Červenec 2010

Eva Longoria Parker - Krása něco stojí

31. července 2010 v 16:22 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Ahojky, v dalším vydání InTouch jsem se dočetla kolik utratí Eva Longoria Parker za kosmetiku a cvičení, tak se podívejte, kolik za to utratí...

"Můj manžel řídí auto jako stará babča. Dostal už dvě pokuty, protože jel pomalu." říká Eva

imagebam.com

Jennifer Aniston - Doma běhá nahá

31. července 2010 v 10:25 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Ahojky je tu další drb o Jennifer Aniston..... Tak se podívejte!

imagebam.com

Lisa Kudrow slaví narozeniny

30. července 2010 v 13:00 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Přátelé - Friends
Lisa Kudrow
Ahojky, je tu další oslava narozenin. Tentokrát slaví narozeniny Lisa Kudrow, která se proslavila především rolí Phoebe Buffay v seriálu Přátelé. Dneska slaví své 47.narozeniny. Takže Liso všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky a hlavně úspěchy v herecké kariéře.

Lisa vyrůstala v Tarzana v Kalifornii. Její otec Lee Kudrow je lékař a matka Nedra Kudrow pracovnice v cestovní kanceláři. Už na základní škole se Lisa začala zajímat o herectví. Po dokončení střední školy "William Howard Taft" v roce 1981, kde ve chvílích volna hrála tenis, začala navštěvovat Vassar College v New Yorku s hlavním zaměřením na Biologii. Tuto školu ukončila v roce 1985 a věřila, že uskuteční kariéru v lékařském výzkumu spolu se svým otcem v Los Angeles. Jako šťastná náhoda tomu chtěla, že komediant Jon Lovitz přítel Lisina bratra, jí umožnil zahrát si v Saturday Night Live.

Richard Burgi slaví narozeniny

30. července 2010 v 12:58 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Richard Burgi
Ahojky, je tu další oslava narozenin. Tentokrát slaví narozeniny  Richard Burgi, který se proslavil především rolí Karla Mayera v seriálu Zoufalé manželky. Dneska slaví své 52.narozeniny. Takže Richarde všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky a hlavně úspěchy v herecké kariéře.

Jeho celé jméno je Richard William Burgi. V dnešní době ho nejvíce vídáme v seriálu Zoufalé manželky (Desperate Housewives) v roli Carla Mayera. V roce 2007 byl dokonce za tuto postavu nominován na nejlepšího seriálového herce. Tento 187 cm vysoký herec začal svoji hereckou kariéru až v 28 letech!! Richard Burgi je převážně seriálový herec, zahrál si v "nekonečném" seriálu Days of Our Lives (u nás Tak jde čas), Stíny nad Waikiki s Cheryll Laddovou, v několika epizodách seriálu 24 hodin, ale do podvědomí diváků se dostal až hlavní rolí v seriálu Ochránce (Sentinel), kde hraje detektiva s nadpřirozenými schopnostmi. V roce 2007 můžeme Burgiho vidět ve druhé části hororu Hostel, kde si zahrál chladného zabijáka Todda.

CSI: Videa - Danny & Lindsay 6

29. července 2010 v 20:34 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa CSI
Hledala jsem na youtube.com nějaká videa a narazila jsem na video s Dannym a Lindsay. Vím, že tu je od nich už hodně videí, ale mě se prostě tato dvojce líbí.


Spokojná a supersexy: Voňavá Aniston předváděla v minišatech

29. července 2010 v 20:04 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Jennifer Aniston stále patří k hvězdám s nejudržovanější postavou v Hollywoodu. Přesvědčit se o tom mohli i novináři a fanoušci v Londýně, kam herečka přijela ve středu. Někdejší hrdinku seriálu Přátelé přivedli do metropole Velké Británie pracovní povinnosti - osobně totiž uvedla na britský trh svůj parfém. Překvapením bylo, že původní název Lolavie se změnil na snadné Jennifer Aniston. Výběr garderoby a vzhled na tuto příležitost byl již tradičně dokonalý. Dvaačtyřicetiletá Aniston se objevila před médii v kratičkých šatech značky Valentino a opět předvedla, že hodiny cvičení a přísná životospráva dokáží v kombinaci se správnými geny zázraky. Na tváři herečky celý čas fototermínu panoval spokojený úsměv. Herečka Jennifer Aniston uvedla v Londýně svůj nový parfém. A oblékla si minišaty značky Valentino.

Ten pravděpodobně nebude jen profesionálním projevem na veřejnosti - Aniston může být spokojenější i v soukromí. Už několik dní se spekuluje o novém muži v jejím životě. Má to být herec Christopher Gartin, který účinkuje v seriálu True Blood. Herečce se také podařilo dosáhnout soudní zákaz pro posedlého fanouška Jasona Peytona, který si prý chtěl hvězdu vzít za ženu a pronásledoval ji. Podle oficiálních dokumentů je Peyton "posedlý, mentálně narušený pronásledovatel mající falešné představy s minulostí kriminálníka, který se hnal napříč krajinou s představou 'pseudomisie' vystopovat a vzít si Aniston za manželku". Peyton trpí také utkvělou představou, že je spřízněn s osobnostmi jako Oprah Winfrey, Jay-Z, Donald Trump, Courteney Cox, Nelson Mandela nebo Jennifer Lopez.

imagebam.com imagebam.com

Přátelé - Děti postav

28. července 2010 v 14:41 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Postavy Přátelé
Ahoj, rozhodla jsem se přidat i další postavy, které hráli v seriálu Přátelé, ale objevily se tam víckrát než jednou! Zrovna jsem vám přidala dvě dětské postavy a to ....
Ben Geller

Ben Geller

Ben je Rossův syn, který žije s Carol a Susan. Narodil se na konci 1.série.  Ben je napůl žid, po Rossovi. Ten se mu v jednom díle snaží vysvětlit co je to Chanuka, ale Ben neposlouchá a pořád se ptá kdy přijde Santa. V dalším díle ho Rachel naučí pár žertovných fórků, které Ben napodobuje, ale pak se to Rachel vymstí....

 - Hraje ho Cole Sprouse

Emma Geller

Ema Geller Green

Ema je dcerou Rosse a Rachel, která byla počata nechtěně. Rachel se však rozhodla si ji nechat a vychovat ji sama. Přestože Ross a Rachel do konce seriálu již nenavázali vážnější vztah, je to právě Ema, která je stále spojovala.


- Hrají ji Elizabeth a Genevieve Davidson

Julian McMahon slaví narozeniny

27. července 2010 v 15:00 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Coul
Julian McMahon
Ahojky, je tu další oslava narozenin. Tentokrát slaví narozeniny  Julian McMahon , který se proslavil především rolí Cola v seriálu Čarodějky. Dneska slaví své 42.narozeniny. Takže Juliane všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky a hlavně úspěchy v herecké kariéře.

Julian McMahon si zahrál v úspěšném původním seriálu z produkce společnosti FX Plastická chirurgie s. r. o., jehož herecké obsazení tvoří spolu s Dylanem Walshem, Joely Richardson a Johnem Hensleym. Seriál byl organizací AFI jmenován jedním z deseti nejlepších pořadů roku a byl nominován na Zlatý glóbus a ceny  GLAAD Award a Golden Satellite Award. Na Golden Satellite Award byl za svou roli nominován i sám McMahon. Na televizní obrazovce se objevil také v seriálu NBC Profiler a úspěšné televizní show z produkce WB Čarodějky, v níž si zahrál s Alyssou Milano, Holly Marií Combs, Shannen Doherty a Rose McGowan.

Dr. House - Fotogalerie 0.2 - J. Morrison & J. Spencer

27. července 2010 v 10:00 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Dr. House - Fotogalerie
Ahojky, přináším vám fotky Jennifer Morrison a Jesseho Spencera. Doufám, že se vám budou tyto fotky líbit, je to oskenované z jednoho anglického časopisu! Fotky na imagebam.com si ukládám sama!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dr. House - 6.série

26. července 2010 v 17:35 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Dr. House - Epizody
6x01, 6x02 - Broken (Zlomený, 1. a 2. část)
House začne v Mayfieldské psychiatrické nemocnici odvykat od Vicodinu, aby ho dostal ze svého těla a mohl se tak pokusit kontrolovat své halucinace. House plánuje opustit zařízení jakmile bude "bez prášků", ale je svým ošetřujícím lékařem, Dr. Darrylem Nolanem (Andre Braugher), násilím přinucen zůstat. Dr. Nolan je ochoten podepsat mu doporučení k znovuobnovení jeho lékařské licence pouze tehdy, jestli podstoupí detailnější léčbu. Když je House přestěhován do nového křídla nemocnice, vytvoří si důvěrný vztah se svým spolubydlícím Alviem (Lin-Manuel Miranda) a Lydii (Franka Potente), častou návštěvnicí, která pomáhá Houseovi porušovat pravidla. House požádá Alvieho, aby mu pomohl zjistit kompromitující informace o dr. Nolanovi, které by mu umožnili vymoci si propuštění z léčby, a přesvědčí Lydii, aby mu půjčila své auto za účelem vyjetí si s pacientem s klamnými představami, aby tak mohl podkopat léčebný styl dr. Nolana. Ale když následují ničivé události, House je poníženě zdráhavě přijmout pomoc.

6x03 - Epic Fail (Impozantní selhání)
House se vrací domů do Princetonu, aby se zde soustředil na své zotavení, ale překvapí Cuddy zprávou, že udělá ve svém životě velkou změnu. Mezitím není tým schopen diagnostikovat chvástavého programátora videoher, jenž posílá každý svůj nový symptom na internet a vybírá si léčbu na základě rad internetové komunity než doktorů, a Foreman se snaží o Houseovu práci, ale tlak na vyřešení tohoto případu vytvoří napětí v jeho vztahu se Thirteen.

Dr. House - 5.série

26. července 2010 v 17:08 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Dr. House - Epizody
5x01 - Dying Changes Everything (Umírání všechno mění)
Uběhlo osm týdnů od smrti Wilsonovy přítelkyně Amber a Wilson stále truchlí a jeho přátelství s nejlepším přítelem Housem je tím poznamenáno. Potřeba změnit něco ve svém životě a dát si nějaký čas pro emoční zotavení, rozhodne se Wilson dát v Princeton-Plainsboro výpověď. Je přinucen rozhodnout se, jestli je House ničivá síla v jeho životě nebo ne, zatímco House si musím ujasnit, jestli je odpovědný za smrt přítelkyně svého nejlepšího přítele. Tým musí fungovat dál, zvlášť poté, co se k nim dostane případ asistentky známé vedoucí pracovnice, která je učebnicovým příkladem osobnosti typu A (osobnost vyznačující se netrpělivostí, agresivitou, ctižádostí a díky tomu se sklonem ke srdečním onemocněním). Tým se domnívá, že pacientčiny symptomy vycházejí z její posedlosti ustavičně vyhovět své náročné nadřízené. Nicméně, její otřesný zdravotní stav donutí tým přehodnotit jejich původní diagnózu a podívat se na případ Houseovýma očima. Mezitím se Cuddy pokusí vyřešit rozepře mezi Housem a Wilsonem, zatímco Thirteen (Třináctka) se snaží o léčení pacientky bez toho, aby do případu vnášela svoje vlastní zdravotní vyhlídky.

5x02 - Not Cancer (Nerakovina)
Když několik lidí náhle umře pět let poté, co jim byl transplantován orgán od stejného dárce, House a tým spěchá, aby zachránili zbylé dva příjemce. Jeden z nich už umírá a druhý je zatím zdravý, ale jistě brzo onemocní, a tým musí zjistit, co bylo s tím dárcem. Jak tým prochází záznamy zesnulých příjemců orgánů, aby našli společné vodítko, musí se vypořádat s novou potíží. House najal Lucase Douglase (Michael Weston), soukromého detektiva, aby vyhrabal informace o zesnulých, navzdory pochybovačnosti týmu. Mezitím, House pořádá konkurz na nového nejlepšího přítele, aby nahradil Wilsona, a brzy použije Lucase pro svoje vlastní potřeby, aby sledoval Wilsona a i jeho tým.

Jennifer Aniston se v kampani na svůj parfém oblékla jen do vůně

25. července 2010 v 12:11 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Herečka Jennifer Anistonová vytvořila svůj první parfém. Propaguje ho snímky, na nichž polonahá působí velmi sexy přesto, nebo možná právě proto, že všechna intimní místa zůstávají zakrytá. Hvězda seriálu Přátelé chtěla, aby na fotkách vypadala svůdně a svěže, protože taková je prý i její vůně. Jennifer Anistonová se v jednačtyřiceti letech rozhodla zkusit to, na čem už slušně vydělávají třeba zpěvačky Céline Dion nebo Christina Aguilera. Vytvořila vlastní vůni. Tuto práci ale vzala velmi vážně a prošla poctivě celý proces od výroby parfému až po jeho prodej. Celé to trvalo rok a půl. "Neznamená to jen zapózovat pro fotky a dát své jméno na lahvičku. Připadala jsem si jako malý chemik," řekla deníku Daily Mail herečka. Její parfém prý bude stát v přepočtu asi tisíc korun. Vůni sama popisuje jako "sexy a svěží, květinovou, ale ne příliš". "Nejsem velkou fanynkou parfémů. Chci, aby lidi říkali 'co to je? Voníš skvěle', ale hlavně chci vonět přirozeně," řekla Anistonová.Výroba parfému není jedinou odbočkou v kariéře, kterou herečka chystá. Ráda by se po letech praxe před kamerou postavila za ni. "Mám jeden projekt, který budu režírovat. Když už natočíte dost filmů, sednete si a řeknete 'co dál?' To je pak na čase obrátit své tvůrčí schopnosti jiným směrem," dodala seriálová Rachel.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Matt LeBlanc slaví narozeniny

25. července 2010 v 12:03 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Přátelé - Friends
Matt le Blanc
Ahojky, je tu další oslava narozenin. Tentokrát slaví narozeniny Matt LeBlanc, který se proslavil především rolí Joeyho Tribbianiho v seriálu Přátelé. Dneska slaví své 43.narozeniny. Takže Matte všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky a hlavně úspěchy v herecké kariéře.

Matt se narodil 25. července 1967 v Newtonu ve státě Massatchusetts, kde žil se svojí matkou. Jelikož se hodně zajímal o auta, motorky apod., chodil na technickou střední školu. V osmnácti letech se přistěhoval za svým otcem na Floridu. Po několika letech odcestoval do New Yorku, kde se začal věnovat modelingu. Předváděl také pánské oblečení pro různé agentury. Všimli si ho producenti TV reklam a za chvíli už vystupoval v reklamních spotech na Coca-Colu nebo Levi's jeans. Na filmové plátno se přemístil po několika malých televizních rolích baseballovým snímkem Ed. Mezi ne tak úspěšné filmy patří např. Private Wars, A Streetcar Named Desire nebo Out of Gas On Lover's Leap.

Dr. House - 4.série

24. července 2010 v 23:05 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Dr. House - Epizody
4x01 - Alone (Sám)
House musí co nejrychleji diagnostikovat mladou ženu, Megan, která přežila zřícení kancelářské budovy. Následkem jejích zranění je jediným jejím dorozumívacím prostředkem mrkání. House, bez týmu, protože Foreman a Cameron odešli a sám vyhodil Chase, diagnostikuje - hází své myšlenky - s nemocničním údržbářem. Jak se Meganin stav zhoršuje, Cuddy tlačí na House, aby si najal nový tým, ale House ji vzdorovitě ignoruje, a Wilson se uchýlí k zoufalým opatřením a uhodí na slabá Houseova místa.

4x02 - The Right Stuff  (Správná věc)
House se podvolil k pozvání možných kandidátů na jeho tým na pracovních pohovor, ale udělá to po svém. Pozve všech 40 kandidátů, každému z nich přidělí běžecké startovní číslo a přijme je na zkušební dobu na způsob darwinské teorie. Jak na nich House "provádí" testy a libovolně je postupně vyhazuje, je osloven bojovou pilotkou jménem Greta, jež je kandidátkou na místo v astronautském výcvikovém programu v NASA. Greta trpí neurologickými potížemi, které mění vizuální obrazy na zvuk či způsobují, že slyší očima. S vědomím, že by ji NASA nepřijala, kdyby věděla o jejích problémech, House úpěnlivě prosí, aby ji léčil v tajnosti. Bez odtajnění její identity ji předvede před kandidáty a postaví je navzájem proti sobě, aby přišli se správnou diagnózou. Mezitím, House je vyvedený z míry tím, že vidí Cameron, Chase a Foremana chodit po nemocničních chodbách.

Cougar Town - Fotogalerie 0.1

24. července 2010 v 8:55 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Cougar town - Fotogalerie
Ahojky, přiníším vám první fotografie ze seriálu Cougar Town, od kterého byla odvysílána teprve 1.řada a druhá půjde na podzim. takže se jukněte alespoň na fotky.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
| © Jenniss 2008 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: charmed-jenniss.blog.cz |