Listopad 2010

Jennifer Morrison se možná vrátí k Houseovi

30. listopadu 2010 v 15:21 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Dr. House - Informace
Jennifer Morrison
Producenti se o tom totiž stále dohadují a pořád se nemohou dohodnout. Zvažují, zda ji mají odepsat ze seriálu na věky věků, či ji později v 7. řadě vrátit zpět do Princeton-Plainsboro. Než se tak stane, Jeniffer si zatím odskočila k Chaseovi. Tedy spíš do Chase. Což je kromě jména jejího exmanžela z Dr. House i název nového seriálu. Objeví se v 6. epizodě jako Faith, svobodná matka, která se vydá na krvelačnou jízdu Texasem v závěsu se svou nevinnou dcerou.

Morrison je nejstarší ze tří dětí narozených Davidovi a Judy sestra Barbara a bratr tom Morrisonovým. Prvně jmenovaný byl oceněn cenou *Teacher of the Year by the Illinois State Board of Education in 2003. Její sestra, Julia Kay Morrison, a bratr Daniel jsou studenty University of Illinois. Od roku 2004 má milostný vztah s Jessem Spencerem, který hraje jednu z hlavních rolí v Dr. House. V lednu 2007 oznámil časopis People jejich zasnoubení v Paříži. Jejich mluvčí prohlásil, že datum svatby ještě není stanoveno. V rozhovoru pro Post-Golden Globes Morrison uvedla, že ji Spencer požádal o ruku 23. prosince 2006 na Eiffelově věži.

Kaley Cuoco slaví narozeniny

30. listopadu 2010 v 10:10 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Billie
Kaley Cuoco

Ahoj, je tu další oslava narozenin. Tentokrát slaví herečka ze seriálu Čarodějky Kaley Cuoco, představitel Billie Jenkins! Kaley slaví dneska své 25 narozeniny. Takže Kaley, všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, lásky a hereckých úspěchů!

Kaley Christina Cuoco se narodila 30. listopadu 1985 v Camarillu, v Kalifornii rodičům Garymu a Layne Cuoco. Jejich příjmení má italský původ a znamená něco jako "vařit". Kaley má mladší sestru Brianu. Modelkou se stala již v šesti letech a v sedmi si vystřihla svoji první roli - v televizním filmu QUICKSAND (Pohyblivý písek). Hostovala ve spoustě seriálů, ve dvanácti si zahrála ve filmu PERFEKTNÍ ZÁSKOK a v patnácti se svou vrstevnicí - v té době rovněž začínající herečkou - Michelle Trachtenberg - ve filmu TO ANI NEMŮŽE BÝT NEBE. Ve Spojených státech ji roku 2002 proslavil seriál 8 JEDNODUCHÝCH PRAVIDEL.

Teri Hatcher - V "Zoufalkách" končím!

29. listopadu 2010 v 15:09 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Teri Hetcher
Byla už čtyřikrát vdaná, jako rukojmí vraha prožila hodiny strachu o svůj život. Aby se vyhnula bankrotu, pracovala dokonce jako striptérka. Nejvyšší čas, aby Susan Mayer opustila Wisteria Lane. Teri Hatcher, která hrála jednu ze stěžejních rolí seriálu Zoufalé manželky, po sedmi letech končí. Budoucnost jednoho z nejoblíbenějších seriálů je tak v ohrožení. Čtyřicetipětiletá herečka, známá také jako novinářka Lois Lane v seriálu Superman, svým kolegům oznámila, že příští sezona bude její poslední. Podle svých slov se chce věnovat novým rolím a aktivitám. Inspirací je jí úspěch Courteney Cox. Ta má po odchodu ze seriálu Přátelé svou vlastní show s názvem Cougar Town. Zdroj z blízkého okolí herečky řekl: "Teri se rozhodla a je připravena jít ve své kariéře dál. Je připravena podepsat další smlouvy. Hned, jak skončí v seriálu Zoufalé manželky, chystá se natáčet situační komedii. Smlouvu s ABC Studios má Teri uzavřenou do roku 2012. Podle zasvěcených je však seriál bez Susan Mayer odsouzen k zániku. Tato role jí přitom pomohla oživit kariéru. Získala za ní dokonce prestižní cenu Zlatý Glóbus. A navíc 185.000 liber (v přepočtu asi 5.385.000 korun) za každou epizodu. Mluvčí studia odmítl zprávu komentovat: "Pracujeme na příští sérii. K tomu co bude pak, nemám co říct,".

Zatím ale nepanikařte, budu pro vás sledovat další informace, aby jsme si objasnily jak se to bude dál vyvíjet!


Jessica Capshaw z Chirurgů - Čeká druhé miminko!

29. listopadu 2010 v 5:56 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Chirurgové
Jessica Capshaw
Americká herečka Jessica Capshaw, známá zejména jako doktorka Arizona Robbins ze seriálu Chirurgové (2005), čeká druhé dítě. Na své webové stránce o tom informoval magazín People. Třiatřicetiletá Capshaw má s manželem Christopherem Gaviganom dvou a půl letého syna Luke. Jessica Capshaw je dcerou herečky Kate Capshaw a obchodníka Boba Capshawa. Jejím nevlastním otcem je režisér, scénárista a producent Steven Spielberg, za kterého se její matka provdala v roce 1991. Kromě úspěšného hraní v seriálu Chirurgové si zahrála například i v hororu Valentýn (2001), v komedii The groomsmen (2006) nebo v televizním filmu Dvojnásobná vražda (2007). Druhé dítě už s největší pravdepodobností porodila, a jestli ne, tak to už brzy bude... Další informace pro vás sháním.

1. Adventní Neděle 2010

28. listopadu 2010 v 17:14 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Aktuálky Blogu
Advent
Ahoj, ten rok zase utekl. Dneska už tu máme 1. Adventní neděli. Tudíž za necelé 4 týdny tu máme Vánoce. Určitě se už všichni těšíte na Vánoce, ale také na vánoční prázdniny, které s tímto svátkem přichází, také ale přichází období nakupování dárků a hlavně předvánoční shon. Ale to teď pusťme z hlavy a pojďme si říct co to vůbec Advent znamená!

Advent (z lat. adventus příchod) je začátkem liturgického roku a přípravou na Vánoce. V teologickém smyslu se advent vyznačuje dvojím očekáváním - slavnosti narození Ježíše Krista a jeho druhého příchodu na konci času.

Původně pochází pojem advent z řeckého pojmu ἐπιφανεία (epifaneia zjevení). Takto se označoval příchod božstva do chrámu nebo návštěvu krále. Adventní doba byla původně dobou postní. Půst církev zachovávala mezi 11. listopadem a 6. lednem - původní slavností Narození Ježíše Krista (dnes slavnost Zjevení Páně - Epifanie). Těchto osm týdnů představovalo (s výjimkou sobot a nedělí, které nebyly postními dny) dohromady 40 dní. Počátky adventu sahají do 7. století. Západní církev slavila určitý počet (4 až 6) adventních nedělí. Papež Řehoř Veliký stanovil čtyři adventní neděle. Z Galie pochází zvyk spojovat advent s eschatologickým očekáváním Krista na konci časů, naopak v tradici církve města Říma bylo především očekávání a příprava na vtělení Božího Syna.

Vzpomínka na minulost? Eva Longoria a Tony Parker jako milenci z Pomády

28. listopadu 2010 v 15:01 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Videoklip, kde budoucí ex-manželský pár, herečka Eva Longoria a basketbalista Tony Parker, parodují Sandy a Dannyho z Pomády, je nyní o něco aktuálnější a zábavnější. Ve starším videoklipu parodujícím slavný muzikál Pomáda totiž v roli Rizzo (to je ta, která Sandy nenápadně skopla ze stolu) vystupuje Erin Banna, bývalá manželka Tonnyho spoluhráče, která údajně rozvrátila manželství herečky Evy Longorii (seriál Zoufalé manželky) a basketbalisty NBA Tonyho Parkera. Eva zjistila, že Tony posílal Erin několik esemesek se sexuálním podtextem. Avšak podle Tonyho spolu prý nikdy fyzický vztah neměli. O tom, jaká je skutečná realita, můžeme jen spekulovat… Videoklip byl natočen v roce 2009 jako podpora basketballového týmu San Antonio Spurs. Eva Longoria jako Sandy Olsson v klipu navzdory bláznivé zářivě žluté paruce působí mnohem přirozeněji než Tony Parker v roli Dannyho Zukka. Nyní se ale schyluje k rozvodu a idylka letní lásky je už bohužel minulostí… Nicméně stojí za připomenutí.


Hurá do bikin! Jennifer Aniston si vychutnává horkou zimu.

28. listopadu 2010 v 14:49 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Rachel & Ross
Jennifer Aniston si dopřála pár dní dovolené a zamířila do slunečného Mexika. Jennifer Aniston si na oblečení opravdu potrpí. Na červeném koberci by se za žádných okolností neukázala v týchž šatech dvakrát. Co se plavek týče, jejich výběr si až tak úzkostlivě nehlídá. Ve fialových bikinách si totiž užila Den díkůvzdání na pláži v mexickém letovisku Los Cabos. Stejné bikini si na své sexy tělo oblékla už i před rokem. V Los Cabos si 41-letá Jennifer užívala volný víkend, když si alespoň na pár dní "odskočila" z natáčení nového filmu Wanderlust. Společnost jí dělala přítelkyně, komická Chelsea Handler. Jennifer se sice před fotografy snažila maskovat bílým kloboukem, ale její postava byla i tak nepřehlédnutelná.

Ashton Kutcher - Záchranáři dneska večer na primě!

27. listopadu 2010 v 18:34 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Ashton Kutcher - Drby
Záchranáři
Ahojky, dneska večer ve 20:00 na tv stanici Prima jde film s Ashtonem Kutcherem - Záchranáři.

Kevin Costner se opět našel v příznačné roli. Jako prominentní záchranář Ben Randall ztratil během záchranné akce v bouři celý svůj tým, a tak je proti své vůli přeřazen na místo instruktora v elitním výcvikovém centrum pro mladé adepty. Vrhne se do výuky jediným způsobem, který je mu vlastní, a svými nekonvenčními metodami obrátí celý výcvikový program naruby. Na rozdíl od troufalých nováčků dobře ví, že se jednou budou muset rozhodovat, koho v rozbouřených vodách zachránit a koho nechat zahynout. Pak narazí na domýšlivého plaveckého šampióna Jakea Fischera (Asthon Kutcher) a drama je na světě. Pozná v něm totiž člověka, který má potenciál stát se nejlepším z nejlepších - pokud ovšem dokáže svůj talent zkombinovat s plným nasazením a vyhnout se chybám, které učinil sám Ben. Jake je brzy nasazen na svou první misi do divokých vod Beringova moře

CSI: Videa - Shop til you drop - Promo

27. listopadu 2010 v 18:25 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa CSI
Je tu další promo video k seriálu Kriminálka New York. Je celkem na co se koukat. CSI: NY - se stěhuje na pátek - Letos na podzim - s novým týmem (premiéra byla 24.září) - Pouze na CBS


Daniel Davis slaví narozeniny

26. listopadu 2010 v 12:21 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Chůva k pohledání
Daniel Davis
Ahoj, a máme tu zase další oslavu narozenin, tentokrát se jedná o Daniela Davise ze seriálu Chůva k pohledání. Dneska již slaví Daniel své 65 narozeniny. Takže Daniely, přeji ti hodně štěstí, zdraví a lásky a hodně úspěchů ve tvé herecké kariéře. Ať se ti splní všechny tvé sny (pokud nějaké máš) a ať se ti hlavně daří v dalších letech.

Daniel se začal zajímat o herectví v mládí, když jeho rodiče vlastnili a spravovali kino. Naneštěstí v dětství měl hodně shrbená záda a abnormálně velkou hlavu, která se hýbala, jako kdyby poslouchal hudbu. Naštěstí jeho rodiče byli velmi bohatí a roky mu platili plastické chirurgie. Nejraději měl filmy Tyrona Powereho a později se vyjádřil, že právě Tyron Power ho inspiroval k hraní. Svoji první hereckou roli dostal v 11 letech, když se zúčastnil rádiového vysílání v Betty's Little Rascals. Vystupoval s Arkansas Arts Center a pozdějí pracoval na Oregon Shakespeare Festival, the Stratford Shakespeare Festival a 6 let v American Conservatory Theatre. Daniel má původně americký přízvuk, přestože anglický přízvuk "Nilese" zmátl mnoho diváků, kteří si mysleli, že Davis je Angličan.

Postavy - Keith Watson

26. listopadu 2010 v 10:49 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Postavy ZM
Keith Watson
Fakta:
Celé jméno: Keith Watson
Rodiče: otec (Richard Watson) a matka (Mary Wagner)
Sourozenci: ne
Stav: svobodný (Chodí s Bree Vande Kamp)
Děti: -
Manželka: -
Práce : údržbář

Keith Watson se objevil na Wisteria Lane jakoopraváš domu Bree VanDe Kamp. Posléze začne něco cítit k Bree a ta k němu také začne něco cítit, ale musí soutěžit se svou soupeřkou Renee Perry, která má o Keitha také zájem. Keith je popisován jako 30.letý "playboy". Nakonec si však získal srdce Bree, ale ta se musí vyrovnat s jejich věkovým rozdílem.

Brian Austin Green - Megan Fox mě má na bříšku

25. listopadu 2010 v 15:20 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Co se škádlívá, to se rádo mívá. Americká herečka Megan Fox (24, Transformers), která byla magazínem FHM vyhlášena za nejvíce sexy ženu světa, se se svým přítelem Brianem Austinem Greenem (36, Beverly Hills 90210) rozešla nespočetněkrát. Přesto se k sobě pár vždy vrátil a teď to vypadá na pořádnou veselku. Sexbomba Megan se totiž chystá za Briana provdat. O tom, že to nyní oběma spolu opravdu klape, svědčí jejich čerstvé fotky z Havaje, kde spolu pár na pláži laškoval. Oba se k sobě neustále tulili, objímali se a došlo i na vášnivé polibky. O tom, že je nyní Megan Brianovi oddaná, svědčí i tetování, které jí vyčuhovalo z plavek. Stojí na něm »Brian«…

imagebam.com

Dougray Scott slaví narozeniny

25. listopadu 2010 v 10:00 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Dougray Scott
Ahoj, je tu další oslava narozenin. Tentokrát slaví herec ze seriálu Zoufalé manželky Dougray Scott, představitel Iana Hainswortha! Dougray slaví dneska své 45 narozeniny. Takže Dane, všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, lásky a hereckých úspěchů!


Herecké vzdělání získal na Welsh College of Music and Drama (1986-89) a začínal na regionálních divadelních scénách (Jako zabít ptáčka, Perikles, Mnoho povyku pro nic, Marat/Sade). Účinkoval také jako host v TV seriálech, např. Taggart - ČTV, Stay Lucky (Zůstaň šťastný) a Highlander - ČTV. Prosadil se postavou majora Taylora v jedné sezoně seriálu z armádního prostředí Soldier, Soldier (1995, Voják, voják). Ve filmu zaujal jako zkorumpovaný policista Terry Walsh v černé komedii Twin Town (r. K. Allen). Využil následnou nabídku do Hollywoodu a vytvořil postavu prince Jindřicha v úspěšné variaci na pohádku o Popelce.

Rachel Chagall slaví narozeniny

24. listopadu 2010 v 15:00 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Chůva k pohledání

Ahoj, dneska slaví Rachel Chagall své 58 narozeniny. Tuhle herečku můžete znát hlavně ze seriálu Chůva k pohledání! Takže Rachel přeji všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví a hlavně lásky, a také úspěchy v herecké kariéře!

Rachel Chagall je původním jménem Rachel Levin, ale protože už jedna herečka s takovým jménem existovala změnila si příjmení na Chagall. Rachel je nepochybně známá především pro roli trochu pomalejší Val Toriello v seriálu Chůva k pohledání. Chagall také hostovala v pořadech Just Shoot Me! a Strong Medicine. Pod svým pravým jménem se objevila v Gaby: A True Story, kde si zahrála hlavní roli - Gabrielu Brimmer. Dále se objevila například v White Palace v roli Rachel.

Katherine Heigl slaví narozeniny

24. listopadu 2010 v 9:47 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Chirurgové
A je tu ještě další herečka, která slaví své 32 narozeniny. O koho jde jste mohli poznat už z nadpisu, jedná se o Katherine Marie Heigl, která ztvárnila roli Isobel Stevens v seriálu Chirurgové!
Takže Kate všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví a hlavně lásky, a také úspěchy v herecké kariéře!

Katherine se narodila rodičům Nancy a Paulovi. Po krátké době se celá rodina přestěhovala do Nové Kanady v Connecticutu, kde Katherine strávila podstatnou část svého dětství. Vyrůstala jako nejmladší ze tří dětí, měla dva starší sourozence Johna a Meg. Bohužel její starší bratr tragicky zemřel, když byla ještě malá. Katherine se poprvé dostala do středu pozornosti jako dětská modelka. Teta, která navštěvovala jejich rodinu v Nové Kanadě, udělala několik fotografií Katheriny, tehdy ve věku devíti let. Nafotila sérii reklamních póz na reklamu produktu péči o vlasy, který si vymyslela. Poté co se vrátila do New Yorku se souhlasem Katherininých rodičů poslala fotky do několika modelingových agentur. Během několika týdnů Katherine začala pracovat pro renomovanou mezinárodní modelingovou agenturu Wilhelmina.
| © Jenniss 2008 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: charmed-jenniss.blog.cz |