Březen 2011

Pravěk útočí - Video 0.4 (Primeval Team)

29. března 2011 v 17:06 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Pravěk útočí - Videa
Ahojky, přináším vám další video ze seriálu Pravěk útočí :) Je na něm ukázaný celý tým ze 3.série.


Pravěk útočí - Video 0.3 (Connor & Abby)

29. března 2011 v 17:05 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Pravěk útočí - Videa
Ahojky, přináším vám další video ze seriálu Pravěk útočí :) Je na něm ukázaná oblíbená dvojice Connor a Abby. Podívejte se na malé ukázky z prvních 3 sérií!


Můj život je dokonalý, chlubí se Eva Longoria

29. března 2011 v 16:52 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Sexy Eva Longoria oslavila své 36. narozeniny po boku svého, o deset let mladšího milence. Její štěstí je prý perfektní. V listopadu 2010 ohlásili Eva Longoria a Tony Parker po tříletém manželství konec vztahu. Přestože na světlo se dostaly zaručené zprávy o množsví aférek Tonyho Parkera, Longoria jako zhroucená a dlouhodobě podváděná manželka nepůsobila. Nebo to skvěle maskovala. O pár měsíců se sexy tmavovláska dala dohromady s mladším bratrem herečky Penelope Cruz, Eduardem. Na nedávné oslavě jejích 36. narozenin, jí mimo jiné dělal společnost i mladý milenec. Přestože tento vztah leží v žaludku nejen Penelope, ale celé rodině, se Longoria pro magazín People vyjadřovala výhradně v superlativech: "Všechno v mém životě je perfektní. Ničeho nelituji a dívám se dopředu," řekla Longoria. Herečka je plná optomizmu a chuti do života. Je evidentně důkazem toho, že po boku nové lásky se na zradu zapomíná opravdu rychle.

Cigaretka a kyprý dekolt - tak si užívá pláž blondýnka Heigl

29. března 2011 v 16:48 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Chirurgové

Herečka Katherine Heigl je jedním z televizních miláčků. Její oslnivý úsměv a plavé vlasy ji zařadily k oblíbeným kráskám z obrazovky. V seriálu Chirurgové, který ji proslavil snad nejvíce v rámci kariéry, však neukázala to, co mohli zhlédnout návštěvníci pláže v Santa Monice minulý týden - své sexy křivky. Herečka, provdaná za hudebníka Joshe Kelleyho, se společně s manželem a skupinou přátel vydala na pláž užít si slunečné počasí. Paparrazi měli díky ní "hody". V dvoudílných černých bikinách totiž Katherine předvedla své půvabné tělo. Kyprý dekolt a žensky souměrné boky - Heigl si rozhodně zaslouží titul sexy krásky. A fanoušci jí určitě odpustí i zlozvyk, kterému holduje - kouření. Cigaretku si neodpustila ani na pláži, přestože již několikrát v minulosti tvrdila, že se chce závislosti na nikotinu zbavit. Jak se zdá, velmi se jí to nedaří.

Teri Hatcher láka Liz Hurley mezi zoufalé manželky

27. března 2011 v 10:52 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Sexy tmavovláska Liz Hurley se zřejmě stane posilou seriálu Zoufalé manželky. Momentálně pěkná Britka natáčí v Los Angeles film "Wonder Woman", po jehož skončení by měla rozšířit sestavu žen ve zmiňovaném seriálu. Minulý týden se herečka a modelka setkala s hlavní představitelkou "zzoufalek" Teri Hatcher v jedné z exkluzivních restauraci Los Angeles, Little Door. Právě Teri ji měla do seriálu zlákat. Život někdejší dlouholeté partnerky Hugha Granta se v poslední době výrazně podobá životu postav ze seriálu Zoufalé manželky. Manželství s indickým boháčem se jí rozpadlo, následně byla spojována s několika muži, mj. také s bývalým milencem, Hughem Grantem. Přitom několik let vypadá život sexy tmavovlásky přímo ukázkově. Skandálům se vyhýbala, filmy netočila a soustředila se výhradně na roli matky a manželky. Na své biofarmě pěstovala ovoce a zeleninu a to ji podle jejích vyjádření naplňovalo. Klid a klid se jí zřejmě zunoval a tak se touží dostat opět do víru čilého společenského života a před světla reflektorů.

7.Tutoriál Adobe Photoshop - Okraje obrázků 0.1

27. března 2011 v 10:33 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Adobe Photoshop

Je tu další návod na Adobe Photoshop. S tímto návodem jsem si dala velkou práci, jelikož než se mi to povedlo, tak jsem nad tím strávila věčnost, takže doufám, že to oceníte :-) Návod se zabývá tím, jak na okraje obrázků v Adobe Photoshop, návod jsem udělala jedné slečně, která to nevěděla, a zeptala se jestli jí nepomůžu, ale já nejsem schopna odpovědět, tak proto jsem se rozhodla udělat návod :-) Doufám že to oceníte i vy ostatní, a že vám to nevadí. Snad vám tyto návody nevadí, myslím si, že jsou pro začátečníky velmi užitečné... Tento návod už není z mého bývalého blogu, dělala jsem ho totiž dneska! Hlavně ale nekopírujte, dala jsem si s tím práci!

T.R. Knight slaví narozeniny

26. března 2011 v 15:23 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Chirurgové
Takže tento měsíc tu máme taky požehnaně oslav narozenin. Dneska slaví 38 narozeniny. Takže Theodore, všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a lásky. Hlavně ať se ti dobře daří v tvé herecké kariéře!

Jeho celé jméno je Theodore Raymond Knight a narodil se 26. března 1973 v Minneapolis, státě Minnesota. Většinou je ale znám pod zkratkou jeho jména T.R. Jeho přezdívka je Teddy. Své první herecké zkušenosti začal sbírat už jako pětiletý kluk v divadle Guthrie v Minneapolis. Zde si zahrál kromě své první role Tinyho Tima například roli Amadea ve stejnojmenné divadelní hře Amadeus. Po přestěhování se do New Yorku začal hrát v divadle na Broadwayi, kde stvárnil také spoustu divadelních rolí. Na televizní obrazovce se objevil v několika dílech Kriminálky Las Vegas nebo Zákonu a pořádku. Ale nejvíce ho u nás proslavila role stážisty George O'Malleyho v seriálu Chirurgové. Navzdory tomu, že v seriálu odolává posměškům na jeho orientaci, v jeho osobním životě je gay.

Zoufalé manželky - Episode 7.17 - Everything's Different, Nothing's Changed

26. března 2011 v 13:36 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa ZM
Přidávám vám nějaké scénky z chystaného 17 dílu seriálu zoufalé manželky, tak se podívejte!


Grey's Anatomy - Episode 7.18 - Song Beneath the Song - Promo

25. března 2011 v 22:57 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa Chirurgové
Ahoj konečně po dlouhé době tu máme nové promo ze seriálu Chirurgové, promo se týká 7.série, uvidíte co nás po prázdninách čeká, nebo se necháte překvapit až to půjde u nás v TV!

Marcia Cross slaví narozeniny

25. března 2011 v 22:50 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Tento měsíc tu máme taky požehnaně oslav narozenin. Dneska slaví narozeniny Marcia Cross, ze seriálu Zoufalé manželky. Dneska slaví své 49.narozeniny. Takže Marcio , všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a lásky. Hlavně ať se ti dobře daří v tvé herecké kariéře!

Marcia Cross žila s otcem Markem, matkou Janet a se dvěma sestrami, Susan a Elen. Vystudovala Juilliard školu v New Yorku, a také vystudovala Antioch univerzitu v Los Angeles s titulem z psychlogie. Její kariéra se ale zcela rozjela v roce 1992, když dostala roli doktorky Kimberly Shawové v seriálu Melroce Place. Mezi roky 1992 až 2003 Marcia Cross natočila 11 filmů, ale její comeback přišel až v roce 2003, když dostala roli v seriálu Everwood. O rok později dostala roli v seriálu Desperate Housewives, který se doposud natáčí. Marcia Cross si 24. června 2005 vzala makléře Toma Mahoneyho.

Brenda Strong slaví narozeniny

25. března 2011 v 22:49 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky


Takže tento měsíc tu máme taky požehnaně oslav narozenin. Dneska slaví narozeniny Brenda Strong, ze seriálu Zoufalé manželky. Dneska slaví své 51.narozeniny. Takže Brando , všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a lásky. Hlavně ať se ti dobře daří v tvé herecké kariéře!

Vyrůstala v Portlandu v Oregonu. V Arizoně navštěvovala státní univerzitu, kde studovala muzikál. Po skončení školy, se přestěhovala do Los Angeles a brzy byla k vidění v různých televizních a filmových rolích. Brenda je vdaná a se svým maželem a synem žijí v Los Angeles a v Los Angeles má své vlastní Yoga studio.

Peter Jacobson slavil narozeniny

25. března 2011 v 22:47 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Dr. House - Informace
Ahojky, včera slavil Peter Jacobson svoje 46.narozeniny. Bohužel jsem tu nebyla, tak to sem dávám až dneska. Mám skluz ve škole. Ztvárnil postavu dr. Chrise Tauba v seriálu Dr. House. Takže Petere přeji všechno nejlepší, hodně zdraví, lásky a hlavně štěstí :)

Peter Jacobson se narodil 24. března 1965 v Chicagu, americkém státě Illionois. Vystudoval Brown University a o 4 roky později, když mu bylo 27 let, absolvoval divadelní školu Juilliard v New Yorku. Objevuje se většinou v menších rolích. Jeho první příležitost přišla v roce 1994 a to ve filmu MŮŽE TO POTKAT I VÁS. Tam si zahrál mimo jiné po boku Nicolase Cage. Vidět jste ho mohli i ve filmech jako SPIKNUTÍ, SOUKROMÉ NEŘESTI, POZOR NA HARRYHO nebo LEPŠÍ UŽ TO NEBUDE. Zahrál si v seriálu ZÁKON A POŘÁDEK. Do povědomí diváků se uryl ale až v roce 2007 jako Dr. Chris Taub ve velice populárním seriálu DR. HOUSE. Od IV. řady seriálu pracuje v týmu geniálního diagnostika Grega House. Spolu s dalšími lékaři denně zachraňuje životy lidem, kterým jiní nedokážou pomoci.

Jsem v 2.kole SONB

23. března 2011 v 20:46 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Aktuálky Blogu
Ahojky, jsem v dalším kole Soutěže o nejlepší Blog a byla bych nesmírně ráda, kdyby jste můj blog podpořily! Poslali jste mě do druhého kola, za což jsem opravdu ráda, že se vám můj blog líbí, proto bych byla ráda kdyby jste mě poslali i do dalšího kola! V soutěži jsem pod známou přezdívkou Jenniss. Hlasujte tedy prosím zde ↓↓↓

ZDE

Děkuji všem co pro mě budou hlasovat. pokud budete za oplátku chtít hlásnout taky někne, nestyďte se a napište, pokud jste pro mě hlasovali, ráda hlásnu i já vám! Díky a Arrivederci :)

Nicholle Tom slaví narozeniny

23. března 2011 v 10:02 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Chůva k pohledání
Tento měsíc tu máme taky požehnaně oslav narozenin. Dneska slaví narozeniny Nicholle Tom, ze seriálu Chůva k pohledání. Dneska slaví své 33.narozeniny. Takže Nicholle , všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a lásky. Hlavně ať se ti dobře daří v tvé herecké kariéře!

Nicholle je z dvojčat - její dvojče bratr David Tom je také herec. Ještě mají sestru Heather, která je o dva pů roku starší a je také herečka. Svoji hereckou kariéru začala spolu s bratrem v 8 letech v Chicagu. Před proslavením se v seriálu Chůva k pohledání hrála sestru Scotta Scalona v začátcích seriálu Baverly Hills 90210. V devadesátých letech také hrála Ryce v oblíbeném rodiném filmu Beethoven a následně v pokračování Beethoven 2. Už ale nemohla hrát ve 3. a 4. pokračování, protože byla na svoji roli moc stará.

Jennifer Aniston měla být organizátorkou party

22. března 2011 v 20:57 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Jennifer Aniston (42) věří tomu, že by byla dobrou organizátorkou různých party. Herečka vysvětlila, že už patnáct let pořádá pravidelně pro své přátele zimní party a usiluje o tom, aby se u ní všichni sešli. Svěřila se Allure: "Měla jsem se stát organizátorkou party. Umím se dobře vyznat v různých typech osobností. Dělám u sebe každý rok zdobení stromu, už 15 let. Děláme chilli, krocana, hovězí i vegetariánskou stravu. Každý je spokojený." Nicméně sama herečka přiznává, že host, který toho na party moc vypije, ji dokáže dost zkazit. Herečka to komentovala slovy: "Co takovou party zničí? Opravdu opilá osoba. Věřte mi, už jsem to zažila." Aniston pak v prohlášení pokračovala: "Moje party jsou vždy úspěšné, protože vím, jak namíchat dobré koktejly. Dva umím opravdu dobře. Martini a Bloody Mary. Alespoň mí hosté tvrdí, že lepší nikdy nepili. Přitom mými tajnými ingrediencemi jsou Mr. And Mrs. T Bloody Mary Mix." "Není to úplně takový ten mix s křenem a Worchesterovou omáčkou. Je to svým způsobem sedmý element mojí Bloody Mary."
| © Jenniss 2008 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: charmed-jenniss.blog.cz |