Červen 2011

Vysvědčení 2011 - A mám to za sebou!

30. června 2011 v 23:20 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Aktuálky Blogu
No a mám to za sebou. Konečně skončil další školní rok. Jsem na gymnáziu ve třetím ročníku a myslím, že už sladké časy nic nedělání jsou u konce! Kde jsou ty doby, kdy na základce bylo všechno jinak? Kam se poděly ty časy kdy po nás nikdo nic nechtěl? No bohužel už jsou pryč a mě se pomalu ale jistě blíží maturita! Přesně za rok :( Čtvrťák už není nejhorší, přibydou nám sice další semináře, ale odpadnou předměty, které nebudeme potřebovat :)! No ale teď se tomu věnovat nebudu, je tu konec dalšího roku a čekají mě 2 mesíce prázdnin a zasloužená dovolená a já jsem ráda, že to tak pěkně dopadlo. No známky jsem se snažila na poslední chvíly vytáhnout, něco se podařilo, ale jsem ráda, že nemám ani jednu 4 a 5. Měli jsme celkem 12 předmětů, ale známky vám říkat nebudu, sice jsem ráda jak to dopadlo, ale není se zase na druhou stranu čím chlubit!!! No, takže doufám, že jste rádi, že je za námi další školní rok, který byl docela náročný! Tak Arrivederci

David Schwimmer je vděčný za roli Rosse v Přátelích

30. června 2011 v 22:50 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Přátelé - Friends
Americký herec David Schwimmer považuje roli Rosse Gellera ze seriálu Přátelé (1994 - 2004) za nejlepší, jakou kdy dostal."Je to něco, za co budu navždy vděčný. Zaprvé je to ta nejlepší práce, jakou jsem kdy dělal. Na place byla zábava a výborně se nám spolupracovalo. A to nejen s ostatními herci, ale i se scenáristy a režiséry," uvedl v show BBC Breakfast. "Osoba, s kterou jsem od skončení natáčení nejčastěji v kontaktu, je Matt LeBlanc," prozradil 44-letý Schwimmer. Jak dodal, od roku 2004, kdy natočili poslední epizodu závěrečné desáté série, se šestice Jennifer Aniston (Rachel), Courteney Cox (Monica), Lisa Kudrow (Phoebe), Matt LeBlanc (Joey), Matthew Perry (Chandler) a on společně nesetkali . "Já žiji v New Yorku a ostatní jsou v Los Angeles. Nemyslím si, že když to skončilo, byli jsme všichni spolu v jedné místnosti. Máme tak rozdílné životy, jsme roztroušeni, máme rodiny. Je to těžké," dodal herec, který se před několika týdny stal otcem dcerky Cleo.

Jennifer Aniston v černé krajce ukázala sexy nohy

30. června 2011 v 22:40 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Herečka Jennifer Aniston (42) si našla nového chlapa a s ním změnila i účes a módní styl. Bývalá partnerka Brada Pitta (47) zkrátila hřívu a začala se oblékat do sexy minišatů, které její štíhlé postavě velmi lichotí. Blonďatá herečka si na natáčení rozhovoru s Jonem Stewartem v jeho The Daily Show oblékla odvážný model. V černých krajkových šatech a na vysokých podpatcích byla proklatě sexy! Od doby, co skončil její vztah s Bradem Pittem (46), se hodně změnila. V posledních pár měsících ale opravdu prokoukla. V novém, kratším sestřihu vlasů vypadá o několik let mladší a stále si udržuje štíhlou postavu. Změna image se projevila i v jejím šatníku. Už to není "Rachel z Přátel" v džínách, ale sexy hollywoodská hvězda, která má šmrnc.

imagebam.com imagebam.com

Gilmorova Děvčata - Fotogalerie 0.4 (Lauren Graham)

28. června 2011 v 23:20 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Gilmorova Děvčata - Fotogalerie
Ahojky, přináším vám další photoshoot s Lauren Graham, doufám, že se vám bude líbit!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gilmorova Děvčata - Milo Ventimiglia

28. června 2011 v 22:56 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Gilmorova Děvčata - Herci
Jméno: Milo Anthony Ventimiglia
Datum narození: 8. 07. 1977
Znamení: Rak
Povolání: Herec
Místo narození: Anaheim, Kalifornie, USA
Gilmorova Děvčata: Jess Mariano
Rodinný stav: svobodný
Manželka: -
Barva vlasů: hnědá
Barva očí: hnědá

Milo Ventimiglia se narodil a vyrůstal v Kalifornii. Již v osmi letech se rozhodl, že vyhraje Oskara. O deset let později - poté, co si na střední škole zahrál v řadě her - získal stipendium na letní program prestižní sanfranciské školy, Americké divadelní konzervatoře (A.C.T.). Následně se vrátil do jižní Kalifornie a vstoupil na UCLA (Kalifornská univerzita v Los Angeles), kde se zaměřil na divadlo. Během této doby se mu podařil jeho profesionální herecký debut v seriálu "The Fresh Prince of Bel-Air". Krátce poté se zviditelnil i v krátkém filmu "Must Be the Music". Za posledních pět let Milo zaujal diváckou pozornost ve filmu, v televizi a také v divadle. Na velkém plátně se objevil v nezávislých filmech "\'Massholes" a "Sheer Bliss" či v krátkém filmu "Nice Guys Finish Last". Na televizní obrazovce si opakovaně zahrál v seriálu "Opposite Sex" a hostoval v seriálech jako je Kriminálka Miami, "Promise Land" či "Sabrina-mladá čarodějnice. Milo Ventimiglia rád surfuje, také jezdí na skateboardu a snowboardu. Věnuje se taktéž charitě. Na začátku července 2006 se rozešel s přítelkyní Alexis Bledel.Chodili spolu 3 a půl roku.

Gilmorova Děvčata - Jess Mariano

28. června 2011 v 22:53 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Gilmorova Děvčata - Postavy
Fakta:
Celé jméno: Jess Mariano
Rodiče: Mr. a Mrs. Forester
Sourozenci: ??
Stav: svobodný
Děti: -
Manželka: -
Práce : student, přítel Rory

Jess je porblémový synovec Luka. Jeho matka Lis ho dala k Lukovy, aby mu domluvil a donutil ho chodit a dodělat školu. Přes nenávist až k lásce se s Rory do sebe zamilují. Jess Rory zlomí srdce a odjede bez rozloučení.Toulá se světem a napíše knihu.

Gilmorova Děvčata - Jared Padalecki

28. června 2011 v 22:48 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Gilmorova Děvčata - Herci
Jméno: Jared Padalecki
Datum narození: 19. 07. 1982
Znamení: Rak
Povolání: Herec
Místo narození: San Antonio, Texas, USA
Gilmorova Děvčata: Dean Forester
Rodinný stav: ženatý
Manželka: Genevieve Cortese (2010 - dosud)
Barva vlasů: hnědá
Barva očí: hnědá

Jared Paladecki vystudoval Madisonskou střední školu v San Antoniu. Hodiny herectví bral již ve svých dvanácti letech. V roce 1999 byl jedním ze dvou vítězů soutěže "Claim to Fame". Dříve než byl obsazen do Gilmorových děvčat, natočil pro NBC pilotní film, který nikdy nebyl odvysílán. Zamýšlel, že půjde na Texaskou univerzitu, ale po získání role Deana ve velmi úspěšném seriálu Gilmorova děvčata změnil své plány. Další jeho úspěšný seriál byl Lovci duchů,ve kterém si zahrál jednu z hlavních postav a to Sama.Dále ho můžeme znát z filmu Jeden den v New Yorku po boku sester Olsenových. Jeho blízkým přítelem je herec Chad Michael Murray,se kterým se společně zahrál Gilmorových děvčatech a nebo v hororu Dům Voskových figurín.

Gilmorova Děvčata - Dean Forester

28. června 2011 v 22:43 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Gilmorova Děvčata - Postavy
Fakta:
Celé jméno: Dean Forester
Rodiče: Mr. a Mrs. Forester
Sourozenci: ??
Stav: svobodný
Děti: -
Manželka: -
Práce : student, přítel Rory

Dean Forester se objevil zpočátku seriálu ve Stars Hollow, zanedlouho začal chdit s Rory, ale posléze se rozašli, protože Rory začala chodit s někým jiným. Pracoval v obchodě s potravinami.

Pravěk útočí - Janice Byrne

28. června 2011 v 22:35 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Pravěk útočí - Herci
Jméno: Janice Byrne
Datum narození: -
Znamení: -
Povolání: Herečka
Místo narození: Anglie
Pravěk útočí: April Leonard
Manžel: -
Rodinný stav: -
Barva vlasů: hnědá/blond
Barva očí: zelená

Janice Byrne není v ČR známá herečka, objevila se až teď v 5.sérii seriálu Pravěk útočí, kde ztvárňuje roli April Leonard,která je mladá, bohužel ale záporná postava.

Pravěk útočí - April Leonard

28. června 2011 v 22:31 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Pravěk útočí - Postavy
Fakta:
Celé jméno: April Leonard
Rodiče: -
Sourozenci: -
Stav: svobodná
Děti: -
Manžel: -
Práce : Philiphova organizace "Nové Svítání"

April Leonard se objevila po boku Philipha Burtona v 5.sérii. Můžeme v ní na první pohled vidět zápornou vlastnost! Philiph jí nasadí vedle Connora, aby na něho dohlížela a pžedávala Philiphovi cenné informace ohledně anomálií. více se dozvíte, když se podíváte na 5.sérii Pravěku!

Courteney Cox a její dcera - Jako vejce vejci!

28. června 2011 v 22:23 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Přátelé - Friends
Coco Arquette (7) jako by svým rodičům z oka vypadla. Očka má po tatínkovi Davidu Arquettovi (39) a zbytkem je celá Monica z Přátel aneb Courteney Cox (47). A je prostě rozkošná! Minulý týden pyšná maminka doprovodila svou dcerku na baletní recitál a moc jí to slušelo! Rozhodně nepodcenila heslo v jednoduchosti je krása. Courteney si to s tělem dvacítky vykračovala v jednoduchých džínsech a šedivém svetříku. Malá Coco naopak baletní úbor sladila s fialovým pruhem ve vlasech, čímž všechny naprosto okouzlila. A kde byl táta? Courteney Cox a David Arquette minulý rok ohlásili rozluku. Ale i nadále udržují přátelské vztahy a tvrdí, že se budou milovat navždy. Aby sedmiletá Coco na rozpadlém manželství v žádném případě netratila, chodili dokonce po odloučení do manželské poradny.

imagebam.com

Busy Philipps slavila narozeniny

28. června 2011 v 22:20 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Cougar town - Informace
Ahojky, 25.6.2011 slavila narozeniny Busy Philipps, která se objevuje převážně v seriálu Cougar Town! Včera oslavila svoje 32. narozeniny! Takže Busy, všechno nejlepší, hodně štěstí a zdraví a hlavně lásky a úspěchy v kariéře.

Busy Philipps se narodila 25.6. 1979 v Oak Parku ve státě Illinois. Byla pokřtěna jako Elisabeth, jméno Busy jí dala v šesti měsících matka, která jí považovala za svůj největší poklad. Ačkoliv Busy hrála často v divadelních hrách v Scootsdale, její první profesionální práce přišla, když jí bylo sedmnáct let.Firma Mattel si jí najala jako Barbí pro americký mezinárodní hračkový trh (největší obchodní hračková přehlídka na západní polokouli). O rok později se přestěhovala do Los Angeles, kde navštěvovala vysokou školu a mohla lépe "prodat" své nadšení pro hraní. Hned její první práce byla tvůrčí - napsala a produkovala dvě hry pro arizonskou divadelní školu Actors Lab. V roce 1998 ukončila studia dramatu v anglickém Oxfordu. Do filmování se zamilovala okamžitě po natočení filmu "Charlottina Pavučina", kde hrála Wilbura Prase. Nabídku role v Dawsonově světě dostal díky velkému úspěchu ve Freaks and Geek a natáčení pak věnovala pět let života. Když nehraje, živí se psaním scénářů. Byla zvolena "Nejlepší herečkou" a označena jako "Největší kandidát stát se slavnou herečkou".Kromě herectví také psala a produkovala dvě divadelní hry. Bohužel pro pány, Busy, už od patnácti let má přítele. Ráda dostává od fanoušků dárečky, za nejhezčí, považuje, ten první, co dostala od děvčat z Wilmingtonu.

Jennifer Aniston je potetovaná. Důvod? Zemřel jí pes

28. června 2011 v 22:14 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Jennifer Aniston má první tetování Je to její první. Budou časem i další? To asi záleží na tom, kolik psů plánuje mít. Jennifer totiž šokovala svět původem jména, které se objevilo na jejím kotníku... Hollywoodská hvězda Jennifer Aniston má svoje první tetování. Na vnitřní straně jejího kotníku se před několika týdny objevilo slovo "Norman". Že by jméno přítele? Kdepak, tím je přeci o tři roky mladší herec Justin Theroux! Spekulace o původu jména utnulo až vyjádření herečky pro časopis People. Norman je jméno psa, který své paničce zemřel letos v květnu. Byl to Welsh teriér a Jennifer ho měla celých patnáct let. "Je to pro něj takový slib věrnosti.. Navždy," řekla herečka v interview s ET Canada. Bývalá hvězda seriálu Přátelé se drží svého hesla, že muži přicházejí a odcházejí, "což se nedá se vztahem se psem porovnávat", řekla před časem herečka časopisu The Sun. Mimo seriálu Přátelé zářila herečka v nejbližší době v komediích Exmanželka za odměnu, Až tak moc tě nežere, nebo Zkus mě rozesmát.

Marcia Cross ukázala svá krásná dvojčata

25. června 2011 v 12:36 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Americká herečka Marcia Cross (49) známá především jako vzorná hospodyňka Bree Van de Kamp ze seriálu Zoufalé manželky si ve středu vyrazila se svými čtyřletými dvojčaty Eden a Savannah do zábavního parku Santa Monica Pier v Kalifornii. Jako správná maminka se svými dlouhovlasými andílky absolvovala všechny atrakce, včetně střelnice, na kterou se holčičí trojice obzvlášť soustředila. Přestože známé herečce táhne už na padesátku, vypadá stále výborně nejen fyzicky, ale díky věčně usměvavé tváři a roztomilým dcerkám, které se narodily jako dvojvaječná dvojčata, i psychicky. Cross se ještě před 'Zoufalkami' proslavila v úspěšném seriálu Aarona Spellinga Merlose Place jako duševně narušená lékařka Kimberly Shaw. Dlouhá léta chodila s hercem Richardem Jordanem, s nímž jí dělilo 25 let. Jordan zemřel v roce 1993 ve věku 56 let na nádor na mozku. V roce 2006 se vdala za investora Toma Mahoneyho, který je i otcem malé Eden a Savannah.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emmanuelle Vaugier slaví narozeniny

23. června 2011 v 22:02 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Kriminálka New York
Tak a máme tu další oslavu narozenin. Tentokrát se tato oslava týká seriálu CSI NY. A kdo slaví narozeniny? Pokud tento seriál sledujete, tak představitelka Jessicy Angell - Emmanuelle Vaugier slaví narozeniny. A kolik jí už vlastně je? Rovných 35 let. Takže Emmanuelle, všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a hlavně lásky.

Emanuelle Vaugier pochází z Britské Kolumbie a mohli jste ji vidět v řadě televizních seriálů. Vaugier se objevila např. ve filmech Strach, Pán kouzel, Rozparovač, 40dnů a 40 nocí, Vysloužilí lvi atd. V roce 2005 ztvárnila postavu Addison, jedné z osmi obětí bojující o holý život ve filmu SAW 2. Úžasná vzrušující rafinovaná hra která způsobila zkázu svých obětí ve filmu SAW, je zpět s dalšími strašlivými hrami na život a na smrt. Když je objevena mrtvola, která opět odpovídá stylu vraha ze SAW, detektiv Eric Matthews (Donnie Wahlberg) zahájí podrobné vyšetřování a rychle přijde na to, že se jedná o téhož vraha...
| © Jenniss 2008 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: charmed-jenniss.blog.cz |