Duben 2011

Zoufalé manželky - Video 0.4

28. dubna 2011 v 22:13 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Na youtube jsem hledala nějaké to videjko o zoufalých manželkách a narazila jsem na video se scénkama, oživte si paměť. Pěkné koukání, až běhá mráz po zádech...


Nate Richert slaví narozeniny

28. dubna 2011 v 11:49 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Sabrina mladá čarodějnice
Ahoj, máme tu další oslavu narozenin v tomto měsíci a tentokrát slaví narozeniny Nate Richert, který se objevil převážně v seriálu Sabrina mladá čarodějnice . Ztvárnil tam roli Harvey Kinkle. Takže Nate, přeji ti k tvým 33. narozeninám hodně štěstí, zdraví a hlavně lásky! A mnoho úspěchů v herecké kariéře!

Hraje na bicí, kytaru, banjo a harmoniku. Je v kapele s názvem C. Kachní a Nate. Miluje jazz, blues a rock 'n' roll. Nosí brýle. Jeho album se nazývá Tónové korekce, vydáno v roce 2004. Rodiče jsou Wayne a Laura. Má mladší sestru, Crystal (nar. 1982).

Zoufalé manželky - Marcia Cross 0.2

27. dubna 2011 v 21:54 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Fotogalerie ZM
Ahojky, přináším vám skvělý photoshoot Marcii Cross, moc jí to tu sluší :-)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

David Lascher slaví narozeniny

27. dubna 2011 v 11:51 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Sabrina mladá čarodějnice
Ahoj, máme tu další oslavu narozenin v tomto měsíci a tentokrát slaví narozeniny David Lascher, který se objevil převážně v seriálu Sabrina mladá čarodějnice . Ztvárnil tam roli Joshe. Takže Davide, přeji ti k tvým 39. narozeninám hodně štěstí, zdraví a hlavně lásky! A mnoho úspěchů v herecké kariéře!

David Lascher se narodil 27. 04. 1972 ve Scarsdale v New Yorku. Proslavila ho role v seriálu Sabrina Mladá čarodějnice, kde ztvárnil roli Joshe, který se zajímal o Sabrinu a pracoval v kavárně její tety Hildy. Má dvě sestry Alexandru a Lauren. Byl dvakrát ženatý, poprvé s Jessica Watson, se kterou nemá žádné dítě a momentálně že ženatý s Jill London, se kterou má dvě děti.

Zoufalé manželky - 7.série

26. dubna 2011 v 12:47 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Epizody ZM
7x01 - Pamatuješ Paule? (Remember Paul)
Celá ulice je v šoku z návratu Paula Younga na Wisteria Lane. Nikdo netušil, že právě on, je nový nájemník v domě Susan.Hned po návratu projeví zájem o koupi svého starého domu. Diky Felishe, která se nechala chytit za překročení rychlosti, byl osvobozen a dostal tučné odškodnění. Felisha je uvězněna a přísáhá, že do 6 měsíců bude Paul mrtev.. Jack Pinkham, právník nemocnice Fairview Memorial, přijel oznámit Carlosu Solisovi, že jeho dcera, Juanita, není jejich biologické dítě, ale že byla náhodně zaměněna při narození s dalším dítětem. Carlos se rozhodne utajit to před Gabrielle, aby jí ušetřil od bolesti. Mezitím, Bree řekne Gabrielle, že Andrew přejel matku Carlose, ale Gabrielle se rozhodne, že Carlosovi nic neřekne, protože nechce, aby ho to rozrušilo… I po přestěhování do malého bytu, Susan a Mike se stále potýkají s dluhy. Susan dostane nabídku od své domovnice, Maxine Rosen, ukazovat se na jejích erotických webových stránkách-"Va-Va-Va-Boom!"-Pro které by měla online před web kamerou uklízet, doma ve spodním prádle. Zpočátku nabídku odmítne ,ale pak souhlasí, když Mike vezme práci na vrtné plošině na Aljašce… Bree bojuje s jejím blížícím se rozvodem. Nicméně, když jí Orson ukáže, že už začal chodit se svou fyzioterapeutkou, Bree projeví zájem o svého stavitele, Keitha… Mezitím, Lynettina spolužačka ze střední Renee Perry, manželka hráče Doug Perryho z New York Yankees, přijíždí na návštěvu. Jejich přátelské hašteření rychle přeskočí do hádky. Lynette hrozí že jí nakope, ale změní svůj názor, když zjistí, že Renee Doug opustil kvůli jiné ženě…

Zoufalé manželky - Episode 7.20 - I'll Swallow Poison on Sunday

26. dubna 2011 v 11:37 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa ZM
Přidávám vám nějaké scénky z chystaného 20 dílu seriálu zoufalé manželky, tak se podívejte!


Grey's Anatomy - Video 0.2 (Couples)

25. dubna 2011 v 22:38 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa Chirurgové
Ahojky, dlouho jsem nepřidávala žádná videa ohledně seriálu Chirurgové, takže to teď napravuji. Přidala jsem vám pár videí na kterých je nejoblíbenější pár z tohoto seriálu a to Páry z tohoto seriálu.


Chirurgové - Jessica Capshaw - Photoshoot 0.1

25. dubna 2011 v 22:30 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Fotogalerie Chirurgové
Hledala jsem pár obrázků ze seriálu Chirurgové narazila jsem na skvělý photoshoot Jessicy Capshaw, která ztvárnila roli Arizony. Obrázky si na imagebam.com ukládám sama!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

CSI: Fotogalerie - Carmine Giovinazzo 0.3

25. dubna 2011 v 22:18 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Fotogalerie CSI
No našla jsem na netu nějaké ty fotečky Carmineho Giovinazza (Danny Messer) tak jsem se je sem rozhodla dát. Je to krásný photoshoot. Tak snad se vám budou líbit :-)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Velikonoce 2011

25. dubna 2011 v 22:12 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Aktuálky Blogu
Ahoj, dneska tu máme státní svátek - Velikonoce! Bohužel jsem žádnou oslavu nenaplánovala, ani jsem to neměla v úmyslu, jelikož Velikonoce neslavím a vždycky odjedu na onen den pryč!
Pro SB jsem si také nic nepřipravila a snad mi to prominete, jelikož skoro všichni jste udělaly společný diplom pro vaše SB! Pouzila jsem obrázek, který je na serveru seznam.cz, protože se mi moc líbil! Holky, pro nás jsou velikonoce hrozně nespravedlivé, že? Myslím že se mnou souhlasíte, kluci nás jen mlátí xD, ale jednou do roka se to přežít dá :)) No, ale podle tridic by jsme měli odpoledne vyšlehat kluky mi, ale bohužel se to nedrží! Ale my to vydržíme! Nejsme padavky. Já sice před těmito svátky utíkám, ale brácha s taťkou si to neodpustí a pořádně mě našlehají! Ale to už je pro dnešek všechno a mám tu pro vás alespoň malé přáníčko! Roztomilý zajíček ,zapomněl si košíček. Přesto dostal vajíčko ,a Ty odemně přáníčko. Veselé Velikonoce přeje Jenniss

Přátelé - Videa 14

25. dubna 2011 v 18:16 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa Přátel
A je tu další várka videní z oblíbeného seriálu Přátelé! Doufám, že se vám budou líbit. Jen doufám, že jsem ještě tyhle videa nezveřejnila, docela mě to chytlo a proto je sem dávám!


Chirurgové - 6.Série

25. dubna 2011 v 17:41 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Epizody Chirurgové
06x01 - Pět stupňů zármutku (Good morning)
6.série začíná tam kde 5.série skončila. Izzie Stevensová a neznámý muž o kterém si myslí že je George umírají. Izzie konečně otevře oči, ale na sále kde je údajně 007 se nedaří. Dr.Torresová má záchvat úzkosti a Meredith jde za Dr.Baileyovou, aby jí řekla o tom, že možná leží George na sále. Potřebují zjistit jestli je dárcem. Alex nechce Izzi říct o tom co se nejspíše stalo s Georgem. Izzie poví o svém snu, ve kterém viděla George jak umře. Lexie s Markem se dozví co je s O´Malleym a rychle běží na sál. Sejdou se doktoři, aby zjistili jak to Meredith zjistila. Callie jde zjistit jestli má znaménko na ruce. Je tam. Neznámý je určitě George O´Malley. Do nemocnice zatím přijíždí matka se synem.

06x02 - Sbohem
(Goodbye)
Meredith jde do práce a vidí Amandu, dívku kterou George zachránil jak sedí u nemocnice. Lexie je u dívky která spadla ze člunu, Clary, aby se nemusela nastěhovat k Markovi. Uzavřou dohodu. Pokud se Lexie nastěhuje k Markovi, Clara zavolá matce. V tom přichází Dr.Baileyová s Christinou, kvůli operaci. Clara potřebuje operaci kvůli infekci v tenkém střevu. Na operaci nechce, ale bez ní zemře. Christina ji na požádání řekne co nejhoršího by se mohlo stát a Clara žádnou operaci nedovolí. Kluk s bolestmi Andy potřebuje 3D rezonanci, ale Webber ji nechce dovolit. Baileyová si najde Christinu aby ji pořádně seřvala.

06x03 - Přestaň se bát
(I Always Feel Like Somebody's Watchin' Me)
Nemocnice se připravuje na fúzi s Mercy West. Většina zaměstnanců se bojí o místo. Izzie měla nařízené volno, ale nemůže to v karavanu vydržet, takže se rozhodne nastoupit dřív. Protože jí vypadala většina vlasů, pořídí si paruku. Ostatní ji ujišťují, že vypadá jako pravé vlasy. Alex má o Izzie obavy, takže ji neustále kontroluje a hlídá, jestli si vzala léky. Izzie se dostane k operaci, která má trvat několik hodin. Když se to Karev dozví, chce, aby odešla ze sálu, ona to však razantně odmítne. Derek chce učinit přítrž spekulacím, a tak se šéfa Webbera přímo zeptá, jak to bude s vyhazovy. Baileyová řeší případ ženy, která omdlela a nabourala do zaparkovaného auta. Byl s ní přivezen i její dospělý syn Tom, který je paranoidní schizofrenik. Myslí si, že matku oplodnili mimozemšťané. Když Baileyová obnaží ženimo břicho, najde na něm bouli, která pulzuje...

Jennifer Aniston - Photoshoot 0.4

25. dubna 2011 v 17:07 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Fotografie
Ahojky, našla jsem skvělý photoshoot o 4 fotkách. Tady to Jennifer opravdu sluší :-)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Pravěk útočí - Obsah 4.série

25. dubna 2011 v 16:53 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Pravěk útočí - Epizody
Epizoda 1
Rok po smrti Johnsové se v ARC se změnila spousta věcí. Connor a Abby jsou stále ztraceni v Křídě a Danny se stále ještě nevrátil. Za jejich nepřítomnosti se komplet celé ARC předělalo, přístroje se zdokonalili a byl sestaven nový tým. K ARC byl také přistavěn zvěřinec - zařízení, do kterého se dávají zvířata, která už se nestihli vrátit do svého světa. Každé zvíře má svůj speciální kotec. A právě z jednoho takového kotce uteče Dracorex, kterého v minulých dílech ho pronásledoval středověký rytíř do našeho světa. V Křídovém období Connor stále vymýšlí nové a nové způsoby jak se od tamtut dostat. To se mu ale moc nevede. Abby ale nedoufá, že se někdy vrátí zpět. Vše se ale změní v okamžiku, kdy Connor půjde lovit ryby. U řeky narazí na velmi nebezpečného dinosaura, Spinosaura, který ho začne okamžitě pronásledovat. Při zběsilém útěku ale narazí na ztracený přístroj, který dokáže otvírat anomálie. Connorovi se povede přístroj zprovoznit, a úspěšně otevírá anomálii do našeho světa. Je tu ale jeden problém. Na místo právě dorazil Spisosaurus, který pronásledoval Connora od řeky. Abby se pokusí Spinosaura zabavit a probíhají skrz anomálii. Jenže v patách mají krvežíznivého Spinosaura, který v Londýně začne působit značné škody…

Herečka Katherine Heigl si zahraje ve filmu z dílny HBO

25. dubna 2011 v 16:34 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Chirurgové
Americká herečka Katherine Heigl si zahraje v připravovaném filmu The KNITTING Circle televize HBO. Děj filmu se soustředí na vdanou ženu, která se snaží vyrovnat se smrtí dcery a útěchu nachází v pletení. Na zfilmování knihy Ann Hood KNITTING Circle se bude podílet kromě Heigl i její matka Nancy. Heigl svou kariéru odstartovala jako dětská modelka a později se začala věnovat herectví. Ve filmu debutovala romantickou dramatem That Night (1992). Následovaly role ve filmech Můj otec hrdina (1994) po boku Gérarda Depardieu nebo Přepadení 2: Temné území (1995), kde si zahrála se Stevenem Seagalem. Skutečný herecký průlom však zaznamenala až díky seriálu Chirurgové, jejíž pilotní epizodu odvysílaly 27. března 2005. Později účinkovala v romantických komediích Zbouchnutá (2007), 27 šatů (2008) nebo Chceš mě, chci tě (2009).
| © Jenniss 2008 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: charmed-jenniss.blog.cz |