Leden 2011

Jennifer Aniston - Nejkrásnější single žena světa?

31. ledna 2011 v 16:01 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Rachel & Ross
Nejžádanější nezadanou ženou světa je podle Vanity Fair seriálu Přátelé, Jennifer Aniston Exmanželka Brada v průzkumu hlasů. Za nejžádanější 27 procent žen. Po herci Vinci Vaughnov strávila nějakou dobu i se zpěvákem Johnem Mayerem. V současné době je oficiálně bez přítele, i když se několikrát ve společnosti objevila se sexidolem Gerardem Butlerem. Druhou favoritkou se stala bondgirl Halle Berry (44). V celkovém hlasování totiž 29 procent hlasů. Třetí příčku obsadila exmanželka golfové legendy Woodse, Elin Nordergrenová (31). Tigerem Woodsem časem rozvedla jeho aférám s prostitutkami.

Demi Moore chce mít z Ashtona modela

31. ledna 2011 v 15:49 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Ashton Kutcher - Drby
Ashton Kutcher
Dav fanoušků ve čtvrtek přivítal herce Ashtona Kutchera v Brazílii, kam přicestoval na Týden módy v Sao Paulu. Herec, doprovázený manželkou Demi Moore, se tento víkend projde po módním molu, kde předvede zimní oblečení značky Colcci. I brazilská supermodelka Gisele Bündchen bude modelkou značky Colcci na přehlídkách, které začnou v pátek a potrvají do středy. Do Sao Paula ve čtvrtek dorazila i celebrita Paris Hilton, která bude předvádět modely značky Triton. V rámci brazilského týdne módy se na přehlídkách představí přes 30 módních domů.

Zoufalé manželky - Episode 7.14 - Flashback

31. ledna 2011 v 15:39 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa ZM
Přidávám vám nějaké scénky z chystaného 14 dílu seriálu zoufalé manželky, tak se podívejte!


CSI: Videa - Party Down - Promo

31. ledna 2011 v 15:37 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa CSI
Je tu další promo video k seriálu Kriminálka New York. Je celkem na co se koukat. CSI: NY - se stěhuje na pátek - Letos na podzim - s novým týmem (premiéra byla 24.září) - Pouze na CBS


Jennifer Aniston - Ke štěstí potřebuju spoustu vody

31. ledna 2011 v 15:35 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Rachel & Ross
Ani láska, ani peníze, ani přátelství nejsou zdrojem štěstí pro herečku Jennifer Aniston. To, co ji udržuje v dobré náladě, je pouze láhev dobré pitné vody. Herečka přiznala, že pokud vypije denně hodně vody, cítí se skvěle. Když se jí ale tekutin nedostává, bývá často depresivní a negativní. "Nemám žádné zvláštní tipy na krásu, jen piju opravdu hodně vody. Říkám, pokud nic, tak je to ta jediná věc, která má fakt vliv na mou pleť. Když nepiju vodu, jsem dost dehydratovaná a začínám být malátná. Voda fakt funguje, zvedá mi náladu," svěřila Jennifer. Její obsesí jsou pak džíny. Těch má prý plné skříně a pořád si kupuje nové. "Mám stovky párů ve své šatně, je to už trapné. Posledně jsem hodně nosila džíny Degaine. Mám ráda jejich štíhlý střih a nízký pas klasické modré barvy," přiznala Jennifer. To její sokyně Angelina, která jí odloudila manžela Brada Pitta, prý nemá džíny ani jediné. "Já opravdu nevlastním ani jediný pár džínů. Je to dost divné vyznání, ale zjistila jsem, že když jsem začala budovat svou rodinu, takže pokud bych začala nosit džíny a triko, pak by to dopadlo tak, že bych nenosila celý čas kvůli dětem nic jiného," přiznala Angelina magazínu OK!.

Sabrina mladá čarodějnice - Obsah 2.série

29. ledna 2011 v 17:43 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Epizody
1. Sabrinina licence 1 (Sabrina Gets Her License: Part 1)
Sabrina k sedmnáctým narozeninám dostane čarodějnickou příručku. Do školy přichází nová studentka - Valerie, která se seznamuje se Sabrinou a Harveym. Slečna Quicková se stala novým dobrovolným poradce školních novin a všichni, kdo se uchází o post šéfredaktora musí napsat šéfredaktorský sloupek. Do školy také nastupuje nový zástupce ředitele Kraft. Sabrina se neučí na čarodějnické zkoušky a Hadač přijde ve chvíli, kdy to Sabrina nejméně čeká.

2. Sabrinina licence 2 (Sabrina Gets Her License: Part 2)
Sabrina neuspěla u čarodějnické zkoušky a je poslána na dva dny na čarodějnický tábor. Sabrinu však čeká ples fotbalistů a tak z tábora utíká. Nyní musí zkoušky úspěšně složit, jinak se vrátí na čarodějnický tábor, ale tentokrát na rok. Sabrina si myslí, že si Harvey zaslouží lepší přítelkyni a chce se s Harveym rozejít, a tak uvaří bezbolestné kouzlo. Zelda si pořizuje chemickou laboratoř.

3. Figuríny pro lásku (Dummy for Love)
Valerie se zamiluje do svého spolužáka Kirka, ten však o její existenci nemá ani ponětí a tak Sabrina povolá Cupida. Sabrina zveřejní ve školních novinách úvodník, který ne nezamlouvá zástupci Wilardu Kraftovi a požaduje omluvu. Při návštěvě Spellmanových se Willard zamiluje do Hildy. Zelda je povolána do čarodějné rady.

Sabrina mladá čarodějnice - Obsah 1.série

29. ledna 2011 v 17:12 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Epizody
1. Úvodní díl (Pilot)
Sabrině je čerstvých 16 a je na čase, aby ji její tety Zelda a Hilda sdělily, že je čarodějnice. Sabrinu čeká první den v nové škole, kde se seznamuje s Jenny, Harveym, ale také Libby, největší mrchou na škole, která nedopatřením zjistí, že je Sabrina čarodějnice. Sabrina se tedy pokusí vrátit čas a začít od začátku.

2. Černý pátek (Bundt Friday)
Sabrina a její kamarádka Jenny musí čelit posměškům a lžím, které o nich po škole šíří Libby a její kamarádky. Sabrina tedy v hodině vaření upeče bábovku a jako polevu použije kouzlo pravdy. Ovšem profesorka odnese bábovku ostatním profesorům a studentům. Hilda má rande s Drellem, členem čarodějnického koncilu.

3. Pravdivý příběh Rudyho Kazootieho (The True Adventures of Rudy Kazootie)
Sabrina touží po kolečkových bruslích. Najde si tedy práci - hlídání dětí. Na hlídání malého Rudyho pozve také Harveyho, se kterým se chce učit na zítřejší test. Rudy je však neustále ruší a tak mu Sabrina vyčaruje mléko, po kterém se Rudy promění v dospělého muže. Hilda a Zelda vyrazily na třídní schůzky.

Courteney Cox - Navždy Monika z Přátel

29. ledna 2011 v 16:42 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Přátelé - Friends
Herečka Courteney Cox je synonymem pro Moniku ze seriálu Přátelé. Jenže zatímco její kolegové Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer získali za své postavy ocenění Emmy, ona se takového uznání hereckého umění nedočkala.
Courteney Cox

Jennifer Aniston se chystá (ne)adoptovat mexické dítě

29. ledna 2011 v 11:38 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Jennifer Aniston
Je už docela na čase, protože biologické hodiny po čtyřicítce neúprosně tikají. Jennifer Aniston (41), herečka známá například ze seriálu Přátelé, pravidelně navštěvuje sirotčinec v mexické Tijuaně. A sílí dohady, že se chystá k adopci. Jennifer podporuje dětský domov Casa Hogar Sion už delší dobu. Loni tento vysokými zdmi obehnaný útulek na konci prašné cesty několikrát navštívila. Její mluvčí sice spekulace o možné adopci odmítá, ale čím dál tím častěji se mluví o tom, že by se i Jennifer přidala k Sandře Bullock, Katherine Heigl či Angelině Jolie a ujala se nějakého sirotka. Herečka se touhou po dětech nijak netají. Jak nedávno prohlásila, doufá, že by se letos snad konečně mohla dočkat manžela a dítěte... Je už docela na čase, protože biologické hodiny po čtyřicítce neúprosně tikají. "Mám pocit, že to patří k mé budoucnosti a nějak je to už na spadnutí," řekla populární blondýnka před nějakou dobou o možnosti založit rodinu. List Star píše, že Aniston již loni začala právní přípravu na adopci. V Mexiku je k tomu zapotřebí státní povolení, psychologické hodnocení a dlouhá zpráva od mexických úřadů. A prý si dokonce na dítě už vyhradila i čas: její film Just Go With It (Zkus mě rozesmát) má příští měsíc premiéru a o žádných dalších projektech se zatím nemluví.

DALŠÍ ZPRÁVA! TAK JAK TO TEDA JE?
Americká herečka, známá především jako Rachel ze seriálu Přátelé (1994 - 2004) nebo z množství romantických komedií, se nechystá adoptovat si dítě. "Je to naprostá lež," řekl její mluvčí poté, jak se tyto informace dostaly do médií. "Jennifer si neadoptuje dítě z Mexika, nemá doma zařízený dětský pokoj, ani si nenajala pečovatelku. Je to celé jen fikce," uvedl. Ačkoliv Aniston v některých rozhovorech připustila, že by jednoho dne chtěla být matkou, není to otázka nejbližších týdnů. Herečka, kterou mohou Čeští fanoušci aktuálně vidět ve snímku Záměna, byla vdaná za herce Brada Pitta. Po rozvodu v roce 2005 chodila s Vincem Vaughnem, později s britským modelem Paulem Sculforom a únoru 2008 začala scházet se zpěvákem Johnem Mayerem. Pár definitivně ukončil svůj vztah v březnu

Dr. House - Videa 0.3

29. ledna 2011 v 11:07 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Dr. House - Videa
Ahoj, je tu další video z Dr. House. Najdete tu video s Omarem Eppsem a Amber Tamblyn!
Rozhodně doporučuji se podívat!


Grey's Anatomy - Episode 7.13 - Don't Deceive Me - Promo

29. ledna 2011 v 11:05 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa Chirurgové
Ahoj konečně po dlouhé době tu máme nové promo ze seriálu Chirurgové, promo se týká 7.série, uvidíte co nás po prázdninách čeká, nebo se necháte překvapit až to půjde u nás v TV!


Chůva k pohledání - Fotky 0.8 (Charles Shaughnessy)

25. ledna 2011 v 21:03 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Fotogalerie Chůva
Hledala jsem pár obrázků z Chůvy k pohledání a napadlo mě přidat jen Charlese, představitele Maxvela v seriálu Chůva k pohledání. Na všech fotkách mu to moc sluší.Obrázky si na imagebam.com ukládám sama! Nekopírujte prosím!!!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comVlasy ji změnily k nepoznání! Poznáte o koho jde?

25. ledna 2011 v 20:53 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Jennifer Aniston
Tomu se říká šok! Vlasy sice dokáží člověka dost změnit, v tomto případě však proslulá herečka vypadá doslova k nepoznání. Blond vlasy, ofina a jiný líčení - kdo by za touto proměnou hledal právě Jennifer Aniston (41)? Jako Barbie v posteli! Tak zapózovala Jennifer pro magazín Allure - a její snímky vypadají opravdu překvapivě. Se světlými vlasy, šikmo zastřižení hustou ofinou a dorůžova tónovaným makeupem by herečku asi poznal jen málokdo. Místo chlapa plyšák! Jennifer při focení pózovala v jednoduchém rozepnutém pyžamu a fotografovi dovolila, aby zachytil i náznak jejího poprsí. Partnera jí přitom dělal roztomilý plyšový medvídek s růžovou stužkou kolem krku. Kdoví, zda herečce muže nahrazuje hračka i ve skutečném životě! Blondýnka se spíše než o svém milostném životě rozpovídala také o tom, jak velmi nesnášela proslulý účes seriálové Rachel: "Myslím, že to byl nejošklivější účes, jaký jsem kdy viděla." Jennifer v rozhovoru dále přiznala, že kdyby nebyla herečkou, chtěla by plánovat oslavy. "Měla bych být párty-plánovačkou. Umím skvěle namixovat hostům podle typu jejich osobností, "prozradila herečka, která momentálně dokončila svůj nový film Just Go With It, ve kterém si zahrála s Nicole Kidman a Adamem Sandlerem.


Eva Longoria se usmívá pořád stejně!

25. ledna 2011 v 20:41 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Eva LONGORIA
Jaké rozkošné děvčátko! Napadne každého z nás při pohledu na fotografii z dětství známé hollywoodské krásky. Poznat na ní právě Evu Longoriu (35) však vůbec není složité - již tehdy dokázala vykouzlit svůj pověstný úsměv. Za 30 let se téměř vůbec nezměnila! Podobu rozhodně nezapře! Zdá se, že americká herečka pletla hlavu mužům ve svém okolí už od útlého dětství. Stačí se podívat na záběr, který sama zveřejnila prostřednictvím svého účtu v síti Twitter. Jako šestiletá začínající školačka připomínala sladkého andílka. Vědoma si je toho však až teď! "Moje první školní fotka! Hahaha! Stále se usmívám stejně! "Napsala jako komentář k téměř 30 let starému obrázku. V červeno-bílé košilce tehdy zřejmě sotva tušila, že jednou se bude hrdě předvádět na červeném koberci. S dokonalým líčením, postavičkou jako lusk a v róbách za tisíce dolarů! Paradoxem je, že ačkoli Eva vypadala jako roztomilé dítě, v její rodině si to rozhodně nemysleli. Byla totiž pro ně jen jakýmsi ošklivým káčátkem - doslova! "Byla jsem nejtmavší z rodiny, byla jsem jediná s černými vlasy a tmavou pletí. Všechny moje sestry byly světlé blondýny s oříškověhnědýma očima. Přezdívali mě ošklivé káčátko, "přiznala herečka, která vyrůstala v domnění, že není krásná. Dnes se však již nad tím rozhodně trápit nemusí!


Dr. House - Episode 7.11 - Family Practice

25. ledna 2011 v 20:25 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Dr. House - Videa
Ahojky, dávám vám sem nové promo k nově vysílané sérii Doktora House. Doufám, že se vám bude líbit, určite stojí za shlédnutí... Doporučuji!

| © Jenniss 2008 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: charmed-jenniss.blog.cz |