Květen 2011

Polsko/Slovensko - 30.5. - 4.6.2011

29. května 2011 v 13:59 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Aktuálky Blogu
Ahojky, jak můžete vyčíst z napisu nebudud na blogu k dispozici od zítřeka (pondělí 30.5.2011) až do soboty (4.6.2011). Ráda bych byla na blogu přítomna, ale jelikož nebudu mít přístup k internetu, k počítači ani nemluvě, tak sem bohužel nebudu moct chodit! A čím to je? Rohodla jsem se jen se školou na vodácký kurz na řeku Dunajec a Orava. Jsem natěšená, ale je to jen na týden. No, vzhledem tomu, že je to jen na týden, táhnu věcí, jak kdybych tam měla zůstat měsíc :D Ale všechno je potřebné, vařit si budeme sami, takže samozřejmě jídlo a nádobí a v neposlední řadě hořák! Pak budeme spát ve stanech, takže spacák, karimatka a hlavně ten stan. No a také v neposlední řadě oblečení, kterého mám jak naštvanéhom, jelikož se několikrát převrátíte do vody, takže za jeden den už nemáte co na sebe :D
Já hlavně doufám, že nám vyjde počasí a nebude škaredě, protože to by nám to oblečení ani neuschlo :( Ale podle předpovědi má být do čtvrtka pěkně tak se uvidí :) Vy se tu mějte krásně a užijte si výlety a hlavně hodně štěstí ve škole :) Zkusím přednastavit nějaké články, ale nevím jak to stihnu, protože to musím všechno sbalit a narvat do krosny, takže to zabere nějaký ten čas a nevím kolik toho stihnu přednastavit! Možná taky nic, to ostatně uvidíte sami :)tak polsky - Pożegnanie (Nashledanou) a slovensky Dovidenia (Nashledanou) :D

BOHUŽEL JSEM NESTIHLA NIC PŘEDNASTAVIT !!! OMLOUVÁM SE!!!

Ben Mansfield slaví narozeniny

29. května 2011 v 11:44 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Pravěk útočí - Informace


Ahojky, Ben Mansfield slaví své 28 narozeniny. Přeji všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a hlavně lásky a úspěšnou kariéru! Ztvárňuje roli Captaina Beckera vnově přidaném seriálu Pravěk útočí (Primeval). Moc mu to tam sluší :)

Narodil se v Romsey, Hampshire a žil tam pět let, než se odstěhoval do Norfolku s rodiči (Richard a Jenny Mansfield), kde navštěvoval školu Greshamova od 1991-2002. Pak navštěvoval Bristol Old Vic divadelní školu v roce 2003 a promoval v roce 2006. Mezi jeho divadelní úspěchy patří Bez slz od Terrence Rattiganové, Její pastorkyňa na Timberlake Wertenbaker, Mnoho povyku pro nic, Sen noci svatojánské, Večer tříkrálový v Národním divadle. Mezi jeho záliby patří Camping, lukostřelba, triathalon, ragby...

Nový design "Katherine Heigl"

29. května 2011 v 1:15 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Aktuálky Blogu
Dneska jsem se vrhla do nového designu, který vám slibuji už od minulého víkendu, a dneska jsem se konečně k tomu dokopala. Začala jsem ve 23:00 a teprve teď jsem dodělala posledí detaily. Tentokrát jsem na design vybrala Katherine Heigl ze seriálu Chirurgové, protože tu ještě nebyla a taky proto, že má skvělé filmy tu je!! Zvolila jsem fotky z Photoshootů, protože jsou nejlepší :)

Tento design je laděn do tmavších (jako vždy), které jsou na první pohled opravdu příjemné! Doufám, že se tento design líbí i vám. Tento design tu bude do konce prázdnin (možná na prázdniny udělám nový)!!! Doufám, že to ty tři měsíce s tímto designem vydržíte :) Teď jste to vydrželi 4 měsíce s předchozím designem :)

Obrázky jsem vybrala náhodně (náhodný photoshoot), jelikož jsem při hledání nějakých pěkných obrázků najela zrovna na tyto a padli mi do oka, tak jsem na designu. Co na ně říkáte?

Rychlovka 36 - Diplomy

28. května 2011 v 20:00 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Rychlovky
Ahojky, zveřejnila jsem tu před dvěma měsíci :D Rychlovku a že jsem vám ze ni ještě neudělala diplom. No každopádně už tu je, takže doufám, že se vám líbí! Brala jsem všechny :) Na diplomu je serál přátelé :)

Cougar Town - Video 0.4

28. května 2011 v 16:55 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Cougar town - Videa
Ahojky, přináším vám nějaké video ze seriálu Cougar town, aby jste si tento seriál trošku více přiblížily! Rozhodně se podívejte a možná vám přiroste tento seriál k srdci!


Chůva k pohledání - Fotky 1.0 (Ann Guilbert)

28. května 2011 v 16:40 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Fotogalerie Chůva
Hledala jsem pár obrázků z Chůvy k pohledání a napadlo mě přidat jen Ann, představitelku Yetty v seriálu Chůva k pohledání. Na všech fotkách jí to sluší (za mlada i ve stáří).Obrázky si na imagebam.com ukládám sama!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Sabrina - Video 0.8

28. května 2011 v 16:21 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa Sabrina
A jsou tu další videjka.Doufám, že se vám budou líbit, snažím se vybírat videa, která nejsou anglicky! Ale jen s písněmi, je to ale docela těžké, zatím jich moc není !!!Tady převažují anglická videa


Chirurgové - Patrick Dempsey & Ellen Pompeo - Foto 0.2

28. května 2011 v 15:06 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Fotogalerie Chirurgové
Ahojky, narazila jsem na super wallpapery s Ellen Pompeo a Patrickem Dempseym, kteří se objevují v seriálu Chirurgové! Rozhodně se podívejte, je na co se koukat!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chirurgové - Chandra Wilson - Photoshoot 0.1

28. května 2011 v 14:59 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Fotogalerie Chirurgové
Hledala jsem pár obrázků ze seriálu Chirurgové narazila jsem na skvělý photoshoot Chandy Wilson, která ztvárnila roli Mirandy Baileyové. Obrázky si na imagebam.com ukládám sama!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chirurgové - Sandra Oh - Photoshoot 0.1

28. května 2011 v 14:55 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Fotogalerie Chirurgové
Hledala jsem pár obrázků ze seriálu Chirurgové narazila jsem na skvělý photoshoot Sandry Oh, která ztvárnila roli Cristiny Young. Obrázky si na imagebam.com ukládám sama!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Pravěk útočí - Obsah 5.série

28. května 2011 v 14:11 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Pravěk útočí - Epizody
Epizoda 1
Dělníci opravují cestu, když se jeden z nich propadne dolů. Něco muže odtáhne pryč. Connor pracuje na dalších teoricích kolem anomáliíí. Abby nachytá Matta, jak se hackeruje Connorův počítač. Ten jí nechce vysvětlil proč, ale řekne jí, že to nesmí nikomu říci. Connor se probouzí v bezvědomí vedle mrtvého brouk v nějaké místnosti. Vydá se se zraněnou nohou nahoru po schodech a nachází zde celé "stádo" těchto brouků. Všichni hybernují, kdyby se probrali tak by zmizeli nadobro v tunelech pod městem. Proto se Connor pokusí o otevření plynu v budově, aby ji mohli vyhodit do vzduchu.

Pravěk útočí - Fotogalerie 0.6 (Hannah)

28. května 2011 v 14:04 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Pravěk útočí - Fotogalerie
Ahojky, mám tu pro vás další série fotek herců, kteří hrají v seriálu Pravěk útočí. Postupně budu přidávat i fotky ze seriálu... Teď se podívetjte na Hannah Spearitt...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Christa Miller slaví narozeniny

28. května 2011 v 13:32 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Cougar town - Informace
A máme tu další oslavu narozenin. Dneska slaví narozeniny Christa Miller, která hraje v seriálu Cougar Town. Dneska slaví své 47.narozeniny. Takže Christo, všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a lásky. Hlavně ať se ti dobře daří v tvé herecké kariéře!

Newyorská rodačka, která se narodila 28. května 1964, je manželkou Billa Lawrence, mimochodem jeden z tvůrců samotného seriálu Cougar Town, se kterým má tři děti. Poprvé si v televizi zahrála v seriálu Kate and Allie. Objevila se i v seriálech Zapadákov, Fresh Prince nebo Správná pětka. První velkou roli získala v seriálu Kancelářská krysa, který se vysílal v letech 1995 - 2002, jako Kate O´Brienová. Namluvila i roli Kleopatry v kresleném seriálu Clone High. Od roku 2001 začala její spolupráce se svým manželem, nejprve v seriálu z lékařského prostředí Scrubs a nyní v již zmiňovaném Cougar Townu.

Jennifer Aniston randí s Justinem Therouxem

28. května 2011 v 12:59 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Hollywoodská star Jennifer Aniston (42) má nového chlapa. Ačkoliv to herečka ještě nepřiznala, americký bulvár nepochybuje, že hvězda televizního seriálu Přátelé má vztah se svým hereckým kolegou Justinem Therouxem (40). Podle serveru X17 spolu s Justinem strávila romantický víkend. V pátek společně opustili Universal Studios v Los Angeles a zamířili k Jennifer domů. V sobotu herečka odjela sama do luxusního hotelu v Beverly Hills. Justin se k ní ale připojil o dvě hodiny později. Společně poobědvali a pak je asistentka odvezla zase domů. "Skočili do toho po hlavě, jsou pořád spolu. Ale skrývají se a dělají vše, aby spolu nebyli vyfotografováni. Jennifer nemá ráda, když se o jejích vztazích dozví veřejnost dříve, než si tím je sama jistá," řekl server zdroj z hereččina okolí. To se jí ale nepovedlo, protože paparazzi už pořídili snímky, ze kterých je patrné, že jsou s Justinem minimálně v úzkém kontaktu. Od roku 2005, kdy se rozvedla s Bradem Pittem (47), Jennifer vystřídala několik partnerů. Zda má začínající vztah s Therouxem šanci na úspěch, ukáže teprve čas.

Brooke Smith slaví narozeniny

22. května 2011 v 16:48 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Chirurgové
Ahojky, Brooke Smith slaví své 44 narozeniny. Přeji všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a hlavně lásky a úspěšnou kariéru! Ztvárnila roli Dr. Erica Hahn v seriálu chirurgové, v posledních epizodách už se neobjevuje!

Brooke Smith je dcerou Gene Smith a známe publicistky Lois Smith, která pracovala s Robertem Redfordem, Seanem Pennem, Michelle Pfeiffer a dalšimi. Brooke Smith maturovala na American Academy of Dramatic Arts a jednu dobu sdílela pokoj se zpěvákem Jeffem Buckleym. Brooke se objevila v nesčetně filmech, např. v "Mlčení jehňátek" (The Silence of the Lambs - jako Catherine Martin), "Noc, kdy jsme se nepotkali" (The Night We Never Met), "Poslední léto v Hamptonu" (The Last Summer in the Hampton), "Náhodné setkání" (Random Hearts), "Shooting Vegetarians" aj. Známější se stala díky roli Dr. Ericy Hahn ve veleúspěšném seriálu "Chirurgové" (Grey´s Anatomy), z kterého byla ovšem vyhozena sedm dílů po začátku 5. série.
| © Jenniss 2008 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: charmed-jenniss.blog.cz |