Únor 2011

Robert Leonard slaví narozeniny

28. února 2011 v 13:39 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Dr. House - Informace
Ahoj, máme tu další oslavu narozenin v tomto měsíci a tentokrát slaví narozeniny Robert Sean Leonard , který se objevil převážně v seriálu Dr. House . Ztvárnil tam roli Dr. Jemase Wilsona. Takže Roberte, přeji ti k tvým 42. narozeninám hodně štěstí, zdraví a hlavně lásky! A mnoho úspěchů v herecké kariéře!
Pochází z učitelské rodiny. Vystudoval historii na Fordhamské univerzitě v New Yorku. Hereckou kariéru zahájil už jako jedenáctiletý v představení letního repertoárového souboru. Profesionálním divadelním hercem se stal v patnácti letech, kdy účinkoval v rámci přehlídky New York Shakespeare Festival Josepha Pappa. Na Broadwayi debutoval po boku Dereka Jacobiho ve hře Hugha Whitemorea Breaking the Code a jako šestnáctiletý zaujal úlohou Eugena v broadwayské inscenaci komedie Neila Simona Vzpomínky na Brighton Beach. Na mimobroadwayských scénách slavil úspěch mj. titulní úlohou v Shakespearově tragédii Romeo a Julie (Riverside Shakespeare Theatre). V březnu 1999 se představil po boku Kevina Spaceyho jako Don Parritt v broadwayské inscenaci O'Neillova dramatu Popelář přichází.

Ashton Kutcher se zbavuje mládeneckého domu v Los Angeles

28. února 2011 v 9:09 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Ashton Kutcher - Drby
Moderní dům, který koupil v roce 2004 za 1 000 000 dolarů (v přepočtu zhruba 18 miliónů dolarů), se nachází na adrese Greenvalley Road v Los Angeles. V současné době je v nabídce realitních kanceláří za cenu 2 600 000 dolarů (cca 46,5 miliónu korun). Výraznou součástí domu je velmi prostorný a exotický dvůr, jehož dominantou je třístupňová kaskádová terasa s vodopádem, kde voda líně dotéká až k okraji specificky tvarovaného bazénu. V zadní části domu se nachází téměř akrový pozemek, jehož dominantou jsou naopak kamenné schody a cesty, jemně protkané celou zahradou. Vnitřek domu je koncipován tak, aby každá z místností nabízela co největší prostor. Za dobu obývání známým hercem byla rozloha domu zvětšena z původních 186 metrů čtverečných na stávajících téměř 300 metrů čtverečných. Požadavky při přestavbě byly jasné: vytvořit luxusní útulný domov, kde byl kladen důraz na rozlehlé vstupní prostory.
V kuchyni je kladen důraz na dostatek přírodního světla.
Dům působí celkově velmi vzdušně a stylově, zájemci si za poplatek mohou vybavení podrobně prohlédnout. Součástí domu, který byl postaven v roce 1954, jsou moderní podlahy a trámy z borového dřeva, čtyři ložnice a čtyři koupelny, rozlehlá multimediální místnost, profesionální domácí kino nebo například velká vinotéka, do které se vejde až 210 lahví vína. Potenciální zájemci o prodávaný dům se mohou za poplatek 250 dolarů (cca 4480 korun) projít interiérem. Vstupenka k prohlídce zahrnuje dvouhodinovou přednášku s profesionálním designérem, každý z návštěvníků také obdrží víno a lehké občerstvení. Část peněz z prodeje domu půjde podle slov herce na nadaci Demi and Ashton Foundation (DNA), což je nezisková organizace, která se snaží zvyšovat povědomí veřejnosti o sexuálním zotročování a zneužívání dětí a pomáhá obětem při jejich rekonvalescenci. Ashton Kutcher (33) a Demi Mooreová (48) spolu začali chodit v roce 2003, v roce 2005 se vzali a Ashton se tak stal nevlastním otcem jejích tří dcer z předchozího manželství s hercem Brucem Willisem, Rumer (22), Scout (19) a Tallulah Belle (17).

Heidi Montag pomlouvá Jennifer Aniston

27. února 2011 v 13:36 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Herečka Heidi Montag, jež proslula především svými plastikami, o sobě opět dává vědět. Tentokrát začala bezdůvodně pomlouvat svoji slavnější kolegyni Jennifer Aniston… Plastiková kráska Heidi Montag se opět předvedla. Dlouhou dobu se o ní nemluvilo a tak se opět rozhodla, že o sobě dá vědět. Tenokrát pomluvila svoji úspěšnější a slavnější kolegyni Jennifer Aniston. Obvinila ji z toho, že jí Jennifer zakázala přijít na premiéru svého nového filmu, jelikož je prý příliš výraznou osobností. Heidi tuto skutečnost velmi těžce nese, jelikož je Jen jejím velkým vzorem. Jennifer však tuto zprávu odmítla s tím, že o pozvaných hostech opravdu nerozhoduje a proti Heidi nic nemá… Pravděpodobně si tak Heidi celou historku vymyslela…

Matt LeBlanc - Nejlínější člověk na světě

27. února 2011 v 13:23 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Přátelé - Friends
Matt se narodil 25. července 1967 v Newtonu ve státě Massatchusetts, kde žil se svojí matkou. Jelikož se hodně zajímal o auta, motorky apod., chodil na technickou střední školu. V osmnácti letech se přistěhoval za svým otcem na Floridu. Po několika letech odcestoval do New Yorku, kde se začal věnovat modelingu. Předváděl také pánské oblečení pro různé agentury.

Dr. House - Episode 7.14 - Recession Proof

27. února 2011 v 13:02 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Dr. House - Videa
Ahojky, dávám vám sem nové promo k nově vysílané sérii Doktora House. Doufám, že se vám bude líbit, určite stojí za shlédnutí... Doporučuji!


Americká herečka Alyssa Milano je těhotná

27. února 2011 v 12:24 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Phoebe
Americká herečka s italskými kořeny Alyssa Milano čeká první dítě. Pro magazín People to potvrdil její mluvčí. Otcem bude hereččin manžel - hollywoodský agent Dave Bugliari. Dvojice se po ročním vztahu zasnoubila 18. prosince 2008. Svatební ceremonie, která se nesla v tradičním rodinném duchu, se uskutečnila 15. srpna 2009 v New Jersey. Alysa Jayne Milano má mladšího bratra Coryho a její rodiče jsou Tom a Lina. První významnější roli roztomilé dcery Tomyho Danzy Samantha ve filmu "Who's The Boss?" (1984). Od této doby pošla mnoha změnami image v jejích dalších filmových rolích a televizních vystoupení. Po filmu "Who's the Boss?", měla krátké popové období na počátku devadesátých let, v této době několik popových alb, velmi úspěšných v Japonsku a Evropě. Prakticky je mnoha lidmi v těchto zemích považována více za zpěvačku, nežli herečku. Osmatřicetiletá Milano je známá například ze seriálů Melrose Place (1992), Čarodějky (1998) či Volají mě Earl (2005). Zahrála si také ve filmech Hugo Pool (1997), Supersvůdníci 2 (2002) či Mafiánka (2008).

Lisa Kudrow - Přátelé drží při sobě

27. února 2011 v 12:14 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Přátelé - Friends
Lisa vyrůstala v Tarzana v Kalifornii. Její otec Lee Kudrow je lékař a matka Nedra Kudrow pracovnice v cestovní kanceláři. Už na základní škole se Lisa začala zajímat o herectví. Po dokončení střední školy "William Howard Taft" v roce 1981, kde ve chvílích volna hrála tenis, začala navštěvovat Vassar College v New Yorku s hlavním zaměřením na Biologii.

Jennifer Aniston šla na blond - Nový sestřih a nafouknuté tváře!

24. února 2011 v 21:37 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Upoutala zbrusu novou imagí! Ačkoliv u americké herečky Jennifer Aniston (42) nejsou experimenty s vizáží ničím výjimečným, tentokrát její přeměna vyvolala smíšené pocity. S blond hřívou sice výrazně omládla, ale její tvářička působila pořádně opuchlým dojmem! V souboji s věkem vytasila tvrdé zbraně! Zdá se, že čtyřicátnice Jennifer si s přibývajícími léty na červeném koberci už není sebou jistá jako kdysi. Představa fotografií s královnou bikin, Brooklyn Decker, po boku v ní očividně rozblikala všechny výstražné kontrolky. A tak hollywoodská veteránka na premiéru vylepšovala, co se dalo! Kratší sestřih, světlejší odstín vlasů a dokonale vyhlazená pleť! V takovém provedení se herecká diva představila na uvedení romantické komedie Zkus mě rozesmát do španělských kin. No ačkoliv v kalhotách s vysokým pasem a v topu bez rukávů působila svěže, na její upravené tvářičce se pár chybiček krásy přece jen našlo. Její úsměv totiž mnohé tentokrát nezachránil, ale naopak prozradil! Baculaté líčka a těžkopádná mimika - přesně to udeřilo fanouškům po zhodnocení účesu do očí jako první. Pozornost přitom Jennifer neodvedl ani výraznými černými linkami. Na její "opuchlé tvářičce prostě něco nesedělo. Škodolibí kritici jí proto odkazují jediné: Jen, příště si na vyhlazení vrásek odskoč raději o něco dříve!

Ben Miller slaví narozeniny

24. února 2011 v 21:25 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Pravěk útočí - Informace
Ahoj, takže tu máme další oslavu narozenin. Tentokrát je to můj oblíbený herec ze seriálu Pravěk útočí. Ben Miller slaví dneska 45 let. Takže Bene všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví a hlavně lásky, a také úspěchy v herecké kariéře!
Ben Miller je anglický komik, režisér a herec. Byl oceněn Judge's Commendation za své ztvárnění Hamleta v roce 1990 na National Student Drama Festival. Společně s Timem Wrightem a Adamem Gee se podílel na napsání MindGym, vítěze první BAFTA Interactive Entertainment Award v roce 1998.

Beth Broderick slaví narozeniny

24. února 2011 v 21:17 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Sabrina mladá čarodějnice
Ahoj, takže tu máme další oslavu narozenin. Tentokrát je to moje oblíbená herečka ze seriálu Sabrina mladá čarodějnice. Beth Broderick slaví dneska 51 let. Nejvíce jí proslavila role Zeldy Spellman v již zmíněném seriálu. Takže Beth všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví a hlavně lásky, a také úspěchy v herecké kariéře!
Beth Alison Broderick se narodila 24. února 1959 ve Falmouthu ve státě Kentucky. Od dětství se velmi zajímala o divadlo. Ve věku 18 let absolvovala Americkou Akademii dramatického umění v Pasadeně. Pak se přestěhovala do New Yorku, kde začala její profesionála kariéra. Počátkem osmdesátých let se přestala na několik let věnovat herectví, kvůli krizi AIDS. Je zakladatelkou jedné z prvních organizací s názvem "Momentum", která pomáhá lidem postiženým AIDS. Je také jednou ze zakladatelů Celebrity Action Council of the City Light Women's Rehabilitation. Program v Los Angeles, který poskytuje služby týraným ženám bez domova.

Mark Moses slaví narozeniny

24. února 2011 v 21:16 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
A máme tu další oslavu narozenin ze seriálu Zoufalé manželky. Tentokrát slaví Mark Moses své narozeniny. Slaví své 52 narozeniny, takže Marku všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví a hlavně lásky, a také úspěchy v herecké kariéře!
Rozený New Yorčan Mark Mores je velmi úspěšným herecem jak před kamerami, tak i na jevišti (na Brodway hrál v představeních "Slab Boys" a na New Yorském Shakespearovském festivalu byl k vidění v představení "Love´s Labors Lost" . Hrál v mnoho oceněných filmech a seriálech.

Kyle MacLachlan slaví narozeniny

22. února 2011 v 18:04 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
No vidíte, včera jsem psala že hraje v jednom filmu a dneska slaví narozeniny. Kyle MacLachlan je představitel Orsona Hodge v Zoufalých manželkách. Dneska slaví své 52 narozeniny. Takže Kyle všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví a hlavně lásky, a také úspěchy v herecké kariéře!

Je nejstarší ze tří synů burzovního makléře. Divadlu se začal věnovat už na střední škole a tento svůj zájem rozvíjel i na University of Washington v Seattlu, kterou ukončil s titulem bakalář krásných umění. Profesionální hereckou kariéru zahájil úlohou Romea v inscenaci Romea a Julie na Oregon Shakespeare Festivalu v Ashlandu. Roku 1982 se po návratu do Seattlu připojil k avantgardnímu divadlu Empty Space Theatre, kde ho objevil agent, který hledal vhodné adepty na hlavní roli do připravované sci-fi pohádky Duna (r. D. Lynch)...

Jennifer Aniston pouští vilu za 42 milionů dolarů!

21. února 2011 v 21:28 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Jennifer Aniston
Herečka Jennifer Aniston (42), kterou čeští diváci znají zejména jako Rachel z fenomenálního seriálu Přátelé, prodává svůj dům v Beverly Hills. A ne zrovna levně. Za luxusní nemovitostchce 42 milionů dolarů, což je v přepočtu asi 750 milionů korun! "Můj život potřebuje zjednodušit a uklidit," řekla Aniston v nedávném rozhovoru a dodala: "A spolu s tou myšlenkou přišel nápad, 'měla bych prodat dům.' Poznala jsem, že je to na mě moc." Pokud se Aniston povede dům se sedmi koupelnami prodat za požadovaných 42 milionů dolarů, slušně si vydělá. Luxusní vilu v Los Angeles sice herečka nechala zrekonstruovat, ale před pěti lety ji koupila za "pouhých" 13,5 milionu dolarů, tedy za zhruba 240 milionů korun. Dům vysoce stoupl v ceně nejen četnými opravami, kterými prošel během posledních pár let, ale i tím, že měl slavnou majitelku a v sousedství se to celebritami také jen hemží. Nedaleko bydlí například herec Tom Cruise (48). Tak třeba bude mít Aniston štěstí a za hříšné peníze dům prodá.

Dr. House - Episode 7.13 - Two stories

21. února 2011 v 21:21 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Dr. House - Videa
Ahojky, dávám vám sem nové promo k nově vysílané sérii Doktora House. Doufám, že se vám bude líbit, určite stojí za shlédnutí... Doporučuji!


Grey's Anatomy - Episode 7.16 - Not Responsible - Promo

21. února 2011 v 21:17 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa Chirurgové
Ahoj konečně po dlouhé době tu máme nové promo ze seriálu Chirurgové, promo se týká 7.série, uvidíte co nás po prázdninách čeká, nebo se necháte překvapit až to půjde u nás v TV!

| © Jenniss 2008 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: charmed-jenniss.blog.cz |