Srpen 2010

Zpátky do školy - alias 1.9.2010

31. srpna 2010 v 19:50 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Aktuálky Blogu
School
Ahoj, pináším vám poněkud nepříjemnou zprávu, ale zítra už je oficiálně po prázdninách. Nevím jak vy, ale já jdu do školy až 8.9.2010, jelikož se nám opravuje škola, ale někteří to mají už zítra bohužel spočítané. Je to tak, končí nám dva měsíce odpočinku a nastane zase deset měsíců shonu a neustálého učení.

Asi jste otrávení, že musíte zítra ráno vstát a jít vstříct školním dnům, ale všechno jednou končí. Kdo si říká, že škola je nuda, tak má z půlky pravdu, ale škola není jen o učení, je to i o kamarádství a získávání nových vědomostí. Je to celkem zábava, ale i já mám někdy den, kdy bych tam nejraději nešla, ale opravdu mi škola nevadí, i když se to na první pohled zdá...

Vy, co vyráíe zítra do školy, tak veřtě, že zítra to takové nebude. Bodete mít ještě pohodičku, uvítání a necelou hodinku, kterou takhle strávíte a pak můžete jít zase domů. Tak doufám, že vám co jdete do školy, přeji mnoho úspěšného v novém roce, a vy co jdete později přeji taky mnoho úspěšného v novém roce, jinak článek o 1.dni školy vám sem dám až toho 8.9.2010... Tak arrivederci

Sara Ramirez slaví narozeniny

31. srpna 2010 v 10:53 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Chirurgové
Sara Ramirez ze seriálu Chirurgové slaví dneska svoje 35 narozeniny. Takže všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a lásky a hodně úspěchů ve tvé herecké kariéře!

Dále, dneska máme poslední den prázdnin, tak si ho užijte a ve školním roce asi nebudu přidávat tolik článků, ale na první týden mám články přednastavené!!!! Tak se nebojte! Já jdu totiž do školy až 8.září... Ale bude zde velká aktualita na konec prázdnin, takže bude rekapitulace! Ahoj

Sara Ramirez se narodila 31. října 1975 v exotickém plážovém centru Mazatlán, Sinaloa v Mexiku. Je dcerou talentované zpěvačky a herečky. Její otec je Mexičan, matka Irka. Její jméno se v anglické fonetice vyslovuje Sah-dah s přízvukem na první slabice, tedy v češtině to zní podobně jako Sáda.

Přítelkyně Aniston a Cox si znovu zahrají spolu v Cougar Town

30. srpna 2010 v 22:08 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Cougar town - Informace
Americké herečky Jennifer Aniston a Courteney Cox, které se proslavily účinkováním v sitcomu Přátelé (1994 - 2004), si spolu zahrají ve druhé sezóně seriálu Cougar Town (2009). Ta bude mít v USA premiéru 22. září. Oznámili to představitelé televizní společnosti ABC. Aniston bude v seriálu hrát psychiatričku hlavní postavy Jules Cobb, kterou ztvárňuje právě Cox. Výkonný producent seriálu Bill Lawrence doufá, že Aniston se stane pravidelnou součástí hereckého obsazení Cougar Town. Pro Aniston a Cox to bude od konce Přátel v roce 2004 již druhý společný projekt, když předtím Aniston hostovala v seriálu Dirt (2007 - 2008), v němž Cox hrála šéfredaktorku časopisu DirtNow Lucy Spiller.
Jennifer Aniston chce oživit seriál Přátelé

Dr. House - Episode 7.01 - Now What?

30. srpna 2010 v 22:03 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Dr. House - Videa
Ahojky, dávám vám sem nové promo k nově připravované sérii Doktora House. Doufám, že se vám bude líbit, určite stojí za shlédnutí... Doporučuji!


Ashton Kutcher - Něco jako láska (2005)

29. srpna 2010 v 22:39 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Ashton Kutcher - Filmografie

Originální název: A Lot Like Love
Žánr: Drama, Komedie, Romantický
Rok výroby: 2005
Režie: Nigel Cole

Film Něco jako láska vypráví příběh Olivera (ASHTON KUTCHER) a Emily (AMANDA PEET) - dvou zcela odlišných lidí, kteří se před sedmi lety potkali na palubě letadla z Los Angeles do New Yorku a už tehdy si uvědomili, že se k sobě snad ani nemohou hodit méně. Po následujících sedm let je ale osud svádí znovu a znovu dohromady - bohužel, pokaždé v nesprávnou chvíli. Zatímco se potýkají s problémy ve vztazích, střídají kariéry a trpí stále novými rozchody, postupně se z příležitostných kamarádů stávají nejlepšími přáteli, kteří se spolu mohou bavit o všem. Oba zoufale hledají lásku a vztah, které by nebyly odsouzeny ke katastrofickému konci, až je jejich sedmileté přátelství dovede ke zjištění, že je mezi nimi možná... něco jako láska.

Čarodějky - Zajímavosti

29. srpna 2010 v 22:30 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Čarodějky - Doplňky
Víte že Phoebe měla původně hrát jiná herečka.Měla jí hrát Lori Romová.Natočila dokonce i pilotní díl Charmed ale na poslední chvíli odřekla a tak to přijala Alyssa Milano.

A další Holly se prý do serialu dostala díky Shannen Doherty.

Coleovu démonickou polovinu Balthazara, démona Shaxe, který zabil Prue, Zdroj všeho zla a spoustu jiných zloduchů v Čarodějkách hraje jeden herec? Jedná se o amerického herce Michaela Bailey Smitha, který narostl do úctyhodné výšky okolo dvou metrů a dík tomu získává především velmi záporné role.

Herečka, která nyní hraje poměrně důležitou roli Phoebiny šéfové Elise (4.-8. série) - Rebecca Balding, už v čarodějkách hrála. V první sérii si zahrála epizodní roli tety dívky Avivy v dílu 1x7 The frourth sister. V méně výrazných rolích pak lze vidět další herce, kteří už se někdy před kamerou v seriálu mihli, například Paigin kolega z práce ze 4. série pracuje v 6. s Phoebe atd.

Roli Victora Bennetta - otce Prue, Piper a Phoebe - si v první sérii v jednom díle zahrál Tony Denison, od třetí série ho nahradil James Read. Victor se pravidelně objevuje, když dojde k nějaké rodinné události. Svatba Piper, pohřeb Prue, svatba Phoebe, narození Pipeřina dítěte.

CSI: Fotogalerie - Anna Belknap in CSI NY 0.1

28. srpna 2010 v 20:56 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Fotogalerie CSI
Ahoj, narazila jsem na fotky Anny Belknap ze seriálu Kriminálka New York. Uvidíte přehled jak se měnila v seriálu po dobu 3. sezón. Náhled je na 2, 3, 4 sezónu!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Shannen Maria Doherty - Fotky 0.2

28. srpna 2010 v 20:50 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Prue
Ahoj, mám tu konečně něco ze seriálu Čarodějky, a to Shannen. Tak se můžete podívat, mám tu pro vás pár fotografií, na kterých Shannen je ...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chandra Wilson slaví narozeniny

27. srpna 2010 v 12:56 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Chirurgové

Chandra Wilson ze seriálu Chirurgové slaví dneska svoje 41 narozeniny. Takže všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a lásky a hodně úspěchů ve tvé herecké kariéře!

Tato usměvavá rodačka z Houstonu se narodila 27. srpna roku 1969. Už v pěti letech stála na prknech, které znamenají svět. Konkrétně hrála v Theatre Under Stars kde si zahrála ve více než deseti hudebních představeních. Poté začala navštěvovat Houstonskou střední školu výtvarného umění Když dodělala střední školu, vydala se do New Yorku na Tisch School Arts University. Její první důležitá televizní role byla v seriálu Cosby Show a pak hostovalaí v dalších a dalších seriálech (Právo a pořádek, Sex ve městě, Rodina sopránů a Zákon a pořádek). Na plátna kin si ovšem musela počkat až do roku 1993, kde si po boku Toma Hankse zahrála v dojemném filmu Philadelfia.

Sandra Oh - Drsná, nebo sprostá?

27. srpna 2010 v 9:19 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Chirurgové
Ahojky, v TV magazínu jsem ovjevila čláenk se Sandrou Oh, který se mi zdá celkem zajímavý, doporučuji přečíst!!! Má celkem zajímavý osud ohledně filmování.
Sandra oh

Ashton Kutcher - Záchranáři (2006)

26. srpna 2010 v 15:26 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Ashton Kutcher - Filmografie

Originální název: The Guardian
Žánr: Akční, Dobrodružný, Drama
Rok výroby:
2006
Režie: Andrew Davis

Kevin Costner se opět našel v příznačné roli. Jako prominentní záchranář Ben Randall ztratil během záchranné akce v bouři celý svůj tým, a tak je proti své vůli přeřazen na místo instruktora v elitním výcvikovém centrum pro mladé adepty. Vrhne se do výuky jediným způsobem, který je mu vlastní, a svými nekonvenčními metodami obrátí celý výcvikový program naruby. Na rozdíl od troufalých nováčků dobře ví, že se jednou budou muset rozhodovat, koho v rozbouřených vodách zachránit a koho nechat zahynout.

Pak narazí na domýšlivého plaveckého šampióna Jakea Fischera (Asthon Kutcher) a drama je na světě. Pozná v něm totiž člověka, který má potenciál stát se nejlepším z nejlepších - pokud ovšem dokáže svůj talent zkombinovat s plným nasazením a vyhnout se chybám, které učinil sám Ben. Jake je brzy nasazen na svou první misi do divokých vod Beringova moře. Jak drama skončí, nelze přesně říci, protože k bonusové výbavě DVD patří kromě vystřižených scén (šikana jako součást výcviku) také alternativní rozuzlení.

Ashton Kutcher - Atentát v Ambassadoru (2006)

26. srpna 2010 v 5:26 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Ashton Kutcher - Filmografie
Bobby
Originální název: Bobby
Žánr: Drama
Rok výroby: 2006
Délka filmu: 112 minut
Režie: Emilio Estevez

6. června 1968 byl v hotelu Ambassador zavražděn americký senátor Robert F. Kennedy. Událost, která změnila historii a životy mnoha lidí. 4. června 1968 Senátor Robert F. Kennedy přijíždí do hotelu Ambassador v Los Angeles přednést projev v rámci své kandidatury na prezidenta Spojených států. Ve všech lidech vzbuzuje naději, vzrušení a dojem, že jeho zvolení bude příčinou velkých změn. V následujících dvou dnech však celý svět bude svědkem události, která změní historii a životy mnoha lidí. Atentát v Ambassadoru není politický film. Není to ani příběh Roberta Kennedyho (ve filmu ho vidíme výhradně ze skutečných archivních záběru). Je to pohled do životů několika lidí, jejichž cesty se na pár hodin protly. Příběh lidí, kteří byli v bezprostřední blízkosti jednoho z největších incidentů 20. století. Režisér a scenárista Emilio Estevez získal do jednotlivých rolí jedinečné herecké osobnosti.

Před kamerou se sešly nejzkušenější hollywoodské hvězdy několika generací: držitelka Oscara Helen Hunt (Lepší už to nebude), držitel Oscara Anthony Hopkins (Mlčení jehňátek), Laurence Fishburne (Matrix 1-3), Demi Moore (Neslušný návrh, Striptýz), Sharon Stone (Základní instinkt, Casino), Elijah Wood (trilogie Pán prstenů, Sin City - město hříchu), Lindsay Lohan (Mezi námi děvčaty), Heather Graham (Z pekla, Kurz sebeovládání), Ashton Kutcher (Hele vole, kde mám káru?).

Platební karty Jennifer Aniston či Anne Hathaway byly zneužity

25. srpna 2010 v 21:30 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Jennifer Aniston
Majitelka kalifornského luxusního salonu krásy, do něhož chodily hollywoodské hvězdy relaxovat a pečovat o svůj dokonalý vzhled, se proměnila ve finanční podvodnici. Zneužívala platební karty zámožných klientek a odsávala z nich ilegálně peníze. Podvedeny byly například Jennifer Aniston, Melanie Griffith či Anne Hathaway. Do salonu tento týden vtrhli tajní agenti americké policie a zatkli jednapadesátiletou majitelku Mariu Gabriellu Perezovou, která se obohatila ilegálně o stovky tisíc dolarů. Za podvody jí teď hrozí dvakrát pětadvacet let za mřížemi. "Z mého účtu si nelegálně odebrala osmašedesát tisíc dolarů (asi 1,3 milionu korun) a mluvila jsem s jinými slavnými osobnostmi, které mi potvrdily, že si z jejich platebních karet odečetla peníze bez jejich autorizace," uvedla šperkařka a designérka Loree Rodkinová. Mezi klienty studia byla také zpěvačka Cher, její mluvčí ale prohlásil, že ona sama obětí podvodu není.

Angelina ukázala prsa, Jennifer nohy: Která se vám líbí více?

25. srpna 2010 v 15:23 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Jennifer x Angelina
Rozdali si to! Dlouholeté rivalky si zřejmě řekli, že všem ukážou, která z nich je lepší. Zatímco Angelina Jolie (35) po delší dobře ukázala svá plná prsa, Jennifer Aniston (41) se zahalila do pořádně odhalující minisukně. A obě vypadaly skvěle! Byl to souboj jak se patří! Herečka Angelina Jolie se ve svých horních partiích opravdu nemá za co stydět. Přesto si již déle vybírala šaty, které ji spíše halili, než naopak. S tím je však konec! Na premiéře filmu Salt v Paříži se předvedla v šatech s pořádně štědrým výstřihem. Že by chtěla sobě i celému světu dokázat, že je navzdory své chudosti stále sokyně? Zahanbit se nenechala ani Angelinina sokyně Jennifer Aniston. Výzvu s radostí přijala a na premiéře filmu The Switch se předvedla v pořádně sexy outfitu. Krátkou černou sukni doplnila mini topíkem bez ramínek a vypadala opravdu skvěle. Nespoléhala však jen na své křivky. Aby všem dokázala svou přitažlivost, nezapomněla se tulit ke svému kolegovi Jason Bateman!

Ashton Kutcher - Mejdan v Las Vegas (2008)

24. srpna 2010 v 13:22 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Ashton Kutcher - Filmografie

Originální název: What Happens in Vegas
Žánr: Komedie, Romantický
Rok výroby: 2008
Režie: Tom Vaughan

Joy (Cameron Diaz) právě vyhodil z bytu její teď už bývalý přítel. Jacka (Ashton Kutcher) pro změnu vyhodili z práce. Oba dva poslechnou své nejlepší přátele a vyjedou se zrekreovat do města hříchu - do Las Vegas. Hned první večer na sebe při divoké pitce narazí a jak už to tak ve Vegas bývá, nakonec se i vezmou. Po ránu je střízlivější pohled na celou akci dovede ke zjištění, že se musejí nechat okamžitě rozvést.

Jenže to by nesměli do jednoho z automatů vhodit čtvrťák, který jim vynesl pohádkový jackpot tři milióny dolarů. To není zrovna málo peněz a novomanželé se nejsou schopni dohodnout, jak s penězi naloží. Obrátí se dokonce i na soud, který jim ovšem nařídí půl roku společného soužití a výhru "zmrazí", takže s ní nemůže disponovat ani jeden z nich. Jenže žít s člověkem, kterého sotva znáte a který vás maximálně rozčiluje, není zrovna jednoduché. Možná ale bude jednodušší ho úplně zničit. Tedy, pokud si ti dva nejsou souzeni. Mejdan v Las Vegas je tradiční romantická komedie o dvou mladých lidech, jejichž osudy se nečekaně, ale o to intenzivněji, střetnou v jednom z nejdivočejších měst světa. Kromě situačního humoru film stojí na hereckých výkonech krásné (Cameron Diaz (Něco na té Mary je, Charlieho andílci) a idolu dívčích srdcí Ashtona Kutchera.

Las Vegas je filmařsky velmi vděčné místo - ujeté večírky, rychlosvatby, lákavé výhry a hvězdný punc z něj činí ideální místo pro rozdováděnou dvojici looserů, jejichž životy se tak ještě více zamotají. Výborně oběma hrdinům sekundují Lake Bellová a Rob Corrdry v rolích jejich nejlepších přátel. Psycholožku si zahrála dnes už spíš herečka než zpěvačka Queen Latifah (Horší už to nebude, Hairsprey).
| © Jenniss 2008 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: charmed-jenniss.blog.cz |