Listopad 2011

DŮLEŽITÉ - POZASTAVENÍ BLOGU - NA NEURČITO

19. listopadu 2011 v 14:18 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Aktuálky Blogu
Ahoj moji milí návštěvníci tohoto blogu. Musím vám oznámit špatnou zprávu, jak vyplývá z nadpisu tak se tento blog na NEURČITO POZASTAVUJE!! A co to znamená? Bohužel na blog nemám teď dostatek času, jelikož jsem v maturitním ročníku, je pro mě důležitější maturita než blog. Proto nebudunějaký ten čas přidávat žádné články ani žádná videa a novinky. Design ponechám tak jak je, věřím že se vrátím k blogu, ale nemám představu kdy to bude!! Bohužel, je mi to strašně líto, protože tento blog zbožňuju a zbožňuju vám návštěvníky a hlavně moje SB - pro vás - pokud si mě chcete smazat, tak si mě smažte, za zlé vám to mít nebudu, ale kdo si mě ponechá, tak vás upozorňuji že na váš blog také nebudu chodit! Takže všechno je jen na vašem rozhodnutí, zda si mě ponecháte nebo smažete. Tak se tu mějte a možná za měsíc možná za půl roku se zase sejdeme. POZN: Maturuju v dubnu - květnu takže je to na vás jak tuto informaci vstřebáte! AHOJ loučím se na neurčito s VÁMI :) Pááá

Cougar Town - Video 0.5

5. listopadu 2011 v 13:43 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Cougar town - Videa
Ahojky, přináším vám nějaké video ze seriálu Cougar town, aby jste si tento seriál trošku více přiblížily! Rozhodně se podívejte a možná vám přiroste tento seriál k srdci!


Ashton Kuthcer - Čeká nemanželského syna?

5. listopadu 2011 v 13:40 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Ashton Kutcher - Drby
Manželství Demi Moore (48) a Ashtona Kutchera (33) se rozpadá poté, co blonďatá kráska Sara Lee (21) vystoupila s tvrzením, že s hollywoodským hercem strávila vášnivou noc. A aby toho nebylo málo, vypadá to, že Ashtonovi se s další kráskou právě narodilo nemanželské dítě! Po odhalení nevěry svého manžela už Demi Moore nejspíš záchranu manželství definitivně vzdala. Oba partneři vystupují bez snubního prstenu. A teď přišla další rána, která jejich vztah pravděpodobně pohřbí definitivně. Ashton Kutcher by totiž měl podle kalifornských médií být otcem dítěte, které porodila jeho expartnerka herečka January Jones (33)! Ta v září tohoto roku přivedla na svět chlapečka Xandera a odmítla uvést jméno otce. Což vyvolalo spekulace, že otcem bude nejspíš ženatý muž, zvlášť pokud šlo o známost na jednu noc. Některá média neváhají zajít ve spekulacích tak daleko, že tvrdí, že Demi Moore o nemanželském dítěti Ashtona od začátku věděla. Manželé spolu prý zkoušeli všechny možné taktiky, aby dítě nepřišlo na svět. A to nabízením peněz počínaje a vyhrožováním konče. January Jones zatím ale veškerý tlak zvládla.

Pravěk útočí - Fotogalerie 0.7 (Hannah)

5. listopadu 2011 v 13:33 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Pravěk útočí - Fotogalerie
Ahojky, mám tu pro vás další série fotek herců, kteří hrají v seriálu Pravěk útočí. Teď se podívetjte na Hannah Spearitt...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Sabrina - Video 1.1

5. listopadu 2011 v 13:23 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa Sabrina
A jsou tu další videjka.Doufám, že se vám budou líbit, snažím se vybírat videa, která nejsou anglicky! Ale jen s písněmi, je to ale docela těžké, zatím jich moc není !!!Tady převažují anglická videa


Sabrina - Video 1.0

5. listopadu 2011 v 13:20 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa Sabrina
A jsou tu další videjka.Doufám, že se vám budou líbit, snažím se vybírat videa, která nejsou anglicky! Ale jen s písněmi, je to ale docela těžké, zatím jich moc není !!!Tady převažují anglická videa nebo s písničkama


Chůva k pohledání - Videa 17

5. listopadu 2011 v 13:19 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Videa Chůva
Ahoj, mám tu videjka, ze seriálu Chůva k pohledání. Doufám, že se vám bude líbit, tak se podívejte a okomentujte....


Sabrina - Video 0.9

5. listopadu 2011 v 13:16 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Videa Sabrina
A jsou tu další videjka.Doufám, že se vám budou líbit, snažím se vybírat videa, která nejsou anglicky! Ale jen s písněmi, je to ale docela těžké, zatím jich moc není !!!Tady převažují anglická videa


Gilmorova Děvčata - Video 0.4 - Luke and Lorelai

5. listopadu 2011 v 13:14 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Gilmorova Děvčata - Video
Ahojky, našla jsem pro vás videjko k seriálu Gilmorova děvčata! Bude se vám líbit a určitě si ho pustíte znova!!! Doporučuju, skvělé na poslech i podívání:)


Rose McGowan - Fotky 1.3

5. listopadu 2011 v 12:53 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Paige
Přidávám další fotky ze seriálu Čarodějky, sice teď přidávám často fotky Rose McGowan, ale ona má opravdu pěkné fotky. Tak doufám, že se vám budou líbit :-)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Courteney Cox Arquette - Fotky 0.7

5. listopadu 2011 v 12:43 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Fotogalerie Přátelé
Ahojky, našla jsem fotky Courtney Cox Arquette. Jsou to fotky 2 týdny staré a není to žádný photoshoot, jen tak Courteney a její dcera s kolegou s Cougar Town. Obrázky si na imagebam.com ukládám sama!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Eva Longoria - Film Ženy bez mužů

5. listopadu 2011 v 12:29 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Žánr: Komedie
Stát, rok, délka filmu: USA, 2011, 84 min
Hrají: Eva Longoria Parker, Christian Slater, Kate del Castillo, Maria Conchita Alonso, Guillermo Díaz, Paul Rodriguez, Camryn Manheim, Judy Reyes, Douglas Spain, Yvette Yates

Ženy v jedné malé vesnici uprostřed jihoamerických hor najednou zůstaly úplně samy bez mužů. Ti zmizeli do nějaké nesmyslné války a jediný chlapík, který ve vesnici zbyl, je otec Rafael. Ten se "obětuje" ve jménu božího přikázání a poruší celibát, aby ženy mohly plodit mužské potomky. Jenže děti se nerodí a Rafael už jaksi nemůže ukojit všechny roztoužené ženštiny. Ženská vášeň graduje a Rafael radši bere nohy na ramena. Co jim teď zbývá? Vrhají se do náruče jedna druhé, z nevěstince udělají školu, vymyslí nové "ženské" pojetí času a už nevěří, že by se nějaký muž mohl do vsi zatoulat. Až jednou…. Komedie usa o ženách a nejen pro ženy, ve které si hlavní roli zahrála slavná "zoufalá manželka" eva Longoria.

David Schwimmer slavil narozeniny

5. listopadu 2011 v 12:25 | © Webmaster by : Jenniss |  ►Přátelé - Friends


Ahojky, 2.11.2011 slavil David Schwimmer narozeniny. Je mu přesně 45 let. Takže Davide, přeji ti všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a hlavně pracovních úspěchů.

David L. Schwimmer se narodil 2. listopadu roku 1966 v Astorii, New York, USA. Ale celé dětství prožil v Los Angeles. Oba rodiče jsou právníci. K herectví ho postrčil jeho instruktor, který mu nabídnul Letní kurz herectví na Northwesternské univerzitě. Oslněn tímto zážitkem se po čase vrátil do Northwesternu, kde dostal mládežnickou cenu v mluvení/divadle. Po ukončení stření školy se mladý Davir rozhodoval jestli bude studovat Práva,. Ale začala převládat touha herectví a tak se plány rozplynuli a místo toho se rozhodl založit divadelnís polečnost Chicago's Lookingglass Theatre Company.

Kdopak to chová malou Harper Beckham? Zoufalka Eva Longoria!

5. listopadu 2011 v 12:20 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Victoria Beckham (37) svou čtyřměsíční holčičku Harper Seven zřídkakdy pustí z ruky. Nyní ale udělala vyjímku a nechala svou dceru pochovat od kamarádky herečky Evy Longorie (36). Ta si s malou Harper hrála po většinu fotbalového zápasu týmu LA Galaxy, kde hraje její tatínek David Beckham (36). Victoria na fotbalové zápasy svého manžela Davida chodí pravidelně. Tentokrát sebou kromě dcery a synů vzala i nejlepší kamarádku Evu Longorii. Tu mohou diváci znát ze seriálu Zoufalé manželky. Longoria by si sama moc přála mít vlastní děti, ale po rozpadu manželství s basketbalistou Tonym Parkrem své snažení vzdala. Nyní čeká na dalšího vhodného partnera. Během jejich dvouletého manželství se Longorii nepodařilo otěhotnět. Eva i Victorie si na fotbalový zápas vyšli hodně podobně oblečené a i učesané. Z dálky by si Longorii mohl leckterý divák splést s Victorií. Obě byly ve VIP boxu, kde o ně bylo dobře postaráno. Kamarádky si dopřávaly červené víno a malá Harper, která byla sladěná do růžového svetříku a punčocháčích, menší přesnídávku. Všechny holky vypadaly velmi spokojeně a užívaly si dámskou jízdu. Synové Victorie Beckham se na tátu Davida koukali z otevřené tribuny.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Longoria poskakovala na červeném koberci jak malá holka

5. listopadu 2011 v 12:17 | © Webmaster by : Jenniss |  ► Zoufalé manželky
Herečka Eva Longoria (36) se na párty seriálu Zoufalé manželky, kde hraje jednu z hlavních rolí a který zanedlouho končí, chovala jako rozverná holčička. V černých minišatech a na vysokých podpatcích neustále poskakovala a pitvořila se do fotoaparátů. Kolegyně Eva Longoria, Marcia Cross (49), Felicity Huffman (48), Vanessa L. Williams (47) a Brenda Strong (51) si užily jeden z posledních večírků seriálu. Zoufalé manželky totiž točí poslední sérii. Eva se tam chovala velmi rozpustile. V roztomilých šatičkách špulila rty a různě poskakovala a pózovala. Asi jí omladil její přítel, bratr herečky Penélope Cruz (37) Eduardo (26).

imagebam.com
| © Jenniss 2008 - 2011 | All Rights Reserved | copyring: charmed-jenniss.blog.cz |