Červen 2010

Eva Longoria a Tony Parker chtějí obnovit svůj manželský slib

30. června 2010 v 12:20 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
O krizi mezi "zoufalou manželkou" a jejím manželem Tonym Parkerem se šušká již dlouho. Pár tyto spekulace všemožně vyvrací a nyní dokonce slavná herečka sdělila, že by s hráčem NBA chtěli obnovit svůj manželský slib. Důvodem je, že jejich svatba byla velmi rychlá a šílená a nestačili se jí vlastně ani užít. Napodruhé by ji pojali poněkud komorněji, jen s těmi nejbližšími. Eva Longoria si mezi natáčením "Zoufalých manželek" udělala chvíli volno a zajela se podívat do Francie, kde byla spatřena v jedné Pařížské restauraci.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Best Imitation of a scene - Zápis

29. června 2010 v 22:54 | © Webmaster by : Jenniss |  ►BIoaS → Best imitation of a scene
Best imitation of the scene
Myslím, že už bylo načase zveřejnit dalšé soutěžna tomto blogu.Tentokrát jse mse dlouho rozmýšlela, jakou sem mám dát soutěž. Byly tu návrhy jako VGS, ale řekla jsem si, že tuhle soutěž má každý. A tak mě napadlo, že bych dala soutěž o nejlepší napodobeninu scény. Já vám udám nějakou scénu ze seriálu, nebo filmu, a vy budete muset z dalšího seriálu vyfotit podobnou scénu, kterou vám zadám. Tak se podívejte co soutěž obnáší!

Shannen Doherty dluží přes 900 tisíc korun

29. června 2010 v 20:27 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Prue
Ahojky, mám tu další článek - tentokrát se to týká dluhu Shannen Doherty. Prý dluží přes 900 tisíc korun, právě proto se prý zapojila do soutěže Dancing with the stars!
Prue

Katherine Heigl lituje odchodu ze seriálu Chirurgové

29. června 2010 v 20:18 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Chirurgové
Ahojky, zase jsem si po dlouhé době koupila časopis InTouch a narazila jsem na spoustu článků, které postupně přidám na blog! Teď je to článek o Katherine Heigl a seriálu Chirurgové!

imagebam.com

Hračka? Co v ní vidíte?

28. června 2010 v 20:40 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Aktuálky Blogu
You
Před několika lety, když jsem byla ještě malá, měla jsem spoustu hraček a nevěděla, s kterou si mám zrovna hrát. Neviděla jsem v nich nic jiného, než obyčejné věci, se kterými jsem si hrála. Všechny hračky jsem totiž zdědila po bratrovi a netáhlo mě k nim žádné citové pouto, protože už byly starší a ošoupané,  Ale pak se to stalo, konečně jsem dostala svou vlastní první hračku. Byl to plyšový medvídek mýval, kterého jsem pojmenovala Mišutka! Měla jsem ho moc ráda, všude jsem ho brala sebou a poprvé jsem si uvědomila k čemu hračky slouží. Nejsou jen pro zábavu, i když vám mnohým to tak příjde, ale k oblíbeným hračkám vás táhne citové pouto, jste s nimi svázáni. Mluvím z vlastní zkušenosti, přestože už nejsem dítě, pořád mám svého medvídka ráda. Nevidím v něm jen hračku, ale oblíbenou věc, kterou neustále "obdivuji" a mám ji ráda. A jak vidíte hračky vy?

Největší hollywoodské milionářky: Jolie, Aniston, Streep

28. června 2010 v 20:24 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
hollywoodské milionářky
Nejlépe vydělávající herečkou Hollywoodu je Angelina Jolie, která od června 2008 do června tohoto roku vydělala 27 milionů dolarů. Životní družka Brada Pitta vede před jeho exmanželkou Jennifer Aniston.

Za rok si hvězda filmu "Marley a já" (Marley & Me) přilepšila o 25 milionů dolarů. V žebříčku nejlépe vydělávajících hereček přisoudil magazín Forbes třetí příčku vícenásobné držitelce Oscara Meryl Streep. Za projekt "Mamma Mia!" a jiná lukrativní angažmá dostala 24 milionů dolarů.

Na čtvrté místo se probojovala Carrie ze Sexu ve městě Sarah Jessica Parker, finanční "pětka" patří Cameron Diaz. O další místo se podělily Sandra Bullock a Reese Witherspoon. Následují Nicole Kidman a Drew Barrymore. První desítku ženských hoíllywoodských ´mašin na peníze´ uzavírá Renée Zellweger s ročním příjmem 10 milionů dolarů.

Rychlovka 33

27. června 2010 v 21:41 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Rychlovky
33

1. Kam se chystáte o prázdninách?
2. Ve kterém seriálu hraje Matt Le Blenc?  (je tady na blogu)
3. Přelouskejte přesmyčku: MHCoaolrmlibyes (je to jméno)
4. Přelož: I will be there for you?
5. Přelož: The Nanny?
6. Koho chcete na diplom? Dr. House  x Kriminálka New York

Holly Marie Combs je znovu matkou

27. června 2010 v 21:26 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Piper
Holly Marie Combs
Sice trochu starší zpráva, ale pořád fajn! Holly se stala po třetí matkou. 26.května 2009 se ji narodil třetí syn James Kelley Donoho. Holly těhotenství držela v tajnosti,kvůli zdravotním problémům. James se narodil pět týdnů dopředu. Že by se Holly pokoušela o P3? "Nechtěli jsme nikomu nic říkat, dokud nebudeme všichni bezpečně doma."
Přejeme Holly i jejim třem chlapečkům Finleyovi(5), Rileyovi(2,5) a Jamesovi vše nejlepší.

Chůva k pohledání - Videa 12

26. června 2010 v 21:47 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Videa Chůva
Ahoj, mám tu nová videjka, ze seriálu Chůva k pohledání. Doufám, že se vám budou líbit, tak se podívejte a okomentujte....Možná už jsem nějaká videa přidala, už v tom mám totiž trochu zmatek!


Busy Philipps slavila narozeniny

26. června 2010 v 21:26 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Cougar town - Informace
Laurie Keller
Ahojky, včera slavila narozeniny  Busy Philipps, která se objevuje převážně v seriálu Cougar Town! Včera oslavila svoje 31. narozeniny! Takže  Busy, všechno nejlepší, hodně štěstí a zdraví a hlavně lásky a úspěchy v kariéře.

Busy Philipps se narodila 25.6. 1979 v Oak Parku ve státě Illinois. Byla pokřtěna jako Elisabeth, jméno Busy jí dala v šesti měsících matka, která jí považovala za svůj největší poklad. Ačkoliv Busy hrála často v divadelních hrách v Scootsdale, její první profesionální práce přišla, když jí bylo sedmnáct let.Firma Mattel si jí najala jako Barbí pro americký mezinárodní hračkový trh (největší obchodní hračková přehlídka na západní polokouli). O rok později se přestěhovala do Los Angeles, kde navštěvovala vysokou školu a mohla lépe "prodat" své nadšení pro hraní. Hned její první práce byla tvůrčí - napsala a produkovala dvě hry pro arizonskou divadelní školu Actors Lab. V roce 1998 ukončila studia dramatu v anglickém Oxfordu. Do filmování se zamilovala okamžitě po natočení filmu "Charlottina Pavučina", kde hrála Wilbura Prase. Nabídku role v Dawsonově světě dostal díky velkému úspěchu ve Freaks and Geek a natáčení pak věnovala pět let života. Když nehraje, živí se psaním scénářů. Byla zvolena "Nejlepší herečkou" a označena jako "Největší kandidát stát se slavnou herečkou".Kromě herectví také psala a produkovala dvě divadelní hry. Bohužel pro pány, Busy, už od patnácti let má přítele. Ráda dostává od fanoušků dárečky, za nejhezčí, považuje, ten první, co dostala od děvčat z Wilmingtonu.

Vysvědčení - A mám to za sebou!

25. června 2010 v 22:35 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Aktuálky Blogu
Jenniss
No a mám to za sebou. Konečně skončil další školní rok. Jsem na gymnáziu ve druhém ročníku a myslím, že už sladké časy nic nedělání jsou u konce! Kde jsou ty doby, kdy na základce bylo všechno jinak? Kam se poděly ty časy kdy po nás nikdo nic nechtěl? No bohužel už jsou pryč a mě se pomalu ale jistě blíží maturita! Třeťák je prý ze všeho nejhorší, přibydou nám dolší semináře, a já se z toho učení asi zblázním! No ale teď se tomu věnovat nebudu, je tu konec dalšího roku a čekají mě 2 mesíce prázdnin a zasloužená dovolená a já jsem ráda, že to tak pěkně dopadlo. No známky jsem se snažila na poslední chvíly vytáhnout, něco se podařilo, ale jsem ráda, že nemám ani jednu 4 a 5.
Měli jsme celkem 12 předmětů, ale známky vám říkat nebudu, sice jsem ráda jak to dopadlo, ale není se zase na druhou stranu čím chlubit!!!  No, takže doufám, že jste rádi, že je za námi další školní rok, který byl docela náročný! Tak Arrivederci

Zoufalá manželka Longoria -Zakázali jí otěhotnět!

25. června 2010 v 22:35 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Longoria
S plánováním rodiny má utrum. Za herečku Evu Longorii (35) totiž plánují producenti seriálu Zoufalé manželky a ti rozhodli, že nesmí otěhotnět. Zákaz platí minimálně na tento rok. Situaci totiž scenáristům zkomplikovalo těhotenství další herečky z populárního seriálu. "Když Marcia Cross oznámila, že čeká dítě, bylo to překvapení. Navíc se to ukázalo jako velký problém pro scenáristy," vysvětluje Longoria, která si roli hospodyňky zamilovala i ve skutečném životě. "Ráda vařím, uklízím, peru. Baví mě to," dodává. Její manžel, basketbalista Tony Parker, se před časem svěřil, že by se roli otce nebránil a dítě by si přál se svojí milovanou ženou co možná nejdříve. Jak se zdá, bude si muset na svoji vysněnou roli ještě nějakou dobu počkat. Situaci oběma komplikuje i fakt, že se skoro nevidí. "Pracuji tři až čtyři dny v týdnu a pak letím z Los Angeles do Texasu, kde můžu trávit víkendy se svým Tonym," přiznala Longoria.

Zoufalé manželky - Video 0.2

24. června 2010 v 20:51 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa ZM
Na youtube jsem hledala nějaké to videjko o zoufalých manželkách a narazila jsem na pár videí. Celkem pěkně povedené, některé jsou s muzikou a některé jsou anglicky! Pěkné pokoukání!


Cougar Town - šelma Courteney Cox pořád umí

24. června 2010 v 20:31 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Cougar town - Informace
Courteney Cox
Cougar Town nenastartoval úplně nejlépe. Už jen samotný název vyvolal rozpaky (Cougar nebo-li puma, se používá jako označení postarší, ale sexy ženy, která se specializuje na mladé partnery), plus si přidejte nekorektní humor, což zdvihlo některé puritánské Američany z jejich pohodlných křesel. Navíc se tu hodně pije, scénář se nevyhýbá ani častým sexuálním narážkám, prostě spousta aspektů, díky nimž slušné americké maminky padají do mdlob. Na počátku se také děj zaměřil ne úplně nejlepším směrem - věnoval se svobodné "něco kolem čtyřiceti" realitní agentce, která se snažila ulovit mladého "masíčko" a to se neukázalo jako nejvhodnější cesta. Navíc se pro takový námět těžko hledá cílová skupina. A scénáristé si to uvědomili, i když jen tak tak (sledovanost prudce slétla) a vydali se běžnější cestou, takže se hlavní dějová linie zaměřuje na partičku svérázných přátel, která řeší všední starosti.Není to nic, co bychom už neviděli, ale naštěstí díky velmi kvalitnímu obsazení a hodně svižným charakterům je z Cougar Town hodně slušný sitcom, který není až tak těžké si oblíbit.

Přátelé - Videa 10

23. června 2010 v 20:11 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa Přátel
A je tu další várka videní z oblíbeného seriálu Přátelé! Doufám, že se vám budou líbit. Jen doufám, že jsem ještě tyhle videa nezveřejnila, docela mě to chytlo a proto je sem dávám!


| © Jenniss 2008 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: charmed-jenniss.blog.cz |