Říjen 2011

Andrew Lee Potts slavil narozeniny

30. října 2011 v 11:25 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Pravěk útočí - Informace

Dne 29. 10. 2011 slavil Andrew Lee Potts své 32.narozeniny. Přejeme ti Andrew všechno nejlepší, hodně ětestí, zdraví a hlavně lásky :) Ať ti to vydrží s Hannah a dlouho hraješ!

Andrew Lee Potts se narodil 29. října 1979 v Bradford, West Yorkshire. Navštěvoval Leeds Performing Arts School a začal svou kariéru v Hudebním divadle. Účinkoval v mnoha britských televizních pořadů, včetně oddělení pro děti, Heartbeat, Daziel and Pascoe, Strange, Foyle's War, Fat Friends, Dead Fish, Rose and Maloney and Taggart. V současné době hraje v roli Connora Temple v sci fi sérii ITV Pravěk Útočí.

James Pickens Jr. slavil narozeniny

30. října 2011 v 10:51 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Chirurgové
Tak a máme tu další oslavu narozenin. Tentokrát se tato oslava týká seriálu Chirurgové. A kdo slaví narozeniny? Pokud tento seriál sledujete, tak představitel Dr. Richarda Webbera, James Pickens Jr. slaví narozeniny. A kolik mu už vlastně je? Rovných 57 let. To už je slušný věk a pořád se drží v showbysnysu! Takže Jamesi, všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a hlavně lásky a ať ještě dlouho hraješ, a nejen v seriálu Chirurgové!

Krátký životopis: Pickens Jr. se narodil 26. října 1954 v Clevelandu, v Ohiu (USA). Má 2 děti. Zahrál si v seriálech Beverly Hills 9021, Akta-X, Roseanne, The West Wing. Či ve filmech jako Bod varu, Lotři, Mrtví prezidenti, Koule, atd.V seriálu chjirurgové hraje Dr. Richarda Webbera.

Víte, jaké dvě celebrity mají nejkrásnější těla starší čtyřiceti let?

27. října 2011 v 19:49 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Anketa listopadového čísla amerického magazínu Fitness spojila po šesti letech do páru bývalé manžele Jennifer Aniston (42) a Brada Pitta (47). Dvojice má totiž prý mezi celebritami nejpřitažlivější těla starší čtyřiceti let. Brad přitom porazil i svalovce Willa Smithe či Hugha Jackmana, kteří mají mnohem vypracovanější muskulaturu. Podle výsledků platí, že méně je někdy více. Svalovec Hugh si získal až třetí místo, na Bradův sexappeal nestačí ani jeho masitější postava. Jennifer je oblíbená mezi ženami i muži. Z ankety vyplynulo, že nejvíce žen by po čtyřicítce chtělo vypadat jako ona, nejvíce mužů by rádo mělo tak vypadající partnerku. Ačkoli Brad Pitt vzešel z ankety jako majitel nejatraktivnějšího těla po čtyřicítce, muži sami by raději vypadali jako Will Smith. Jenže do výsledků zasáhly hlasy žen, jimž se líbí víc Brad.

Nejpřitažlivější části ženského těla mezi celebritami:
1. Jennifer Aniston - břišní svaly 65%
2. Cameron Diaz - paže 12%
3. Blake Lively - nohy 11%
4. Pippa Middleton - zadek 7%
5. Christina Hendricks - hrudník 5%

Představitelka slavné televizní chůvy Fine se vůbec nezměnila

27. října 2011 v 19:46 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Chůva k pohledání
Americká filmová a televizní herečka Fran Drescher (54) se nejvíce proslavila svou rolí ztřeštěné Chůvy Fine v televizním seriálu Chůva k pohledání. Podívejte se, jak tato charismatická herečka vypadá v současnosti. Fran byla velmi populární už mezi svými vrstevníky ve škole. Chtěla být herečkou a to se jí také splnilo. Přelomem v její kariéře byla role ve filmu Horečka sobotní noci. Největší slávu jí ale vynesla postava Fran Fine ve výše zmiňovaném televizním seriálu Chůva k pohledání, do níž Fran promítala své životní zkušenosti, a která se u diváků těšila velké oblibě. Před jedenácti lety doktoři Fran diagnostikovali rakovinu děložního čípku. Ta byla naštěstí odhalena v prvním stadiu nemoci, a proto nemusela herečka podstupovat chemoterapii. V posledních letech se objevuje v menších televizních rolích a věnuje se také dabingu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Opálená Jennifer Aniston uchvátila svět

25. října 2011 v 19:58 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Herečka Jennifer Aniston (42) se zúčastnila výročí ELLE's 18th Annual Women v hotelu Four Seasons v Beverly Hills. Blonďatá kráska svým vzezřením zastínila své mladší kolegyně. V krátkých stříbrných šatech s hlubokým výstřihem vypadala božsky. Na rozdíl od ostatních hereček, které zvolily poněkud usedlé modely, působila Jenn nesmírně sexy a spokojeně. Prožívá teď šťastné období se svým přítelem Justinem Therouxem. Ten ji prý nedávno ale velmi rozčilil, když vyšlo najevo, že snil o Angelině Jolie (36). To je ale minulostí a slavný pár spolu vlastní nový dům v Beverly Hills a tráví spolu čas v New Yorku, kde Jennifer uvádí nový film s názvem Five, na němž spolupracovala s Aliciou Keys a Demi Moore (48).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dr. House - Episode 8.04 - Risky Business

25. října 2011 v 19:54 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Dr. House - Videa
Ahojky, dávám vám sem nové promo k nově připravované sérii Doktora House. Doufám, že se vám bude líbit, určite stojí za shlédnutí... Doporučuji!


Grey's Anatomy - Episode 8.07 - Put Me In, Coach

25. října 2011 v 19:49 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa Chirurgové
Ahoj konečně po dlouhé době tu máme nové promo ze seriálu Chirurgové, promo se týká 8.série, uvidíte co nás po prázdninách čeká, nebo se necháte překvapit až to půjde u nás v TV?


Zoufalé manželky - Episode 8.06 - Witch's Lament

25. října 2011 v 19:47 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa ZM
Přidávám vám nějaké scénky z chystaného 6 dílu 8.série seriálu zoufalé manželky, tak se podívejte!


Josh Henderson slaví narozeniny

25. října 2011 v 19:44 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky

Ahojky, dneska je tu další oslava narozenin. Tentokrát slaví narozeniny Josh Henderson ze seriálu Zoufalé manželky. Ztvárnil tam roli Austin McCann. Dneska slaví své 30 narozeniny. Takže Joshi, přeji ti všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a hlavně lásky a mnoho hereckých úspěchů.

Josh Henderson se narodil v Texasu Sharon Lea Henderson a Markovi Anthony Grayi. Jedno oko má modré a jedno zelené má známou různobarevnost. Soutěžil v druhém díle realityshow postar WB a vyhrál bod ve skupině Scene 23, ale po neúspěšném CD se rozpadli. Hrál v Zoufalých manželkách (Austin McCann). Také spolupracoval s populární zpěvačkou Ashlee Simpson a uváděl první epizodu The Ashlee Simpson show. V roce 2007 začal chodit s Paris Hilton, předtím než byla zavřena za řízení pod vlivem alkoholu. Spolupracuje také s Ashley Tisdale a pomáhal s videoklipem "he said she said".Po uvedení tohoto klipu se opět objevil v Ashley klipu Suddenly.

Benjamin Salisbury slavil narozeniny

25. října 2011 v 19:43 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Chůva k pohledání
Ahoj, a máme tu zase další oslavu narozenin, tentokrát se jedná o Benjamin Salisbury ze seriálu Chůva k pohledání. 19.10 již slavil Benjamin své 31 narozeniny. Takže Benjamine, přeji ti hodně štěstí, zdraví a lásky a hodně úspěchů ve tvé herecké kariéře. Ať se ti splní všechny tvé sny (pokud nějaké máš) a ať se ti hlavně daří v dalších letech.

Začal hát v 9 letech rolí v dětském divadle hrou Sleeping Beauty. Přestože to není zrovna Broadway, Benjamin brzsy začal dostávat dobré nabídky. Jeho první úspěšný film se jmenuje Captain Ron. Po několka dalších rolí vyhrál konkurz na roli Brigtona v seriálu televizní stanice CBS Chůva k pohledání. V roce 1998 maturoval Benjamin na Wayzatské střední škole ve městě Paymouth v Minesotě.

Joy Lauren slaví narozeniny

18. října 2011 v 8:43 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky


Ahojky, dneska je tu další oslava narozenin. Tentokrát slaví narozeniny Joy LAuren ze seriálu Zoufalé manželky. Ztvárnila tam roli Daniell Van de Kamp. Dneska slaví své 22 narozeniny. Takže Joy, přeji ti všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a hlavně lásky a mnoho hereckých úspěchů.

Joy Lauren se narodila v Aglantě v Georgia. Již od dětství si přála být herečkou. Její kariéra začala v sedmi letech, kdy začala hrát v divadle Alliance v Atlantě. V 11 letech se s matkou odstěhěhovala do Los Angles. Její záliby jsou tanec a jízda na koni.

CSI: Videa - Air Apparent - Promo

17. října 2011 v 21:53 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa CSI
Je tu další promo video k seriálu Kriminálka New York. Je celkem na co se koukat. CSI: NY - se stěhuje na pátek - Letos na podzim - Pouze na CBS


Zoufalé manželky - Episode 8.05 -The art of making art

17. října 2011 v 21:50 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa ZM
Přidávám vám nějaké scénky z chystaného 5 dílu 8.série seriálu zoufalé manželky, tak se podívejte!


Aniston s Pittem se trumfují: Kdo z nich je šťastnější!

17. října 2011 v 21:45 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Jennifer Aniston - Drby
Herci Brad Pitt (47) a Jennifer Aniston (42) se trumfují v lásce! Poté, co Pitt o manželství s Aniston prohlásil, že bylo nudné, promenáduje se herečka se svým novým partnerem Justinem Therouxem (40) každý den ulicemi. Dává tak okatě před novináři najevo, že je nyní šťastná a Pittovy řeči kolem jejich manželství ji nerozhodily. Aniston se posledních několik dní prochází se svou čerstvou láskou ulicemi New Yorku. Chce tak všem ukázat, že jí Pittovy řeči kolem jejich manželství nijak nerozhodily ani neranily. Ten minulý týden prohlásil v rozhovoru pro magazín Parade, že bylo jejich manželství nudné. "Dříve mi připadalo, že dělám všechno špatně. Snažil jsem se ve filmech hrát postavy se zajímavými osudy, ale sám jsem žil nezajímavý život. Myslím si, že s tím mělo co dělat moje manželství. Zkoušel jsem manželství předstírat, ale nešlo to," řekl otevřeně Pitt. Jak se zdá, Aniston jeho slova přešla s grácií. S Justinem tvoří spokojený pár a navíc oba očekávají narození prvního potomka. Jennifer si totiž často drží ruce na bříšku a chrání si jej. Justin zase Jennifer láskyplně drží za ruku a občas letmo políbí. Pitt si ve stejný den vyšel se svou partnerkou Angelinou Jolie na oběd. Pár se sice držel od sebe v menší vzdálenosti, jejich vztah je ale podle Pitta šťastný a pevný. "Jedna z největších a nejchytřejších věcí, co jsem kdy udělal, bylo mít děti s Angie. Je opravdu skvělá máma. Páni, já jsem tak šťastný, že ji mám," svěřil se Pitt.


Wedding - Shannen and Kurt (15.10.2011)

16. října 2011 v 12:34 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Prue
15.10.2011 se konala svatba Shannen Doherty s Kurtem Iswarienkem při západu Slunce v kaňonu v severní části západního pobřeží. Na obřadu a hostině se sešlo kolem 120 lidí. Obřad byl velmi jednoduchý s elegantním projítím po pagoze (orientálně se zužující věžovitá buddhistická chrámová svatba), která vedla přes bazén. Hosté měli přijít na obřad v černém, muži měli mít bílou kravatu a ženy měli být ve formálním černém oděvu. Přeji jim ať jim to vydrží a hlavně hodně štěstíčka a lásky.

POZVÁNKA NA SVATBU:
imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
| © Jenniss 2008 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: charmed-jenniss.blog.cz |