Září 2010

Fran Drescher slaví narozeniny

30. září 2010 v 15:02 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Chůva k pohledání
Ahoj, a máme tu zase další oslavu narozenin, tentokrát se jedná o Fran Drescher ze seriálu Chůva k pohledání. Je to jako včera kdy se tento seriál natáčel a dneska již slaví Fran své 52 narozeniny. A musíte uznat že jí to pořád sluší. I přes to co jsi v životě vytrpěla. Takže Frany... hodně štěstí, zdraví, lásky a hlavně hereckých úspěchů, a ať se ti už nic zlého v životě nestane! "Takže ať se ti splní tvé sny a ať se ti hlavně v životě daří. Doufám, že vzpomínáš na svou roli v Chůvě k pohledání.

Francine "Fran" Joy Drescher, narozená 30. září 1957, je americká herečka, bavička a aktivistka. Vyrostla v Queensu v New Yorku do rodiny Aškenázů původem z Východní Evropy (její prababička se narodila ve Focşani v Rumunsku). Má rodiče Sylvii a Mortyho Drescherovy a starší sestru Nadine. Umístila se na druhém místě v soutěži Miss New York Teenager v roce 1973. Studovala Hillcrest High School, kde potkala svého budoucího manžela Petera Marca Jacobsona, za kterého se provdala, když jí bylo 21 let, roku 1978. Jacobson ji neustále podporoval v její kariéře a psal, režíroval a produkoval její vlastní televizní seriál Chůvu k pohledání.

Katherine Heigl spadla s koně

30. září 2010 v 12:00 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Chirurgové
Katherine Marie Heigl
Herečka Katherine Heigl  prý pohlédla do očí smrti. Na ranči v Utahu si vyjela na koni, ale zvíře se splašilo a začalo neskutečně rychle běžet proti ohradníku. V poslední chvíli hvězda seriálu Chirurgové ze hřbetu seskočila a skončila v drátech ohradníku. Naštěstí bez vážných zranění. "Nemám ponětí o tom, co to dělám… je to velmi složité. Ten kůň je skvělý a určitě se mě nesnažil zabít, ale ztratila jsem nad ním kontrolu a nemohla ho zastavit. Čím jsem byla rozčilenější, tím rychleji ten kůň jel. Běžel proti ohradníku a já jsem z něj nakonec sletěla a přistála v ocelových drátech a stála tam, krvácela a koukala, jak zběsile běhá, a divila se, co jsem to udělala?" svěřila Katherine svým fanouškům. Po šílené jízdě na hřbetu koně prý skončila jen s vyvrtnutým kotníkem. Má teď ale prý strach vrátit se do sedla. "Mám s tím teď velký problém," přiznala jednatřicetiletá hvězda.

Chůva k pohledání - Fotky 0.5 (Nicholle Tom)

29. září 2010 v 17:14 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Fotogalerie Chůva
ledala jsem pár obrázků z Chůvy k pohledání a napadlo mě přidat jen Nicholle Tom, představitelku Magie Sheffield v seriálu Chůva k pohledání. Na všech fotkách jí to moc sluší.Obrázky si na imagebam.com ukládám sama! Nekopírujte prosím!!!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Roger Bart slaví narozeniny

29. září 2010 v 17:06 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
George Williams
Ahojky, je tu další oslava narozenin. Tentokrát slaví narozeniny Roger Bart, který se proslavil především rolí George Williamse v seriálu Zoufalé manželky. Dneska slaví své 48 narozeniny. Takže Rogere všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky a hlavně úspěchy v herecké kariéře.

Roger Bart hraje postavu George Williamse, hrozného lékárníka, který se v dramatu "Zoufalé manželky" pokouší svést Bree Van De Kampovou. Pro nadaného herce je to dokonalá role. Bart nedávno natočil remake Mela Brookse, muzikálový hit "Producers", kde znovu hraje svoji roli jako ´Carmen Ghia´, kde účinkuje Matthew Broderick a Nathan Lane. Film režíruje Susan Stroman a v prosinci 2005 ho uvedly Universal Pictures. Bartovi není postava ´Carmen Ghia´ cizí, hrál v původní produkci "The Producers" na Broadwayi a za svůj výkon dostal Tony Award a Drama Desk nominations.

Dr. House - Episode 7.03 - Unwritten

28. září 2010 v 19:08 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Dr. House - Videa
Ahojky, dávám vám sem nové promo k nově připravované sérii Doktora House. Doufám, že se vám bude líbit, určite stojí za shlédnutí... Doporučuji!


Zoufalé manželky - Episode 7.02 - You Must Meet My Wife

28. září 2010 v 19:05 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa ZM
Přidávám vám nějaké scénky z chystaného 2 dílu seriálu zoufalé manželky, tak se podívejte!


CSI: Postavy - Jo Denville

27. září 2010 v 22:48 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Postavy CSI
Sela Ward
Fakta:
Celé jméno: Jo Denville
Rodiče: otec a matka
Sourozenci: -
Stav: Svobodná (Zatím neupřesněno)
Děti: - (Asi syn - upřesním po odvysílání dalších dílů)
Manžel: -
Práce : Detektiv

Jo Denville nastoupila do criminální laboratoře místo Stelly Bonasera. Přišla jsem z úředu ve Virginii. V kriminálce New York se objevuje nově od 7.sezóny, která právě odstartovala na stanici CBS.  Moc toho zatím o ní nevím, jelikož po tom co jsem zkoukla s07e01 jsem se toho zatím moc nedozvěděla. Jen zlomky, takže po více dílech přidám další info.

CSI: Herci - Sela Ward

27. září 2010 v 22:40 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Herci CSI
Sela Ward
Jméno : Sela Ann Ward
Datum narození : 11. 07. 1956
Znamení : Rak
Povolání : herečka
Místo narození : Meridian, Mississippi, USA
CSI: New York : Jo Denville
Manžel: Howard Sherman
Děti: -
Barva vlasů : Hnědá
Barva očí : Zelená
Výška : 170 cm
Vystudovala: University of Alabama

Je nejstarší ze čtyř dětí elektroinženýra. Vystudovala umění a propagaci na University of Alabama. Pak odešla do New Yorku, kde pracovala v reklamní agentuře. Navzdory poměrně malé postavě (170 cm) se uplatnila jako modelka. 1983 se přestěhovala do Los Angeles a začala se věnovat herectví. Působila převážně v TV, kde vytvořila jednu z hlavních úloh v dramatickém seriálu z prostředí vojenské základny Emerald Point N.A.S. (1983-84) a v dalších seriálech účinkovala jako host, mj. L.A. Law (Právo v Los Angeles - ČTV), Christine Cromwell, Night Court (Noční soud), Frasier. Její nejznámější rolí se stala postava módní návrhářky Teddy Reedové v populárním seriálu o osudech čtyř sourozenců Sisters (1991-96, Sestry), za niž dostala cenu Emmy 1994 a byla nominována na Zlatý glóbus. Její další úspěšnou rolí byla titulní postava rozporuplné reportérky v TV snímku Skoro zlatá: Příběh Jessicy Savitchové (nominace na cenu Emmy). Za hlavní roli Lily Manningové v dramatickém TV seriálu Once and Again (1999- , Čas od času) získala Zlatý glóbus 2000 a cenu Emmy 2000. Ve filmu vytvářela většinou dekorativní úlohy, jako např. zavražděnou manželku pronásledovaného doktora (Harison Ford) v akčním thrilleru Uprchlík (r. A. Davis). 1992 se provdala za herce Howarda Shermana.

CSI: Videa - Unfriendly Chat - Promo

26. září 2010 v 9:54 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa CSI
Je tu další promo video k seriálu Kriminálka New York. Je celkem na co se koukat. CSI: NY - se stěhuje na pátek - Letos na podzim - s novým týmem (premiéra byla 24.září) - Pouze na CBS


Zatrpklá Jennifer Aniston: Nenávidím Sandru Bullock!

26. září 2010 v 9:51 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Nebude to taková sympaťáčka, jak se zdá! Americká herečka Jennifer Aniston (41) navenek působí jako milá a dobrá žena, která měla jen smůlu na nesprávné chlapy. Kdo by si však pomyslel, že bude taková závistivá vůči své herecké kolegyni! Neštěstí v lásce a nenaplněná touha stát se matkou! Přestože navenek se Jennifer tváři nad věcí, uvnitř ji to pořádně skličuje. Začíná to nesprávně ventilovat - a to nevraživostí vůči herečce Sandře Bullock (46). Jak už to bývá, svěřila se nesprávné osobě, která to "vyzvonila" médiím. Jenn na svoji starší kolegyni pořádně žárlí. A důvod? Závidí její kariéru a schopnost zařídit si život po svém. Leží jí v žaludku! Jennifer v soukromí plive oheň a síru na Sandru, protože se stala ztělesněním její nenaplněných tužeb. "Jennifer jí závidí, že si adoptovala krásného chlapečka," prozradil zdroj z hereččina okolí pro National Enquirer. Zároveň neví jak prodýchat, to že se Sandra tak hrdě vypořádala se svým nevěrným manželem Jessem Jamesem (41). Vykopat ho ze života a namísto chudinky, kterou každý lituje, ji veřejnost vnímá jako ráznou ženu. Umí si zkrátka udělat řády v soukromí a naplno se věnovat i herecké kariéře. Říká se, že žárlivost je zvrácený projev uznání! A asi na tom něco bude, protože dosud se o bývalé hvězdě z oblíbeného sitcomu Přátelé říká, že se z rozvodu s hercem Bradem Pittem (46) celkem nevzpamatovala. Mimořádně ji údajně podráždilo i to, jak rozvod zastínil její filmovou a televizní práci. Narozdíl od Jenn to Sandra celé tak elegantně zvládla! "Je silnější a populárnější, než dříve. Nenávidím ji, má všechno, co chci já, "stěžovala si Jennifer svým přátelům.

Zoufalky posilují, David z Beverly Hills svede seriálovou Bree

25. září 2010 v 13:21 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Úspěšný seriál Zoufalé manželky, který se v Americe dočká o víkendu uvedení sedmé série, zažije další otřesy. Herecký tým posílí mimo jiné Brian Austin Green, známý především jako David z Beverly Hills 90210, který bude svádět Bree alias Marciu Crossovou. "Máte se na co těšit, dialogy budou ještě peprnější a zábavnější," slíbil výkonný producent seriálu Bob Daly. Jestli měl pravdu či nikoliv, se americké publikum přesvědčí již tuto neděli, kdy se do slavného předměstí Wisteria Lane podívá již posedmé. Brian Austin Green si zde zahraje nového lamače ženských srdcí - dodavatele Keitha, který dokonce svede i jindy umravněnou Bree (Marcia Crossová). O romantice ale nemůže být řeč - jako na potvoru se do týmu Zoufalek "přifaří" i herečka Vanessa Williamsová, která coby seriálová Renee nebude chtít ustoupit svým pudům. A jelikož by její postava měla představovat spíše mrchu, než svatouška, o zábavu bude zřejmě postaráno. "Renee představuje zoufalou ženu, které se rozpadlo dokonalé manželství i život na vysoké úrovni. Rány si přijede lízat právě do Wisteria Lane," objasnili dál tvůrci Zoufalých manželek. K dalším hereckým posilám patří i legendární herečka Betty White, s níž se tvůrci seriálu znají z kultovních Golden Girls. Ústředním songem v novém promo videu pak podle stránek Zoufalemanzelky.com je song Love The Way You Lie, který nazpíval Eminem společně s Rihannou.

imagebam.com imagebam.com

Zoufalé manželky - Eva Longoria Parker 0.1

25. září 2010 v 13:14 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Fotogalerie ZM
Ahojky, přináším vám skvělý photoshoot Evy Longorii Parker, moc jí to tu sluší :-)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Grey's Anatomy - Episode 7.02 - Shock to the System - Promo

24. září 2010 v 21:42 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa Chirurgové
Ahoj konečně po dlouhé době tu máme nové promo ze seriálu Chirurgové, promo se týká 7.série, uvidíte co nás po prázdninách čeká, nebo se necháte překvapit až to půjde u nás v TV!


Teri Hatcher si zahraje matku Lois Lane

24. září 2010 v 21:06 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Teri Hetcher
Herečku Teri Hatcher  čeká nostalgický návrat ke kořenům své slávy. Na počátku devadesátých let se proslavila jako Lois Lane v seriálu Superman, teď se do role tak trochu vrátí. Nebude hrát přímo Lois, ale její matku. A to v desáté a zároveň finální sérii Smallville. Pětačtyřicetiletá Teri s rolí souhlasila a bude matkou kolegyni Erice Durance, která v seriálu Smallville roli Lois hraje pravidelně od páté série. "Teri nebude v seriálu vystupovat jako živá, ale pouze jako vzpomínka. Lois najde nějaká stará videa a na jednom bude právě její matka," uvedl zdroj z natáčení. "Roli přijala jako jistou formu obdivu k roli, která měla v její kariéře velký význam," komentovala účast v seriálu mluvčí Hatcher.

Shannen Maria Doherty - Fotky 0.3

23. září 2010 v 15:52 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Prue
Ahoj, mám tu zase něco ze seriálu Čarodějky, a to Shannen. Tak se můžete podívat, mám tu pro vás pár fotografií, na kterých Shannen je ... Název - Shannen v Malibu

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
| © Jenniss 2008 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: charmed-jenniss.blog.cz |