, která se narodila 28. května 1964, je manželkou Billa Lawrence, mimochodem jeden z tvůrců samotného seriálu Cougar Town, se kterým má tři děti. Poprvé si v televizi zahrála v seriálu Kate and Allie. Objevila se i v seriálech Zapadákov, Fresh Prince nebo Správná pětka. První velkou roli získala v seriálu Kancelářská krysa, který se vysílal v letech 1995 - 2002, jako Kate O´Brienová. Namluvila i roli Kleopatry v kresleném seriálu Clone High. Od roku 2001 začala její spolupráce se svým manželem, nejprve v seriálu z lékařského prostředí Scrubs a nyní v již zmiňovaném Cougar Townu.

Cougar Town - Herci - Busy Philipps

30. května 2010 v 12:43 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Cougar town - Herci
Laurie Keller / Busy Philipps
Jméno : Busy Philipps
Datum narození : 25. 06. 1979
Znamení : Rak
Povolání : Herečka
Místo narození : Oak Park, Illinois, USA
Cougar town : Laurie Keller
Manžel:-
Děti: -
Barva vlasů : Blond
Barva očí : modrá

Busy Philipps se narodila 25.6. 1979 v Oak Parku ve státě Illinois. Byla pokřtěna jako Elisabeth, jméno Busy jí dala v šesti měsících matka, která jí považovala za svůj největší poklad. Ačkoliv Busy hrála často v divadelních hrách v Scootsdale, její první profesionální práce přišla, když jí bylo sedmnáct let.Firma Mattel si jí najala jako Barbí pro americký mezinárodní hračkový trh (největší obchodní hračková přehlídka na západní polokouli). O rok později se přestěhovala do Los Angeles, kde navštěvovala vysokou školu a mohla lépe "prodat" své nadšení pro hraní. Hned její první práce byla tvůrčí - napsala a produkovala dvě hry pro arizonskou divadelní školu Actors Lab. V roce 1998 ukončila studia dramatu v anglickém Oxfordu. Do filmování se zamilovala okamžitě po natočení filmu "Charlottina Pavučina", kde hrála Wilbura Prase. Nabídku role v Dawsonově světě dostal díky velkému úspěchu ve Freaks and Geek a natáčení pak věnovala pět let života. Když nehraje, živí se psaním scénářů. Byla zvolena "Nejlepší herečkou" a označena jako "Největší kandidát stát se slavnou herečkou".Kromě herectví také psala a produkovala dvě divadelní hry. Bohužel pro pány, Busy, už od patnácti let má přítele. Ráda dostává od fanoušků dárečky, za nejhezčí, považuje, ten první, co dostala od děvčat z Wilmingtonu.

Cougar Town - Herci - Brian Van Holt

30. května 2010 v 12:39 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Cougar town - Herci
Bobby Cobb / Brian Van Holt
Jméno : Brian Van Holt
Datum narození : 6. 07. 1969
Znamení : Rak
Povolání : Herec, model
Místo narození : Waukegan, Illinois, USA
Cougar town : Bobby Cobb
Manželka:-
Děti: -
Barva vlasů : Hnědá
Barva očí : zelenomodrá
Výška : 185 cm

Tento americký herec se narodil 6. Července 1969 v státě Illinois. Brian si nedávno zahrál v psychologickém thrilleru Johna McTiernana Basic a dramatu Jamese Foleyho Chladnokrevně. Mohli jsme jej vidět také ve válečných dramatech Černý jestřáb sestřelen a Kód Navajo a romantické komedii Chytrá holka, která byla jeho celovečerním debutem. Van Holt si zahrál v seriálech Sex ve městě, Homicide a Všichni starostovi muži.

Cougar Town - Herci - Dan Byrd

30. května 2010 v 12:36 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Cougar town - Herci
Travis Cobb / Dan Byrd
Jméno : Dan Byrd
Datum narození : 20. 11. 1985
Znamení : Štír
Povolání : Herec
Místo narození : Marietta, Georgia, USA
Cougar town : Travis Cobb
Manželka:-
Děti: -
Barva vlasů : Hnědá
Barva očí : Hnědá

Narodil se 20. listopadu ve státě Georgia. Svoji karieru začal v roce 1999 ve filmu Až najdu domov. Poté se objevoval v epizodních rolích v seriálech Soudkyně Amy, Možná už zítra, Pohotovost nebo Dotek anděla. V roce 2002 se objevil ve dvou filmech, V Prokletí Salemu ztvárnil školáka Marka Petrieho a ve filmu Moderní Popelka si už zahrál o poznání větší roli Cartera Farella. O rok později následovaly další filmové role ve filmech Poslední sbohem a Márnice. Ve filmu Zabijáci osamělých srdcí si zahrál po boku Johna Travolty. Ve stejném roce byl obsazen do role Bobbyho Cartera ve remaku filmu Hory mají oči. Do televize se vrátil v seriálu Mimoni v Americe, který byl ale po první sezóně zrušen.

SONSeriál - Finále (vyhlášení výsledků)

29. května 2010 v 14:34 | © Webmaster by : Jenniss |  ►SONSeriál
SONSeriál Finále
No tak konečně jste se dočkaly. Je tu vyhlášení první soutěže, která na tomto blogu probíhala! Jsem moc ráda, že jste se této soutěže zůčastnily v hojném počtu, ale zvítěžit mohl jen jeden! Vítěž bude obdařem plnohodnotnými cenami pro svůj blog, ale další dva s největším počtem hlasů dostanou taky cenu. Další místa už jen dostanou cenu útěchy a to v podobě diplomu. Myslím, že se můžeme pustit do vyhlašování výsledků, ne? Tak pojďme na to!

Hlavně bych chtěla poděkovat soutěžícím, že se vůbec do této soutěže zapojily. Tak se pojďme podívat na to kdo se jak umístil! Z 24 se vás do finále probojovalo 6, těmto účastníkům gratuluji za postup do zmíněného finále! Soutěž mohl vyhrát pouze jeden a tím se stal...

SONSeriál - Výsledky budou zveřejněny ve 14:35

28. května 2010 v 19:27 | © Webmaster by : Jenniss |  ►SONSeriál
SONSeriál
Ahojky, slíbila jsem vám sice již dneska vyhlášení, ale tvorba článku se nějak protáhla! Ukončila jsem již sice hlasování, ale pořád mám rozpracovaný článek s výsledky! A proto si budete muset počkat na vyhlášení do zítřejších 14:30! Doufám, že vám to nevadí, hlasování je již stejně uzavřeno a nic se nezmění, takže toť vše! Ahojky

Moc se omlouvám, že to pořád posunuji, ale pořád mě někdo volá, ať jdu něco udělat a navíc jsme jeli dopoledne k babi, tak jsem to nemohla dokončit, ale rozhodně do 14:35 by to mělo být hotové!!

Christa Miller slaví narozeniny

28. května 2010 v 7:26 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Cougar town - Informace
Ellie Torres/ Christa Miller
A máme tu další oslavu narozenin. Dneska slaví narozeniny Christa Miller, která hraje v seriálu Cougar Town. Dneska slaví své 46.narozeniny. Takže Christo, všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a lásky. Hlavně ať se ti dobře daří v tvé herecké kariéře!

Newyorská rodačka, která se narodila 28. května 1964, je manželkou Billa Lawrence, mimochodem jeden z tvůrců samotného seriálu Cougar Town, se kterým má tři děti. Poprvé si v televizi zahrála v seriálu Kate and Allie. Objevila se i v seriálech Zapadákov, Fresh Prince nebo Správná pětka. První velkou roli získala v seriálu Kancelářská krysa, který se vysílal v letech 1995 - 2002, jako Kate O´Brienová. Namluvila i roli Kleopatry v kresleném seriálu Clone High. Od roku 2001 začala její spolupráce se svým manželem, nejprve v seriálu z lékařského prostředí Scrubs a nyní v již zmiňovaném Cougar Townu.

SONSeriál - Zbývá necelých 24 hodin do vyhlášení

27. května 2010 v 21:36 | © Webmaster by : Jenniss |  ►SONSeriál
SONSeriál
Ahojky, zbývá necelých 24 hodin do vyhlášení SONSeriál a mě tuhne krev v žilách! Jak dopadne tato soutěž? Hlasy se můžou do zítřejších 18:00 razantně změnit, tak podpořte svého favorita, pro kterého hlasujte od začátku! Zítra v 18:00 ukončím hlasování a pustím se do přípravy článeku o výhře... Rozhodně si z článkem vyhraji a dám si na něm záležet. Graficky ho doplnímm ukážu výhercům jejich ceny... Tak se můžete už těšit a hned na to, do týdne, bych odstartovala nějakou jinou soutěž, když tahle měla takový úspěch!! Tak ještě hlasujte pro své favority a zatím ahoj!

Courtney Cox Arquette - Fotky 0.2

27. května 2010 v 19:25 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Fotogalerie Přátelé
Ahojky, našla jsem hrozně moc krásné fotky Courtney Cox Arquette. Je to photoshot o 2 fotkách, ale vypadá na nich opravdu překrásně, co říkáte? Obrázky si na imagebam.com ukládám sama!

imagebam.com imagebam.com

CSI: Videa -Vacation Getaway - Sneak Peek

27. května 2010 v 19:05 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa CSI
Ahojky, dávám vám sem Sneak Peek  ze seriálu Kriminálka New York z dílu 6x23. Je to hodně očekávaný díl, který už byl odvysílán! Už čekám jen na titulky a rozhodně si ho pustím! Je to skvělé ukončení 6 sezóny!


Alyssa Milano - Fotky 0.5

25. května 2010 v 20:45 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Phoebe
Ahojky, našla jsem hrozně moc krásné fotky Alyssa Jayne Milano. Je to photoshot o 3 fotkách, ale vypadá na nich opravdu překrásně, co říkáte? Obrázky si na imagebam.com ukládám sama!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
| © Jenniss 2008 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: charmed-jenniss.blog.cz |