Srpen 2011

Sara Ramirez slaví narozeniny

31. srpna 2011 v 22:12 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Chirurgové

Sara Ramirez ze seriálu Chirurgové slaví dneska svoje 36 narozeniny. Takže všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a lásky a hodně úspěchů ve tvé herecké kariéře!

Dále, dneska máme poslední den prázdnin, tak si ho užijte a ve školním roce asi nebudu přidávat tolik článků, ale na první den mám články přednastavené!!!! Tak se nebojte!

Sara Ramirez se narodila 31. srpna 1975 v exotickém plážovém centru Mazatlán, Sinaloa v Mexiku. Je dcerou talentované zpěvačky a herečky. Její otec je Mexičan, matka Irka. Její jméno se v anglické fonetice vyslovuje Sah-dah s přízvukem na první slabice, tedy v češtině to zní podobně jako Sáda.

Zpátky do školy - alias 1.9.2011

31. srpna 2011 v 13:46 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Aktuálky Blogu
Ahoj, přináším vám poněkud nepříjemnou zprávu, ale zítra už je oficiálně po prázdninách. Nevím jak vy, ale já jdu do školy už 1.9.2011, takže to máme spočítané. Je to tak, končí nám dva měsíce odpočinku a nastane zase deset měsíců shonu a neustálého učení.

Asi jste otrávení, že musíte zítra ráno vstát a jít vstříct školním dnům, ale všechno jednou končí. Kdo si říká, že škola je nuda, tak má z půlky pravdu, ale škola není jen o učení, je to i o kamarádství a získávání nových vědomostí. Je to celkem zábava, ale i já mám někdy den, kdy bych tam nejraději nešla, ale opravdu mi škola nevadí, i když se to na první pohled zdá...

Vy, co vyrážíte zítra do školy, tak veřtě, že zítra to takové nebude. Budete mít ještě pohodičku, uvítání a necelou hodinku, kterou takhle strávíte a pak můžete jít zase domů. Tak doufám, že nám co jdeme do školy, přeji mnoho úspěšného v novém roce, a vy co jdete později přeji taky mnoho úspěšného v novém roce, jinak článek o 1.dni školy vám sem dám zítra. Tak arrivederci

Moje výroba - Colorizace 0.4

31. srpna 2011 v 10:10 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Moje výroba - Colorizace
Ahojky, jak jste si jistě všimly, začínám postupně přidávat na blog svoje výroby a jako další jsem se rozhodla přidat pár svých kolorizací. Doufám, že se vám budou líbit, prosila bych aby jste se v komentářích k těmto kolorizacím vyjádřily :) Děkuji


Dr. House - 8.série

30. srpna 2011 v 13:24 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Dr. House - Epizody
Ahojky, přináším vám názvy prvních pár dílů z nově chystané řady Doktora House, obsahy epizod přidám později :) Překlady epizod jsou zatím jen holé překlady, podle novy a jiných stanic to bude pojmenováno jinak!

8x01 - Twenty vicodin (Dvacet vicodinů)
Už je to rok co House vjel svým vozem do Cuddyina domu a my vidíme House, jak tráví svůj čas za mřížemi ve východonewjerském nápravném zařízení pod dohledem dozorce věznice (Michael Paré). Když nepřátelský vůdce vězeňského gangu vysloví vážnou výhrůžku, House požádá o pomoc spoluvězně (Jaleel White), ale když ho zaujmou symptomy jiného spoluvězně, musí House přijít s kreativními způsoby, jak ho léčit a zároveň se vypořádat s pravidly věznice. House potkává dr. Jessicu Adams (Odette Annable), mladou, inteligentní a zapálenou doktorku, ale když je před ně postavena kontroverzní možnost diagnostikovat pacientovu smrtící nemoc, Adams čelí volbě: věřit Housovi a dát všanc svoji kariéru nebo hrát podle pravidel.

8x02 - Transplant (Transplantát)
Nečekaná návštěva udělá Housovi nabídku, kterou nemůže odmítnout - možnost pomoci týmu v PPTH léčit ojedinělého pacienta, aby mohl zachránit život pacientovi, kterého léči Wilson a který čeká na transplantaci. I když se House ocitá ve známém prostředí, rychle zjistí, že se od jeho odchodu hodně změnilo a je nucen na případu spolupracovat s chytrou ale plachou místní doktorkou Chi Park (Charlyne Yi). Po několika bezvýsledných léčbách a zkracujícím se časem mají House a dr. Park už jen jednu poslední možnost vrátit se zpět a prověřit pacientův chorobopis, což může narušit Housovu podmíněnou dohodu s nemocnicí. Mezitím se také House snaží znovu navázat kontakt s Wilsonem, který House přijímá chladně.

Alyssa Milano - Fotky 1.3

30. srpna 2011 v 13:03 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Phoebe
Ahojky, našla jsem hrozně moc krásné fotky Alyssy Jayne Milano a jejího manžela. Je to z akce, návštěva White House , co říkáte? Obrázky si na imagebam.com ukládám sama!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Alyssa Milano - Fotky 1.2

30. srpna 2011 v 12:53 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Phoebe
Ahojky, našla jsem hrozně moc krásné fotky Alyssy Jayne Milano. Je to z akce, ale vypadá na nich opravdu překrásně + je na nich i s bříškem :) , co říkáte? Obrázky si na imagebam.com ukládám sama!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

CSI: Videa - Mac & Flack 0.1

30. srpna 2011 v 12:23 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa CSI
Tentokrát video p přátelství Maca a Donalda :) podívejte se :)


CSI: Videa - My Immortal

30. srpna 2011 v 12:17 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa CSI
Ahoj, takže je tu další video, tentokrát jsem se rozhodla pro video, kde se Mac vyrovnával se smrtí Claire.


CSI: Fotogalerie - Claire Forlani 0.1

30. srpna 2011 v 12:13 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Fotogalerie CSI
No našla jsem na netu nějaké ty fotečky Claire Forlani tak jsem se je sem rozhodla dát. Jsou to fotky z časopisu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Premiéry nových sérií ze seriálů z tohoto blogu

28. srpna 2011 v 22:35 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Aktuálky Blogu
Ahojky, narazila jsem na stránku, kde jsou napsané přesné datumy, kdy se chystají premiéry nových sérií, ze seriálů na tomto blogu. Je to dobře, že se konečně někde objevilo, kdy to bude, podívejte se sami! Doufám, že vás to potěší! Všechno to jsou seriály, které poběží na americké stanici ABC a CBS a FOX, takže premiéra bude u nás později, ale brzy po odvysílání jsou k sehnání titulky!

Chirurgové → 22.září 2011 (Čtvrtek)
Kriminálka New York → 23.září 2011 (Pátek)
Zoufalé manželky → 25.září 2011 (Neděle)
Dr. House → 3.října 2011 (Pondělí)

Courteney Cox se ujme režie třetí série seriálu Cougar town

28. srpna 2011 v 22:00 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Cougar town - Informace
V ABC seriálu Cougar Town hraje Courteney čtyřicátnici, jenž přijímá nové životní výzvy. Herečka se zřejmě svou postavou inspirovala, protože mluvčí ABC potvrdila, že "v současné době je naplánováno, že se Courteney ujme režie nadcházející epizody," sitcomu v průběhu 3. řady. Pro sedmačtyřicetiletou skvěle-vypadající Courteney by to byl televizní režijní debut. Předtím, v roce 2008 režírovala krátký film The Monday before Thanksgiving, ve kterém si také zahrála s Laurou Dern. Courteney hraje v ABC sitcomu hlavní roli - Jules Cobb, mimoto je také výkonnou producentkou show. Seriál by se měl vrátit v mid-season. Mezitím si příští měsíc zahraje v seriálu kolegyně z Friends (Přátelé) Lisy Kudrow Web Therapy.


Nový design "Gilmore Girls"

28. srpna 2011 v 21:00 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Aktuálky Blogu
Dneska jsem se vrhla do nového designu, kterýjsem se rozhodla udělat, protože ten starý tu byl už 3 měsíce! Začala jsem v 2 hodiny odpoledne a ještě nemám dodělané úpravy. Tentokrát jsem na design vybrala Gilmorova děvčata ze stejnojmeného seriálu, protože tu ještě nebyla a taky proto, že jsem je nově přidala na blog!! Zvolila jsem fotky z Photoshootů, protože jsou nejlepší :)

Tento design je laděn do starorůžové barvy, které jsou na první pohled opravdu příjemné! Doufám, že se tento design líbí i vám. Tento design tu bude - no uprímně nevím jak dlouho :) -! Doufám, že to ty ??? měsíce s tímto designem vydržíte :) Teď jste to vydrželi 3 měsíce s předchozím designem :)

Obrázky jsem vybrala náhodně (náhodný photoshoot), jelikož jsem při hledání nějakých pěkných obrázků najela zrovna na tyto a padli mi do oka, tak jsem na designu. Co na ně říkáte?

Jennifer Aniston chce zachránit svého otce v seriálu

28. srpna 2011 v 13:54 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Jennifer Aniston by se mohla vrátit do televize a hrát v seriálu svého otce Johna Aniston, v Days of Our Lives (Dny našeho života). Za jeden díl by získala 400 £. Herečka která má teď za své 3 filmy na kontě 15 milionů liber. Jeden ze 3 filmů je i nový film Wanderlust který bude mít preiéru ještě letos. Veterán herec John Aniston, kterému bylo minulý měsíc 78, hrál řecké Victora Kiriakise v pořadu 24 let, objevil se v 1199 epizodách. Nyní však NBC tvrdí, že chtějí seriálovou postavu zabít. Všech devět hlavních hvězd, včetně otce Jen , který marně prosil o odklad výkonu a více než milion diváků podepsalo petice. Navzdory jejich úsilí, šéfové trvají na tom, jediná věc, která může zachránit show je ta že se v ní oběví Jennifer Aniston. Šéfové z NBC řekli že doufají že se k nim Jen připojí už letos v listopadu. Jennin třetí film v tomto roce je komedie Wanderlust v které hraje i její nový přítel Justin Theroux. Ve Velké Británii by se měl film oběvit v kinech ještě v listopadu. Bohužel vše byla jenom doměnka. Jennifer v seriálu vystupovat nebude a vše zůstane při starém.

CSI: Fotogalerie - 8.série (1.várka)

28. srpna 2011 v 12:55 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Fotogalerie CSI
Ano, je to tak, je tu první várka obrázků z 8.série Kriminálky New York. Jsou to teprve obrázky z 1 dílu, tak si představte, kolik jich tu ještě bude, snažím se přidávat hodně obrázků do článku, ale je jich opravdu hodně!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

POKUD NĚJAKÝ OBRÁZEK NEVIDÍTE (píše to imagebam.com), TAK NAPIŠTE !!!

Dr. House - Episode 8.01 - Twenty Vicodin

28. srpna 2011 v 12:49 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Dr. House - Videa
Ahojky, dávám vám sem nové promo k nově připravované sérii Doktora House. Doufám, že se vám bude líbit, určite stojí za shlédnutí... Doporučuji!

| © Jenniss 2008 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: charmed-jenniss.blog.cz |