Červenec 2011

Eva Longoria se učí tančit u tyče!

31. července 2011 v 11:10 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Herečka Eva Longoria se pilně připravuje na natáčení dalších dílů Zoufalých manželek. Její postava Gabrielle Solisová bude tančit u tyče. A tak se to musí nejprve naučit sama Eva. Pilně teď taneční prvky u tyče nacvičuje v posilovně S Factor v Los Angeles. "Eva má vlastního trenéra a soukromé hodiny v posilovně S Factor. Teď je hodně zaneprázdněná, protože její postava musí tančit u tyče a dělat striptýz v této řadě Zoufalých manželek," tvrdí kamarádka Evy. Posilovnu Sheily Kelly v Los Angeles doporučila Evě její kolegyně Teri Hatcher, jež v seriálu hraje Suzan Mayerovou. Šestatřicetiletá Eva má přitom tyč dávno doma. V roce 2009 ji dostala od Carmen Electry. "Ona má vlastní řadu a prodává je. Poslala mi jednu na Valentýna a řekla mi, abych se u ní dobře bavila… Tak jsem se kolem ní jednou zatočila a spadla jsem na zem, nikdy mi to nešlo," přiznala nedávno Longoria.

Richard Burgi slaví narozeniny

30. července 2011 v 19:23 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Ahojky, je tu další oslava narozenin. Tentokrát slaví narozeniny Richard Burgi, který se proslavil především rolí Karla Mayera v seriálu Zoufalé manželky. Dneska slaví své 53.narozeniny. Takže Richarde všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky a hlavně úspěchy v herecké kariéře.

Jeho celé jméno je Richard William Burgi. V dnešní době ho nejvíce vídáme v seriálu Zoufalé manželky (Desperate Housewives) v roli Carla Mayera. V roce 2007 byl dokonce za tuto postavu nominován na nejlepšího seriálového herce. Tento 187 cm vysoký herec začal svoji hereckou kariéru až v 28 letech!! Richard Burgi je převážně seriálový herec, zahrál si v "nekonečném" seriálu Days of Our Lives (u nás Tak jde čas), Stíny nad Waikiki s Cheryll Laddovou, v několika epizodách seriálu 24 hodin, ale do podvědomí diváků se dostal až hlavní rolí v seriálu Ochránce (Sentinel), kde hraje detektiva s nadpřirozenými schopnostmi. V roce 2007 můžeme Burgiho vidět ve druhé části hororu Hostel, kde si zahrál chladného zabijáka Todda.

Lisa Kudrow slaví narozeniny

30. července 2011 v 13:00 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Přátelé - Friends
Ahojky, je tu další oslava narozenin. Tentokrát slaví narozeniny Lisa Kudrow, která se proslavila především rolí Phoebe Buffay v seriálu Přátelé. Dneska slaví své 48.narozeniny. Takže Liso všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky a hlavně úspěchy v herecké kariéře.

Lisa vyrůstala v Tarzana v Kalifornii. Její otec Lee Kudrow je lékař a matka Nedra Kudrow pracovnice v cestovní kanceláři. Už na základní škole se Lisa začala zajímat o herectví. Po dokončení střední školy "William Howard Taft" v roce 1981, kde ve chvílích volna hrála tenis, začala navštěvovat Vassar College v New Yorku s hlavním zaměřením na Biologii. Tuto školu ukončila v roce 1985 a věřila, že uskuteční kariéru v lékařském výzkumu spolu se svým otcem v Los Angeles. Jako šťastná náhoda tomu chtěla, že komediant Jon Lovitz přítel Lisina bratra, jí umožnil zahrát si v Saturday Night Live.

Julian McMahon slaví narozeniny

27. července 2011 v 16:26 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Coul
Ahojky, je tu další oslava narozenin. Tentokrát slaví narozeniny Julian McMahon , který se proslavil především rolí Cola v seriálu Čarodějky. Dneska slaví své 43.narozeniny. Takže Juliane všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky a hlavně úspěchy v herecké kariéře.

Julian McMahon si zahrál v úspěšném původním seriálu z produkce společnosti FX Plastická chirurgie s. r. o., jehož herecké obsazení tvoří spolu s Dylanem Walshem, Joely Richardson a Johnem Hensleym. Seriál byl organizací AFI jmenován jedním z deseti nejlepších pořadů roku a byl nominován na Zlatý glóbus a ceny GLAAD Award a Golden Satellite Award. Na Golden Satellite Award byl za svou roli nominován i sám McMahon. Na televizní obrazovce se objevil také v seriálu NBC Profiler a úspěšné televizní show z produkce WB Čarodějky, v níž si zahrál s Alyssou Milano, Holly Marií Combs, Shannen Doherty a Rose McGowan.

Matt LeBlanc slaví narozeniny

25. července 2011 v 9:56 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Přátelé - Friends
Ahojky, je tu další oslava narozenin. Tentokrát slaví narozeniny Matt LeBlanc, který se proslavil především rolí Joeyho Tribbianiho v seriálu Přátelé. Dneska slaví své 44.narozeniny. Takže Matte všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky a hlavně úspěchy v herecké kariéře.

Matt se narodil 25. července 1967 v Newtonu ve státě Massatchusetts, kde žil se svojí matkou. Jelikož se hodně zajímal o auta, motorky apod., chodil na technickou střední školu. V osmnácti letech se přistěhoval za svým otcem na Floridu. Po několika letech odcestoval do New Yorku, kde se začal věnovat modelingu. Předváděl také pánské oblečení pro různé agentury. Všimli si ho producenti TV reklam a za chvíli už vystupoval v reklamních spotech na Coca-Colu nebo Levi's jeans. Na filmové plátno se přemístil po několika malých televizních rolích baseballovým snímkem Ed. Mezi ne tak úspěšné filmy patří např. Private Wars, A Streetcar Named Desire nebo Out of Gas On Lover's Leap.

Shannen Doherty se bude vdávat v reality show

24. července 2011 v 20:41 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Prue
Herečka Shannen Doherty (40), známá svou rolí Brendy Walsh ze seriálu Beverly Hills 902 10, se rozhodla, že se bude vdávat před zraky diváků v televizní reality show. Ta bude mapovat její život. V projektu, který bude vysílat televize WEtv, budeme mít možnost nahlédnout do hereččina soukromí a také do zákulisí její svatby. Snoubencem pohledné herečky je fotograf celebrit Kurt Iswarienko. "Lidé uvidí tu stránku Shannen, kterou nikdy nečekali, že by mohli vidět," nechal se slyšet manažer WEtv. Herečka se možná nechala inspirovat svou kolegyní Tori Spelling, jejíž plánování svatby zachytila televize Oxygen.

Jennifer Aniston zvažuje adopci dítěte jako svobodná matka

24. července 2011 v 11:26 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Herečka Jennifer Aniston (42) připustila, že uvažuje o adopci dítěte. Být matkou je jejím velkým snem, který se jí ale doposud bohužel nepodařilo splnit. Jennifer se už nechce spoléhat na muže a zřejmě si dítě pořídí sama. Hvězda televizního seriálu Přátelé se rozvedla s hollywoodským krasavcem Bradem Pittem v roce 2005. Chodila s hvězdami jako je John Mayer a Vince Vaughn. V současné době se mluví o jejím vztahu s Justinem Therouxem. "Ráda bych jednou měla děti. A to se stane. Jsem nakloněna tomu být svobodnou matkou. Nevadí mi to," uvedla herečka v rozhovoru pro časopis Look. "Na světě žije tolik dětí, které potřebují dobrý domov. Na Jennifer přišly mateřské pudy a zvažuje, jestli není vhodný okamžik adoptovat si malého kluka nebo holčičku," prozradil zdroj.

Edward Herrmann slaví narozeniny

21. července 2011 v 15:25 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Gilmorova Děvčata - Informace
Ahojky, dneska slaví narozeniny Edward Herrmann, který ztvárnil postavu Richarda Gilmora v seriálu Gilmorova děvčata. Dneska slaví své 68 narozeniny. Takže Edwarde, přeji všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví a lásky. TAké herecké úspěchy!

Jeho rodiče jsou Jean a John Herrmannovi. Po otci má německé předky. Vyrůstal v Michiganu, studoval na Bucknell University v Pensylvánii. Jeho herecká kariéra začala v sedmdesátých letech, hrál třeba po boku Roberta Redforda ve filmu Velký Waldo Pepper nebo Goldie Hawn ve filmu Přes palubu. Hrál také ve filmech The Paper Chase, Velký Gatsby, Ztracení hoši, Sám doma a bohatý nebo ve filmu Woodyho Allena Purpurová růže z Káhiry. Ve dvou televizních filmech si také zahrál prezidenta Franklina Delano Roosevelta. Za roli v seriálu The Practice získal v roce 1999 cenu Emmy. V Česku je nejznámější díky roli Richarda Gilmora v seriálu Gilmorova děvčata.

Sandra Oh slaví narozeniny

20. července 2011 v 16:54 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Chirurgové

Ahojky, dneska 20.7.2010 slaví Sandra Oh své 40 narozeniny. Proslavila se především rolí v seriálu Chirurgové, kde ztvárnila roli Cristiny Young. Takže Sandro všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky a hlavně úspěchy v herecké kariéře.

Sandra Oh se narodila v Ontariu v Kanadě. Ve škole byla všestraně nadaná, ale nakonec se nadchla pro herectví.První role v které doslova zazářila byla hlavní role Evelyn Lau v "Deníku Evelyn Lau" tam byla vybrána mezi 1000 uchazečkami. Dále se objevila např. v Deníku princezny, Pod toskánským sluncem, Zlom vaz, V pasti, Bokovka, Cake a samozřejmě ve světově proslulém seriálu Chirurgové které získali ocenění Emmy a sama Sandra získala ještě ocenění zlatý glóbus.

Omar Epps slaví narozeniny

20. července 2011 v 11:25 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Dr. House - Informace
A je to zase tady. Ani jsme se nenadáli a máme tu další oslavu narozenin. Tentokrát slaví narozeniny Omar Epps. Dneska slaví své 37 narozeniny. Takže Omare všechno nejlepší, hodně štěstí a zdraví a hlavně lásky a úspěchy v kariéře.

Omar Epps se narodil v Brooklynu 20.7.1973. Už od mládí projevoval vztahy ke kultuře. Vystudoval Fiorello H. LaGuardia Hight School of Music a Art a Perfoming Arts v New Yorku. Od mládí se pokoušel psát hudební texty a pokusy o scénáře. V roce 1991 založil s bratrem rapovou skupinu Wolfpack. Profesionálně také tančil. Poprvé se před kamerou objevil v roce 1989 ve snímku The Green Flash. Na přelomu let 1991 a 1992 se k herectví vrátil a tam už také zůstal. V roce 1992 si zahrál v akčním thrilleru Juice po boku Samuela L. Jacksona. Zpočátku hrál povětšinou vedlejší role, objevoval se TV filmech, či seriálech. V roce 1995 si zahrál hlavní roli v solidním snímku Holé lebky.

Jared Padalecki slaví narozeniny

19. července 2011 v 16:59 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Gilmorova Děvčata - Informace
A je to zase tady. Ani jsme se nenadáli a máme tu další oslavu narozenin. Tentokrát slaví narozeniny Jared Padalecki . Dneska slaví své 29 narozeniny. Takže Jarede všechno nejlepší, hodně štěstí a zdraví a hlavně lásky a úspěchy v kariéře.

Jared Paladecki vystudoval Madisonskou střední školu v San Antoniu. Hodiny herectví bral již ve svých dvanácti letech. V roce 1999 byl jedním ze dvou vítězů soutěže "Claim to Fame". Dříve než byl obsazen do Gilmorových děvčat, natočil pro NBC pilotní film, který nikdy nebyl odvysílán. Zamýšlel, že půjde na Texaskou univerzitu, ale po získání role Deana ve velmi úspěšném seriálu Gilmorova děvčata změnil své plány. Další jeho úspěšný seriál byl Lovci duchů,ve kterém si zahrál jednu z hlavních postav a to Sama.Dále ho můžeme znát z filmu Jeden den v New Yorku po boku sester Olsenových. Jeho blízkým přítelem je herec Chad Michael Murray,se kterým se společně zahrál Gilmorových děvčatech a nebo v hororu Dům Voskových figurín.

Gilmorova Děvčata - Video 0.3 - Rory and Jess

19. července 2011 v 8:56 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Gilmorova Děvčata - Video
Ahojky, našla jsem pro vás videjko k seriálu Gilmorova děvčata! Bude se vám líbit a určitě si ho pustíte znova!!! Doporučuju, skvělé na poslech i podívání:)


Courteney Cox Arquette - Fotky 0.5

18. července 2011 v 23:44 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Fotogalerie Přátelé
Ahojky, našla jsem hrozně moc krásné fotky Courtney Cox Arquette. Je to photoshot o 4 fotkách, ale vypadá na nich opravdu překrásně, co říkáte? Obrázky si na imagebam.com ukládám sama!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gilmorova Děvčata - Fotogalerie 0.5 (Alexis Bledel)

18. července 2011 v 23:32 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Gilmorova Děvčata - Fotogalerie
Ahojky, přináším vám první fotky z akce s Alexis Bledel, doufám, že se vám bude líbit!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gilmorova Děvčata - 3.série

18. července 2011 v 23:22 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Gilmorova Děvčata - Epizody
1. Návrat domů (Those Lazy-Hazy-Crazy Days)
Rory je nyní ve Washingtonu. Lorelai vyděsí sen, kde bydlí s Lukem a čeká s nim dítě. Okamžitě volá Rory a chce, aby ji řekla co to může znamenat. Kirk má opět novu práci. Tentokrát nabízí kosmetické výrobky. Ve Stars Hollow se koná jarmark, na který Rory přijede a uvidí Jesse s jeho novu přítelkyní Shane. Emily vyčítá Rory, že se rozešla s Christopherem.

2. Zkrácení sukní (Haunted Leg)
Při páteční večeři je ticho. Lorelai a Emily spolu nemluví a Richard je na služební cestě, takže veškerá snaha o konverzaci je tentokrát na Rory. Kirk se radí s Lukem jak pozvat Lorelai na rande. Rory jako víceprezidentku čeká úvodní ceremoniál. Několik dívek ji vyhrožuje, aby zatlačila na Paris a dala ostatním více prostoru, jinak zařídí, že Paris bude neoblíbená. Christopher vtrhne do domu Gilmorových při páteční večeři a vyčítá Lorelai, že od něj Rory odhání.

3. Hrůza z přihlášky (Application Anxiety)
Rory přišla přihláška na Harvard. Rozhodne se, že bude psát esej o Hilary Clintonové. Má vše promyšlené, jen do té doby, než přijde do školy, kde je sezení s přijímací komisí na Harvard a doufají, že se neobjeví další esej o Hilary Clintonové. Na městské radě obyvatelé Stars Hollow odsouhlasí Taylorův model bistra, který by měl stát naproti Lukova bistra. Lane schání kapelu a tak si podává inzerát.

4. Vítězství či prohra (One's Got Class and the Other One Dyes)
Rory stále více žárlí na Jesse a jeho novou přítelkyni Shane. Lane dostává od své matky přihlášky na křesťanské vysoké školy. Lorelai dostane nabídku, zda-li by jako úspěšná podnikatelka nemohla udělat přednášku na střední škole. Lorelai souhlasí, ale jen pokud se této přednášky zúčastní také Luke. Lane se necítí jako pravá rockerka a tak poprosí Rory, aby ji obarvila vlasy. Rory souhlasí. Když se Lane pyšní svými fialovými vlasy, vrací se domu paní Kimová. Lane zpanikaří a posílá Rory do obchodu pro černou barvu. Rory se však v obchodě potká se Shane.
| © Jenniss 2008 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: charmed-jenniss.blog.cz |