Říjen 2010

Katherine Heigl svou závislost nedokáže porazit

31. října 2010 v 14:41 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Chirurgové
Katherine Marie Heigl
Minulý rok si herečka Katherine Heigl adoptovala dceru. Stala se z ní máma a se svou velkou závislostí touží skončit. Ale nedaří se ...

Minulý rok adoptovala herečka Katherine Heigl dceru. Od toho okamžiku se neustále snaží skoncovat se svojí velkou závislostí na nikotinu. Náplasti, žvýkačky, tabletky a všechny dostupné prostředky, které jí měly pomoci zbavit se svého zlozvyku, již neúspěšně vyzkoušela. Hvězda seriálu Chirurgové sáhla po elektronické cigaretě. Cigaretu předvedla i během návštěvy v show Davida Lettermana. Elektronická cigareta má tu výhodu, že kuřák vdechuje pouze čistý nikotin, bez škodlivých chemikálií a vydechuje jen vodní páru. "Škodí méně sobě a co je důležitější, neškodí lidem kolem sebe," řekla herečka. 31-letá kráska s cigaretami začala jako 20-letá. "Přátelé mě už tehdy varovali, že při jedné cigaretě během posezení v baru nezůstanu," přiznala.

Chceš být moje SB?

31. října 2010 v 13:29 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Spřátelené blogy
Ahojky, nikdy jsem na blog nedávala zapisovací formuláš pro nová SB, vždy tu bl jen zápis, ale rozhoda jsem se příjmout nová SB, takže jsem tu pro vás udělala zapisovací formulář :) Pokud máte zájem, zapište se :)

Zapisovací formulář

1) Adresa blogu ve tvaru http://...cz/
2) Přezdívka
3) Jak dlouho vlastníte blog?
4) Jak často přidáváš na svůj blog články?
5) Proč se chcete stát novými SB?

Podmínky a požadavky
Nechci vás otravovat žádnými podmínkami ani požadavky. Nenutím vás, aby jste tu byly 7 dní v týdnu 24 hodin, ale zastavit a napsat nějaký ten komentář, alespoň dvakrát do týdne, pokud to budete stíhat můžete. Já taky neobíhám tak často, protože mám "důležitější věci" na práci a už mi tolik toho volného času nezbývá. Toto upozornění neberte na lehkou váhu...  Tímto vás chci uvítat na mém blogu.

Halloween 2010 a moje narozky

31. října 2010 v 12:41 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Aktuálky Blogu
Ahoj, tak je to tady. Sice se tento svátek moc nedrží v České Republice, ale já mám takový důvod slavit!
Proč? Jak už vidíte v názvu, tak vás asi napadlo, že jsem se narodila na Halloweena! Je to docela zajímavý, proto mi každej říká, že jsem "strašidlo", ale já jsem ráda, za to kdy jsem se narodila! Dneska už nic nečekejte, jelikož ještě ve velkém oslavuji svoje 18-ctiny... Tak se tu mějte, dám vám sem menší informace, co to vůbec Halloween je :-) Tak se nebojte!

Halloween
Halloween je svátek, který se slaví 31. října, většinou dětmi, které se oblékají do strašidelných kostýmů a chodí od domu k domu s tradičním pořekadlem Trick or treat (Koledu nebo Vám něco provedu) a "koledují" o sladkosti. Svátek se slaví většinou v anglických mluvících zemích, převážně v USA, Kanadě, Velké Británii, Irsku, Austrálii, Novém Zélandu aj. V Česku se Halloween moc neslaví.

Původní název byl Hallowe'en zkratka z anglického All-hallow-even (Doslova: Předvečer/Vigilie Všech svatých / první nešpory), Halloween vychází původně z pohanského (keltského) svátku Samhain - pohanský nový rok (konec pohanského léta). Uživá se také název předvečer svátku Všech svatých. Pravděpodobně má i návaznost na křesťanský svátek Všech svatých.

Tradičními znaky Halloweenu jsou dýně, speciálně vyřezané se svíčkou uvnitř (tzv. Jack-o'-Lantern), dále čarodějky, duchové, černé kočky, košťata, oheň, příšery, kostlivci atd. Barvy černá a oranžová.

CSI: Videa - Hide Sight - Promo

30. října 2010 v 9:09 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa CSI
Je tu další promo video k seriálu Kriminálka New York. Je celkem na co se koukat. CSI: NY - se stěhuje na pátek - Letos na podzim - s novým týmem (premiéra byla 24.září) - Pouze na CBS


Rychlovka 34 - Diplomy

29. října 2010 v 9:23 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Rychlovky
Ahojky, bohužel jsem uplně zapoměla na to, že jsem před měsícem zveřejnila Rychlovku a že jsem vám za ni ještě neudělala diplomy. No každopádně už je tu máte, takže doufám, že se vám líbí! Akorát jsem vám tam napsala špatné číslo rychlovky, místo 34 jsem napsala 33, tak doufám, že mi to odpustíte, špatn jsem se totiž podívala!
For you

Aktualita 0.2 - Co můžete čekat v zimě!

28. října 2010 v 19:59 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Aktuality Blogu
Ahojky, vítám vám u druhé velké aktuality na tomto blogu. Dlouho jsem se rozmýšlela, jestli mám vůbec nějaké aktuality přidávat, a pak jsem si řekla "Proč ne?! Pokud vás zajímá jak to bude s blogem vypadat v zimě, není nic snazšího, než si projít tuhle aktuálku!!! Tak se dám do toho!

1.) Chtěla bych vám oznámit, že se dneska na tomto blogu objeví nový design. Laděn už do zimních barev (modrá, světle žlutá). Tentokrát jsem na design vybrala seriál Friends (Přátelé), protože tu dlouho nebyl! Zvolila jsem obrázek, na kterém jsou všichni hlavní představitelé. Jennifer, Matt, Matthew, Courteney, David a Lisa....

2.) Dále bych vám chtěla oznámit, že 31.10. je Halloween a také já slavím svoje 18 narozeniny. Tímto bych vám chtěla říct, že žádná párty na blogu nebude, jelikož na to nebudu mít čas.

3.) Rozhodně se ale můžete těšit hned na dvě velké párty, které pro vás přichystám v prosinci. A to Vánoční párty a také Sivestrovskou párty. Obě se tu objevily už minulý rok a slavil velký úspěch, takže bych je chtěla zopakovat, doufám, že se jich zůčastníte v hojné počtu....

4.)Dále tu mám trochu smutnější zprávu, která se týká léta, ale zato radostnjší zprávu pro zimu. Na blogu se v létě měla objevit soutěž BEST IMITATION OF A SCENE, ale bohužel se vás moc nepřihlásilo. Takže jsem se rozhodla soutěž zveřejnit i s 5 lidma, ale čekám na to, až mi pošlou obrázky do 1.kola!!! Takže tím chci říct, že soutěž bude probíhat v zimě!!!! 

5.)Kdybyste ještě chtěli vědět, kdy udělám diplomy z bleskovky, tak už se nemusíte pídit, zítra je tu na blogu zveřejním...

No už mě nic jiného nenapadá, tak doufám, že jste se toho o chystaném programu dozvěděli docela dost, na co se máte těšit. Byla bych ráda, kdyby jste se ke každému bodu zvláště vyjádřily - děkuji! Arrivederci

Nový design "Friends Forever"

28. října 2010 v 19:25 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Aktuálky Blogu
Friends forever

Dneska jsem se vrhla do nového designu, který vám slibuji už od včerejška, a dneska jsem se konečně k tomu dokopala. Začala jsem ve 13:00 a teprve teď jsem dodělala posledí detaily. Tentokrát jsem na design vybrala seriál Friends (Přátelé), protože tu dlouho nebyl! Zvolila jsem obrázek, na kterém jsou všichni hlavní představitelé. Jennifer, Matt, Matthew, Courteney, David a Lisa....

Tento design je laděn již do zimních barev, i když tu níh ještě nemáme. ale rozhodně se to už dá považovat za zimu :). Zvolila jsem svtlé barvy, které jsou na první pohled opravdu příjemné! Doufám, že se tento design líbí i vám. Tento design tu bude do konce prosince!!! Doufám, že to ty dva měsíce s tímto designem vydržíte :)

Eva Longoria jako raperka

28. října 2010 v 13:16 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Kdo by to byl do ní řekl. Křehká květinka Eva Longoria se chopila mikrofonu a předvedla prvotřídní rap.

Kásná a něžná brunetka Eva Longoria se do toho pěkně obula. Odhodila nevinný pohled zoufalé manželky, oblékla si sexy plavky, nebo spíš několik širokých pruhů látky, mikinu s kapucou a vzala si do parády mikrofon. "Ahoj, jsem Eva Longoria, co kdybych vám řekla něco o sobě?" Pronesla nevinným hláskem. A pak se parádně rozjela! V sexy pózách zarapovala světu, že má latinskoamerický původ, že je jí pětatřicet let i že je zoufalá manželka na vysokých podpatcích s perlami okolo krku… Video ovšem není Eviným debutem na hiphopové nebo raperské scéně, ale  reklamou, která má nalákat diváky, aby sledoval udílení prestižních hudebních cen televize MTV, kde bude herečka provázet večerem jako moderátorka. Všechny ale vyděsilo, když obletěla internet zpráva, že měla zpěvačka autonehodu. zruší snad kvůli tomu svoje účinkování na slavnostním galavečeru? Nikoliv. Srážka s protijedoucím autem sice vypada děsivě, Eva ale naštěstí vyvázla jen s pár oděrkami a nemusela prot ani do nemocnice. Její fanoušci tak nemusí věšet hlavu a mohou se dál těšit, jak bude Eva na cenách MTV excelovat.


Zoufalé manželky - Episode 7.06 - Excited and Scared

28. října 2010 v 12:26 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa ZM
Přidávám vám nějaké scénky z chystaného 6 dílu seriálu zoufalé manželky, tak se podívejte!


Grey's Anatomy - Episode 7.06 - These Arms of Mine - Promo

27. října 2010 v 21:47 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa Chirurgové
Ahoj konečně po dlouhé době tu máme nové promo ze seriálu Chirurgové, promo se týká 7.série, uvidíte co nás po prázdninách čeká, nebo se necháte překvapit až to půjde u nás v TV!


CSI: Videa - Do Not Pass Go - Promo

27. října 2010 v 21:45 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa CSI
Je tu další promo video k seriálu Kriminálka New York. Je celkem na co se koukat. CSI: NY - se stěhuje na pátek - Letos na podzim - s novým týmem (premiéra byla 24.září) - Pouze na CBS


V šatníku u Jennifer Aniston

26. října 2010 v 22:12 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Podle časopisu People je jednou z nejlépe oblékaných celebrit herečka Jennifer Aniston (41). Pojďme nakouknout do jejího šatníku a inspirovat se! I když Jennifer už loni oslavila čtyřicítku, pořád má bezchybnou postavu, kterou jí mohou závidět i mladé holky. Jasně, částečně za ni vděčí genům a svůj podíl na ní má jistě i fakt, že herečka nemá děti, a tudíž její křivky nepoznamenalo těhotenství ani kojení. Na druhou stranu, v tomhle věku už není pěkná figura nikdy úplně zadarmo a to platí i pro tuto hollywoodskou hvězdu. Jennifer dodržuje přesný a přísný jídelníček, v němž dominuje neslazené müsli, celozrnné těstoviny, kuřecí a rybí maso. To vše samozřejmě v malých porcích několikrát denně a k tomu pravidelné cvičení jógy a fitness.

Jennifer Aniston: Módní ikona, nebo obyčejná žena?
Pokud máte to štěstí a jste majitelkou podobné postavy, jakou má Jennifer Aniston, můžete její modely beze zbytku okopírovat. Herečka totiž, na rozdíl od jiných, leckdy výstředních celebrit, nosí normální a běžně nositelné oblečení. Její šatník ale může inspirovat i ty obyčejné smrtelnice, jejichž postava vykazuje nějaký ten nedostatek. Podívejte se...

imagebam.com imagebam.com

Foto vlevo ↑↑
Tenhle model ocení i ženy se štíhlým pasem, ale širšími boky. Volné rovné džíny je zakryjí, půvabné sáčko odvede pozornost k vrchním patriím. Super sportovní modýlek, který lze proměnit v elegantnější. Stačí vyměnit tenisky za kožené boty v barvě pásku a neohrnovat džíny.

Foto vpravo ↑↑
Vyšším ženám, které mají štíhlé nohy, ale pár centimetrů navíc v pase, zase bude slušet tento model. Cigaretové kalhoty a kozačky zdůrazní nohy, delší pletená vesta naopak zakryje oblast bříška. Všimněte si také, jak Jennifer umí kombinovat barvy!

imagebam.com imagebam.com

Foto vlevo ↑↑
Jennifer Aniston prý váží kolem 52 kg (na výšku 168 cm). Obepnutý svetřík a úzká sukně ke kolenům bude ale slušet i ženám, které váží o něco více. Podstatná je zcela souměrná postava! A pokud si nejste jisté svýma nohama, stačí sukni ještě o pár čísel prodloužit pod kolena.

Foto vpravo ↑↑
Tmavomodré košilové šaty si mohou pořídit ženy takřka s jakoukoli postavou. Kdo nemá ukázkové nohy, použije je jako halenku ke kalhotám, ženy s nevýrazným pasem vynechají pásek, ty s výrazným poprsím ho zdůrazní (nebo skryjí) pomocí knoflíčků. Univerzální kousek.

"Zaujal vás některý model a co si myslíte o šatníku Jennifer Aniston vy?"


James Pickens Jr. slaví narozeniny

26. října 2010 v 11:45 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Chirurgové
James Pickens Jr.
Tak a máme tu další oslavu narozenin. Tentokrát se tato oslava týká seriálu Chirurgové. A kdo slaví narozeniny? POkud tento seriál sledujete, tak představitel Dr. Richarda Webbera, James Pickens Jr. slaví narozeniny. A kolik mu už vlastně je? Rovných 56 let. To už je slušný věk a pořád se drží v showbysnysu! Takže Jamesi, všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a hlavně lásky a ať ještě dlouho hraješ, a nejen v seriálu Chirurgové!

Krátký životopis: Pickens Jr. se narodil 26. října 1954 v Clevelandu, v Ohiu (USA). Má 2 děti. Zahrál si v seriálech Beverly Hills 9021, Akta-X, Roseanne, The West Wing. Či ve filmech jako Bod varu, Lotři, Mrtví prezidenti, Koule, atd.V seriálu chjirurgové hraje Dr. Richarda Webbera.

Josh Henderson slaví narozeniny

25. října 2010 v 15:26 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Josh Henderson
Ahojky, dneska je tu další oslava narozenin. Tentokrát slaví narozeniny Josh Henderson ze seriálu Zoufalé manželky. Ztvárnil tam roli Austin McCann. Dneska slaví své 29 narozeniny. Takže Joshi, přeji ti všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a hlavně lásky a mnoho hereckých úspěchů.

Josh Henderson se narodil v Texasu Sharon Lea Henderson a Markovi Anthony Grayi. Jedno oko má modré a jedno zelené má známou různobarevnost. Soutěžil v druhém díle realityshow postar WB a vyhrál bod ve skupině Scene 23, ale po neúspěšném CD se rozpadli. Hrál v Zoufalých manželkách (Austin McCann). Také spolupracoval s populární zpěvačkou Ashlee Simpson a uváděl první epizodu The Ashlee Simpson show. V roce 2007 začal chodit s Paris Hilton, předtím než byla zavřena za řízení pod vlivem alkoholu. Spolupracuje také s Ashley Tisdale a pomáhal s videoklipem "he said she said".Po uvedení tohoto klipu se opět objevil v Ashley klipu Suddenly.

Zoufalá manželka Eva Longoria si koupila luxusní vilu. Za 141 milionů!

25. října 2010 v 11:38 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Eva Longoria Parker
Zoufalá manželka Eva Longoria (35) se zamilovala do Ženevského jezera. Přemluvila tak manžela a investovali do luxusní vily nad vodní hladinou na kraji ženevské metropole. Nemovitost je stála osm milionů dolarů, v přepočtu na koruny tedy asi 141 milionů korun. "Z toho domu máte nejkrásnější výhled, jaký jsem kdy v životě měla možnost pozorovat. Být tak blízko mezinárodní Ženevy je ideálním spojením poklidného venkova a městského života, ideální místo pro naše dovolené," pochvalovala si koupi Eva, představitelka Gabrielle ze seriálu Zoufalé manželky. Eva a její manžel Tony Parker tak vlastní už třetí hodnotnou nemovitost, dva domy mají ještě v Los Angeles a San Antoniu.
| © Jenniss 2008 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: charmed-jenniss.blog.cz |