Srpen 2011

Herci ze seriálu Dva a půl chlapa se fotili nazí!

18. srpna 2011 v 22:24 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Ashton Kutcher - Drby
Dráždivá společná fotografie vznikla v rámci propagace nové sezóny seriálu, kterou začnou v Americe vysílat v září. Hlavní představitelé amerického sitkomu Dva a půl chlapa se vysvlékli donaha. Herci Ashton Kutcher, Jon Cryer a Angus T. Jones to udělali kvůli reklamě na chystanou novou řadu seriálu. Na fotce, která ohlašuje debut Ashtona Kutchera v tomto seriálu, před sebou však drží velký transparent, na němž je napsáno: "Všechno bude odhaleno 19. září 2011". To je datum premiéry už deváté řady populárního a úspěšného sitkomu. Fanoušci se teší i obávají zároveň, poprvé po 178 dílech se hlavní roli nepředstaví Charlie Sheen. Všem, kteří přemýšlí, jak se Kutcherovi podaří nahradit vyhozeného Charlieho Sheena, producenti vzkazují, že rozhodne nebude hrát sukničkáře Charlieho Harpera. Samotný Kutcher letos v květnu, když tvůrci seriálu oznámili výměnu, řekl, že Charlieho Sheena nahradit nedokáže, ale udělá všechno, co je v jeho silách, aby se diváci co nejlépe bavili. Třiatřicetiletý Kutcher se proslavil účinkováním v seriálu Zlatá sedmdesátá, v jeho filmografii jsou např. snímky Hele vole, kde mám káru? nebo Mejdan v Las Vegas. Sheen byl ze seriálu Dva a půl chlapa vyhozen kvůli svým alhoholo-drogovým excesům. Pověstnou poslední kapkou pak byla v březnu ostrá slovní přestřelka s jedním ze spolutvůrců sitkomu Chuckem Lorrem. Posledním natáčecím dnem pro šestačtyřicetiletého Charlieho Sheena tak byl 28. leden tohoto roku. Kdy byla dokončena osmá série. Než štáb definitivně zvolil jako pokračovatele v úspěšném sitcomu manžela Demi Moore Asthona Kutchera, tak prý byl jedním z horkých kandidátů na místo po vyhozeném Sheenovi i Hugh Grant. Ale, jak stojí v oficiálním prohlášení, produkce a herec se vzájemně neshodli na podmínkách.


Robert Joy slaví narozeniny

18. srpna 2011 v 22:18 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Kriminálka New York

Ahojky, je tu další oslava narozenin. Tentokrát slaví narozeniny Robert Joy, který se proslavil především rolí Sida Hammerbacka v seriálu Kriminálka New York. Dneska slaví své 60.narozeniny. Takže Roberte všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky a hlavně úspěchy v herecké kariéře.

Narodil se v Montréal, Québec, Kanada a vystudoval Oxford University a Memorial University of Newfoundland. Šel na konkurz so seriálu Kriminálka New York, kde později ztvárnil roly Dr. Sida Hammerbacka.

Shawn Pyfrom slaví narozeniny

18. srpna 2011 v 22:17 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Ahojky, je tu další oslava narozenin. Tentokrát slaví narozeniny Shawn Pyfrom, který se proslavil především rolí Andrew Van de Kamp v seriálu Zoufalé manželky. Dneska slaví své 25.narozeniny. Takže Shawne všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky a hlavně úspěchy v herecké kariéře.

Pochází z Tampy (Floridy). Pyfrom hraje tak dlouho, kam až jeho paměť sahá. Na Floridě začal v mnoha reklamách, nakonec obsadil Disneyho "Sing Me A Story" a Tampa seiál nazvaný "The Reppies", který odstartoval jeho úspěšnou dráhu. Byl součástí projektů HBO "From the Earth to the Moon" a publikovaného dramatu "The Cape". Poté Pyfrom zabalil oba životní styly a přestěhoval se s matkou a dvěma sourozenci do Los Angeles. Po příjezdu do LA měly děti domácího učitele a účastnily se konkurzů. Pyfrom, mimořádně všestranný mladý herec, vystoupil v epizodě "7th Heaven" jako dítě s Tourettovým syndromem, byl nominován na Emmy za příběh "Touched By An Angel", kde hrál mladého židovského chlapce (s protějškem Kirkem Douglasem). Mezi další patří: ABC film týdne "Come On Get Happy: The Partridge Family Story" - seriál o rodině, který popisuje přátelského a zrzavého - Dannyho Bonaduce.

Dcera "zoufalky" Teri Hatcher je nádherná kočka

18. srpna 2011 v 22:15 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Z dcery herečky Teri Hatcher (46) vyrůstá krasavice. Emerson Rose (13) svou matku, představitelku jedné z postav ze seriálu Zoufalé manželky, od dětství doprovází na různé večírky a filmové akce. Až doposud jí ale fotografové velkou pozornost nevěnovali. Teď se vše změnilo. Emerson Rose svou matku na plné čáře zastiňuje. Ačkoliv je Teri velmi přitažlivá žena a je zvyklá, že je středem pozornosti, bude se muset přizpůsobit tomu, že se zájem novinářů pomalu přesune na její dceru. Dlouhonohá plavovláska s mandlovýma očima vyráží všem dech. Půvabnou Emerson má Teri s hercem Jonem Tenney, s nímž se před osmi lety rozvedla. Bohužel dceři zakázala jít v jejích šlépějích. Paradoxem ale je, že právě Hatcher pomohla Emerson k roli v animovaném filmu Coraline, ve kterém propůjčila svůj hlas svatojánským muškám. "Když slyšíte svatojánské mušky vyslovit Coraline, jde o hlas mé dcery. Nestane se však herečkou, je to jen taková zábava," řekla herečka pro magazín People.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zoufalé manželky končí!!

15. srpna 2011 v 19:19 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Osmá řada populárního seriálu Zoufalé manželky bude zároveň poslední. Informuje o tom deník Hollywood Reporter. Hit televize ABC bojoval poslední dobou s klesající sledovaností. "Jsem ráda, že je konečně rozhodnuto," komentovala zprávu jedna z hvězd, Marcia Crossová aneb seriálová Bree. "Delší dobu jsem cítila, že je konec na spadnutí, ale kdykoli jsem se zeptala, tvrdili mi opak. Je fajn, že už je pravda venku," nechala se slyšet Crossová na party pořádané jejím mateřským kanálem v neděli večer. "Když je něco dobrého, nechcete, aby to skončilo. Všechny jsme doufaly v devátou řadu," kontrovala její kolegyně Brenda Strongová. Ta v "Zoufalkách" hraje Mary Alice, která příběhy svých sousedů a kamarádek vypráví ze záhrobí. Podle tvůrců by se právě její postava měla v osmé řadě vrátit na scénu a odhalit nová fakta k vlastní sebevraždě. Felicity Huffmanová, představitelka věčně uhoněné Lynette Scavo, vidí celou záležitost prozaicky. "Asi by šlo natočit ještě další řadu, ale byl by to zbytečný risk," říká s tím, že když jim v pátek novinku oznámili, mísila se ve všech herečkách lítost s úlevou. "Hrát jednu roli několik let je jako tahat na noze vězeňskou kouli. Lidé mě už vidí jako Lynette a jen těžko je přesvědčuju, že mám i jiné tváře," popsala stinnou stránku seriálové slávy Huffmanová. Sedmou řadu jednoho z klíčových seriálů televize ABC sledovalo dvanáct milionů diváků, což se zdá hodně, jen pokud člověk nezná čísla doprovázející první řadu. Ta totiž měla téměř dvojnásobnou sledovanost. Tvůrci i hlavní hvězdy seriálu, k nimž se řadí ještě Teri Hatcherová (Susan) a Eva Longoria (Gabrielle) tak tiše souhlasí s producenty, že by se mělo skončit v "nejlepším". Zoufalé manželky, dílo scenáristy a producenta Marka Cherryho, běží na ABC od října 2004. Zatím vzniklo sedm řad čítajících 157 epizod, které popisují život na ulici Wisteria Lane ve fiktivním městečku Fairview. V Česku titul vysílá televize Prima a její sesterská stanice Prima Love.

Jennifer Aniston potvrdila, že čeká své první dítě

15. srpna 2011 v 19:12 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Populární americká herečka Jennifer Aniston (42) se dlouho nechtěla stát matkou a upřednostňovala svou kariéru. Právě kvůli tomu se s ní před lety údajně rozešel i její bývalý manžel Brad Pitt a dal přednost Angelině Jolie, která má k dětem vztah velice vřelý. Mateřské pudy se však nejspíš ozvaly už i u Jennifer, jelikož americký magazín Star přišel s tím, že Aniston přiznala, že opravdu čeká dítě. Šťastným tatínkem by měl být její současný přítel herec a režisér Justin Theroux (39). Aniston, jež nejvíce proslavila role Rachel v seriálu Přátelé, byla v poslední době viděna v obchodě v oddělení s dětským zbožím, jak si drží bříško. Fotografie ihned obletěly americká média, která začala spekulovat o jejím těhotenství. Magazín Star teď jako první přišel s tím, že herečka domněnky opravdu potvrdila. Herečka se v roce 1998 začala scházet s Bradem Pittem, o dva roky později si jej během soukromého obřadu v Malibu vzala. Dvojice se rozvedla v roce 2005 poté, co Pitt začal mít románek s Angelinou Jolie. Společně si zahráli ve snímku Pan a paní Smithovi, kde se seznámili. Dalším hercem v jejím životě byl Vince Vaughn, pak se objevovala například s modelem Paulem Sculforem či zpěvákem Johnem Mayerem.

Bouřlivý rozchod Pitta a Aniston

11. srpna 2011 v 5:30 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Rozchod herců Brada Pitta (47) a Jennifer Aniston (42) byl hodně bouřlivý. Když se Aniston dozvěděla o románku Pitta s herečkou Angelinou Jolie (36) začala zuřit, ihned vyhodila Pitta ze společného domu v Beverly Hills. Nejvíce ji naštvalo to, že vztah s Angelinou Brad nejprve popíral. Vše vyplývá na povrch v nové knize, kde promluvil i producent filmu Pan a paní Smithovi Arnon Milchan, ve kterém se hvězdný pár Brangelina seznámil. Jennifer doznání tehdejšího manžela Pitta rozpálilo do běla. Nejprve totiž svůj románek během natáčení filmu s Angelinou Jolie popíral, pak kápl božskou. S Angelinou to nebyla pouhá aférka, ale láska. To potvrzuje i producent filmu Mr. and Mrs. Smith Arnon Milchan. Ten v knize "The Life of Secret Agent Turned Hollywood Tycoon" hovoří i o tom, jak původní hlavní ženskou roli měla hrát herečka Nicole Kidman.

Brad Pitt byl z Angeliny nadšený
S tím však nesouhlasil Pitt, který na rovinu řekl, že by mezi ním a Kidman nemohla fungovat chemie a že by z projektu vycouval. Jinými slovy mu zřejmě nepřišla Kidman dost atraktivní. Producent tedy nabídl roli Angelině Jolie. S tím už Pitt problém neměl. Dokonce mu herec volal a děkoval, že vybral tak skvělou partii, jakou je Angelina. Jennifer Aniston, která se za Brada Pitta provdala v roce 2000 v Malibu, měla už v tu chvíli smůlu. Pitt se během natáčení do Jolie doslova pobláznil. Aniston došla s Pittem trpělivost poté, co vyšly společné snímky Brada s Angelinou a adoptivním synem Maddoxem na pláži v Keni. V březnu 2005 pak podala žádost o rozvod.

Pitt Aniston měsíce podváděl
Rozvodu ale předcházely měsíce tutlání vztahu a podvádění. "Na začátku Jennifer nevěřila, že by měl Brad nějaké pletky s Angelinou. Začala se tak ptát členů štábu, co je na tom pravdy. Ti však z loajálnosti vůči Pittovi mlčeli. Tak se ho narovinu zeptal, ale on vše popřel," vypráví v knize producent filmu. Brad se Jennifer poté přiznal na společné dovolené v Karibiku s přáteli Courtney Cox a Davidem Arquettem, kdy měli slavit příchod nového roku 2005. "Pitt nakonec Aniston přiznal, že se do Angeliny během natáčení zamiloval a měl s ní pletky. V tom ho v zuřivém záchvatu Jennifer okamžitě vyhodila z domu," píše se v knize. Pitt a Aniston se ještě snažili zachránit vztah na oslavě narozenin Jennifer, nakonec se však rozvedli. Zatímco Pittovi a Jolie vydržel vztah doteď, Aniston zůstávala dlouho sama, až nyní si našla nového přítele, herce Justina Therouxe.

Ashton Kutcher: Můj první díl Dva a půl chlapa mám za sebou

11. srpna 2011 v 5:24 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Ashton Kutcher - Drby
Charlie Sheen skončil, Ashton Kutcher je tu. Tvůrci seriálu Dva a půl chlapa dali své sbohem filmovému Charliemu Harperovi a přivítali Waldena Schmidta. A nemůžou si ho vynachválit. Ten údajně zvládl natáčení svého prvního dílu zábavného sitkomu na jedničku. Štáb minulý týden dokončil natáčení prvního dílu nové série, ve kterém nebude nic jiného, než pohřeb Charlieho. V tomto dílu se ovšem také poprvé objeví nová postava, kterou ztvránil Ashton. Ten bude hrát internetového byznysmena, miliardáře se zlomeným srdcem. Čirou náhodou se přestěhuje do domu, kde bydlel Charlie. Co se neví, je jak Charlie zemře. Spekuluje se o autohavárii, ale tvůrci odmítají cokoliv potvrdit. Tvůrce a hlavní producent tohoto seriálu Chuck Lorre drží tyto informace pečlivě pod pokličkou. Podle serveru TMZ.com se na Charlieho pohřbu ukážou všechny jeho bývalé seriálové přítelkyně. Objeví se také speciální host John Stamos. O tom se říkalo, že nahradí Charlieho. Očividně se tvůrci dali jinou cestou a zvolili místo něj Ashtona Kutchera. Tvůrci Ashtona chválili: "Je to velice profesionální, talentovaný a vtipný herec. Nemohli jsme si vybrat lépe. Věříme, že budeme schopni s tímto novým obsazením vytvořit skvělou show." Tvůrce Chuck Lorre si je ovšem vědom toho, že sledovanost na začátku nebude na té úrovni, na které kdysi bývala. S americkým hezounem v hlavní roli by to neměl být problém. Charlie Sheen se v březnu tohoto roku nedobrovolně od týmu odloučil po tom, co Lorreho veřejně urazil. Mezi natáčením měl také mnoho skandálů, upozorňoval na sebe se svým vztahem s jistou pornoherečkou (Bree Olson nebudeme jmenovat) a tvůrcům prostě došla trpělivost. Místo toho bude hvězdou v nové show zvané Kurz Sebeovládání, který je inspirován stejnojmenným filmem s Jackem Nicholsonem. Premiéra prvního dílu nové série Dva a půl chlapa bude v září tohoto roku.


Kevin McKidd slaví narozeniny

9. srpna 2011 v 23:14 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Chirurgové

Ahojky, je tu další oslava narozenin. Tentokrát slaví narozeniny Kevin McKidd, který se proslavil především rolí Owena Hunta v seriálu Chirurgové. Dneska slaví své 37.narozeniny. Takže Kevine všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky a hlavně úspěchy v herecké kariéře.

Kevin McKidd začínal jako amatérský divadelní herec v rámci studia techniky na univerzitě v Edinburghu. Posléze se rozhodl studium přerušit a věnovat se hraní profesionálně. V roce 1994 získal hlavní roli v divadelní hře The Silver Darlings v produkci Wild Cat Theatre Company. To mu otevřelo cestu na stříbrná plátna, kde debutoval v roli zákeřného vůdce gangu Malkyho Johnsona ve snímku Gilliese Mackinnona Small Faces. Poté si zahrál Tommyho v legendárním snímku Trainspotting.

Jessica Capshaw slaví narozeniny

9. srpna 2011 v 23:11 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Chirurgové

Ahojky, je tu další oslava narozenin. Tentokrát slaví narozeniny Jessica Capshaw, která se proslavila především rolí Arizony Robbins v seriálu Chirurgové. Dneska slaví své 35.narozeniny. Takže Jessico všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky a hlavně úspěchy v herecké kariéře.

Jessica se stala známou již v 5-i letech, ovšem na odhalení jejího skutečného talentu jsem si museli ještě pár let počkat. Šla si však za svým snem být herečkou a využila správnou chvíli a uchytila se té pravé příležitosti. Po vystudování vysoké školy stála před rozhodnutím, zda navštěvovat prestižní Brownovu univerzitu a nebo začít s hereckou kariérou - vybrala si … obojí. Začala studovat na Brownově univerzitě.

Chůva k pohledání - Videa 16

6. srpna 2011 v 23:30 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Videa Chůva
Ahoj, mám tu videjka, ze seriálu Chůva k pohledání. Tentokrát je to Show Fran Drescher. Doufám, že se vám bude líbit, tak se podívejte a okomentujte....Rozumět jde, tak se nebojte!

Do seriálu Dva a půl chlapa zavítá zklamaný miliardář

6. srpna 2011 v 23:20 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Ashton Kutcher - Drby
Ashton Kutcher si v seriálu Dva a půl chlapa (2003) zahraje internetového miliardáře se zlomeným srdcem Waldena Schmidta. Ve středu to novinářům prozradila prezidentka CBS Entertainment Nina Tassler. Odmítla však říci, jak se jeho postava dostane k Alanu Harperovi (Jon Cryer) a jeho synovi Jake (Angus T. Jones), s nimiž není nijak rodinně spřízněn. V Kutcherovi podle ní našli výjimečného herce, který je oddaný své práci a je nesmírně profesionální, výjimečně talentovaný a zábavný. V pondělí se podle vlastních slov setkala s tvůrci a herci, kteří nového člena týmu přijali mezi sebe. Třiatřicetiletý Kutcher v hlavní roli seriálu nahradí Charlieho Sheena, jehož v březnu vyhodili po slovních útocích na spolutvůrce Chucka Lorry. Tassler ale novinářům odmítla potvrdit nebo vyvrátit medializované úmrtí Charlieho Harpera, jehož Sheen ztvárňoval během osmi sezón. Nevyjádřila se ani k nejnovějším zprávám o tom, že devátá série populárního sitcomu začne pohřbem této postavy. První část deváté série odvysílá televize CBS 19. září 2011. Sitcom Dva a půl chlapa přestali točit 28. ledna, kdy Sheen nastoupil na léčení. Jen den předtím ho hospitalizovali v Los Angeles pro údajné bolesti břicha, podle sousedů se však v jeho domě divoce flámovalo. Informace pocházejí z agentury AP: www stránky hollywoodreporter.com.

Lisa Kudrow z Přátel vypadá jako teenager i ve 48 letech!

6. srpna 2011 v 23:09 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Přátelé - Friends
Herečka Lisa Kudrow (48), která se proslavila zejména výstřední rolí Phoebe Buffay v seriálu Přátelé, se po ukončení natáčení před sedmi lety stáhla do pozadí. Ve středu ale vystoupila ze stínu a rozzářila párty v Beverly Hills a nutno podotknout, vypadá opravdu skvěle! Herečka Lisa Kudrow, která po skončení natáčení seriálu přátelé ustoupila nenápadně do pozadí, se vrací do záře reflektorů. Dorazila na párty v Beverly Hills a strhla na sebe veškerou pozornost. Určitě můžeme čekat její velký comeback, protože se údajně připravuje celovečerní film, kde bude v hlavní roli. Její kamarádky ze seriálu Přátelé pokračovaly v natáčení filmů i po skončení seriálu a podařilo se jim udržet se na výslunní. Nejvíce se daří Jeniffer Aniston, která díky sňatku s Bradem Pittem a následným rozvodem dodnes zaplňuje úvodní stránky časopisů.

imagebam.com imagebam.com

Jennifer Aniston je těhotná? Milence vzala na Havaj

6. srpna 2011 v 23:04 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
PRAVDA A NEBO LEŽ? To je asi nejčastější otázka, kterou si každý položí, když se objeví takovýto článek o Jennifer Aniston! Já osobně nevím čemu mám věřit!
Herečka Jennifer Aniston (42) vzala svého milence Justina Therouxe (39) na Havaj. Při příletu oba milenci dostali květiny kolem krku a Jennifer se neustále držela za bříško. Zahraniční tisk tak už začíná spekulovat nad hereččiným těhotenstvím. Jennifer přiletěla na Havaj na místo, kde minulý rok natáčela komedii Zkus mě rozesmát s Adamem Sandlerem. Ostrov, na kterém natáčeli, se jí tak zalíbil, že se tam rozhodla vzít svého milence. Pár hned po příletu dostal na letišti věnec z květin kolem krku. Justin se předvedl jako pravý džentlmen a vzal všechny tašky. Jennifer si tak kráčela jen s lahví vody v ruce. Herečka měla na sobě džíny, bílé triko a volný černý svetr. Zajímavostí bylo, že si herečka po celou dobu držela ruce na břiše. Je snad slavná Jennifer těhotná? Herečka už několikrát uvažovala o adopci, ale svoje miminko by si jistě také přála. Navíc teď má i s kým. S novým partnerem, se kterým se poznala při natáčení filmu, by to bylo možné. Pár hledá v Kalifornii nové hnízdečko lásky, kde by mohli spolu založit rodinu.

Soleil Moon Frye slaví narozeniny

6. srpna 2011 v 23:01 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Sabrina mladá čarodějnice
Ahojky, je tu další oslava narozenin. Tentokrát slaví narozeniny Soleil Moon Frye, která se proslavil především rolí Roxie King v seriáluSabrina mladá čarodějnice, objevila se také v jedné epizodě Přátel (Joey a holka od rány). Dneska slaví své 35.narozeniny. Takže Soleil všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky a hlavně úspěchy v herecké kariéře.

Soleil Moon Frye se narodila 6. 08. 1976 ve státě Kalifornie. Proslavila se především rolí v seriálu Sabrina mladá čarodějnice, kde ztvárnila roli Sabriiny kamarádky Roxie King, která chodila se Sabrinou na stejnou školu. Objevila se také v jedné epizode seriálu Přátelé, kde ztvárnila malou, tvrdou přítelkyni Joeyho, byl to díl s názvem Joey a holka od rány, jmenovala se tam Katie. Já známá taky jako skladatelka a scénáristka.
| © Jenniss 2008 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: charmed-jenniss.blog.cz |